Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Kurka wodna -chodzi o tą co ma włosy układane prostownicą-zaraz mnie na kopach wurzucicie-sorki Ups!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meyva000
Witam! Majrel - proszę o pomoc!! Mam włosy ciemny blond, z dużą ilością pasemek, które mają tendencję do żółknięcia, odrost 2 cm, włosy za łopatki. Włosy rozjaśniają się raczej ciężko - średnio spędzam u fryjerki z farbą na głowie jakieś 1,5 godziny. Przeczytałam Twoją opinię na temat farb Inoa - podoba mi się kolor 9.13. Zależy mi na odcieniu chłodnym, mam bladą cerę, zielone oczy. Proszę o poradę, czy uda mi się ufarbować włosy stosunkowo jednolicie, jakiego aktywatora powinnam użyć (6%?). Mam dość robienia pasemek - fryzjerka nie potrafi ujednolicić koloru - zawsze mam prawie białe włosy na czubku głowy, beżowe w połowie i ciemniejszy blond na końcach. Czekam cierpliwie na poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0238
Pytanie do Majrel, jaki wyjdzie kolor Inoa 8.13 a jaki 9.1 na włosach naturalnych ciemny blond? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka23
witam mam pytanie stosuje farbe z feri P15 jasny mahoniowy braz juz dluzszy czas i jestem zadowolona tylko chcialabym ton jasniejszy wiec nie wiem czy mam farbe trzymac krocej i dluzej zeby byly troszke jasniejsze pomozcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelao
hey ! ostatnio mialam farbowane wlosy u fryzjera farba socolor z loreal 9G ( czyli ten najjasniejszy z palety odcieni GOLD ). teraz chce ten zabieg przeprowadzic w domu . jednak nie wiem jaki mam do tej farby dobrax oxydant. Pierwszy raz bede farbowac wlosy w domu i takze pierwszy raz kupuje farbe. prosze o porade dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy46
Witam, od kilku lat farbuje wlosy na ciemny brąz , niestety zawsze wychodziły czarne. Chciałam zejść z czerni do brązu , udałam się do fryzjera gdzie zrobili mi jasne pasemka. Jednak żle się czuje z takim rozwiązaniem i chciałabym rozjaśnić całe włosy. śłyszałam o takim środku jak Efassor który podobno delikatnie rozjaśnia włosy. Tylko czy on ruszy wogóle w jakiś sposob czarne włosy? a jeśli tak to czy wystarzy wymieszać go z gorącą wodą czy trzeba użyć oxydantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lucy46
wczoraj robiłam koleżance efassorem na czarnych włosach i efekt baaardzo zadowalający. Roniłam z wodą 9%. Ściągałyśmy 3 razy i tak gdzie czarny był najciemniejszy (bo przez jakiś okres farbowała farbą bez amoniaku) wyszedł taki brąz jakby rudawy a u góry blond prawie białe :D ale chciała rude więc od razu rzuciłam na łeb jasny blond miedziany czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lucy46
dzizaz robiłam a nie 'roniłam' ;D:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mam swoje naturalne czarne włosy, ale niestety starość nie radość i zaczęły mi wychodzić siwe... :| poza tym niestety z niewiadomych mi powodów zaczynają mi one jaśnieć! kurde... nie farbowałam ich nigdy farbą, używam odzywek balsamów, jedwabiu ect. próbowałam już szmponetek ale to nic nie daje... próbowałam też a'la farbowanie henną Dail** coś tam:D ale to totalny dramat! farba koloryzuje mi każdy ręcznik w domu bo normalnie schodzi z myciem głowy... :| Koleżanka mi poradziła kupić farbę ciemny brąz i trzymać dłużej niż pisze na ulotce, bd ładny czarny odżywiony kolor bez kasku i zniszczonych włosów... Co myślicie? To prawda? Btw. już poczyniłam pewne kroki i zakupiłam farbę L'oreal PARIS Casting Creme Gloss - ciemny brąz... Poradźcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL kilka dni temu byłam u fryzjera zmienić kolor włosów. Wcześniej Miałam farbowale farbą profesjonalną Loreal Luo Color w dobrej kondycji. Włosy miały naturalny jasny blond na poziomie 9. poprosiłam o jaśniejszy blond i zmianę odcienia. Teraz mam na głowie szaro- bure niewiadomo co. Włosy są ciemniejsze (beżowo-popielate)i bardziej zniszczone po innej kiepskiej farbie. Chcę znowu mieć jasne włosy! teraz nie wiem co zrobić bo kolejna farba zniszczy mi włosy i nie jestem pewna czy rozjasni. poradź mi, prosze co zrobić. Napewno trochę odczekam.Jakiej farby, najlepiej profesjonalnej mam użyć by wyszedł mi ładny jasny blond i nie zmasakrował mi włosów? Chciałabym kolor, w którym nie będę wyglądała tak smutno i który pasowałby do moich niebieskich oczu. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakurka
Witaj Majrel Tez mam pytanie. Chciałabym sie dowiedzieć czy na włosy jakie mam teraz : http://zapodaj.net/6198ed049620.jpg.html (jest to farba excellence creme 8.13 perłowy beż, połozona na pasemka, jakies półtora roku temu i powtarzana juz ok 4 razy) czy na ten kolor moge polozyc mieszanke majiblond 911 + majirel 10.21 na wodzie 6% ?? Czy musze najpierw rozjasnic cala glowe rozjasniaczem i dopiero nalozyc mieszanke? NIe chce zeby na moim odcieniu, kolor który chcę wyszedl mi zielony!:) Chodzi mi o uzyskanie ładnego kolorku orginalnego, coś w zimnym beżu na przyklad, byle nie był jasny, bardzo zle czuje sie w baardzo jasnych wlosach, wiec porpostu chcialm zmienic odcien, ale najlepiej pozostac w tym tonie kolorystycznym. Chciałabym coś zimnego, nie wiem jak opisac kolory ktore maja taka jakby rózowawą poświatę (chodzi o blond) Pozdrawiam i czekam na jakąs radę. Bardzo podobają mi się kolory : 1) http://www.zimbio.com/pictures/QPHfaWF4MUH/American+Idol+Top+13+Party/Ef18Ob-Jb-R/Kimberly+Caldwell 2) http://2.bp.blogspot.com/_9Zf_P9g6cuo/SNyEsb0Kr9I/AAAAAAAABrk/kOUAeVODqXA/s400/Kimberly-Caldwell-hairstyles.jpg 3) http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura906332.htm P.S Jesli polecasz jakąs mieszankę z excellence creme to tez prosze napisz jaką i czy na rozjasniacz, czy nie? Po rozjasniaczu wymywaja sie szybciej i do jasniejszych wlosow, a ja wolałabym tego uniknąc, ale ejzeli na moje obecne ma wyjsc nierowno, lub zielono to jednak wole rozjasniacz:) DORADZ!! :) Z góry dziekuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa.... ta pierwsza fryzurka jest CUDNA! i ma taką piękną grzywkę laska... ZAZDROSZCZE... ja mam kręcone włoski, tzn takie mocno falowane bardziej... i też mam grzywkę ale taką 3włoski na krzyż i chcący ją mieć i tak i tak muszę ją prostować ale to zajmuje minutę 8siem:) idę na daniach do fryzjera i Shakurka natchnęłaś mnie na nowość:D może spróbuje?:D hihi.. raz się żyje, wyszłam za mąż i od dawna powtarzam samej sobie że po ślubie zr coś z włosami:) i chyba nadszedł TEN czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izydorka
Majrel, farbuję włosy Castingiem 910 - lodowy blond i kolor mi bardzo odpowiada, ALE ten Casting ma w sobie coś zamiast amoniaku, co baaaaaardzo wysusza i niszczy włosy. Chciałabym uzyskać podobny kolorek jakąś normalną farbą z amoniakiem (drogeryjną bądź profesjonalną), bo on nie robi takich spustoszeń jak to "coś" w Castingu. JAKĄ FARBĘ POLECASZ? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę. Obecnie farbowałam Vikingiem, mam dość jasne włosy-jak na opakowaniu copenhage- ale strasznie zniszczone. Chciałabym je trochę przyciemnić i wyrównać kolor, myślałam o 7.1-taki kolor bym chciała. Czy mam uzyć tego numeru czy 8.1 bo słyszałam, że wyjdzie ciemniejszy?I czy na takich włosach nie wyjda jakies zieloności po tych farbach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ńadia
Witajcie, Chciałam prosić o pomoc. Byłam już 2 razy u fryzjera na rozjaśnianiu.Na połowie glowy mam ładny badzo jasny blond,reszta jeszcze żółta(schodzę z ciemnego koloru).Widzę,że moje włosy niezle dostały w kość. Stwierdziłam,że pofarbuję sobie sama,tylko nie wiem jaką farbą? Mam dosyc szybko odrosty(średni brąz i niestey siwki). Chciałabym bardzo jasny blond,ale nie siwy-biały. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ńadia
Na której stronie znajdę paletę kolorów Majrel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meyva000
Wpisz w wyszukiwarkę : "pro sprzęt", po lewej masz koloryzację -> loreal i pierwsza z góry to farba Majirel - tam też jest paleta :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhghj
Ńadia wez na ten zolty dol garnier 111, to jedna z najdelikatniejszych farb rozjasniajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakMama
Majrel dziękuję pięknie za porady. Zastosowałam mieszankę 03 + 10.21 excellence. Wyszły niestety rudawe - taki bardzo naturalny jasny rudy kolor. Szkoda, że nie blond:( co mam teraz zrobić? Ogólnie jest ładnie równomiernie, ale jednak nie blond, jakiego oczekiwałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra:P
Witaj Majrel. Proszę Cię doradź mi Kochana jaki to odcień ma nelly-załączam teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=EcuGmUF2GVg&NR=1 jak uzyskać taki odcień najlepiej z garn. nutrisse, wellatonu etc. Mój naturalny do średni blond. Pozdrawiam!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga ;)
Dziewczyny pamiętajcie, że jak już kiedyś pofarbowałyście włosy to musicie znać zasadę "farba farby nie rozjaśni" ewentualnie przyciemni albo w ogóle nie uzyskacie żadnego efeku. Jeżeli maci czarne włosy a chcecie mieć jśniejsze nawet jeżel chcecie przejść z czarnego na blond musicie je rozjaśnić a ptem położyć na t kolor żądany. Przy włosach czarnych ( jeżeli chcecie zejść o 1-2 tony) to dobrym rozwiązaniem może okazać się kąpiel rozjaśniająca która nie jest aż tak bardzo szkodliwa jak samo rozjaśnianie. Może wam wyjść lekko rudawy ocień ale napewno kolor nie będzie już czarny. Musi też uważać na odrosty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy..
witam ja przed chwila pofarbowalam wlosy loreal jasny blond popielaty ale wyszly mi siwe i to doslownie ciemno siwe :( nie wiem co mam teraz robic.. na jaki pomalowac zeby mial ladny odcien jasnego blondu?? prosze pomocy moze bardzo jasny perlowy blond ale nie wiem co to wyjdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do POMOCY
myj głowę pare razy dziennie, ta siwa poświata zmyje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy ktoras z Was uzywala tego koloru http://www.e-commerce.pl/L-Oreal-Fer...owy,47632.html jesli tak to jak wychodzi na wlosach? chodzi mi o uzyskanie w miare jasnego blondu) wczesniej farbowalam less blondiness seria jednak ona byla za mocna jak na moje wlosy, bardzo niszczyla prosze o rady! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest numer 102 seria feria bardzo jasny blond perlowy i pytanie czy nie wyjdzie mi za siwy np mam rozjasnione wlosy ale tak srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakurka
ten kolor wychdozi jasno, jak dla mnie bardzo jasno,m ale zależy co kto uwaza za bardzo. jesli masz nasza klase, to podam Ci linka do dziewczyny ktora tą własnie farba robi wlosy, do konkretnego zdjecia gdzie widac kolor. http://nk.pl/#profile/11384582/gallery/album/2/21 zdjęcie tak też nie oddaje, bo na żywo jest jaśniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×