Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość bella-pytanie
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zrobiłam jak doradziłaś, czyli na wodzie 9%, i bardzo ładnie farba złapała, równomiernie,bardzo, bardzo jaśniutko ale niestety odcień uzyskany nie ma nic wspólnego z perłą niestety:( Odcień bardzo ciepły wyszedł, jak po lorealu 01 naturalny blond rozjaśniający. Kolorek bardzo ładny, ale mi nie jest dobrze w ciepłym z powodu dużej ilości popękanych naczynek, i częstych rumieńców... Czy możesz doradzić jakąś inną farbkę którą uzyskam bardzo jaśniutki, ale chłodny blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loosia
Dodam jeszcze, że balejaz mialam gęsty i w zasadzie nie widać juz było ciemniejszych pasemek. Odrost teraz wygląda mniej więcej jak na pudelku ferii 102 w miejscu fotek z próbnikami farbowania z odcienia blond - taki rdzawy, odrózniajcay się bardzo od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 83 83 83
Witam. Droga Majrel. Mam do Ciebie prosbe , pytanie :) jaka farba uzyskam ladny naturalny, jasny blond bez zoltosci, rudosci. I oczywiscie jaki oxydant potrzebuje do tego ? Moj naturalny kolor to ciemny, mysi blond. Obecnie mam fabowane wlosy na bardzo jasny blond. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Loosia - jedynie odrost uratuje alfaparf odcien 11.11 kladziesz go z woda 9% na 40 min a na reszte przeciagasz z woda 6% na ok 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Monika 83 83 83 - jasny i naturalny blond otrzymasz farba lafaparf 11.10 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudy_blond - luo color podbija u Ciebie wlosy do zlotego czy zółtawego lepszy bedzie alfaparf , ktory tego nie robi, jesli chcesz jasny odcien blondu to pomieszaj 11.11 z 11.20 z oxy 9% jesli chcesz miec ciemniejszy popiel to uzyj 9.1 z oxy 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bella-pytanie - ja ci tylko doradziłam utleniacz 9% bo blondow z allvawess nie znam , jesli chcesz jasny perlowy chlodny blond to nałóz alfaparf evolution 11.11 z 11.20 pol na pol z oxy 6 % na calosc na ok 30 min - dlatego z oxy 6% poniewaz kilka dni temu farbowalas wiec nie ma sensu dawac wiecej , a przy nastepnych farbowaniach nakladaj te mieszanke z oxy 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do LemonaRay - polecam farbe alfaparfu evolution a utleniacz do tego koloru wystarczy 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę o poradę. Nie chcę włosów farbować u fryzjera, farbowałam 3 razy (farby profesjonalne) i nie byłam zadowolona, blondy wychodziły zrudziałe (farbuję się na blond) a jak chciałam na platynowo używały za dużo płukanek i miałam przez dłuższy czas grafitowe z zielenią. Farbuję się 4 lata w domu farbami ze sklepu. Przez dłuższy czas Garnierem ale odrosty wychodziły rude. Po Palette wypadały mi włosy ale przyznam że kolory ładne wychodziły. Londa za to dobrze chwyta odrost ale.. reszta włosów nie przyjmuje kolorów. Platyna wychodzi od nasady do połowy długości, reszta miodowa. Nie chcę rozjaśniać włosów rozjaśniaczem. Raz to zrobiłam gdy farbowałam się na ciemny blond i chciałam wrócić do jasnego blondu. Włosy zniszczyła mi koleżanka - fryzjerka. Przepaliła mi włosy. Obecnie mam farbowane na blond jasny farbami, na włosach nie mam już rozjaśniacza. Włosy odrosły zdrowe. Możecie napisać co jest nie tak że farba nie łapie na połowie włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze chciałabym wiedzieć (nigdzie nie mogę dostać odp. napytanie) czy Wellaton 12/1 popielaty blond to farba do dekoloryzacji czy do stałego farbowania? Użyłam raz Wellatonu ale inny odcień i dobrze się spisała, tylko chciałabym teraz mieć platynowy blond i nie wiem czy mogłabym 12/1 farbować odrosty czy nie przepali włosków czy się nadaje do tych celów. Miałam Garniera E0 i Garnier odpisał że tego odcienia do stałego farbowania nie mogę używać, nie wiem jak z Wellatonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Farba do włosów - wellaton 12/1 to farba rozjasniajaca w kremie z woda 9% - to nie jest dekolorzator, jesli chesz miec jasniutki i platynowy blond to polecam uzycie farby alfaparf evolution z serii paltinium nr 11.10 z woda 9% lub 12 % odcienie tej farby wychodza bardzo rowno i jasno na odroscie i dlugosci wlosa, szkoda ze nie napisalas jaki masz naturalny odrost??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój naturalny odrost to taki mysi blond ciemniejszy. Boję się wody 12% bo moja koleżanka fryzjerka robiła mi zawsze odrost na wodzie 12 % i zawsze coś przejechało poza odrost i włosy mi się bardzo kruszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. czyli mogę spokojnie używać Wellatonu12/1 do stałego farbowania? Jeśli nie wyjdzie wtedy zdecyduję się na tą farbkę co napisałaś. Miałam 1 raz Wellaton chyba odcień 9/0 lub 10/0 i kolorek wyszedł bardzo jasny równomiernie na całych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Farba do włosów - alfaparf odcien 11.10 mozesz stosowac z woda 9% jest on delikatniejszy od wellatonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia1201
Majrel, Błagam o pomoc!! Która odcień z majirel da mi taki efekt?? 1. http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura266146.htm lub 2. http://wstaw.org/w/16jp/ Chciałabym w końcu uzyskać głęboki CHŁODNY brąz (jak w załączonym linku) bez ohydnych rudych refleksów, które u mnie zawsze się pojawiają. Zwykle farbowałam włosy castingiem - ciemny brąz - i zawsze miałam niechciany czarny kolor:-((((((, dlatego ostatnio postanowiłam pożegnać się z czernią i zrobiłam dekoloryzację. W tym momencie mam średnio brązowe włosy z miedziano - rudą poświatą. Dodam, że z odrostem też nie mogę sobie poradzić, ponieważ zawsze wychodzi mi jaśniej i zwykle w rudej poświacie. Straciłam już nadzieję, że w końcu będę miała wymarzony kolor włosów!! Proszę pomóż!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia1201
Ewentualnie może coś z alfaparf??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Majrel... Nie wytrzymalam,musialam przyciemnic te wlosy, bo nie moglam juz na nie patrzec i polozylam excellence 7. Trzymalam okolo 15 min. Odrosty do pasemek wyszly sliczne, ale pasemka pokryla na srednio-ciemny braz... masakra jakas totalna. Myslisz, ze ten braz z pasemek sie wymyje po kilku myciach? Bo jesli nie to chyba sie ogole na lyso, bo juz nie mam sily na te wlosy... Wygladam jakbym miala 6 cm odrost na ciemno brazowych wlosach i jeszcze to, ze nie moge isc do fryzjera, bo do Polski mam 1000 km... dol totalny. W dodatku w sklepowych farbach nie ma zadnych odcieni popielatych... Pocieszam sie tym, ze z moich wlosow bardzo szybko sie wyplukuja farby i ze jednak ten braz sie wymyje do ciemnego blondu, jak myslisz Majrel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, mam włosy odrost mysi blond farbowane lorealem excellence creme 03( końce są biale) , czym mogłabym według Ciebie je przyciemnić oczywiście nie chce żółtka ani rudości:-) co sądzisz o 10.21 excellence creme? bądź 9 9.1 excellence creme, a może połączyć te farby? Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh zapomnialam jeszcze dodac, ze pod swiatlo lampy jest taka dziwna rozowa poswiata... rowmiez marze o tym kolorze ze zdjecia: http://i.wp.pl/a/f/film/033/23/23/0272323.jpg Jakbym tez polaczyla te kolory 11.11 z 11.20 to uzyskalabym taki efekt na tych moich wlosach? A no i jeszcze mam ostatnie pytanie, orientujesz sie moze co do jakosci farb artego? U mnie w miescie w salonie pacuja na tych farbach i ewentualnie moze bym tam poszla, ale to jest ostatecznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś taki nick dziwny mam :/
oj zygusia, zygusia :) naturze nie podoła żadna farba, na zdjęciu są naturlane piękne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaAAA
MAjrel bardzo prosze napisz mi jak uzywkac taki kolor jak ma małgorzata roenek obecnie http://teleshow.pl/kat,1024825,title,Perfekcyjna-pani-domu-poszukuje-kandydatek-do-udzialu-w-programie,wid,14291010,wiadomosc.html?ticaid=6e70a zdjęcie niżej lepiej widać. Mam podobny kolor swoich naturlanych włosów i chiałabym do tego wrócic. http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/galeria/381487,11,zjawiskowa-malgorzata-rozenek-jako-perfekcyjna-pani-domu-galeria-zdjec-galeria-zdjec.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do olivia1201 - farby majirel maja mały wybor chlodnych brązów , z alfaparf polecam odcien 5.7 lub 6.1 z woda 3% z tym ze 5.7 bedzie bardziej metaliczny a 6.1 ciemny popiół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agnieszka M. - jesli juz koniecznie ma to byc excellence creme to polacz dwa odcienie ze soba poniewaz sam 10.21 wyjdzie zółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zygusia - jesli chcesz podobny ocien do tego ze zdjecia to musialabys poczekac z miesiac az ten odcien ktory masz teraz sie wymyje , polaczenie 11.11 z 11.20 da chlodny efekt ale o woiele jasniejszy niz nz zdjeciu, ten na zdejciu to blond odcien 9.1 pomieszany odrobina 9.13 , farby artego z tego co sie orientuje sa takie sobie i trudno nimi uzyskac chlodny odcien blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do alinaAAA - a jaki masz teraz kolor wlosow?? podobny naturalny i cieply sredni blond ma farba alfaparf 8NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaAAA
Teraz mam brąz. Muszę wykonać dekoloryzację :/ Więc mogę kłaść ten 8NB po dekoloryzacji ? Dziękuję za odpwowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiek okruszek
Dziewczyny, mam farbowane włoski na blond, farbowałam przedtem Garnierkiem, czasami Joanną, Palette, teraz widzę że inne farby nie chcą mi chwycić połowy włosów jaka może być przyczyna? Farbę daję na całą długość włosów i nic! Jakbym ich nie farbowała w ogóle kolor nie wychodzi. Co jest grane? Wcześniej tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki9
Witam majrel, czy mogłabyś mi doradzić jakiej farby użyć? Naturalnie mam ciemny blond, obecnie farbowane u fryzjera majirel 9.31 i trochę ma przebłyski żółte, a nie chcę ich mieć. Jaki kolor mógłby pasować? i z jaką wodą? w salonie robili mi odrosty mocniejszą a końcówki na końcu lżejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki9
tzn teraz mam 10.31, miałam 9.31 ale wyglądał źle, teraz ten 10.31 lepiej, ale tez wolałabym bardziej naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×