Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość ktoś.
Jejju.. ja w waszym wieku nie wiedziałam co to seks za bardzo a o tym, że dostane okresu to nie myślałam.. A śluz? :| Odkryłam go jak miałam jakies 15 lat... Przerażają mnie te młodsze pokolenia. Idźcie dziewczynki skakać na skakankach a nie przeglądać fora przepełnione rzeczami, które powinny was mało jak narazie interesować. Jak dostaniecie miesiączke to dostaniecie... wtedy mama pójdzie z wami do ginekologa i dowiecie się wszytskiego co dla was nie jasne i nie klarowne. ;] Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloduśśś
Dziewczyny mam poważny problem często musze zmienia wkładki boli mnie podbrzusze mam bóle głowy i inne objawy czy ja moge dostac niedługo miesiaczki. Ostatnio byłabym pewna ze krwawiłam ale nic mi nie było. Mam 12 lat jestem w 6 klasie. Boje sie tego poniewaz nigdy tego niedoznałam. Czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloduśśś
Dziewczyny mam poważny problem często musze zmienia wkładki boli mnie podbrzusze mam bóle głowy i inne objawy czy ja moge dostac niedługo miesiaczki. Ostatnio byłabym pewna ze krwawiłam ale nic mi nie było. Mam 12 lat jestem w 6 klasie. Boje sie tego poniewaz nigdy tego niedoznałam. Czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
Pytasz czy boli okres?? Jeśli tak to odpowiem ci że około 90% kobiet okres boli a w 20% ból jast dość silny. Ja napszykład mam dość bolesny :/ Ale nie przejmój się tobie wcale nie musi tak być.:) Z tym że wydawało ci sie że coś leci to był napewno śluz a na miesiączkę cierpliwie poczekaj bo to nic przyjemniego... A teraz mam pytanie do dziewczyn które mają okres od jakiegoś czasu : Czy wy też macie tak że miesiączka ominie was przez miesiąc? i dopiero po 2 miesiącach dostaniecie? Bo ja tak właśnie mam w chwili obecnej już 3 tygodnie mi sie spóżnia :( plis o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka13
Odpowie mi ktoś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady DŻ
Ja ostatnio miałam okropne bule podbrzusza myślałam że umre (ale to tylko przez 1 dzień) mam tez zmiany nastroju , nic mi sie nie chce a gdy mama sie mnie pyta chcesz duzo tego czy mało ? odpowiadam najczęsciej obojętnie lub średnio czy jak chcesz miewam tez bule mięśni nad piersiami i brzucha. Śluzu mi troche leci ale to mało ;/ :( pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady DŻ
Czy przed pierwszą miesiączką jest bul mięśni? Mam 12 lat ( 6 klasa) mam owłosienie łonowe rosną mi włosy pod pachami piersi nie są zbyt wielkie ale rosną od około1,5 roku ostatnio bolało mnie okrooopnie podbrzusze i bolą mnie niektóre mięśnie, śluz mi leciał gdzieś tak w 4 klasie ostatnio juz nie leciał ale wczoraj trochę go było nie dużo ale troche było ;/ :( POMOCY ! odpiszcie ... czy to mogą być objawy 1 miesiączki ? MAM prośbę niech ktoraś napisze w słupku wszystkie objawy miesiączki... :) A ile trwa dni 1 miesiączka ? Pomużcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
Przeczytaj sobie całe forum napewno znajdziesz jakie są objawy bo właśnie to zrobiłam wypisałam wszystkie objawy ale gdzieś w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gderuii
jak masz śluz to napewno dostaniesz :) ja mam śluz i np. nie mam owłaosienia pod pachami :) :) Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gubernattor
Dzieci moje drogie na pewno kiedyś się doczekacie tego okresu ale wierzcie mi jeszcze będziecie go miały dosyć. Wszystko przyjdzie w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gubernator
Dziewczynki, na pewno doczekacie się tego okresu, wszystko w swoim czasie, jeszcze wam się znudzi. Nie zaglądajcie sobie codziennie w majtki szukając jakiegoś śluzu, to jest żenujące i śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emocja
Ja mam tak samo jak paulina13 czy to znaczy że też niedługo dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka13
Ja mam śluz, a dzisiaj to miałam tyle tego, że myślałam, ze się w nim utopie!!.. Nosiłam wkładki i nawet one nie pomagały, tak go dużo.. A chyba ze 2 dni temu zobaczyłam na wkładce taką czerwono-brązowawą plamkę.. Co to było ?? Od tej pory nic takiego nie mam, czy zbliża mi się pierwsZa miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecha96
Cześć! Ja już mam miesiączkę od roku i mówie Wam to wcale nie jest takie przyjemne!!! Niedość, że leci ten okropny śluz, to jeszcze: Bóle brzucha, głowy, kręgosłupa.. Okropność! Niektórzy maja szczęście i nic ich nie boli, ale niestety tą szczęściarą nie jestem ja.. :( Ja czasem jak mam okres to czuję jakby w podbrzuszu tak coś płynęło.. xD .. To dziwne uczucie :P I mnie boli brzuch, czasami głowa.. No, a kręgosłup bolał mnie dwa razy tylko i to nie bardzo :) Na szczęście. ;p .. xD Ps. Malinka13 wydaje mi się, że to juz nie długo ;p Zaopatrz swój plecak we wkładki i podpaski xD Pozdrawiam wszystkie przyszłe kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecha96
Cześć! Ja już mam miesiączkę od roku i mówie Wam to wcale nie jest takie przyjemne!!! Niedość, że leci ten okropny śluz, to jeszcze: Bóle brzucha, głowy, kręgosłupa.. Okropność! Niektórzy maja szczęście i nic ich nie boli, ale niestety tą szczęściarą nie jestem ja.. :( Ja czasem jak mam okres to czuję jakby w podbrzuszu tak coś płynęło.. xD .. To dziwne uczucie :P I mnie boli brzuch, czasami głowa.. No, a kręgosłup bolał mnie dwa razy tylko i to nie bardzo :) Na szczęście. ;p .. xD Ps. Malinka13 wydaje mi się, że to juz nie długo ;p Zaopatrz swój plecak we wkładki i podpaski xD Pozdrawiam wszystkie przyszłe kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubi23
Dziewczyny pomózcie.Chodze do 6 klasy, mam łonowe owłosienie od dawna i pod pachami, rok temu zaczeły mi rosnąć piersi ale są i tak malutkie :( dopiero je troche widać...śluz mi się już pojawił gdzieś 1 rok temu z miesiącami, od kilku miesięcy boli mnie brzuch, co to może oznaczać.Kiedy moge spodziewać się okresu???Pomoście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubi23
Dziewczyny pomóźcie.chodze do 6 klasy, łonowe owłosienie i pod pachami mam juz od dawna.Piersi zaczeły mi rosnąć ok.rok temu ale są malutkie.Śluz mam juz 1 rok z kilkoma miesiacami.od kilku miesięcy boli mnie brzuch.Kiedy moge spodziewać się pierwszej miesiączki???Pomóźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dostałam okres 10 stycznia. Jednak ta plama nie była pierwszą miesiączką. Ja przed miesiączką strasznie na wszystkich się darłam i wszystko mnie denerwowało. Brzuch bolał mnie przez chwilkę, a okres miałam 4 dni. To nic przyjemnego naprawdę, jak to zobaczyłam to się trochę przestraszyłam ale cieszę się, że mam to już za sobą. Do Doti ten okres może się spóźniać nawet 3 miesiące ale jak już miną 3 miesiące i nie dostaniesz to wtedy idź do ginekologa. Ja się za bardzo nie znam ale tyle wiem. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i jak coś to możecie się pytać jakie są objawy. Aha i dzień przed miesiączką miałam jasno brązową plamkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dostałam okres 10 stycznia. Jednak ta plama nie była pierwszą miesiączką. Ja przed miesiączką strasznie na wszystkich się darłam i wszystko mnie denerwowało. Brzuch bolał mnie przez chwilkę, a okres miałam 4 dni. To nic przyjemnego naprawdę, jak to zobaczyłam to się trochę przestraszyłam ale cieszę się, że mam to już za sobą. Do Doti ten okres może się spóźniać nawet 3 miesiące ale jak już miną 3 miesiące i nie dostaniesz to wtedy idź do ginekologa. Ja się za bardzo nie znam ale tyle wiem. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i jak coś to możecie się pytać jakie są objawy. Aha i dzień przed miesiączką miałam jasno brązową plamkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata13
Mam do was pytanie od jakichś 2-3 tygodni zaczął mi leciec śluz i mam już bardzo duze owlosienie wiecie gdzie:))mam pytanie za jaki czas mniej więcej będe miala okres?? wiecie moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey pisałłam jużż (ale dawno 8 str ).Dotej pory jeszcze nie mam miesiąączki moje niektóóre koleżżanki twierdząą żże zaraz moge dostaćć miesiąączkęę.w tąą niedzielę o 1 w nocy miałłam biegunkęę i strasznie bolałł mnie brzuch (tragedia) . w niedziele rano nie bolałł mnie brzuch.ale zaczołł bolećć po połłudniu i to bardzo mocno. nastęępnie ustąąpiłł bóól i już mnie do teraz nie boli ciąągle czujęę ze sikam a to jest śśluz (troszkęę ciemny ) poradzcie ! a mam te objawy któóre powinny być np cycki , owłłosienie jedno i drugie i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja wcześniej pisałam, dostałam okres 10 stycznia. Więc tamta plama nie była miesiączką. Ja miałam dzień wcześniej brązową plamkę. A okres miałam 4 dni. Brzuch mnie nawet nie bolał. Tylko trochę przez chwilę. Ale kilka dni przed byłam taka zła i zdenerwowana. Na wszystkich krzyczałam. Ale okres naprawdę nie jest fajny. Przynajmniej przez pierwsze kilka lat. Bo nie można mniej więcej zaplanować kiedy się go dostanie. Np. w lecie na basenie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja dostalam okres 10 stycznia. jednak ta brazowa plama nie byla okresem. ja mialam okres 4 dni a dzien przed mialam brazowa jasna plamke. kilka dni wczesniej bylam strasznie wkurzona i zla. Ale okres to naprawde nic przyjemnego przynajmniej przez kilka pierwszych lat bo nie mozna go zaplanaowac a jak sie np. jedzie na baden?. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolcia_88. mozliwe ze dostaniesz okres ja mialam tak samo! tez brazowa plamke dzien przed. przygotuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolcia_88 mozesz dostac okres bo ja mialam dzien wczesniej taka plamke. jasno brazowa. wiec sie przygotuj. Jejku cos mi sie z komputerem dzieje bo ten tekst wyslalam z 5 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolcia_88 mozesz dostac okres bo ja mialam dzien wczesniej taka plamke. jasno brazowa. wiec sie przygotuj. Jejku cos mi sie z komputerem dzieje bo ten tekst wyslalam z 5 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
No nareszcie dostałam po 50 dniach okres (a powinnam po 28) Ale brzuch bardzo bolał mnie wczoraj :( Kurcze szczęście mają te osoby co jeszcze nie mają okresu... Dziewczyny naprawde nie spieszcie się z tym okresem... Ja też strasznie chciałam go mieć, normalnie codziennie o nim myślałam a teraz to wiem że to niec przyjemnego... :( brzuch boli tak że aż sie nie da nic robić tylko lezeć zawinięta w kłębek :( i tylko z ibupromem :( no spa też w sumie... 3majcie sie wszystkie dziewczyny które mają bolesne miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plisss pomuszcie mi. nie moge juz wytrzymac łłeb mnie boli leci mi śśluz a nie mam jeszcze okresu ! odpisujcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millae033
Pomóżcie mam już od półtora roku śluz (ostatnio zreszta bardzo obfity) i wogóle mam huśtawki nastroju.Mam 12 lat i nie mam pojęcia kiedy dostane okresu.Nieraz mysle ze juz dostalam a to ten okrpny sluz ;/ odpiszcie pliisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×