Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Seti ja od ostatniej niedzieli dzielnie sie trzymałam...i nic po 18 do ust nie brałam..ale dzisiaj to sie chyba złamie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubis to twarda jestes i tak bo z moich postanowien nic nie wyszlo lipa heh moze od tego tyg:P:P narazie ide na bb;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama PKP
jestem na kaffe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja
moge robic skoro jestem tutaj :O chyba odp oczywista nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunko niedziele mamy, wiec spi sie minimum do 8mej:P ja juz miecho na rosol wstawilam:P teraz\" pomacham\" troche nozkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Wstalam z bolacymi plecami:O Jem sniadanie i na wycieczke sie wybieram(moze jakies delfiny zobacze):-)) Milej niewdzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a haj🖐️ no i zostałam sama... Hakuna...co tak wczesnie wstajesz przy niedzieli?;) na obiad miałam gołabki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🖐️ a ja wstaje 5.50...bez budzika.... w week to jednak roznie bywa....;) kawa z mlekiem...bo w domu rano to tylko woda z miodem i cytryna:classic_cool: miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga kawe musiałam sobie zaparzyc... jakis...klapniety ten dzionek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga kawe sacze zaraz ide na spotkanie z wilkiem[czyli do lasu] Asiulka widzialas delfinki?:) Hakuna moze masz za malo magnezu albo jakies stresy;) tak czy siak zacznij pic magnez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije magnez:classic_cool: za kilka minut do domu spadam:classic_cool: do potem:classic_cool:🖐️ tez na spacer sie wybieram po pracy:classic_cool:...i tez do lasu:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczora🖐️ hakuna🖐️ Setunia🖐️ Lubis🖐️ i inni🖐️ Setunia-->delfinkow nie bylo:-((,ale moze innym razem,zimno bylo moze dla tego :-)),ale wycieczka udana. Kilkam na gg...z nieznajomym:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystki Panie ,goraco i serdecznie🖐️🌼 Hakuna--->jakis dziwny czlek do mnie napisal...caly czas mowil o sobie (ale to lepiej dla mnie;-)) ),a jak sie rozgadal o swoim weselu to myslalam,ze konca nie bedzie:D Wstalam z bolem glowy:Oi juz wszystkiego mi sie odechcialo:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów***
bije gwozdzia 08:33 JUSTUS co teraz robicie? ja wlasnie bije gwozdzia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ po zebranku u szefa jestem.... kawusia...pierwsz dzisiaj...z mlekiem oczywiscie.. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus za morza
jem winogroni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie pije drina;)ale moje marzenie o masazu wkrótce sie spełni...dłuuugiii weekend se zafunduje w odpowiednim przybytku:classic_cool: borowiny...masaze..basen...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×