Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ci膮gu tygodnia.

Polecane posty

Go艣膰 karo13
Hej! Wr贸ci艂am z marketu, ile ci ludzie jedz膮! pe艂ne koszyki chemii wywo偶膮 i te soki w kartonach, czipsy i inne badziewia....a ja ma艂y koszyczek, jedna reklam贸wka z nasionkami i jogurty.Avokado by艂o brzydkie. Jestem po koktajlu z migda艂ami, pychotka! 馃槾 Jak dopada mnie g艂贸d, jem jajka lub p艂atki owsiane z jogurtem albo owoce, da si臋 wytrzyma膰. Trzymaj si臋! i ciesz spadkiem kilogram贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
postanawiam kupi膰 ponownie avocado i spr贸bowa膰 zastosowa膰 si臋 do Twojego przepisu... tak sobie siedz臋 i si臋 zastanawiam... kiedy zrzuc臋 kolejne 9 kilo??? skoro spada 1 kg tygodniowo to pewnie 9 tygodni przede mn膮... nie ma si臋 co dziwi膰. skoro latami pracowa艂o si臋 na sad艂o to teraz trzeba czasu i wytrwa艂o艣ci aby si臋 go pozby膰 :-))) czy na tym forum to zosta艂am ju偶 tylko ja i karo13??? ludzie ... odezwijcie si臋...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej valii. Mam straszny problem mam 14 i 163cm wzrostu a warze jakie艣 66kg co ztym zrobi膰? Nie radze sobie prosze pom贸偶 i powiec czy udami si臋 schudn膮膰 gdzies do 50kg do walentynek. POMOCY!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Niusia, chca stosowac kopenhaskie i inne cuda,nie nasza sprawa. Wa偶ne ,偶e mamy efekty. A pr贸bowa艂a艣 weekendow膮? chocia偶 przy takim spadku, mo偶e nie musisz robi膰. Licz si臋 z tym,偶e w pewnym momencie organizm przystopuje i kilogramy tak szybko nie polec膮.Wg specjalist贸w, najpierw traci si臋 wod臋, wiec waga 艣miga w d贸艂, potem spala si臋 t艂uszcz i tu waga spada wolniej.Ale je偶eli bedziesz nadal trzyma艂a diet臋, mo偶e byc sukces. Z tym avokado, to jest tak,偶e nie powinno si臋 zmienia膰 sk艂adu, ale jak komu艣 nie przechodzi, mo偶na czym艣 doprawi膰.Ja dawa艂膮m du偶o 艣wie偶ej pietruszki i jako艣 wytrzymywa艂am, tylko kupowa艂膮m za du偶e owoce i ten koktajl by艂 za g臋sty. B臋dziesz musia艂a ca艂膮 garderobe zmieni膰. A dobrze sie czyjesz? ,bo to jednak du偶y spadek, mo偶e zr贸b jakie艣 badania. Chocia偶 sk艂ad diety jest bardzo zdrowy, a chudnie si臋 bo nie je si臋 cukru, pieczywa i innych bomb kalorycznych. 鉂わ笍 Wiktoria bierz si臋 za diet臋, przepisy masz na 10str. i ponad 3 m-ce, czasu. Powodzenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Czesc dziewczyny :-) A propos avocado... W przepisie,ktory ja mam jest napisane " 1/2 malego avocado (30g)" i do tej pory jak robilam sobie zielony koktajl to po prostu kroilam avocado na pol i juz.Jak pol to pol.Dopiero wczoraj przyszlo mi do glowy,zeby zwazyc,sprawdzic czy ta 1/2 to bedzie 30g.Okazuje sie,ze pol malego avocado napewno tyle nie wazy.Duuuzo wiecej.30g to taka mala czasteczka...czyli do tej pory dawalam duzo za duzo tego avocado.. No,to tyle na temat smaczliwki.Fajna nazwa,smakowita :-) U mnie juz po wieczornym koktajlu,wlasnie popijam zielona herbate i staram sie nie czuc zapachow z kuchni...Mam dzis kiepski dzien,ciagle chce mi sie jesc.Mam nadzieje,ze wygram z soba walke i nie rzuce sie na ciasto... Chyba poloze na widocznym miejscu spodnie,ktore kupilam sobie jakis czas temu.Jeszcze z 5 kg i beda jak ulal. Pa :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Gosiek, dajesz czadu kupi艂a艣 spodnie i 5 kg trzeba zrzuci膰, nie masz wyj艣cia! Ja wczoraj mierzy艂am spodnie i nawet si臋 zapi臋艂am, ale jeszcze musz臋 zeszczuple膰 i nie kupi艂am. Niech Cie ciasto nie kusi! pewnie je upiek艂a艣 dla rodzinki. Te diety to katorga dla kobiet, kt贸re prowadza dom!!!!! hej:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Ciasto upiekl maz...Czesto mu sie to zdarza,a ja chwilami mysle,czy on mi nie robi na zlosc... O dziwo,przygotowywanie posilkow dla rodziny nie stanowi dla mnie jakiegos wiekszego problemu.Oni maja swoje ziemniaczki ze schabowym,a ja kasze gryczana z gulaszem sojowym :-) Zdarzaja sie tylko takie dni jak dzis,ze "chodzi"za mna cos niestrukturalnego,najlepiej bardzo slodkiego...Ale masz racje,nie ma wyjscia,nie dam sie i za 5 kg wejde w moje wymarzone spodnie.I juz.Zaraz zrobie sobie kolejna filizanke zielonej herbaty,uwielbiam ja. :-) :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Jak mam takie chwile...jem kiwi,jest kwaskowe i zmienia mi nastawienie i smak...lub kefir, p艂atki owsiane.Cz臋sto kusi mnie gorzka czekolada,ale lekarz mowi ,偶e mam brak magnezu i dlatego, biore tabletki, a pokusy dalej s膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Czesc dziewczyny :-) Udalo mi sie !!! Nie rzucilam sie wczoraj na ciasto,chociaz blisko bylo,oj,blisko...Wypilam filizanke zielonej herbaty,posiedzialam na allegro i dalam rade.Waze dzis 58 kg :-) :-)Wracajac do allegro-odkrylam,ze to dla mnie niezly doping :-) Tyle jest fajnych,zgrabnych ciuszkow,trzeba tylko pozbyc sie jeszcze tych kilku kg...No i pozbede sie,napewno beda jeszcze kryzysy,ale coraz lepiej sobie z nimi radze.Zaraz zrobie sobie koktajl oczyszczajacy,pozniej moze ten z wisniami,strasznie mam na niego ochote,na obiad tradycyjnie kasza gryczana z czyms (jeszcze nie wiem z czym,ale napewno strukturalnie :-) ) Piszcie co u Was,pozdrawiam cieplutko :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Witaj Gosiek, masz imponuj膮ca wag臋, nie wiem z czego si臋 odchudzasz? Pozdrowienia dla m臋偶a, brylant w kuchni! piek膮cy ciasto, ni edo wiary! U mnie te偶 strukturalnie, rano koktajl, obiad kasza gryczana z czym艣...ni e wiem jeszcze. Pij臋 herbatk臋 mietow膮 lub zielon膮 i wod臋. Mo偶e wybiore sie na spacer, cudowne s艂oneczko i resztki 艣niegu. Pozdrawiam Was dziewczyny, trzymajcie si臋. 馃槾 Dodam,偶e coraz lepsze mam samopoczucie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Witaj Karo 13 :-) Maz dziekuje Ci za pozdrowienia,nareszcie ktos go docenil-tak stwierdzil :-) Mam sie z czego odchudzac,mam...Jestem niska,mam 163 cm wzrostu i dosc krepawa budowe ciala,kiedys wazylam 53 kg,moze nawet jeszcze mniej i wtedy bylo mi najlepiej w moim ciele.Byly tez czasy kiedy wazylam 92 kg,to bylo po urodzeniu drugiego dziecka.A ostatnia moja taka "duza" waga to 67 kg,wiec z tych 58 ciesze sie,jak nie wiem co,ale beda dazyla do tego,zeby wazyc jeszcze mniej. Karo,skad Ty jestes?! Sloneczko,resztki sniegu...U mnie pochmurno,ponuro,nie wiem cy deszcz nie siapi,nie chce sie z domu wychodzic.Ale troche ruchu by sie jednak przydalo,wiec pojezdze sobie rowerkiem.To chyba jedyna forma ruchu,do ktorej nie musze sie zmuszac.Jak cieplo jezdze po okolicznych lakach,w takie pogody jak teraz przesiadam sie na rowerek stacjonarny.I coraz bardziej przekonuje sie do agrafki,motylka,czy jak to tam sie zwie.U mnie sprawdza sie rewelacyjnie,jesli chodzi o wewnetrzna strone ud i ramiona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Gosiek, to jest tak,偶e zawsze docenia si臋 cudzego m臋偶a /ale o tym mu nie m贸w/. Podziwiam Ci臋, dla mnie to jest niewyobra偶alne,zej艣膰 z 90 kg do 58 i niewa偶ne w jakim czasie. Ja 5 pokona膰 nie mog臋. Te偶 si臋 zastanawia艂am nad jakim艣 sprz臋tem na zim臋, chodziarz lub orbitrek, niestety troszk臋 kosztuje...a robienie brzuszk贸w mnie otrzepuje...brrrrrr Latem uganiam na rowerze, a ta jesie艅 najgorsza. Nie lubi臋 chodzi膰 na sal臋, daleko, poci si臋 cz艂owiek i te inne zapachy.. Ju偶 po 艣niegu, ale w g贸rach jest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Pewnie,ze mu nie powiem :-) Wiesz,ze najtrudniej zrzucic te ostatnie kg ? Mnie wlasciwie do pelni szczescia tez brakuje tych 5,6 kg.Ale z dieta strukturalna nam sie uda,napewno.A jeszcze ile dodatkowych korzysci...Nie wiem jak u Ciebie,ale jesli o mnie chodzi to od lat nie mialam takich ladnych wlosow i paznokci jak teraz.Cera tez wyglada duzo mlodziej,juz nie pamietam kiedy pojawila sie na niej jakas krostka czy inna niespodzianka.Same korzysci,to tez dopinguje i utwierdza w przekonaniu,ze dieta strukturalna to fantastyczny sposob nie tylko na odchudznie,ale i codzienne zywienie,taka dieta do konca zycia.A propos ruchu:moze kup sobie rowerek stacjonarny,dziala na nogi,biodra,posladki,brzuch...Zajmuje malo miejsca i daje namiastke smigania na zwyklym rowerku. Chyba wlasnie teraz rusze sie sprzed kompa i troche sobie pojezdze.Pa :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Kurcze , s艂ysze teraz ,偶e markety zamkni臋te, a mia艂am i艣膰 po zakupy. Te偶 mam 艂adn膮 cer臋 i wydaje mi si臋 mocniejsze paznokcie. Super si臋 czuj臋, tak lekko,nie mam wzd臋膰, bole艣ci brzucha, a do tej pory po ka偶dym posi艂ku mia艂am bole艣ci i 艂yka艂am rapacholin. Cukier, kt贸rebo nie u偶ywamy ma zgubny wp艂yw na samopoczucie. 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
...do karo13... co do garderoby to ju偶 zasz艂a zmiana. mia艂am w szafie spodnie sprzed 4 lat. znalaz艂am je ca艂kiem przypadkowo, podczas sprz膮tania. obejrza艂am je i po chwili namys艂u postanowi艂am zmierzy膰. i co widz臋??? pasuj膮!!! fa艂dki si臋 nie wylewaj膮, i brzuszek w miar臋 p艂aski... to lubie w tej diecie najbardziej... efekty... nie pozby艂am si臋 jeszcze wszystkich tych workowatych ubra艅, kt贸re zosta艂y po dawnej wadze, czasem na nie zerkam i jestem pewna 偶e nigdy mi si臋 ju偶 nie przydadz膮... jestem honorowym dawc膮 krwi to dadania mam na bie偶膮co... z r贸偶nic jakie zaobserwowa艂 lekarz to stabilizacja ci艣nienia. ...do wiktorii... do walentynek daleko, ale jak zaczniesz ju偶 dzi艣 to opr贸cz spadku wagi bedziesz mia艂a swiadomo艣膰 偶e nie faszerujesz organizmu konserwantami i innymi 艣wi艅stwami. ZACZYNAJ!!! WAGA ZACZNIE SPADA膯!!! POWODZENIA!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
...do karo13... co do garderoby to ju偶 zasz艂a zmiana. mia艂am w szafie spodnie sprzed 4 lat. znalaz艂am je ca艂kiem przypadkowo, podczas sprz膮tania. obejrza艂am je i po chwili namys艂u postanowi艂am zmierzy膰. i co widz臋??? pasuj膮!!! fa艂dki si臋 nie wylewaj膮, i brzuszek w miar臋 p艂aski... to lubie w tej diecie najbardziej... efekty... nie pozby艂am si臋 jeszcze wszystkich tych workowatych ubra艅, kt贸re zosta艂y po dawnej wadze, czasem na nie zerkam i jestem pewna 偶e nigdy mi si臋 ju偶 nie przydadz膮... jestem honorowym dawc膮 krwi to dadania mam na bie偶膮co... z r贸偶nic jakie zaobserwowa艂 lekarz to stabilizacja ci艣nienia. ...do wiktorii... do walentynek daleko, ale jak zaczniesz ju偶 dzi艣 to opr贸cz spadku wagi bedziesz mia艂a swiadomo艣膰 偶e nie faszerujesz organizmu konserwantami i innymi 艣wi艅stwami. ZACZYNAJ!!! WAGA ZACZNIE SPADA膯!!! POWODZENIA!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Niusia, ciesz臋 si臋 z Tob膮, ja te偶 powyjmowa艂膮m dawne 艂aszki, ma艂o tego niekt贸re z zagranicy, wiec gatunkowo dobre, ponadczasowe,... ale najwazniejsze,偶e waga idzie powoli w d贸艂. Dzisiaj na obiad tylko jajko sadzone z kasza gryczan膮 i pomidorkiem, bo niestety wczoraj by艂y kolejki ,a dzis sklepy zamkni臋te. Dietkujcie i trzymajcie si臋 ciepe艂ka, u mnie zimno, brrrrrr.. :classic_cool: :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
O....jeszcze Was nie ma? 馃槾 馃槾 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Czesc :-) Jak tam u Was po weekendzie? Oparlyscie sie weekendowym pokusom? U mnie bylo strukturalnie,chociaz tez mialam problemy (tak jak Ty, Karo 13,zapomnialam o zamknietych sklepach)... Na razie popijam zielona herbatke (zakochalam sie w Liptonie o smaku miety,jest swietna),potem koktajl oczyszczajacy,na obiad pewnie tradycyjnie kasza gryczana z dodatkami (jak to dobrze,ze uwielbiam kasze). Niu艣ka01 - gratuluje,gratuluje,gratuluje :-) Znam to uczucie,kiedy przymierzasz rzeczy,ktore wczesniej bezlitosnie podkreslaly wszystkie faldki,a teraz leza jak ulal,albo,co jest jeszcze fajniejsze,sa za luzne... Na razie lece,zycze Wam milego dnia,pa pa :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
馃尲 馃尲 馃尲 Witaj Gosiek! Ja po koktajlu, obiadekbedzie oparty te偶 raczej na kaszy lub ciemnym ry偶u.... Jako艣 opieram si臋 pokusom, nie mam z tym problemu. U mnie cudowny 艣nieg, raczej za oknem , bo na ulicy katastrofa! Uwielbiam tak膮 艣nie偶n膮 zim臋, ale nie papciajk臋! Niusia pewnie nas czym艣 zaskoczy???? Powodzenia w pracy i odchudzaniu. 馃尲 馃槾 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niu艣ka01
NIE ZASKOCZ臉 NICZYM :-)) DZI艢 NIE... ale skrupulatnie 艣ledz臋 Wasze poczynania. przyznam si臋 szczerze, 偶e od weekendowego odchudzania wol臋 to od poniedzia艂ku do pi膮tku. zdaje mi si臋 偶e jako艣 艂atwiej mi zaj膮膰 si臋 czym艣 i nie my艣le膰 o kolejnym p艂ynnym posi艂ku... nawet dzi艣 w pracy tak si臋 zap臋dzi艂am z robot膮, 偶e jeszcze chwila i zapomnia艂abym o koktajlu. ca艂e szcz臋艣cie 偶e ramo zrobi艂am sobie dzbanek herbaty bia艂ej to popija艂am j膮 w pracy... dobrze 偶e tak filtruje nerki to mia艂am okazj臋 wsta膰 z za biurka i uda膰 sie honorowo odda膰 mocz :-)) ko艅cz臋 i jad臋 do domku na obiadek... kasza gryczana... jej producenci to maj膮 na nas niez艂膮 kas臋 :-)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
A ja myslalam,ze Niu艣ka o nas zapomniala...Fajnie,ze jednak jestes i koktajlujesz :-) Ja juz po obiadku,oczywiscie kasza gryczana (masz racje-dzieki nam pewnie znacznie wzrosnie sprzedaz kaszy gryczanej :-) ). Do kaszy byla rybka,choc tak naprawde to moglabym jesc ta kasze bez dodatkow,tak ja lubie.Dzis jestem z siebie dumna,bo sie troche poruszalam.Z godzine pedalowalam na rowerku,do tego brzuszki i "agrafka",to wyczyn jak na takiego lenia jak ja.Zastanawiam sie tez nad specjalnym masazem,troche sobie dzis o nim poczytalam i chyba sie skusze...Rolletic-tak to sie nazywa,opinie o nim sa swietne,moze to byloby dobre,zwlaszcza na moj brzuszek,ktory po trzech ciazach nie wyglada najlepiej,o nie...Zmykam nakarmic rodzinke,pozniej jeszcze do Was zajrze.Pa :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Dopiero teraz w艂膮czyli mi internet, a tak by艂am ciekawa ,co u Was? Ciesz臋 si臋, 偶e si臋 trzymamy:classic_cool:! Ja dzisiaj gotowa艂am kasz臋 jaglan膮, dla odmiany. Wog贸le to u mnie w domu nie jada si臋 kasz, czasem ry偶, wi臋c dopiero si臋 wci膮gam w to gotowanie. Ale, jedno jest na plus, nie trzeba sobie r膮k brudzi膰 jak przy obieraniu ziemniak贸w, a tego nie cierpi臋. I szybko mo偶na przygotowa膰 posi艂ek. Gosiek, kup jaki艣 balsam na brzuch, teraz jest ich mn贸stwo, wcieraj i masuj brzuch. Akutat te cz臋艣膰 cia艂a mam w dobrej kondycji, tylko jeszcze fa艂dki mi zosta艂y,ale ccoraz mniejsze. Zajrze tu p贸藕niej. Do zobaczenia! :classic_cool: 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Ja,niestety,ziemniaki obierac musze,bo chociaz dzieciaki kasze uwielbiaja,to maz nosem kreci...No,to mu gotuje...Za te ciasta,ktorymi on mnie kusi :-) U mnie dzis oczywiscie strukturalnie,na kolacje byl tunczyk z chlebem pelnoziarnistym,ale teraz zaluje,bo czuje sie tak jakos ociezale,po koktajlu jest duzo lepiej.Tak wiec na kolacje beda koktajle.A jesli chodzi o brzuch,to oczywiscie stosuje rozne mazidla,ale efekty nie sa jakies powalajace.Moze oklady z olejkiem cynamonowym cos dadza,a moze w koncu powinnam sie zmobilizowac do bardziej aktywnych cwiczen na ten moj brzuch.Musze go jakos ujedrnic,bo to caly problem.A teraz chyba jeszcze sie troche poruszam,jakies brzuszki czy co...musze spalic tego tunczyka.I zapamietac,zeby na kolacje nie jesc nic innego niz koktajl.Spokojnej nocy,pa pa :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
馃尲 鉂わ笍 Gosiek!!! te偶 si臋 przekona艂am, 偶e wieczorem najlepszy koktajl, zw艂aszcza,偶e d艂ugie te wieczory i wi臋cej si臋 siedzi w domu. Mo偶e wcieraj w brzusia balsam, masuj, mog艂aby艣 spr贸bowa膰 peeling kawowy, brudz膮cy , ale podobno dzia艂a, lub zaparz kaw臋 i r贸b z niej ok艂ady. Przy du偶ej kasie mo偶na sobie zafundowa膰 zabieg w profesjonalnym gabinecie. P贸ki co, dzia艂aj sama. Pozdrawiam! 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Witaj Karo :-) Przez ta wczorajsza kolacje (mimo,ze byla przeciaz strukturalna) nie moglam zasnac pol nocy. Od tej pory na kolacje tylko koktajl,wtedy spi sie lekko i dobrze :-) U mnie juz po obiadku,tradycyjnie kasza gryczana i gotowany indyk. Peelingu kawowego uzywam od kilkunastu tygodni i rzeczywiscie dziala.Brudzi,to fakt,ale jaka skorka po nim pozniej...Warto.Po peelingu robie sobie oklad z balsamu zmieszanego z olejkiem cynamonowym.I naprawde widze efekty.Wybieram sie tez na masaz na Rolleticu,podobno czyni cuda...Zobaczymy.Strasznie chcialabym ujedrnic troche ten swoj brzuch,bo to caly problem.Jest plaski,ale taki nieciekawy,sflaczaly...Musze z nim powalczyc. A co u Ciebie? Jak Twoje odchudzanko? Pozdrawiam Cie cieplutko :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
鉂わ笍 鉂わ笍 Hej Gosiek! Widz臋, 偶e dbasz o piekno wszelkimi mo偶liwymi sposobami. wybierz sie na te masa偶e, nie wszystko da si臋 domowymi sposobami zrobi膰. U mnie odchudzanie super, najwa偶niejsze to to, 偶e jem mniejsze porcje i wolniutko chudn臋. W艂a艣nie wysz艂am z kuchi, sma偶y艂am p贸艂 kg w膮tr贸bki, chyba ca艂y tydzie艅 bed臋 j膮 wcin膮膰 i przez p贸艂 roku nie popatrz臋 na w膮tr贸bk臋, za spraw膮 mojej po艂贸wki.... Dzisiaj by艂a jaglana z t膮 w膮tr贸bk膮.... Musz臋 gotowa膰 extra dla siebie, wi臋c kasze z woreczka mam na 2 dni, itd.. Powiem Ci, 偶e nie mam ju偶 ci膮gotek na s艂odkie, 艂akocie, inne niestrukturalne, ostro trzymam diet臋 i obserwuj臋, 偶e nie mam 偶adnych problem贸w z trawieniem. Trzymaj si臋! [馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Witaj Karo :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
鉂わ笍 鉂わ笍 Pozdrawiam. Niusia, a gdzie Ty sie podziewasz? 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×