Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolala 34

Wyrzucacie nie wykorzystaną kaszkę po 3 tygodniach od otwarcia torebki ?

Polecane posty

Gość jolala 34

Przecież to nie mozliwe zużyć nawet polowę opakowania w tak krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
Nigdy tak wogóle to pierwsze o tym słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolala 34
Tak pisze na opakowaniu Nestle a na Bobowicie to nawet po 2 tygodniach , z tyłu malym druczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyrzucam, choć przyznam, że dłużej niż miesiąc u mnie nie stoi bo się zużywa po prostu. Ostatnio Alka dostawała kleik mający jakieś 5 m-cy i też przeżyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyrzucam
i nie z nadmiaru kasy:-) Kiedys po prostu dalam malej kaszke, ktora lezala 4 tyg i miala po niej wymioty... Wtedy jeszcze nie wiedzialam co jest przyczyna tego, ale zdazylo mi sie to drugi raz i teraz trzymam sie dokladnie tego co napisane na opakowaniu. 3 tyg po otwarciu po prostu wyrzucam. Zreszta nawet lekarz rodzinny zalecil mi abym zwracala na zalecenia producenta, bo jednak czemus to sluzy. No, ale kazdy robi jak uwaza. Z drugiej strony to dziwne, ze po 3ech tyg juz jest niedobra... Nawet jeslio szczelnie ja potem zamkniemy... No coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, u nas kaszka znika po paru dniach!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wyrzucam nawet nie wiem ile czasu u Nas stoi otwarta ale mala zjada dziennie 2 porcje kaszki wiec nam opakowanie szybciutko schodzi:)Ale mysle ze bym nie wyrzucala no moze jakbym miala ja z 2 mie to pewnie juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kaszka od zawsze zuzyta byla w przeciagu 3-5 dni maly dostalwal ja tylko na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×