Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..................Edyta................Skorpion.. .... ..29.......2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ...29...............? Dorota28...............Dorota................Byk........ ....28................? paula24.................Paulina..............Waga....... .......24.....2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga....... .......21.....5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*.....................Agnieszka..........Skorpion.... .....26 .....5134039 Olala....................Aleksandra.........Ryby........ ......27......8177064 Impersona.............Elka..................Baran....... .....20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik ............29.......1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24...............? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26...............? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka..........Bliżnięta.... ....22,5..............? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27.................. Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia................Byk.......... . ..27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... 25.......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ..24.......9504986 Ef27...................Ewa...................BYk....... .....28................? Joanna................Asia..................Lew....... ......30................? Mama Muminka .....?.......................Byk..............27............ ...? Aśka74...............Asia...................Byk......... . ....32 ......7215111 Julik...................?........................Skorpin . ......30................? Roza_.................Agnieszka.............Bliznięta... ...23.......2213816 Moniśka2005.........Monika.............Strzelec....... ...?.................. Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........8595619 Foli....................Asia...................Kozioroże c.....29............... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... ....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania .................Lew..............26.....3915592 AnA.....................Aneta................baran..... ......29..............? Georgina80__........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra..................ada...................baran...... ......2 6....1510226 Iskierka nadzieii.....Basia................Koziorożec......24........ ...???? enigmaa................Ania...................rak....... ......35.....5192614 beti78..................Beata............Koziorożec..... ...27................ Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28............... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. .Iwona ............. Skorpion ..........32............... Z Sycylii...............Ania..................lew............. ...27.. .............. kiki13...............Monika.................byk......... ........30.....8387852 kasiula kula...........Kasia............ .Strzelec..........28........5859475 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....? Lara27................Sylwia............Strzelec........ ...27...........? IKa0019..............Iwona............Skorpion.......... .32.......... nadwislanka..............Kaśka........ ......Ryby...........32...........---- Tak z rozpedu i te tabelke aktualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jak chcecie to wejdźcie na strone Wirtualnej Polski tam dalej wejdxcie w Polska jest fajna,tam wchodzicie w Galerje i na stronie 2 na samym dole wchodzicie w Zlot Pojazdów Militarnych w Bornem Sulinowie, i na 9 zdjęciu w samochodzie jest mój mąż a na 16 jesteśmy razem jeszcze przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - niestety nie znalazłam na wp więc poprosze na maila polag@interia.pl :) i jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia przepraszam tamte dotarły :P:P blondi nie widziałam :P:P bardzo fajny i ciekawy pojazd do ślubu :) Gratuluję pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie nie otwierało ale tu taj jest juz dobrze. Widze że dziewczątka sobie poradziły:) SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - fajnego masz tego bąbla :) Ja na Patryka wołam bąbel :P:P:P:P:P a jak zobaczyłam te paznokietki to stwierdzam ze zdolna kobitka z ciebie. Bylaś na jakimś kursie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Menia :D Gratulacje ...żonko :D :D :D jak bedziesz mieć zdjęcia to ja również proszę :) sylwia_503@wp.pl a teraz lecę oglądać zdjątka ze zlotu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zaraz.. to oznacza, że jestem jedyna panna na tym topiku (...a raczej stara panna :/) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara27 wysłałam ci zdjątka ze zlotu ale nie moge wysłać zdjątek z moim psiakiem.Będę jeszcze prubować. A co do paznokci to zrobiłam kurs tipsów i zdobienia ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz powiem Ci coś co od dawna we mnie siedzi i może byc tak, że pomarańczówki wredne skoczą na mnie. nie płakałabym gdybym była matką samotną z dzieckiem, byłabym bardzo szczęśliwa i życie miałoby dla mnie zupełnie inny wymiar i inny sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara my mielismy wziąć ślubu i cały czas mamy go w planie, ale szczerze ci powiem że co chwile na cos kase wydajemy. Jak uzbieraliśmy to poszla całośc na remont mieszkania, potem ubzduralismy sobie że kupujemy działkę - i mamy piekna działeczkę rekreacyjna ze slicznym domkiem gdzie spędzamy całe lato z Patrykiem :) a teraz mamy znowu w planie kupno większego auta - najlepiej combi hihihihihi i tak data ślubu co chwile się oddala. Nie jest mi papierek potrzebny do szczęścia teraz podchodzę do tego inaczej. Może jakiś pomarańczek się do mnie tez o to dopierdolic ale ja mam go w dupie to jest moje życie i moja sprawa, ale przez to jeden ksiądz odmówił nam chrztu, dlatego pojechaliśmy do innej parafi i bez żadnych problemów :) Ostatnimi czasy mamy pewien kryzys tak jak już pisałam z rana i nawet jakbym miała zostać sama z małym to dałabym sobie rade doskonale - no i przynajmniej kosztów rozwodu by nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, Lara-podziele sie czyms z Wami, w ramach waszych reflekcji na temat nie tyle malzenstwa, co na temat ojac dla dziecka (nie, nie jestem pomaranczkiem:), i nie ukrywam sie pod orange, bo jesli mam cos do powiedzenia, to pisze pod swoim nickiem). Mam 32 l i wychowywalam sie bez ojca. Matka miala wpadke i powstalam JA (oj, jak ja bym chciala byc teraz w jej sytuacji, ale wtedy nie bylo jej za rozowo). Wychowywala mnie Babcia. Wydaje mi sie, ze jestem normalna, ale zaloze sie ze jak by sie dobral do mojej psychiki jakis psycholog to zaraz by znalazl skrzywienia wynikle z braku ojca. Ja sama nie potrafie tego ocenic, ale uwierzcie mi, ze zazdroszcze ludziom, ze maja/mieli ojca i byli przez niego wychowywani. Owszem, moze moj bylby pijakiem, gnebicielem rodziny itp. i lepiej ze stalo jak sie stalo. Ale moze byłby ciepłym, wspanialym facetem.....??? Kto to dzis wie??? Dlatego pomijam fakt wchowywania dziecka w malzenstwie, czy tez w ukladzie partnerskim, ale nie musze chyba nikogo przekonywac o tym, ze lepiej dla dziecka jak ma 2 rodzicow. Nawet jesli jest ten drugi rodzic \"z doskoku\" (np. rodzice po rozwodzie). A teraz cos Wam powiem. Moja koleznaka jest w trakcie rozwodu. maly ma 7 lat. facet skoczyl w bok i zrobil tamtej dzidzię. Zostawil zone i dziecko. Wiecie, ze jak ona mi powiedziala, ze syn jej powiedzial, ze nie ma ochoty zyc (7 letni dzieciak) to w pierwszej chwili uwazalam ze to nie moze byc prawada!!! 7 letni chlopiec!!! A druga sytuacja: od jakiegos czasu spotyka sie z chlopakiem z naszego towarzystwa. maly zaakceptowal go. I zadal jej pytanie, czy moze do niego mowic TATA! Wnioski: niech kazdy wyciagnie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki. W OA zakupilam swietna ksiazke gdzie rodziny ktore w tym wlasnie OA adoptowaly, opisuja swoje przezycia. Dla mnie to kubel zimnej wody. Koncze czytac tez \"Toksyczni rodzice\"-fantastyczna-czy ktos to czytal???? Ta z kolei uswiadomila mi ze cokolwiek i jakkolwiek rodzice by sie starali najlepiej wychowac dziecko, zawsze popelnia sie jakies bledy. Zapraszam Matki z topiku, choc sa mlode jeszcze i nie maja takich doswiadczen, ale chetnie posluchalabym na temat ich wyobrazenia na temat wychowania i zderzenia z rzeczywistoscia. Wasze dzieci maja po kilka i kilkanascie miesiecy. Niektore mzoe juz latak?? co byscie na dzien dzisiejszy zmienily? Zrobily inaczej?? Ja jako przyszla Matka chcetnie oparlabym sie na doswiadczeniach innych Mam. I zakupilam sobie tez ksiazke cos w rodzaju: jak przygotowac dziecko do szkoly. Co prawda to teta dalece wybiegajacy poza moje mozliwosci na obecny moment (gdzie dziecko, gdzie szkola??!!), ale b. fajne testy znalazlam tam dla rodzicow, dzieci. Koniecznie jak maz wroci w weekend to musze z nim to omowic. A tak w ogole to ostatnio kreca mnie ksiazki psychologiczne. Moze polecicie mi cos ciekawego?? dziewczynki-ktoras z Was podawala mi tytul i chyba nawet linka na fajan ksiazke. Ale nie pamietam kiedy to bylo...:( czy moge proscic o rypley???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieco mną potrząsnęłaś Nadwiślanko :) czasami tak bywa, że potrzeba bycia matka przysłania mi wartości wyższe....w takich sytuacjach myślę niestety egoistycznie :( ja nigdy nie miałam dobrego kontaktu z mężczyznami... mój ojciec jest śmieciem i zniszczył moje dzieciństwo, lata młodzieńcze i na tym \"męskim\" pułapie mam nieco skrzywień :/ jednak los postawił na mojej drodze człowieka niesamowitego i bardzo dla mnie cierpliwego (o żeby nie było za pięknie to ma również i wiele wad :) ) będzie wspaniałym ojcem - po prostu to wiem - i jest tak odpowiedzialny, że nie działa poprzez serce i uczucia tylko mózg. Za dużo myśli po prostu i dlatego jeszcze nawet się nie staramy...:( nie wiem jak by sie potoczyło moje życie gdybym była samotnie wychowującą matką... bo kto to może wiedzieć? Ale przekonana jestem że poradziłabym sobie...drugiej kwestii tej emocjonalnej nie rozpatrywałam, ale wiem, że i ona jest bardzo ważna jak i nie najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam \"Toksyczni rodzice\" :) mogę polecić Ci wiele książek, które warto przeczytać, bo to jest akurat dziedzina wiedzy, w której się specjalizuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwiślanka jeśli zaadoptujecie dzieciątko to ile bedzie miało? Czy takie malutkie? Mam znajomych ktOrzy zaadaptowali dziecko 3 tyg. Nie mogli mieć swoich dzieci; ona próbowała wszystkiego i kiedy invitro nic nie dało postanowili adoptować. Dziś są szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ja wpadłam tylko zaktualizować tabelkę. Odezwę się za kilka dni. Na razie powoli wraca wszystko do normy. Jeszcze trochę czasu minie za nim będzie wszystko dobrze. Jeszcze przed nami dużo rozmów, ale staram się okazywać mężowi dużo ciepła i ciągle powtarzam, że go kocham i tylko on się dla mnie liczy. Obiecałam, że będę silna dla niego. Pozdrawiam. TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....16.08......badania we wrześniu-transfer nr 3 w październiku 26 m-cy........Warszawa Golka26..........17.08.......29..........?...... już 3 lata.....zaczęłam antyki może w październiku transfer Estella .........29.07.....27......25.08........prawie 3 lata...... .Warszawa-oba jajowody niedrożne AnA 30............18.07.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo wychowywania dzieci to chyba ja mam z tego topiku najstarsze Moja córka we wrześniu skończy 10 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka-jestes madra dziewczynka i chwilowe chmury nie zmienia Waszej milosci. Wierze w to. Lara-czekam na liste lektur. Tylko oszczedź mi prosze tych naszpikowanych fachowym slownictwe. Cos bardziej \"łagodnego\"-dla szaraka i laika. Jako fachowiec na pewno cos mi polecisz. Ja kiedys po cichutku marzylam by pojsc na psychologie, ale skonczylo sie na czyms bardziej przyziemnym. moze i lepiej. Co by ze mnie za psycholog byl, ledwie ze swoimi problemami sobie radze.... Lara mam pytanko-czy tzdarza sie psychologowi nie dac sobie rady ze swoimi problemami? Mma na mysli taka sytuacje: slyszlam, ze kiedys pewna psycholozka miala meza alkoholika i zamiast pokierowac go na kuracje i odwyk sama siebie oszukiwala, ze on nie jest alkoholikiem, ze to chwilowe problemy, ze sobie potrafi odmowic jak chce (dziwne,nigdy nie chcial) itp.. Chodzi mi o to, ze jako psycholog osoba taka potrafi sobie sama zaszkodzic i oszukiwac sie?? czy to sie zdarza??? Coo tym myslisz?? Gosiaczek-no Ty kochana jako doswiadczona Mam to moglabys cos wiecej powiedziec na temat ogolnie rzezc ujmujac wychowania i bledow popelnionych w tym nader skomplikowanym procedzerze :) A moze podzielisz sie tez sukcesami??? My w czasie wywiadu zaznaczylismy ze interesuje nas oczywiscie jak najmniejsze dziecko. Poczytalam troche o chorobie sierocej (do tej pory myslalam ze spotyka to tylko wieksze dzieci, barzdiej swiadome i bjawia sie kiwanie-oj, jak b. sie mylilam) i bylam przerazona, ze dziecko miesieczne ktore nie dostanie odpowiedniej czulosci i milosci ma juz takie objawy.oczywiscie im mniejsze to krocej trwa proces przywracania go do normlanosci, ale u dziecka kilkuletniego moze trwac to latami i nie byc nigdy odwracalne. Maz tak sie rozpedzil w tym wywaiadzie, ze powiedzial, ze moze byc parka. Wczesniej nie bralam tego pod uwage i jak to uslyszalam to lekko sie usmiechnelam pod nosem bo tak sie rozpedzil.... Poza tym ciagle pamietam, ze ta cyganka przepowiedzial mi syna i corke, wiec moze sie pzrepowiednia niekoniecznie jak myslalam na poczatku spelni w formie moich 2 ciaz :) Na pewno, jesli zaproponuja nam jedną dzidzie to po jakims czasie bedziemy chcieli adoptowac drugie dziecko. To nasz min. model rodziny :) Chociaz z pewnej perspektywy lepsze byloby rodzenstwo (wiezy krwi i poczucie braterstwa), ale nie ukrywam, ze jak nam z dnia na dzien przedstawia dwoje to bedzie szok. 6 lat luziku i wolnosci i samotnosci, a tu z dnia na dzien parka!!!!!!! Najgorsze jest to, ze wiekszosc tych par dowiaduje sie o tym naprawde w ostatniej chwili. To nie jak w ciazy, ze kobieta ma ok. 9 m-cy na przygotowania podstawowych rzeczy, skompletowanie ciuszkow, czy chociazby pokoju, lozeczka. My sie z dnia na dzien dowiemy i trezba bedzie w ciagu 2-3 dni zorganizowac: lozeczka, ciuszki, kosmetyki, foteliki do auta, wozki i mnostow innych rzezczy o ktorych nawet nie wiem. jak sobie uswiadamiam to to normalnie chwilami nie wierze w to. Bo nawet nie ma jak sie przygotowac. nie wiem czy to bedzie 1, czy 2. czy dziewczynka, czy chlopiec. czy Moze parka? A moze 2 dziewczynki? A mzoe male, a moze duze? A moze jedno male, a moze drugie starsze. matko. Normalnie tysiac pytan!!!! Juz nie marudzę. Chyba naprawde musze poszukac jakiegos topiku dla oczekujacych-adoptujacych. Was oczywiscie nie zamierzam opuscic tylko gnębic :) Tak sie skalad ze b. lubie kafeteria i nieszczegolnie chce udzielac sie na bocianie. Wiec zaczelam przegladac watki i szukac dla adoptujacych. I nie znalazlam nic ciekawego na kafeterii. Moze ktoras z Was mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×