Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Enigma!!! ale fajnie!!! ❤️ale fajnie!!! ❤️ale fajnie!!! ❤️ale fajnie!!! ❤️ale fajnie!!! ❤️ale fajnie!!! ❤️ale fajnie!!! ❤️ale fajnie!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki:):):):):) nja na chwilke bo padam na ryj:P A wiec ja wiedzialam ze bedzie 1 dzidzia bo mi kiedys wrózka wywrozyla ze bede miala dziewczynkę a ..potem 2 dzidzi:) hihihihihi ale nie naraz:) Jak zobaczyłam tą kuleczkę białą w takim czarnym worku:P to odrazu wiedzialam ze jeden maluszek:) Dr Taszycka powiedziala ze śliczna i duza ta moja kuleczka:) Beta byla dzis 15 tys a progesteron az 168 hurra:) czyli wzrósł z 18!!!!! Wsjo git:) jak zwszłam z tego foteliku to normalnie czułam sie taka nabuzowana jak kosmitka:) i wciaz przechodziły mnie takie mysli: wszystko będzie cudownie:):):):):):) jestem bardzo szczęsliwa:) Dzis moj kolega jak mni zobaczył o gapi i mowi Ty jestes w ciązy!!!!!!! a ja sciemnialam ze no co Ty .a On mowi przeciez widze:P cyce mi urosły i basiior wyszedł na wieszch bo sie nazarłam:P:P:P:P a ja woncu mi powiedzialm ze tak A on pyta : To mąz się pewnie cieszy???? A ja do niego: Taaakkkk cieszyl się dopóki nie dowiedział sie kto jest ojcem:D:D:D hihihihihihihiihih a on konstrenacja........ szooookkkk a ja niesmiało: ZARTOWAŁAM:):):):):):) hihihihihihihihi dziękuję laseczki za kciukaski jutro sie odezwę a teraz nyny:):):):) nadwislanko.... ostatni raz!!!!!! pomarańczku drogi ...jak mamut to ja nie wyglądam ...ale ją bromba tak:):):):):):):) a będę jeszcze większa:D:D:D:D HIHIHIIH:p:p:p:p:p dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwilka nadwislanko ... Dr nei wie ktory sie zagniezdził.... niekoniecznie ten z nacięciem...... a tamten 2 widac wchłonął się. T Ana ❤️ moj maz kiedys mial problemy z nerkami ...piasek.... nie martw sie da sie wsjo wyleczyc:) jakby co pytaj to mzoe cos poradze i pomogę:) Zabajonku :) Paula:) maklady:) sysia:) lara:)Golka:)Menia:) estellka:) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej:) Enigma- ogromne gratulacje❤️ czekam na relacje z wizyty🌻🌻🌻 Emiczko.........teraz Ty kochana, kciuki ciągle zaciśnięte:) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś - super, ze jesteś szczęsliwa. Oby tak pozostalo !!! pomarańczu, czy jak ci tam ... nawe jeśli tak napisałam, to miało być w sensie bardzo pozytywnym, jak nei czytasz blogów itp. to nie wiesz, że sami rodzice pisząc w osobie dziecka mówią o a\\sobie \"mamut\" czyli mama i \"tatut\", czli tata. I tylko i wyłącznie o to chodzi. A swoją drogą z twojej wypowiedzi wynika iż ewiesz jak enigma wygląda ... szkoda tylko, ze nie masz odwagi jawnie napisać pod swoim czarnym nickiem. Ja od zawsze wiedziałam, ze to jedna z forumek docina innym, a zwłaszcza enigmie i foli. NAwet enigmie na meila kiedyś chyba pisałam o podejrzeniach co do adresata ... ech, niewazne. Enigmienic nie spapi humoru i już !! A ja ciesze się razem z nią!!! Ot i co!! Foli - wróciłaś już do pracy, czy masz to przed sobą jeszcze? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja jak zwykle zaniedbuję forum...wybaczcie. Siadłam przed chwilką przy komputerze i to co przeczytałam nie mogło pozostac bez mojego komentarza:) ENIGMO serdecznie gratuluję!!! Cieszę się Twoim szczęściem 🌻 Teraz tylko dbaj o siebie i dzidziusia...zdrówka Ci życzę! Pozdrawiam Was wszystkie! p.s. Mój Iguś rośnie jak na drożdżach- waży już 9,5kg a za 3dni kończy 5 miesięcy. Kupuję mu ubranka w rozmiarze 80, więc jak widać, całkiem duże to moje kochane szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Enigma to jeszcze raz gratulacje :) cieszę się że wszystko się układa :) Zabajonku, wracam w poniedziałek :( teraz wróciłam znad jeziorka, wypoczęłam bardzo a mała była szczęśliwa. Boję się poniedziałku ale jakoś muszę to przeżyć :( co do idioty pomarańczowego to ja też wiem kto to jest a w każdym razie podejrzewam :) śmieszna, zagubiona niezbyt mądra istotka :) ja ostatnio mało się udzielam więc teraz enigma jest na tapecie a dlaczego? bo jest strasznie szczęśliwa z powodu ciąży. Jak ktoś śledzi forum od początku to wie kto te niegroźne bzdurki wypisuje :) Pozdrawiam :) Ana, mam nadzieję, że to nic groźnego u twojego męża i że wsyztsko się szybciutko wyjaśni. Trzymam kciuki Estelka, nie smuć się będzie dobrze, trudno w to pewnie teraz uwierzyć ale tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ależ tą cudowna wiadomością, a raczej jej potwierdzeniam :-) (jeszcze raz gratuluję), uaktywniłaś \"stare\" forumowiczki :-) WITOJCIE!!! Silve, a może być tak przedstawiła nam swojego Igorka, przesyłając fotki? Foli, mam nadzieję, że też prześlesz :-) A ja mam pytanie - jak się robi punkcję do icsi. Może to głupie pytanie, ale jak się pobiera komórki? chyba nie znam się na anatomii najlepiej, bo się zastanawiam, przez pochwę to mi chyba nie wyciągna jajeczek skoro moje jajowody sa niedrożne :-o prosze mi to pięknie opisać i nie śmiać się z mojego braku wiedzy. Człowiek całe życie się uczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się w końcu moim synusiem :) Zapraszam na stronę... www.igorekp.bobasy.pl 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, wyciągną napewno o to się nie martw, to się robi igłą i przebiją się bezpośrednio do jajników, oczywiscie będziesz na szczęście wtedy spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to trochę wyjaśni: pobiera się jajeczka do strzykawki za pomocą igły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pomaranczu przykre ale jesteś którąś z dziewczyn ,która darzona jest zaufaniem na forum ,przy tym pierdolnieta zdrowo:( szkoda ,ze są tu fałszywki moze ty masz cos z mamuta pomaranczaku wielki pusty łeb .jesli masz dziecko to zajmij sie wychowywaniem ,by nie wyrosło na wrednego człowieka ,takiego jak ty ,a jesli nie (raczej pierwsza opcja)to nie wiadomo co Ciebie moze w życiu spotkac ,więc szanuj innych tak jakbyś zapewne chciała ,zeby ciebie szanowano ENIGMAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!11ŁOOOOOOOOOŁLLLL gratuluję !!!!!!!!!!!!! piękny progesteron ,beta zapindala !!!!!dzieciaczek rośnie heeeee :D aaa foty sie nie otworzyły kuźwa ,mimo to dzieki kOchanA za pamiec .wysle cosik jutro HEEEEJ BABOLE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Dzisiaj o 10.00. wyjeżdżamy, jesteśmy już spakowani, jeszcze tylko śniadanko zjemy i czekamy na kolegę bo z nami jedzie. Zycze wam dziewczynki dużo słonka, II kresek i wszystkiego naj naj.:) Nie wiem kiedy wracamy więc jak tylko juz będziemy z powrotem to sie odezwe. Jak będę miała możliwość to zajrze na topik :) Trzymajcie się i do zobaczenia:):):):):):):):):):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Menia ❤️ wszystkiego naj ❤️ naj ❤️ naj ❤️ :):):):):) 🌼 🌼 🌼 Silve:) foli :) zabajonku:) estellko:) Monik:) SENKJU:p:p:p:p:p MAONIK :) to se kurna jakis program zainstaluj ,foty sa w zwykłym jpg chyba . Dzis posłałam Wam moją kuleczkę z usg, trzeba sie przyjzec bo zdjecie było dosyć ciemne ale biała kuleczka jest:) w taskim czarnym worku:) czy jak tam sie to zowie:) hihihihihihihi:) Foli :) Nadia jest wielkoludem:P:P:P bardzo duza:) super:) jak moja dzidzia we wekacje ..przyszłe będzie taka duza to mozna gdzies jechac:) Silve:) Igorek boski:) no to teraz czekamy na foty małego scyzoryka:) tzn..scyzoryczki:):):):):) estellka .... zamkniesz oczka a lekarze ci przez wrota wygiagną jajeczka... nie martw sie to ich robota:):):):):) nic nie czujesz ,nic nie boli:) ja CYKOR NAJWIĘKSZY MOWI CI TO:):):):) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca......
Enigmaa coś ten twój suwaczek oszukuje:) tygodnie super ale czas do końca ciąży się nie zgadza:) jestem w ciąży 6 dni krócej niż Ty a mój suwak pokazuje 246 dni do końca ciąży. Dziwne, a może to mój się myli hihi Pozdrawiam wszystkie mamusie i starające się:) zmykam i nie myślcie sobie że ja jestem tym złośliwym pomarańczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Menia - bajecznego ślubu!!! Enigma, ależ masz \"wypasioną\" dzidzię :-) :-) :-) Foli, Silve - piękne macie te dzieci, raaany az mi ciężko sobie wyobrazić, że ja w przyszłym roku tez będę się cieszyła takim bobo, jesli Bóg da... ja jutro wyruszam na urlop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, jest wielkoludek kochany :) Dzięki za zdjęcia zarodeczków :) ja też mam takie :) Estelka, miłego urlopu ostatniego w dwójkę mam nadzieję. A ja mam problem - Nadia nie chce pić z butelki :( Zabajonek i inne mamusie - wy też tak miałyście? dziwne bo kiedyś Nadia iła z butli a teraz się strasznie krzywi i nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaaaaa 😭 a ja nie mam nadal Twoich fotek 😭 !!!!!!! sprobuj na asia.p.685@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka dzis tez posłałam Ci moja kuleczkę i tylko od Ciebie mam zwrot:( bo mi poczta zwraca i pisze ze błąd:( poslij mi mailem os Siebie to ja odpisze moze tak dojdzie:) no i fotkę tez poproszę;) Estellko;) udanego urlopu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, niewdługo nam przyślesz zdjęcie z dzidzią na rękach :) zobaczysz jak szybko zleci. Ciekawe czy to chłopiec czy dziewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się\" pochwalić\" a własciwie Nadię - wypiła z butli wiem że to nie zbyt duży sukces :) ale ulżyło mi bo się strasznie denerwowałam co zrobie od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaaa , ale ja gapa w swoim profilu mialam zle adres wpisany teraz mam dobrze..... Przedtem było onet.pl a powinno byc op.pl :o :o :o Teraz napewno dojdzie, sprobuj jeszcze raz :D p.s. Sorki mamusko za kłopot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli :) gratulacje:):):):) owulka Ty gapcio:D:D:D dostałam Twoją fotkę:) myślałam zes Ty blondynka hihihihihihihi a tutaj czarnulka:) a mi sie chce spać... i idę do wyrka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaaa maaaam fotki :) nareszcie, chyba jednak powinnam sie przefarbować !!!!!! Wiecie co ostanio zrobiłam , przejechałam w centrum miasta na czerownym praaawie na czołowe i jeszcze zatrąbiłam na faceta (ktory mial pierwszenstwo) ze mi wyjechal dopiero po kilku sekundach dotarlo do mnie ze JA mialam czerwone, :o:o:o ale klapa, a za mną jechal moj mąż - myslałam ze mnie zabije ale nie było tak źle . . . pomijając to ze kilka tygodni temu na swojej wlasnej dzialce wjechalam naszym nowym samochodem w samochod kolegi..........(drzwi do remontu :o) Jeju co sie ze mna dzieje ........ juz bym lepiej zaszla w tą ciąże moze nie bede takich cyrkow robic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Enigma dzięki za fotki:) jeszcze raz serdecznie gratuluję i czekam na fotki z brzuszkiem:) Foli czy ja mogę prosić o fotki Nadii, dawno nic od Ciebie nie dostałam;) Moja Nadia też nie chciała pić z butelki, herbatkę jej podawałam łyżeczką, ale jak były takie upały to się nauczyła pić z butli. Silve Igorek jest słodki i też taki okrąglutki jak moja Nadunia:) ❤️ Estelko udanego urlopu :) A po powrocie do dzieła;)❤️ U nas czas zasuwa jak szalony, Nadia za 3 dni kończy 5 miesiąc, już dorosła z niej panna, sama chce siedzieć, w wózku siada, chwyta się brzegów i nie daje się położyć, a wiem że jeszcze nie powinna siedzieć. Mnie od dwóch dni jakoś brzuch boli jak na @, coś czuję że za niedługo do mnie zawita. Pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego weekendu. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia:) z brzuszkiem fotki to mogę Ci juz dzis posłać:P hihihihi bo ja sie nażrę to wyglądam na 5 miesiąc:P:P:P:P:P Ale poki co to poczekam az brzuszek będę miała z dzieciątka a nie z feta:) :D:D:D a ja sobie pospałam:) i oglądam tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJO KOCHANIUTKIE! :D Ja dopiero teraz piszę bo od samiutkiego rana byłam u swojej mamci :) i wróciłam dopiero na kąpiel Tomaszka, tak jak mnie dzisiaj wymęczył mój syn i mój siostrzeniec to chyba nawet po porodzie tak zmęczona to nie byłam :D :P Enigmuś - no prześliczne te Twoje dzieciątko jest :) i pomyśleć że jeszcze kilka tygodni a tu z tego szkrabik ok.3 kg wyrośnie :P ❤️ Foliś - dziękuję Ci bardzo za foteczki, po raz pierwszy w ogóle je dostałam i są cudowne bo Nadunia to taka śliczniutka dziewuszka że buzia to sama się uśmiecha na jej widok, CUD MALINA TA TWOJA DZIEWCZYNA :D :D :D ❤️ Życzę Ci spokojnego powrotu do pracy, by praca była dla Ciebie miłą odskocznią 🌻 Menia - udanego urlopu no i oczywiście cudownego ślubu, wszystkiego dobego na nowej drodze życia :) ❤️ 🌻 Silve - nareszcie się odezwałaś :) już tak Cię tu wypisywałam byś tylko coś skrobnęła o tym swoim brzdącu, Igorek bardzo fajniutki chłopaczek i jaki słodziutki aaaaaaaa, super chłopak ❤️ A ja z tego zalatania nawet sobie karty do telefonu nie kupiłam a miałam do Emiczki napisać, jutro już wraca JUPI :D ❤️ Owulka, Enigma - jak nie da rady przesłac tego maila to ja spróbuje Owulce wysłać, może pójdzie ode mnie, służę pomocą 🌻 Zmykam do łazienki i do wyrka PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×