Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Za imprezką w realu jestem jak najbardziej :D tylko mieszkamy tak daleko od siebie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, rozewiecie się, potańczycie :) My byliśmy proszeni na wesele jutro ale jakoś mi się nie chciało isc, niedawno byliśmy na jednym.Mamy jeszcze jedno wesele, może na to się wybierzemy. No niestety, z tym spotkaniem fajnie by było ale jak na razie pozostaje nam kafe.Dobre i to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... dziewczynki to i ja znikam.Może sie dziś wyspię w końcu Do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🖐️ Gdzie jesteście ??? Przyszłam się przywitać i muszę jechać na razie.Wpadnę wieczorem :) Trzymajcie się cieplutko , u nas leje i chłodno dzisiaj. Viki od Ciebie chmury dopiero doszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki ;) wpadlam na moment sie przywitac bo ide spac-dzis mialam ciezka noc a i dzien byl strasznie marudny ;/ pozdrawiam i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) i przyznam sie Wam to sie przynajmniej posmiejecie (a pomaranczki beda mialy o co dogryzac) bo ja pierwszy raz zazywam tabletki :) i skonczylo mi sie pierwsze opakowanie i mam teraz ta przerwe 7 dniowa ;) i oczywiscie nie dostalam okresu,wiec odrazu do apteki i po test...oczywiscie wynik ujemny- efekt - za 5 min pojawil sie okres ;) straszna ze mnie panikara sie teraz zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie moja corcia wspiela sie po mnie i sama stanela :) oczywiscie opierala sie o mnie :) ale sama sie podniosla :D ale sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dlugo mnie nie bylo,ale zuzia pochlania caly moj czas i energie i nawet nie chce mi sie wchodzic na kompa :P niestety nadal nie chce ssac cycka :( dobrze ze mam pokarm, wiec sciagam i na szczescie je z butli :) moze sie nauczy jeszcze, bo probuje kilka razy dziennie, ale watpie :( i mam przez to dola :( pozdrawiam Was wszystkie!! dziekuje za smski:) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia super że się odezwałaś :D:D Na pewno cięzko Ci musi być z zuzią jak nei chce ssać cycusia.Moja siostra miała podobne problemy.Mały nie chciał ssać piersi i w końcu ściagała cały czas pokarm i karmiła z butelki jakiś czas.Jak Zuzia? bardzo absorbująca?Daje Ci troszkę w nocy pospać?? Trzymaj się ,wpadnij jak będziesz miała czas i wklej jakieś fotki małej:) Owiedka to niezłe jaja, ale na szczęscie przy tabletkach małe prawdopodobieństwo ciązy.Jednak są wyjątki jak np Viki ;);) A jakie tabletki łykasz? Gratuluje postępów Izy :D Dzielna dziewczynka:) Ale fajnie patrzeć jak dziecko sie rozwija i uczy nowych umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia --> wielki buziak :) sluchaj, moja Niuska tez nie chciala mi ssac w szpitalu i w domku byly nie lada problemy, rowniez sciagalam pokarm...az pewnego dnia pomyslalam sobie- o nie smyku! nie bedziesz mna zadzic ;) i sie uparlam :) i udalo sie :) ale podstawa bylo to ze podeszlam do tego na luzie i calkiem bez stresu...poprosilam tez zeby wszyscy wyszli z pokoju i zostalysmy same:) Mala nie byla jeszcze takbardzo glodna wiec nie wrzeszczala...polezalysmmy,poprzytulalysmy i delikatnie dalam jej cycka (oj! bolalo), ale sie udalo :) wazne jest zebys nie byla zestresowana, bo to sie Malej udzieli-ona przeciez czuje to wszystko co ty i efekt bedzie odwrotny!zastanow sie czy ty chcialabys jesc jakby jedzenie podawal ci ktos zdenerwowany? Kiedys przeczytalam ze dzieci do 3 miesiaca zycia mysla ze sa dalej z matka zwiazane, tzn ze tworza jedno cialo :) potem sie to zmienia i mysla ze mama jest ich wlasnoscia ( i tylko ich) a poza tym jesli nie uda ci sie przystawic to swiatsie nie zawali! sciagaj pokarm i dawaj Malej :) wazne zebys sobie nie zaniedbala tego :)Ja na poczatku i teraz jak juz nie karmie, robie tak ze jak daje butle to klade Groszka blisko siebie tak kolo piersi i dopierro daje butle :) uwielbiam czuc jej cieplo i slyszec odglos ssania :)moze sproboj tak ?? pamietaj ze karmienie piersia to naprawde sztuka i tak naprawde nielicznym udaje sie to za pierwszym razem :)wazne ze musicie sie zgrac i ze ty musisz byc wyluzowana i nie zestresowana! ania --> no wlasnie dla tych chwil warto zyc:D a jak tam u Was? Jak Dzieciatko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywisciedla chwil z Mala a nie z tabletkami :) a lykam yasminelle :) a dzis wykupilam pierwsze opakowanie, bo to \"zerowe\" dostalam gratis od gina i troche mnie wcielo bo zaplacilam 45,3 zl ! Masakra ! czy tabletki naprawde tyle kosztuja? czy to jest jakas gorna granica;/ ja szczerze to sie nie orientuje w tym ;/ a co do tabletek to wiem ;/ moja psiapsiola lykala przez 5 lat i zaszla w ciaze,ale poronila w 2 miesiacu;/ eh ;/ dobrze ze Viki sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dobrze, mały wczesniej wciągnął butlę, teraz cycha i palulu, właściwie już śpi :) Ale dzisiaj senny dzień, chyba trzeba się kłaść. Coś Viki i Evi się w ogóle nie odzywją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem :) zalatana ale melduje sie :) widzialam ze piszecie o spaniu dzieci, to ja Was przebije :-P bo moj maly od ok 6-7 mies zycia spac chodzil o 18-tej i spal po 12 godzin az do ok 13 miesiaca zycia teraz chodzi spac ok 20-tej i spi do ok 7 monisia a czemu mala nie chce? nie moze sutka uchwycic? moja szwagierka miala taki problem, mala nie chciala ssac, ale dlatego ze ona miala b male sutki, jakby \"wciagniete:\" stosowala nakladki i cos tam nakarmila, ale wkoncu nie dala rady i butelka... a polozna nic nie pomogla? probuj do skutku, napewno oplaci sie ;) gratuluje postepow dla Waszych dzieci, moj to juz rozrabia i nie ma sie czym nowym chwalic, no chyba ze tym co powiedzial nowego, albo co umie juz pokazac :-P 👄 i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ! :) U nas pogoda pod psem , trochę cieplej ale zachmurzone niebo, szaro i ponuro.Nie wiem co robić bo mąż zajęty swoją pracą i sama musze rozplanować sobie jakoś dzień.Na razie odwaliłam prasowanko i chyba pojadę na jakieś zakupy.Póżniej coś się wymyśli. Wojtal na razie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja tez tak chce:)njest jakas recepta na to? NIe chcezapeszac ale moja Niuska poszla wczoraj spac o 19.30 i obudzila sieo 4:) wczesniej cos marudzila ale dalam jej smoka i obuylo sie bez wstawania :) moze powroci do normalnego spania ;) ania :) u mnie tez mialo byc nudnie,ale przyjedzie kuzynka z dzieckiem i z ciotka :) u nas pogoda luxxx ;) tzn nie za cieplo i nie za zimno:) milej niedzieli Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ale spadlysmy ;) u nas dzis ciezka noc, ale pocieszajace jest to ze znalazlam odpowiedz dlaczego tak sie dzieje ;/ otoz----komary.... dzis pobudki byly praktycznie co pol godzinki ;/ i pobudka na dobre o 7 ;/ brrrr... normalnie to byla 8.10 iprzez 20 min przytulanie :) Dzis juz mi sie plakac chcialo w nocy, jak Groszek wtulil sie we mnie placzac... bidna ona tez sie meczy... nie wiem jak jej pomoc ;/ wlaczam raida do kontaktu-ale wiadomo nie moge go zostawic na cala noc bo strasznie smierdzi ;/ drzwi tez musze miec otwarte bo jak zamykam to sie duchota robi ;/ okna tylko rozszczelniam bo juz zimno, a Izka rozkopana spi ;/ eh moje biedactwo :(moze znacie jakis spososb na komary ? a poza tym jak minal weekend?? u nas sennie, wczoraj mielismy odwiedzinki rodziny i tak zleciala niedziela :) a jeszcze niecale 2 tyg do wyjazdu :) i tak sie zastanawiam czy jest sens kupowac malej basenik dmuchany? bo wiadomo to bedzie juz koncowkasierpnia ;/ milego dnia MAmusie i Dzieciatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka🖐️ Co do komarów to może załużcie sobie w oknach siatki takie od owadów.Nie naleci się tego robactwa na pewno. Współczuje przerywanych nocek bo człowiek poźniej taki wymęczony jest.Wiem coś na ten temat niestety.Ja na szczęscie mam luzik, śpimy zawsze przy zamknietym oknie bo się boje żeby Wojtal się nie przeziębił ale nie jest wcale gorąco.Dopiero nad ranem otwieram okno żeby świeże powterze wpadło. U mnie też wczoraj miały być nudy ale nawet szybko zleciało.Pojechałam na zakupy, poszłąm na spacer a poźniej wpadła do mnie koleżanka.Zrobiłąm sałatę kebabową :) Pychota naprawdę, będę teraz częściej robić :) Owiedka sama nie wiem czy warto kupować taki basenik.Chyba już nie ma co.Na przyszły rok lepiej kupić już w czerwcu bo wtedy są najwieksze upały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chyba bede musiala :) Moja Malutka juz 1,5 godz spi-biedactwo odsypia noc :) Eh a mnie cos glowa boli ;/ Aniu masz racje z tym basenikiem ,chyba tak zrobie,ale jeszcze z Mezusiem skonsultuje jak on to widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Owiedka -> załóż siatkę, albo zastosuj specjalne preparaty przeciw komarom dla małych dzieci. Chicco taki ma/: http://www.allegro.pl/item222078782_preparat_przeciw_komarom_roll_on_chicco_na_komary.html Albo taki bzyczek: http://www.allegro.pl/item220546239_urzadzenie_odstraszajace_na_komary_chicco_zanzano.html Odnosnie tabletek to ja biorę Yasmin, za 3 okapowania aotatnio zapłaciłam 107zł, ale to ze zniżką dla stałego klienta. Moonisia -> cierpliwości, mała się nauczy. Chętnię obajrzę jakieś jej fotki:) Evi -> moje dziecko też ładnie śpi. Teraz od ok 21 do 8 rano. A nocki przesypiał całe od 5 miesiąca życia(całe, tj bez jedzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkielko--> dziekuje! w zamian duza pyszna kawka :) eh :)moja Niuska jeszcze spi, a ja juz przygotowana do spacerku czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) my juz po spacerku :) chcialam sie pochwalic,ze wlasnie moja corcia goni psa :) straszny mam ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tylko na chwile :( nie było mnie wczoraj, bo cały dzień spędziliśmy u moich rodziców na wsi... było super :P Dzisiaj z M mamy rocznice wiec wieczorak spędzamy tylko we dwoje... a mały w pokoju obok :P wczoraj poszłam do solarium pod wieczór, żeby trochę się opalić i ładnie wygladać, a dzisiaj siedzieć nie mogę... tak mnie wszystko piecze :P poszłam tylko na chwilę na 10 min, ale dawno moja skóra słońca nie widziała i tak mnie teraz piecze... mykam, bo jedziemy na zakupy zaraz... Pozdrawiam 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki :) gratulujemy rocznicy:) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i bawcie sie dobrze :) ja juz na solarce wieki nie bylam,eh:) juz jestem taka leniwa ze w samoopalacz inwestuje :) bo o siedzeniu na slonku to juz dawno zapomnialam :) My tez mamy rocznice teraz tzn 26 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie było mnie wieki :P nie wiem, czy kiedyś nadrobię czytanie i czy wogóle ktoś mnie tu jeszcze pamięta? :) Powiem szczerze, że odkąd zmieniłyśmy z Listopadówkami 2006 forum n inne miejsce w sieci, to mało zaglądam na topiki cafe. Jakoś to forum dla mnie w pewnym sensie umarło. No ale teraz odradzam się na Waszym topiku :) U nas po staremu. Lusia wszędzie się obija, ma obdarty nosek od bliskich spotkań z wykładziną, guziora na łebku od włażenia pod krzesło i wygląda jak dziecko wojny :) Po za tym nauczyła się przekręcać kurki w kuchence i muszę za nią latać krok w krok bo jeszcze nas wysadzi w powietrze. W piątek skończyła 9 miesięcy, nie wiem kiedy ten czas zleciał, jaka stara już jestem ! :P Mykam, przesyłam buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam ja jestem tez rocznik 1985 mam narzyczonego ale dzidzi jeszcze nieplanuje dlugo;p pierw chce troche popracowac:)ale podziwiam was ze macie juz dzieci;p.mieszkam za granica i moze dlatgo tez mi sie niespieszy do macierzynstwa.rzadko jestem w polsce i iniemam kiedy sie wyszalec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eszira --> witaj ponownie! ja juz kiedys \"wywolywalam \" wszystkie dziewczyny :) oczywiscie u nas pustka... mam nadzieje ze to przejsciowe :) Zmykam lulu,slodkich snow Mamusie i Dzieciatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×