Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Też mam taką koleżankę i jedną siorke cioteczną która mi tak robi. jak jestesmy blisko,to wszystko jest wporządku a jak już oddzielnie to prawie jakbysmy sie nie znały,,a kurwa naprawde nie są to mi dalekie osoby,tylko kurde bliskie.... Też ich nie rozumiem,juz dawno sie z tym pogodziłam ze one takie są, i niezdziwilabym sie gdyby mi ta kolezanka nawet o slubie niepowiedziala... A mój Piotruś bardzo dobrze się sprawuje ;P hehehe Niedługo walentynki i nasze 2 rocznica.. wiec wymyslamy co by tu sobie zakupić na tę okazję. Macie może jakieś propozycje?? Martuniaa,,a jak Ty sie czujesz?? Bo widze że Twoja niunia coraz bardziej wieeelkaa!! :P hehehe Allee,,,ja też bym chciała mieć dzidziusia.. tfu tfu,,odpukać, bo nie moge miec narazie :( ale za 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka to staraj sie żeby sie toba zainteresował zagaduj,flirtuj gadaj o wesołych żeczach bo zauważyłam że faceci lubią bardziej radosne dziewczyny ,roześmiane a nie smutasów.Co do koleżanek widocznie nie zasługuja na przyjazn choć troche głupio że po tylu latach znajomości tak sie zachowują.Widocznie są głupie i nic dodać i nic ująć.Jak on taki ładny to kręć się przy nim ile wlezie może jakieś skutki będą i to szybko się uwijaj żeby ci ktoś z przed nosa go nie zgarnoł.No to ucz sie pilnie i powodzonka na poprawkowym buzka😘😘😘 Foczki a ty gdzie łobuzie zaginełas!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,nie zauważyłaś mojego wpisu na górze :P :P Hehehe :D Dziewczynyy,,,musze sie zacząc odchudzać boo normaalnie szook :P przeszłabym na diete juz teraz,ale nie bardzo moge,nie chce przesadzić,potrzebuje duzo energi bo mi sie sesja zbliza i 6 egzaminów :( musze mieć siiiłyy,,a słodycze potrzebne są do myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś łobuzie to wcinaj słodkie co będziesz sobie żałować a zrezygnuji z innych przyjemności .No dziewczynki uczyć się pilnie ja na szczęście mam spokój hi hi hi.ale sama z ochotą bym poszła do jakies szkoły chociaż by po to żeby wyrwać sie z domu do ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe na forum o dietach Foczky pisze że chętnie by na takową przeszła:D kurna ja to tylko udaje ze jestem na diecie:o:o porażka. kazdego stresa zajadam czym popadnie:( i wieczorem zawsze sobei myśle że od jutra to juz sie ostro biore. i co?? du**:( no ale moze od jutra....:):):) hahahah juz ja to widze:( planuje zapisywać to co zjadlam...ale lepiej dopiero po sesji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Foczky przecież piszemy na forum o dietach:) tzn w dziale gdzie sa tematy o odchudzaniu, tu sie dziewczyny odchudzają, a my tylko (przynajmniej ja) mówimy o diecie ale jakoś efektów nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa :D nooo :D hehehehe racja racja Ale ważne że o tym myslimy :D Moze kiedyś coś ruszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki🌻🌻🌻 Jak tam dzionek bo u mnie nie najgorzej właśnie wcinam śniadanko a potem znowu sprzątanko... Jak któraś chętna zapraszam na obiadek bo robie dzisiaj spagetti:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapraszam na fasolke :D bo mi sie za duzo zrobiło :P sa sa sa Marta...dlaczego ta kartka tak długo iiidzieee... Ona została wysłana ok10 stycznia,,a juz 22... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki nie wiem może jeszcze przyjdzie dzisiaj dostałam list od babci doszedl w 10 dni na pewno lada dzień przyjdzie z góry już dziękuje. Ewelinka nie wiesz co dobre ale jutro robie schabik w sosie i suruweczke pyszna to wejdz.. Małe coraz bardziej buszuje chciala bym dziewczynke ale czuje że chłopak będzie w każdym razie na pewno będzie to dziecko:):):) Wszystko sie okaże w czerwcu nie moge sie juz doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO,,to super ze doszły wkoncu :P Ta pierwsza to jeszcze z sierpnia :D haha :D Ej,,ja też bym nie wytrzymała, bym chciala sprawdzić,zeby wiedzieć jakie rzeczy kupować mam :P Marta,a kiedy śluub?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poco sie chajtac jak narazie tak mi dobrze i jesteśmy szczęśliwi od ośmiu lat a potem jakies rozwody problemy itp.. Ale na pewno kiedyś wezmiemy ale kiedy to jeszcze nie wiem może na starość hi hi hi Ja tez jestem ciekawa ale chce żeby była to nie spodzianka narazie kupie ciuszki żeby pasowały i dla chlopca i dla dziewczynki a potem dokupie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heejo,,Ale mnie dzis głowa boli to sodoma ::(:( Ale mam juz zaliczone wszystkie zajecia :) Teraz jeszcze 6 egzaminów i ferie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marola7
hej ! mam pytanko jaestem od dzisiaj na diecie jem tylko kapustę kiszoną myślicie że schudnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marola7
hej zagląda tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jedz ta kapuste jak lubisz:p zobaczymy jak długo pociagniesz na tym menu...:p :p jeśli bedziesz jadła beczke kapusty kiszonej dziennie to napewno schudniesz...nie mogłaś wymyśleć nic innego tylko to?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marola7
jem tylko kapuste kiszona i nieczuje głodu i wcale nie musze jej jeść dużo do tego biore witaminy i cidrex pije 3 litry wody stosuje pas vibroaction i jeżdze na rowerku. Myślicie e to głupie co robie i że nie przyniesie rezultatów? Wychodzę za mąż w sierpniu a mam 15 kilo w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na chwile wpadam żeby sie pożegna c to karaluchy do poduchy😴😴😴 Ps marola7 po co sie odchudzać jak mąż kocha to będzie cie kochal taka jaką jestes a po co sie katowac kochanego ciałka nigdy dosyć.Więcej do przytulania🌻🌻🌻a pozatym to ja też lubie kapuste ale jak bym ja popijała woda to brzuch by mi chyba rosadzilo pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja wlasnie przy sniadanku jak tam u was poranek bo u mnie nie najgorzej. Ewelimka jak tam tan kolega nic nie piszesz rozwin sie troche w tym temacie. Foczki i jak wybralas juz prezent na walentynki bo ja tez zawsze mialam z tym problem miłego dzionka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć MArola.... Włąsnie się chciałam zapytać czy Ty nie masz wzdęć?? KApusta to dosyć cięzko chyba strawna jest. A nie możesz innych warzyw dorzucić?? Nie warto tak samą kapustą... Ale jeśli lubisz kapuste i warzywa wogóle to zrób sobie zupę kapuścianą spalającą tłuszcze. Przepis znajdziesz w internecie. Też ją jadłam,ale mi nie smakowała.Za to przynosi duze rezultaty. Ale ogólnie masz czas do sierpnia, wiec nie musisz tak drastycznie. Poprostu pilnuj się i zaplanuj sobie jakieś zdrowe żywienie. Ja mam do lipca 13 kg do zrzucenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski pamietacie jeszcze wasza koleżankę z września? ta która była w Bułgarii (tak mnie chyba najszybciej skojarzycie) :D Widze, ze wy nadal tu tkwicie, ja się nie oddzywałam, bo nie mam dostępu do neta jedynie w pracy:) Ja nie wiem jakim cudem waże niecałe 65 kg:)/ 171 cm (jestem zadowolona ze swojego wyglądu) więc jakoś sie trzymam, ale teraz znów mam kopa żeby choć 3 kg zrzucić:) mimo, że mam duzo stresu (praca, sesja) które lubie zajadać... Ale dzis zaczęłam, mam motywacje, bo jestem singlem od dwóch miesiecy (tak, tak wielka miłośc po dwóch latach się skończyłą) i musze wyglądac bosko i znaleśc równie boskiego faceta. Daje Wam wielkiego kopa i do dzieła kobietki:) Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem Wam laski, że ja chudnąc zaczęłam, kiedy przestałam totalnie myśleć o odchudzaniu, jadłam kiedy chciałam a samo jakoś leciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×