Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

mam 17 latek.a skad wy jestescie?? kazde tabletki niosa ze soba jakies ryzyko.po adim pozniej wystarczy zrobic diete oczyszczajaca watrobe i bedzie ok:) jako modelka z kolezankami na tym jechałysmy caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. tez mam 17... ;)... woj.Ślaskie... ;D...a Ty? ...rozumiem... ale wszytsko pozostawia jakies uszczerbki na zdrowi... czasem tez mam mysli zeby schudnac za wszelka cene.. nie obchodzi mnie jak.. byle bym była chuda.. ale to niestety błedne myslenie... tylko czasem mam takie odpały...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka adipex i tussi to najgorsze gowno na swiecie! dobrze Ci radze tgo nie brac bo odije sie to na twoim zdowiu tym bardziej ze masz dopiero 17 lat... skutki ubocne moga byc widoczne dopiero po kilku latach!uwazaj z tym ! kurde jakas glodna jestem a lunch dopiero moge zjesc o 14:P musze sie napic wody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zachodniopomorskie:) kiedys to potrafilam sie glodzic nawet miesiac albo i dluzej no ale teraz juz nie tak latwo niestety.no po kazdych tabletkach na odchudzanie itd sa uszczerbki na zdrowiu.ty chcesz probowac sil jako modelka tak?? a w której agencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie od tussi jestem uzalezniona juz :( bo przed sesjami kazali nam to lykac i tak sie zaczelo.dlatego chce na adipex przejsc a pozniej powoli odkladac to i nauczyc sie zyc bez tego.bo bardzo trudno tak przerwac jak bralo sie ponad rok.w sumie nie bralam teraz pol roku ale zaczelam bo trzeba schudnac:P ale później to odstawie no i oczyszcze watrobe bo to bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groteska
Hej czy mogę się do Was dołączyć? Dzis mój pierwszy dzień. Trzymam za wszystkich kciuki!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groteska jasne ze możesz się przyłączyć w grupie zawsze razniej:) trzymamy kciuki:) a ile wazysz i przy jakim wzroście?i ile chcesz schudnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowa dietowiczke... ;) ...Buziak na dobry początek:*... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem po lunchu, dziewczyny jak ja nienawidze już tej sałaty, nie wiem czy jakąś trefną kupiłam w sklepie - ale gorzka jak cholera jest, mam do niej wstręt. jakoś tak patrze na siebie to jakby mi troche spadło z brzuszka, jakoś mi sie tak zdaje, ale bede twarda i na wage nie wejde, dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jem tarta marchewke i juz nie moge;( ale jeszcze bede musiala jajko wepchnac w siebie i twarozek:( ale juz nie moge doczekac sie 16 bo bede miala salatke owocowa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
groteska witaj ja własnie zjadłam pomidora ze smietana zaraz ide pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groteska
Dziękuję za miłe powitanie. Więc waga 60,5 kg wzrost 165 cm. Chciałabym ważyć 54-55 kg. Jestem już po lunchu i sie miło najadłam. :) Niestety muszę troszeczke solić, przynajmniej narazie bo bardzo lubie słone potrawy ale postaram sie przestawić. Jak narazie niedosalam i może w końcu w ogóle odstawie sól ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groteska
angeliczko ale jestes tez bardzo wysoka. :) Ile chciałabys zgubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
własnie, a skad wiesz ze wazysz najwiecej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiem:P z tego co slysze to tu wazycie po 60 kg a ja az 3cyfrowa mam wage;( a duuuzo by mi sie przydalo schudnac;( a chciala bym na poczatek 30 kg zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wlasnie dowleklam sie do mojej znienawidzonej pracy i ide zrobic sobie kawe... kurcze podly mam humor dzisiaj:( moze to ta pogoda duszno, parno i az sie powietrze na tobie skrapla - feeee chyba cos popracowac musze... choc moze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie w domQ !:) caly dzien bylam zalalatana:P angeliczka17 --- a jako modelka ile wazylas? ile wazysz obecnie? nie jestes juz modelka? ja wlanie poboje swoich sil mam 173 i waze obecnie 51,2kg ale chce wiecej schudac bo mam duze dupsko i uda hhe :) ja mam za 1,5h kolacje---owocki jogurt jeeeeeeeeeeeeeeeea :D a gdzie sie podziewa Nonemi ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazyłam 45wtedy.teraz jestem tylko fotomodelka i moja agencja tez mnie wspiera w odchudzaniu bo chca abym do nich wrociła:) a waze tak duzo ze wstyd mowic i narazie nie powiem:P właśnie robie sobie sałatke owocowa:):) kurcze musze mame namowic na kotka:) znalazlam rodzinke ktora chce oddac kotka taki slicznutki:):) ze musze go miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
hejka. ja właśnie jestem po diecie kapuścianej 7-dniowej i jakoś nie czuje się że schudłam-na wage nie wchodze bo sie boje:/. chyba zacznę tę waszą dietę ale od poniedziałku bo nie dam rady wcześniej.a jak się czują osoby które na tej diecie już były??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klodi witamy :)Ja kiedys tez probowalam z kapusciana ale waga prawie wogole nie spadala wiec ja sobie odpuscilam ! No mozesz zaczac kopenhaka kiedy Ci pasuje;) tu bedziesz miala wsparcie jak nigdzie indziej ;) ja jestem na 4 dniu i jest ok :D pozdrawim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka ->namow rodzicow na kotka, moi na poczatku nie chcieli mnie sluchac jakie koty sa zarabiste, ale pozniej mam znalazla malutkigo kociaka pod praca , wziela do domu - i teraz slysze tylko kot to, albo kot tamto ja tez mam kota i nie wyobrazam sobie go nie miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny musze sie z wami rozstac na troszke poniewaz wyjezdzam i wroce JUTRO WIECZOREM :( Wezme ze soba wage zeby nic mi nie umknelo hehe ;) jutro juz bedzie moj 5-ty dzien ;) Buziaki kochane!do jutra(wieczorem) :):) 😘😘😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×