Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość xAnuSkax
prosze bardzo :) dziekuje za odpowiedz. jednak chciałam tylko dodac ze nie przyjmuje tabletek hormonalnych jednak bardzos ie schizuje ciaza, mam staleog partnera ale nie wiem czy to jest ten na cale zycie z tad ten strach. chcialbym sie tylko jeszcze zapytac czy jezeli kobieta byla by w ciazy to robiac test nie wazne ktorego dnia wyszedl by pozytywny? i jeszcze jedno czy kobieta w ciazy rowniez ma jakis sluz... przezroczytsy czy tez kremowy? czy sa to niewielkie ilsoci czy takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neoleczka21---To jest pytanie na które nikt nie jest wstanie odp :) każda kobieta jest inna,więc sama rozumiesz.... karolna116---Możliwe że powrócił stan zapalny Yonai*----Rzeczywiście masz schizy ciążowe :) lepiej już nie dopatruj się dolegliwości ciązowych bo zwariujesz :) Wydaje mi się że na sex musisz jeszcze troche poczekać :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
pani doktor jak to jest z tym dokladnym przyjmowaniem tabletek? wiadomo, ze trzeba brac codziennie o tej samej porze (tak taz robie). ale na jakims forum dziewczyna napisala, ze jej ginekolog powiedzial, zeby brac tabsy DOKLADNIE o tej samej porze, bo nawet 5cio minutowe spoznienie moze zmniejszyc skutecznosc... dla mnie to jakas bzdura, ale to pani jest specjalistka:D wiele dziewczyn bierze godzine lub dwie po czasie i jest wszyustko ok, sama kilka razy wzielam 5, 10 a nawet 30 mintu po czasie i jest wszsytko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor, ona robi testy od dawna, także wie kiedy ma owulację i zawsze miała regularnie. Więc chyba powiem jej żeby poszł zrobić Beta HCG do apteki. Pozdrawiam Aha ja mam jeszcze pytanie o siebie. Współżyłam z mężem 2 dni po miesiączce. Czy w tych dniach można zajśc w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gloria444
hej, czytam czasami Twoje wypowiedzi i az mis ie robi glupio. bo ja np mam schizy ciazowe boje sie ciazy nie chce jej, wynajduje w sobie jakies objawy a to to a to tamto a to tu cos nie tak a Ty bardzo jej chcesz. i wiesz co wydaje mi sie ze napewno Ci sie uda... a w zyciu to jest tak na odwrot ze jak cos sie chce to sie tego nie ma a jak sie nie oczekuje to to jest, a mzoe lekarz sie pomylil jak mialas u niego wizyte'? przeciez test jednaks ie zabarwil wiec jakis proces chcemiczny zaszedl na tym tescie? pozdrawiam i trzmam kciuki za Ciebie xAnuSkax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁEK
dziękuje Pani Doktor :) jak zwykle, bo zaczynałam sie bardzo stresować gdyż wydawało mi sie że jednak coś jest nie tak. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
GLORIA444--> posluchaj.... moja kolezanka ze studiow rok temu zrobila test ciazowy- wyszedl pozytywny, dla pewnosci zrobila drugi i rowniez pojawily sie dwie kreski.... poszla do ginekologa, ktory stwierdzil, ze ciazy nie ma... a teraz.... kumpela ma pieknego, zdrowego, 5cio miesiecznego synka:) takze glowa do gory- lekarze tez sie myla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
Witam kolezanko:)xAnuSkax:**heh....nio mnie meczy tio ju od przeszlo 7 tygodni...lub nawet 8....odkad upeawialam ten nieszczesny petting;/teraz nawet chlopakowi nie pozwalam sie tam zblizac:(jestem taka zrazona....odwiedzilam 5 ginekologow....zrobilam ok.10 testow....ale mi nic nie pomaga:(ciagle w jakims ukluciu....niewiem czym kolwiek dopatruje sie ciazy:/niemoge mowic o tym z rodzina bo by mnie wyslali na Zalesie;/chodzilam po psychologach,psychiatrach....zeby sie z tej manii wyleczyc....popadlam w depresje,nerwice lekowa:(przeszlam pieklo:(troche sie pozbieralam....ale nadal o tym mysle:(to sie nigdy nie skonczy....bralam przeruzne tabletki....deprim,rozne;/teraz musze brac leki na zapalenie i nadzerke:(mam jakies bakterie,i dorobilam sie 2 gr.milo ze nie jestem sama:(i ze ta Panii pisze z nami:)i jej sie nie nudzi....ale mam pytanko czemu mialam na poczatku tego okresu takie plamienie brazowe???a potem na 2 dzien dopiero normalnie krew mi leciala....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
A i najwazniejsze:)pozdroweczka dla kolezanki xAnuSkax:))i dla Panii oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz :) tez mi sie wydaje ze mnie nastraszyl niepotrzebnie. na usg napisal, ze macica podwojna ale jak widze ja na usg i na obrazku to wydaje sie ze ma po prostu przegrode i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
przez 2 miesiace bralam tabl. anty.miesiac przerwy i clostilbyget od 5 do 10 dnia cyklu po 1 tabl ,od 11 dnia cyklu jak najwiecej stosunkow.cykle mam od 3 miesiecy 28 dniowe.miesiaczka wystapi kolo 13 wrzesnia (chyba ze....)wiec pojde do lekaza jak mi sie skonczy krwawienie.kilka razy proponowalam lekarzowi ze moze powinnam zrobic jakies badania hormonalne ale on stwierdzil ze mi niesa potrzebne i wysepilam usg piersi i drog rodnych( wszystko ok)ale niebylo mowy o monitoringu ,bo o tym dowiedzialam sie z forum.a powracajac do moich problemow to od kad pamietam mialam problemy z miesiaczkami tzn ich brak ,moja pani dr przepisala mi luteine i zaszlam w ciaze (laczne nasze starania o ciaze 1.5 roku)przez jakis czas bralam tabl anty i znow problemy tak jak wyzej napisalam.z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Yonai*
ja w tym okresinie mialam podobnie. najpierw lekko kakaowe plamienia przez 2 dni ok 4 dni nromalny okres i teraz 3 dni tych elkkko brazowych. wczesnije mialam stan zapalny i podejrzewam ze on wrocil. ale tka smao jak ty dopatruje is ejakichs objawow. to czuje spuchniete brzucho to to to tamto. a to ze podbrzusze wieksze. najgorsze ze nigdy nie obserwowalam swojego ciala i teraz wszytsko wydaje sie inne. mam normalnie okres jak zawsze ale jak przeczytalam o tym ze mozna byc w ciazy i miesiaczkowac to o kufa schiza na maksa sie wbila, i tez nie uspokaja mnie wizyta u lekarza i testy.. zastanwiam sie nad badaniem krwi moze to wkoncu da mi 100% pewnosc. a Ty robilas test na krew? pozdrawiam XAnuSkax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Yonai*
jesczze 1 lekarz moze wykryc juz nawet 5-6 tyg ciaze.. aj aoczywiscie sobie wbilam ze jetsem szczupkla i plod mzoe byc tak maly ze tego lekarz nie zauwazyl. badal mnie tylko palcami. xAnuSkaX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaJagódka
Jak działają zele durex play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **daba**
dziendobry.. mam pytanie. biore tabletki antykoncepcyjne regularnie wszystko z nimi ok. tylko od jakiego sczasu zauwazylam.... na papierze toaletowym spora ilosc sluzu.. szczegolnie gdy wczesniej sie wyprozniam.. bynajmniej nie jest od stamtad... tylko z pochwy napewno.. okres mam wiec o ciazy nie mysle..wiec? a! i jeszcze jedno.. w 7 dniowej przerwie jestm ponoc zabezpieczona ale ostanio mialam maly incydent bolu wrzodowego wiec zaylam Helicid.. wiem ze pewnie oslabia a nwet jak go nie ma w uotce to zakladam ze oslabia bo boje sie wpadki...dzis przychodzi do mnie chlopak i pewnie dojdzie do czegos wiecej.. czy sama gumka wystarczy? w sensie ze .. czy nie za malo? zaklada ze dziaanie tabletek jest mega zmniejszone.. w piatek zazylam ostatnie tabletki helicidu.. a dzis zazywalm pierwsza tabletke z opakowania mercilonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor, czy udalo sie Pani cos dowiedziec o gynefix? najbardziej interesuje mnie cena oraz gdzie to dostac. mnie tu ostatnio jakas \"swiezo upieczona pani ginekolog\" napisala ze to bron boze dla nierodek! to jak to w koncu jest jak na stronie gynefix jest napisane ze dla tch co nie rodzily to jest odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
heh....nio mnie badal i palcami....i robil badanie USG ultarasonograficzne....i przeprowadzal jeszcze wlasny test....ale nic nie bylo:(tak robilam bete ale wyszlo mi ze jestem w 3-4 tygodniu ciazy;/wiec od razu poszlam do lekarza i wykluczyl ciaze;/moglo to byc spowodowane lekami psychptropowymi i na sen jakie bralam ju od przeszlo tygodnia...ze taki wynik wyszedl;/tak mi powiedzial lekarz....poniewaz bralam je jeszcze dzien przed badaniem....zamiast odlozyc i dopiero isc na badanie....;/nio ale czlowiek sie uczy na bledach;(tyle ju na to wszystko kasy wydalam....ze masakra....moj chlopak mial ju powoli dosyc tego,wiec mu nie mowie ze sie martfie....bo jeszcze by sie wsciekl....rodzice mysla ze to ju sie skonczylo....ale ja jakos nie potrafie o tym nie myslec:(mimio ze mialam okres nadal sie boje....a ty mialas stosunek z boyem czy tak jak ja petting tylko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Bardzo Pani:*:*:*Na Pania zawsze można liczyc:))a Mam jeszcze pytanie czy nawet jak jest mały stan zapalny to lepiej uzywac prezerwatywy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
wiesz co jak ju bylam na 5 wizycie u gina i mnie zbadala znow tym usg....to myslalam ze mnie zatlucze:)krzyczala na mnie rowno....nalezalo mi sie....wiem o tym,ale poprostu ja bylam w jakims amoku,nie potrafilam racjonalnie myslec....wiec sie jej nie dziwie ze mnie ochrzaniala:)ale ja znoff sie boje....na 20 znoff mam do gina;/kurcze niewiem moze wczesniej znoff pujde....mam 20 lat:(a mysle ze dzieci sie z powietrza biora:/zalosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gloria444- mi lekarz gin. też nie stwierdził ciąży chociaż test był pozytywny i nie miałam okresu. Po badaniu powiedział że raczej nie jestem w ciąży bo mnie nie mdliło itp. Ale ja przy piwrwszym dziecku miałam wszystkie objawy ciąży więc wiem jak się ciąża objawia.Mam teraz 5 letnią córkę właśnie z tej ciąży. Byłam w 5 tyg. ciąży więc chyba bez usg powinien ją widzieć. Pamiętajmy więc że nikt nie jest nieomylny i każdemu może się to przytrafić.Ja osobiście trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję że u ciebie też się okaże że jednak możesz czekać na dzidziusia. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam.Wiem że nie jest to fachowa pomoc ale z mojego własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
dziękuje za odpowiedź,tak naprawdę nie wiem jak się będzie objawiać to wypłukiwanie toksyn...a jeżeli będę musiała często chodzić do toalety i to nie tylko siusiu,to co? to też ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie pomóc- dzięki za odpowiedź. Jutro idę zrobić poziom prolaktyny i tsh a później się okaże. Mam nadzieję że te krwawienia ustąpią i znowu będę się cieszyć pięknym seksem i nie tylko i że znowu będę miała okres jak przedtem tj. co ok. 28 do 30 dni jak przy braniu tabletek anty. Wiem że spanikowałam ale niestety nawet zrobiłam test ciążowy czy przypadkiem nie ma ciąży pozamacicznej ale ona przecież objawia się tak samo jak normalna ciąża. Oby sie to już nie powtórzyło, pozostało mi tylko czekać. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie mnie kolezanki uspokoic a przynajmniej powiedziec co ty sadzicie o moim przypadku. z gory abrdzo dziekuje. czy to mozliwe ze moge byc w ciazy gdy mialam okres od 24 sierpnia (ok5 -6 dni) a feralny stosunek odbyl sie z 31 sierpnia na 1 wrzesnia. zaznacze ze poprzedni okres mialam ok 33 dnia cyklu a normalnie mam ok 28. (okrez przesunol sie bo mialam zastrzyki ze sterydow - po ukaszeniach komarów). co do samopoczucia wiem ze nie mozna odrazu mowic o niewiadomo jakis objawach. mnie tylko boli brzuch oraz zoladek -na odcinku od mostka do pepka - wczoraj chyba az zgage mialam (pomogly mi 3 tabletki do ssania renie. licze na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina a a a
a czy...... durex gel do nawilzania uszkadza prezerwatywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
Witam kolezanke:)a zabezpieczylas sie jakos ze swoim chlopakiem???czy stosunek przerwany??powiem ci tak mi sie tez wydawalo ze w ciazy jestem i tez mialam takie cos jak ty....a mam takie pytanko jesz normalnie czy ze stresu przestalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
Durex Żel Rozgrzewający Żel intymny potęgujący doznania rozgrzewa, uwrażliwia skórę, zapewnia odpowiednie nawilżenie, podnieca... tyle przyjemności w postaci jednego opakowania! Durex Play to specjalny żel intymny potęgujący doznania. Lekko rozgrzewając , powoduje większe uwrażliwienie skóry. Uwaga! W celu spotęgowania odczuć seksualnych należy lekko podmuchać na miejsce, na które nałożono uprzednio żel. Może być stosowany przez obojga partnerów. Durex Play jest idealny do użycia wraz z prezerwatywą, jednakże w tym przypadku należy go stosować na prezerwatywę. Żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jem normalnie chociasz mam wrazenie jakby mi sie sciskalo w srodku wszysko. a to byl stosunek przerywany. taki ogolnie głupi wybryk spowodowany alko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
dobrze....nie wzne jaki byl....ja ciebie nie bede moralizowala....bo sama wiesz ze zle zrobilas....powiem ci iz czasami tak jest ze ze stresu tak sie robi:(denerwujesz sie a twoje organy to wszystko odczuwaja....mi od tego porobily sie wrzody na zoladku:(powiem ci ze bolalo jak cholera;/jestem pewna ze twoje objawy sa przyczyna stresu....stosunek przerwany nie jest dobrym zabezpieczeniem jak wiesz zapewnie....ale wiesz nie gwarantuje zajscie w ciaze....w ciaze wcale tak latwo sie nie zachodzi:)niemasz sie co martwic....zrob sobie test z porannego moczu,w dniu spodziewanej miesiaczki....albo kilka dni po i bedziesz wiedziala....ile czasu mienelo od tego"niepelnego"stosunku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
a sorka wlasnie zauwazylam:)31 sierpnia.....niecale 6 dni....hym....lekarz ci tiu nic nie pomoze bo za wczesnie jest jeszcze....poczekaj sobie jeszcze i jak bedziesz sie martwila zrob bete HCG....pokazuje ju tygodniowa ciaze....kosztuje jakies 20-30 zl.choc czasami slyszalam o 50 zalezy od laboratorium w twoim miescie....bedzie dobrze:)nie martw sie:)napewno....kazdy popelnia bledy....i potem kazdy wnioski wysuwa z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×