Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Jerta witaj 馃尲, u nas jest bardzo mi艂o , cho膰 w艂a艣ciwie piszemy we trzy : Meg, 765, i ja . Czasami zajrzy do nas treter , a inni sporadycznie . My ju偶 przyzwyczai艂y艣my si臋 do tej pisaniny i czujemy si臋 tak jak by艣my si臋 zna艂y wiele lat. B臋dzie nam bardzo mi艂o jak do nas do艂aczysz .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wyspa艂am si臋 rano, teraz b臋de si臋 艂azi艣 po nocy , a jutro b臋de niewyspana:( , b艂臋dne ko艂o . Nad ksi膮偶k膮 nie moge si臋 skupi膰, moi panowie usneli przed telewizorem. ale s膮 czujni na pr贸be zmiany stacji zgodnie stwierdzili 偶e ogl膮daj膮 .Musze ma艂ego prztransportowa膰 do jego pokoju,ale jak podnie艣膰 35kg.?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich nowych i starych , u mnie chlodno i pochmurno, nic sie nie chce,zapraszam na kawe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam , u mnie te偶 pogoda pod psem , ale jedno jest pocieszaj膮ce - min臋艂a mi migrena , kt贸ra trzyma艂a mnie ca艂e trzy dni - koszmar :( . 呕ycz臋 wszystkim mi艂ej niedzieli

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Meg szkoda ,偶e chwil臋 nie poczeka艂am , mo偶e nareszcie by艣my pogada艂y

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam JETRA馃尲 u nasjest mi艂oi bez tego pisania ju偶 sobie nie wyobra偶am dnia. CZytaj膮c WAs o zlewie dosz艂am do wniosku 偶e my napeawd臋 musimy du偶o umie膰. ja mam te偶 3 dzieciak贸w 20 c贸rk臋 i 14 letnich bli偶niak贸w ch艂opc贸w. 呕ycz臋 mi艂ej niedzieli bo u mnie kiepski nastr贸j wczoraj dostali艣my inhormacj臋 o pogrzebie rocznego synka siostrzenicy m臋偶a poszed艂 spa膰i si臋 nie obudzi艂. Wyobra偶am sobie co czuj膮 bo i nam smutno. MYKAm bo wprawodzi艂am dziwny nastr贸j ale taki 偶ycie. :(,Jeszcze raz mi艂ej niedzieli:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No cze艣膰. Od rana niespodzianka - zepsu艂a mi si臋 pralka. Co prawda - przeczuwa艂am to , bo wydawa艂a dziwne d藕wi臋ki. Nawet dzwoni艂am 2 tygodnie temu do mojego majstra od pralki, ale by艂 chory i nie dojecha艂. A teraz - b臋膰. Co艣 mi si臋 zdaje, 偶e trzeba b臋dzie kupi膰 now膮. Moja pralka nie odpompowuje wody - mo偶e mia艂y艣cie tak? Ja te偶 jestem migrenowcem - ale jako艣 sobie radz臋. Kiedy艣 napisz臋 jak. Tak my艣l臋 sobie, 偶e jutro dzie艅 babci, to mo偶e zabior臋 dzisiaj dzieciaki do mamy - kupimy tort - i p贸jdziemy z 偶yczeniami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zazdroszcz臋 tym , kt贸rzy maj膮 Babci臋 na miejscu , niestety moje dzieciaki maj膮 obie babcie 400 km dalej . Szczeg贸lnie w takie dni jak dzi艣 jest to smutne i wtedy , gdy zamiast babci musz臋 i艣膰 na przedstawienie do szko艂y :D . No ale c贸偶 , 偶ycie . My w tym roku musielismy wymieni膰 prawie ca艂y sprzet AGD , bo mia艂 ju偶 swoje lata i kup臋 kasy wydawali艣my na naprawy . Bo偶e od dzi艣 zn贸w zaczynam walk臋 z kilogramami , Meg pociesz mnie , bo 765 nie zna b贸l贸w odchudzania - zazdroszcz臋 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Filtr od pralki wyczyszczony, Ale w艂a艣ciwie to by艂 czysty. Dzwoni艂am do majstra, ale on znowu chory - dziwne. Nie znosz臋 poniedzia艂k贸w, a w艂a艣ciwie niedzieli wiecz贸r, kiedy pomy艣l臋, 偶e znowu zaczyna si臋 tydzie艅. Ja sama sobie t膮 prac臋 wymy艣li艂am, zorganizowa艂am - ale nie spodziewa艂am si臋, 偶e b臋dzie z ni膮 tyle nerw贸w. Mam sklep z oknami, dziwami i meblami kuchennymi. W艂a艣nie te meble sprawiaj膮 mi tyle problem贸w. Z klientami bywa r贸偶nie, z fachowcami te偶 itd.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jerta , napisz co艣 wi臋cej o sobie , gdzie mieszkasz , co lubisz robi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mieszkam w Koszalinie, przy 艂adnej pogodzie , w lecie wida膰 morze z moich okien, ale ju偶 nie d艂ugo, o s膮siadka zaczyna budow臋 i widok mi zas艂oni. Mam 3 dzieci , kt贸re rodzi艂am co 4 lata , tak偶e d艂ugooooooooooo, zajmowa艂am si臋 tylko wychowywaniem dzieci. Wcze艣niej pracowa艂am jako t艂umacz j臋zyka niemieckiego. A od 5 lat, mam sw贸j sklep - o tym pisa艂am ju偶 wcze艣niej. Dobre pytanie - Co lubi臋 roi膰. Nawet dzisiaj si臋 zastanawia艂am nad tym, 偶e nie robi臋 nic co lubi臋, bo nie mam za bardzo czasu, a jak mam czas, to lubi臋 nic nie robi膰 . Kiedy艣 uwielbia艂am szy膰 - teraz moje dziecie zarekwirowa艂a moj膮 maszyn臋 do szycia i okazalo si臋, 偶e ona te偶 bardzo lubi szy膰. Du偶o czasu zajmuje mi teraz nasza-klasa, organizuj臋 zjazd klasowy, bo jako艣 nikt inny si臋 tego nie podja艂, a ja w takich organizacjach jestem dobra i to lubi臋. Czego nie lubi臋 - matkowa膰 mojemu m臋偶owi - mam do艣膰 jego nieporadno艣ci. M贸j m膮偶 jest dobry w swojej dziedzinie - metaloplastyka, ale gubi si臋 gdy trzeba zrobi膰 co艣 innego, nowego - pyta si臋 100 razy, ma strach w oczach. Ma偶 robi艂 wszystkie szyldy do sklep贸w Gino Rossi - takie mosi臋偶ne litery. A m贸j pseudonim to imie mojej babci , ja mam na imi臋 Magda.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pi臋kny pseudonim . Ka偶da z nas mieszka w r贸偶nych ko艅cach Polski - Ty p贸艂noc , Meg i 765 po艂udnie , ja samo centrum . Mnie te偶 duzo czasu zajmuje nasza-klasa . Dzi艣 te偶 ju偶 siedz臋 kilka godzin - wykorzystuje to ,偶e wzi臋艂am dzie艅 wolny w szkole ( robie badania ). Jutro id臋 na dwa dni do szpitala - takie tam babskie g艂upoty wi臋c dzi艣 wykorzystuje czas na udzielanie si臋 na kafe i w艂a艣nie naszej klasie . Ja najbardziej na 艣wiecie kocham czyta膰 , jestem typowym molem ksi膮偶kowym , przy czym nie mam ulubionego gatunku i czytam wszystko .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja te偶 lubi臋 czyta膰, i kiedy艣 czyta艂am w ka偶dej wolnej chwili, ale od kiedy mam 3 dzieci, to nie wychodzi mi to za bardzo. Bo gdy zaczyna艂am czyta膰, po jakim艣 czasie musia艂am ksi膮zk臋 od艂ozy膰 i gdy znowu mia艂am chwile, to ju偶 zapomina艂am co by艂o na pocz膮tku. Ale uwielbiam czyta膰 - zawsze m贸wi臋, 偶e codziennie musz臋 wlepi膰 oczy w co艣 drukowanego i tera z zostaje m膮dra prasa, bo tu jest szansa na przeczytanie od pocz膮tku do ko艅ca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jerta , przepraszam ,偶e odpowiadam tak z przerwami , ale w mi臋dzyczasie robi臋 inne rzeczy . M贸j m膮偶 si臋 艣mieje ,偶e ja zawsze znajd臋 czas i miejsce 偶eby poczyta膰 ,ale ja zawsze dodaj臋 ,偶e to w du偶ej mierze jego zas艂uga bo zawsze du偶o mi pomaga艂 , najpierw przy dzieciakach jak by艂y ma艂e a teraz tak w og贸le . Najbardziej lubi臋 czyta膰 wieczorem w 艂贸偶ku , ale niestety coraz cz臋艣ciej zasypiam :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No to Ci zazdroszcz臋 m臋偶a, m贸j albo du偶o pracuje, albo odpoczywa bo si臋 du偶o napracowa艂. Ja nie pami臋tam, kiedy on zabra艂 dzieci na spacer, lub na basen. Niby si臋 stara, ale nie wiele z tego wychodzi. My mamy firm臋 na dole u siebie w domu. Niekt贸rzy 藕le wychowani klienci potrafi膮 przyj艣膰 po 18.00 lub w sobot臋 i niedziel臋. Tak偶e trudno u nas o chwil臋 spokoju.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam a1sa znam bo艂e odchudzania i te偶 mam kompleks m贸j brzuch wystaje nie proporcjonalnie do reszty ale nie umie si臋 go pozby膰.ZDiewczyny czy macie czasem takie uczucie buszuj膮c po naszej klasie jak by czas si臋 cofn膮l kilka.....na艣cie kilka.....dziesiat lat bo ja tak czuj臋 i g艂os czas Ci minal przywo艂uje mnie do rzeczywisto艣ci:). pisa艂y艣cie o tym co lubicie i wieciejate偶艂ap艂am si臋 n atym 偶e nie robi臋 nic dla siebie bo brak czas i finans贸w.a i z czytania b臋d臋 musia艂a zrezygnowa膰 bo to w pracy czyta艂am a kiedy j膮 strac臋 to i to mi sie sko艅czy bo wiecie jak to w domu:) a wog贸le to ja si臋 ostatnio dok艂adnie wypali艂am ni膰 mi si臋 nie chce nawet 偶y膰 i jeszcze wybryki syna .呕ycz臋 mi艂ego wieczoru a tym co si臋 odchudzaj膮 powoszenia wszystko si臋 uda i b臋dzie wymarzona waga :):):):):).POWODZENIA.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jerta mnie te偶 dziewczyny zaczepiaj膮 o spotkanie tylko ja mieszkam w innej miejscowo艣ci i nie wiem jak si臋 za to zabra膰. Wiesz my艣la艂am 偶eby najpier zebra膰 kraj i wsp贸lnie ustali膰 co dalej:) . Napisz mi je艣li mo偶esz o Twoich poczynaniach:) Z g贸ry dzi臋ki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To prawda . M贸j m膮偶 to wspania艂y facet . Jeste艣my razem ju偶 25 lat , 艂acznie z tym jak chodzili艣my ze sob膮 i do dnia dzisiejszego wiem ,偶e jestem dla niego najwa偶niejsza na 艣wiecie . My艣l臋 ,偶e to dlatego ,偶e oboje mieli艣my do艣膰 trudne dzieci艅stwo i jak gdyby dla kontrastu stwarzali艣my dom naszych marze艅 i uda艂o si臋 .To ,偶e bardzo cz臋sto kupuje mi kwiaty , cz臋sto dostaj臋 prezenty , to pryszcz, bo tak naprawd臋 , to mam w nim ogromne wsparcie i jest moim jedynym przyjacielem .Te偶 ma swoja firme , bardzo du偶o pracuje , ci膮gle w biegu , ale nigdy nie okaza艂 mi zniecierpliwienia czy poskar偶y艂 si臋 ,偶e jest zm臋czony . Moje kole偶anki zawsze twierdz膮 ,偶e powinno si臋 go odla膰 i postawi膰 jako wzorzec w Sewr .Jestem szcz臋艣ciar膮 .Ala my艣l臋 ,偶e to troch臋 taka nagroda za dzieci艅stwo , choc niekt贸rzy wpadaja z deszczu pod rynne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a1sa masz naprawd臋 szcz臋艣cie i wiesz troch臋 Ci zazdroszcz臋 偶e masz wsparcie w m臋偶u ja nie mam ale sama go sobie wybra艂am . DZiewczyno ciesz si臋 偶e masz takiego m臋偶a .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
i 偶ycz臋 CI 60 rocznicy 艣lubu w zdrowiu i mi艂osci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a1sa, zazdroszcz臋 Ci bardzo, ja wsparcia nie mam, a w mojej pracy bardzo jest potrzebne. Je偶eli tylko co艣 wyjdzie nie tak, zaraz opieprz, nawet stolarz, kt贸ry ze mn膮 wsp贸艂pracuje to zauwa偶y艂 i przy moim m臋zu nic nie m贸wi. Ale we mnie jest du偶o si艂y z dzieci艅stwa, bo rodzice bardzo mocno mnie wspierali i akceptowali. to bardzo procentuje. Natomiast m贸j te艣膰 na rodzica raczej si臋 nie nadawa艂 i to s膮 skutki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
765 -bardzo Ci wsp贸艂czuj臋, pogrzeb takiego maluszka to tragedia, czy u Was tez dzisiaj tak pada? To ob艂ed , mamy styczen i ferie dla dzieci. U u mnie tez nie weso艂o , ale nie b臋d臋 o tym pisac, zycz臋 wszystkim mi艂ego dnia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam za oknem znowu zaczyna si臋 zima, pada snieg z deszczem:( u mnie ze wsparciem jest r贸偶nie, czasami chcia艂abym wyprowadzi膰 nowe zasady,ale....... w niedziele byli艣my na urodzinach te艣ciowej,i wieczorem roz艂o偶y艂o mi m臋偶a, wczoraj by艂 u lekarz jest tylko przezi臋bi膮ny,strasznie marudzi, powinien le偶e膰,ale m贸wi 偶e ma du偶o pracy i nie mo偶e.Teraz b臋dzie chorowa膰 d艂ugo, i zam臋cza膰 wszystkich, zamiast zosta膰 w 艂贸偶ku 2dni i by艂o by po k艂opocie. a1sa--> szpital to nic milego ,nawet je艣li to tylko badania ,mam nadzieje 偶e mo偶e jaka艣 ciekawa ksi膮zka cho膰 troszke umila ci czas. Dwa dni szybko zlec膮 , wracaj do nas zdrowiutka:D Widze 偶e rospisa艂y艣cie si臋 troszke, ja mam zawsze dost臋p do komputera rano i jak ma艂y idzie spa膰. Pewnie wszyskie jeste艣cie wtedy w pracy:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a1sa- trzymam kciuki za pobyt w szpitalu, tez kiedys bylam na badaniach-wprawdzie dluze-j ale wiem jak to przezywa rodzina. Moj ma偶 mnie wspiera, ale jest tez tak , ze gdy go potrzebuj臋 on nawet si臋 nie domy艣li, albo poprostu nie chce.Faceci rzeczywisto艣c odbieraj膮 inaczej, inaczej tez interpretuj膮 i chyba jest tak dlatego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj Meg12, jestem tu wprawdzie rzadko, ale czytam Wasze wypowiedzi, o ma艂o a porozmawialybysmy , bo bylam tu o tej samej godzinie. Dzisiaj mam wolne, dlatego caly czas tu zagl膮dam,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam panie . wr贸ci艂膮m z pogrzebu pierwszy raz by艂am na takiej uroczysto艣ci dziwne uczucia nie umi臋 tego opisa膰. Jerta witaj w klubie opieprzanych 偶on znam to z w艂asnego do艣wiadczenia :) a pkiedy patrz臋 na rodzin臋 m臋偶a to mam wra偶enie 偶e oni nie potrafi膮 okazywa膰 偶adnych uczu膰 nawet dzi艣 by艂am tego znowu 艣wiadkiem wi臋c czego chc臋 od m臋偶a ?????? my艣la艂m 偶e pewne rzeczy zmieni臋 ale mi sie nie uda艂o:( . Mykam .馃憢

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Treter my to chyba naprawd臋 barzdiej prze偶yli ni偶 jego najblisi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×