Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Witam w ten piękny jesienny wieczór. Dzisiaj pierwszy dzień jesieni??? Czy to jeszcze nie ten miesiąc?;) Mój mąż poszedł do pracy. Ja znów samotna, ale Kamciu...dzisiaj bez winka... dzisiaj z herbatką z cytryną :) Jutro o 9 siostrzyczka wpadnie na poranną kawę w drodze powrotnej od fryzjera. Ja byłam dzisiaj po pracy, i wreszcie wyglądam jak ludź :D:D:D Mirabelciu, nie zazdroszczę Ci jutro tego wyjścia do pracy. A stracie - weź lajtowo :) Zobaczysz że wszystko pójdzie jak po maśle. Trzzymam kciuki, ale to ci już pisałam :) Echh ta moja skleroza, ale w pewnym wieku już tak się zaczyna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam już, nie kupiłam sobie spodni, nie kupiłam butów i jestem nie w sosie :) Ale śliczne dziecięce ciuszki w H&M jestem zakochana w nich :) Ohhh już nie raz miałam ochotę kupić tam coś dla dziecka boskie :) Kupiłam sobie tylko trzy opaski do wyboru do włosów na ślub, bo jeszcze nie wiem która.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak...nie kupuje jeszcze żadnych ciuszków dziecięcych póki nie jestem w ciąży. Nie chcę już zapeszczać, tym bardziej ile ja już czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja też nie kupuje :) Co do zakupów, nie nie na jakąś konkretną myślałam, ze już kupię sobie kozaki, a spodnie chciałam takie tweedowe z podszewką takie jesienno zimowe, a tu klops. Te co chciałam już ich nie było a inne za długie a takich spodni lepiej nie przerabiać bo stracą fasoln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, masz rację. A buty ja przeważnie kupuje w Deichmanie :) Co do spodni, to oststnio kupiłam dwie pary dzinsów i torebkę nową...zaszalałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja buty tez w deichmanie lubie te modele graceland. Ja katuje buty bo dużo łaże i kupuję tańsze, ale za to fajne. Z jeansami jest problem ostatnio bo modne są rurki, a ja takich nie lubię,m ja lubię bardzo szerokie spodnie a tu nie ma nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się te rurki nie podobają....dlatego nie patrzę na to co modne, tylko mam normalnie proste nogawki... :D Wkońcu trzeba się ubierać w to co lubimy nie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to ja kocham dzinsy :):) Nie cierpię.... elegandzkich ciuchów...chyba że musze ale ogólnie one są feee Czuję się w nich jak kołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja na jakis czas zmykam. Gdybym się już dzisiaj nie zjawiła, to zyczę kolorowych snów. Trzymaj sie Dorotko...🌼 Jutro mnie na 100% nie będzie... Buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK........MIASTO.............CYKL .STARAŃ............ Kamcia....................23...........Jastrzębie....... .......0......................... Mikulina...................27............Gliwice........ ........10......................... okokokokokokoko......22............Kraków............... ..0............ Mirabelka................25............ok.Wrocławia..... .....1............ aga... ...............24............Kolobrzeg..............0......... kamcia dzieki za porade takie proste a o tym nie wiedzialam..... ale przynajmniej nauczylam sie czegos nowego mirabelka trzymam kciuki za jutro napewno wszystko bedzie ok okokokokok moja bratowa 17 wrzesnia urodzila coreczke w krakowie jak chcesz to dowiem sie gdzie rodzila bo jak mowila jest zadowolona ze szpitala a na chlodne wieczory polecam pyszna herbatke malinowa sagi🌼 a moze napiszecie cos wiecej o sobie czym sie zajmujecie na co dzieen zawod itp itd... 🌼 mozecie przypomniec swoje maile ja zaraz swojego dopisze milego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jeszcze czy bym rodziła w Krk, ale pewnie tak :0 więc jak coś to bardzo prosze o opinię. Hehehe co do o mnie to ja już się tyle tutaj porozpisywałam :0 Aga przeczytałaś sobie o tych badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was drogie Panie:)) miło do was dołączyć.Ja od wczoraj nie biorę pigułek.Brałam od 10 lat , z małymi przerwami.Z ukochanym chcemy w kwietniu 2008 starać sie o dzidzię.Dziwnie jest bez pigułek, cieszę się ogromnie.Czas przywyknąć do gumek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam poprostu juz ich dość.Libido strasznie spadło.Jestem napompowana wodą, tak bardzo sie z ukochanym kochamy , że juz nie chcemy brać.ponad 10 lat to długi okres...Prawda??Wiem , mówią że 3 miesiące wystarczy.Ale ja wierzę że będzie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee w porządku na pewno będzie, np moja ginekolog powiedziała, że wcale nie trzeba robić przerwy, to samo mówił mi znany ginekolog. Ale w sumie co lekarz to opinia, ja dla samej siebie czekam do października. Czyli 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam świrka na punkcie maluchów.Wszędzie dookoła otaczają mnie albo brzuszki koleżanek albo odwiedzamy juz mające.To jest takie cudowne....Czuję , że jest to idealny czas dla mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super okokokok:)) i od pażdziernika działacie??Cudownie.Kurczę fajnie doczekac do momentu kiedy ma się udany związek , pracę i czuję sie ż ejest to idealny moment na pociechę.Cudowny instynkt.A ile brałaś okokoko pigułki i jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku przyszłego roku dopiero.Ponieważ w pażdzierniku 2008 mamy odbiór mieszkanka , więc załatwiając tyle spraw chcę być pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×