Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko ,krówka zdrowa i jakoś dochodzi do siebie ,pozdrowienia MUUUUU od Topika:D Teraz 🖐️ bo obowiązki wołają ,ale zajrzę koło południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane, mgła straszna, Annapo, ale masz fajnie, że słonko u Ciebie a ja właśnie po śniadanku, ale dziękuję za zaproszenie 🌼 Rebeka, też się cieszę - godzina dłużej spania ;) miłego dnia wszystkim :), idę po kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije z toba Agnieszko ! Jestem juz po sniadanku u Annapo wiec czas na kawke ! A co do pracy to owszem ... ciezko pracujemy ... ale zagladamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj , przynajmniej do południa, trochę luzu - szef wybył:) więc każdy korzysta z chwil wolności; jak plany na WE ?, my idziemy na kręgle ze znajomymi i z dziećmi do muzeum, a jak Wy będziecie się rozrywkować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Dopiero jem sniadanko i podczytuje trochę w przerwie Smacznego dla wszystkich dzisiaj piątej czyli taki malutki pościk. Jak to jest w waszych rodzinach przestrzegacie jaszcze piątkowego postu od pokarmów mięsnych?czy to dla was abstrakcja? A poza ty m u mnie też duże zamieszanie .Kupują nam służbowy samochód ale teki trochę większy.Ma być Jampy przejechalam się nim rano i nie wiem czy sobie poradzę z prowadzeniem go:( agnieszka to na powitanie🌻 Ja nie chcę się chwalić ale jutro jest 27.10 2007 (dla zainteresowanych odsyłam do kalendarza ) Rebeko,Dea tylko Polskiego.:)A w niedzielę mam zamier pójść na Katyń podobno warto? A gdzie jest she ?Co u ciebie dziewczyno odezwij się? i koniec kanapeczki 😭a ja jestem głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WE spokojny sie zapowiada... Zadnych planow... czasem lubie takie dni kiedy \"nic nie musze\" ... bo wtedy wszystko moze sie zdazyc :-D. Oj, Dea chyba wczoraj \"zabalowala\" ;-D... I Kaszubka jeszcze spi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 🌻 musiałam dziś na chore szkolenie BHp i dlatego o tej a nie innej porze wstałam. A swoją drog to nie spałam od 3 w nocy. Sztresa się nabawię przez tę moją koleżankę. Ma co i raz to dziwniejsze pomysły, czasem tak nierzeczywiste że należałoby ja chlusnąć zimną woda na opamiętanie. Jeszcze jestem bez ptaszaka. Ale już niedługo ;) Stoi na autostradzie w rozkraczonym autku. No ale stoi hihihi. Nie było chlopa kilka dni a moje myśli są jak zarost :P Zaraz bedem miała innego chłopa w domu takiego od rur. Chyba że znów oleje sprawę i nadal będę miała zimno w mieszkaniu. a teraz czas na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ padnieta jestem ale jakos sie doczlopalam do pracy... no i cos sie kolo mnie plata, jakies katarzysko czy co... Wczorajsza imprezka to raczej tylko kolacje w gronie przyjaciol, ale fajnie bylo - usmialam sie do placzu i dobrze mi to zrobilo bo tak rzadko sie zdarza :( Ja tez wole prawde, ale musze powiedzec ze sa sytuacje kiedy latwiej, przyjemniej zyc zludzeniami. Nikt chyba nie lubi oblania kublem zimnej wody. A z radami tak to jest, jesli ktos nie jest przygotowany uslyszec cos nieprzyjemnego po co prosi o rady czy opinie? Rybko, nie przejmuj sie, jesli to prawdziwa przyjazn to przetrwa! Rebeko, dobra nowina godzina wiecej snu! Ciekawe czy moja mala przyjmie to do wiadomosci, cos mi mowi ze nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwa - nie mam polskiego kalendarza pode reka ... czyzby imieninki ? Rybko - to lec na zakupy i to szybko bo...\"Dobre piwo jest jak halny, wzmaga popęd seksualny\" ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, byłam na Katyniu w zeszlym tygodniu - warto, ja staram się w piątek bez mięs, chyba, że zapomnę :( Dea i Rybka, czasem nawet kubeł zimnej wody nie pomaga, niestety Rebeka- muszę zapamiętać z tym halnym, hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🖐️ - no to ty jej porzadnie wytlumacz, jak komu dobremu...:-D.. A jak nie to meza zaangazuj ... jesli jeden tylko ma z tego skorzystac to dlaczego masz to nie byc TY ;-) :-D ? A tak wogole to ja wciaz zapominam z przeciez u Was czas inny... i wciaz mi sie wydaje ze jestes spozniona :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcza mać mam zimno jak cholera w mieszkaniu, siedzę w setrze a pan konserwator ma to gdzieś. A niech przyjdzie, a niech se pomaca ( ja mu nie żałuję ) niech się dowie że trza grzać. Że MUSI zrobić coś w tym kierunku. :P No nie? agnieszk_a 🌻 no niestety i ona mnie chce w całą sprawę porządnie wkręcić, zamieszać. Bon Jovi - Bed Of Roses Bon Jovi i Richie Sambora ---- cudo Moge posłuchać teraz jak sama jestem w domu bo mąż by mnie pogoni z taką muzyką. A ja z kolei nie cierpię jak on słucha starych Polskich "wyjców"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, John i Richie !!! Ja uwielbiam \"Silent Night\" ... ale troche za duzo wspomnien wiec ... Ide na nalesniki :-D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka ty byś z moją małolatą się skumała .Bo ona też coś w tym stylu a Ja np teraz słucham FeeL jest superrrrrrr:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I był pan od rur. Nie chciał specjalnie macać, stwierdził że mam rację i trzeba wziąć się za robotę. Wziął się ostro. Coś odtykał, coś kręcił. Nie wiem co, specjalnie mu na ręce nie patrzyłam, w końcu ma mi być cieplo, miło i dobrze, przeciez o to chodzi :P Powiedział że jeszcze przyjdzie. Chciał już w poniedziałek. Chiba cóś będzie poprawiać :P Się dziwił że ja w tym wieku marznę nocą. a ja mu mówię że się nie mam do kogo przytulić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry rannym ptaszkom. U mnie słońce od rana. Wcześnie wstałam, ale nie było jak tu zajrzeć.... Przyjechała młodsza córka i robiła mi zakupy, a potem oczywiście ploteczki...Czas szybko zleciał. Jutro chyba, jeśli się nie mylę mamy urodziny na topiku. Jutro też moja starsza córka ma 17 rocznicę ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem obok jakby ktos pytał;) Rybka🌻chyba ze mna juz lepiej bo jak czytałam twój wpis o panu do rur to mi sie skojarzyło ze on przyszedł zupelnie po co innego:P I było Ci ciepło? I nawet mu na rece nie patrzyłaś;)no,no pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ,zapraszam na druga kawę.I do tego świeży kołocz z jabłkiem. Iwo,u mnie przestrzegamy piątku postnego,ja to nawet lubię bo te moje domowniki to inaczej chyba by nie ruszyły dan bezmięsnych.A ja b.lubię pierogi,naleśniki,krokiety z kapustą i grzybami itp.Dzisiaj robię rybkę ,ziemniaki i surówkę z kwaśnej kapusty .Rybkę mogę jadać na okrągło gdyby nie kłopot z ościami :O Na tą przedłużoną nockę to my juz z M od kilku dni czekamy,kochamy oboje spanie no i na te inne \"sprawy\" tez godzinka więcej hi,hi,:D W niedzielę jadę z dzieciakami do chrześniaczki na urodziny i chyba już dziś by trzeba jakąś dietkę zastosować,żeby w niedziele było miejsce na dobroci... Witam Kaszubko ,ja już tez po zakupach,ale na ploteczki musze poczekać,bo goście pojechali pozwiedzać..A przepraszam,kogo urodziny bo jakoś nie kojarzę ...?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzeju, Andrzeju, nasz dobrodzieju dobrą wróżbę daj! Czy jutro przypadkiem nie są Andrzejki? Iwa, dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ,ja na andrzejki dopiero wybieram się za miesiąc 30 listopada,i teraz nie wiem czy czasem się nie mylę:O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - to znaczy ze do poniedzialku bedziesz miala zimno ? To faktyczu dobrze ze Twoj M wraca ! She 🌻 Annapo - te wszystkie naleśniki, krokiety i pierogi to ja tez bardzo lubie... ale kiedy to robic ? Piatkow nie pilnuje... ciagle zapominam... :-O. Choc raz w tygodniu robie dzien \"bezmiesny\", ale nie jest to zawsze piatek :-O. A z ta jutrzejsza uroczystoscia... to juz Iwa musi nas oswiecic, bo ja sie zgubilam : urodziny czy imieniny ? Raczej imieniny bo u urodzinach Iwy chyba w kalendarzu nie pisza ... ;-) :-P A teraz proponuje : Coffee ) (( Break (""""")o ''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś myśleć nie potrafię. Zupełna pustka w głowie. Jakiś głupi dzień mam.... Myśli rozproszone... może jednak przydałby mi się hydraulik.... Andrzejki faktycznie są w listopadzie... Iwa napisała o dacie 27 X , że coś jutro...skojarzyło mi się to z urodzinami, a potem - nie wiem dlaczego - z andrzejkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu mi to nie wychodzi :-O? Przeciez tak sie staram !!! Coffee Break ) (( (\"\"\"\"\")o \'\'\'\'\'\'\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść" - I tak to dzisiaj ze mną jest...czekam, nie wiadomo na co...głupie przeczucia....jeden czort to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×