Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hej dzieczyny🌼, padnięta jestem, bo wczoraj po 22 dopiero byłam w domu, nie mam na nic siły, czekam na WE jak na zbawienie, ponarzekałam,to teraz na kawę zapraszam :) dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, no to gdzies ty sie wloczyla az do 22ej????? ;) ja dzis tylko na herbatce :( o zoladek musze dbac :( a WE juz jutro po pracy sie zaczyna!!!!!!! HIP HIP .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was szystkie w mglisty dzien 😘😍. She 🌻 - skojarzenia masz poprawne ! Rybka 🌻 - a wlasnie ze nie wszystkie :-P ! Ja przy telefonie ugrzezlam prawie do 1-szej... jak wrocilam to juz nikogo nie bylo :-O. No i oczywiscie ZYCZE POWODZENIA ! Ale bez zadnych stresssow prosze ! Dea 🌻 - nie jestem pewna ale zdaje sie ze pierwsza wersje spiewal L.Cohen... ? Dlugo masz jeszcze tych antybiotykow ? Agnieszko, Annnapo, Kaszubko, 35, Iwo, Bez_Torebki, Brombo, Iso, Wesola Anko, Ewanisiu i cala reszta milych pan .... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Was na zachete ! Milego i spokojnego dnia zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko 🌻 - tak pocichutku weszlas ze Cie nie widzialam ;-). Dzieki za kawke i trzymaj sie cieplutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...🖐️...kobiety...jeszcze jutro i We ...i bardzo dobrze bo ja chodze niedospana jakas ...a jutro imprezka podwojna sie szykuje ....robimy Andrzejki i mamy urodziny.... ...milego dnia wam zycze....🌼.... widze ze wieczor minal wspaniale u mnie rowniez ale usnelam znowu ....cos sie dzieje u mnie w organizmie....a moze to po tabletkach mialam trzymiesieczna przerwe i tak mna targaja emocje ze juz przerw nierobie...... Rybka69-🌼milej pracki na dzis.....i jak po nocce chyba dobrze spalas...? She-🌼slusznie zauwazylas jeszcze jutro...a jak lubisz prasowac to ja tez mam troche....;).... Annapo-chodz na kawke.....🌼 Kaszubko-🌼--u mnie dzis duzo sloneczka.... Rebeka-🌼-milego dzionka ... Wesola Aniu-🌼 Iwonusna-🌼 Jestem Bromba-🌼 Ellisa-🌼 35-🌼 Dea Erw-🌼-kuruj sie szybciej bo imprezy Cie omijaja... Bez Torebki-🌼 Agnieszka-🌼my tez czekamy na zbawienie ...hihihi.. dla niewymienionych-👄.......no a teraz kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12-letni synek, pyta ojca (w mieście otwarto właśnie agencje towarzyską): - Tato, a co właściwie robi się w takiej agencji? Ojciec mocno zakłopotany odpowiada: - Synku, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że robi się tam człowiekowi dobrze. Synek jest ciekawy. Raz dostaje od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film biegnie do owej agencji i dzwoni do drzwi. Otwiera mu zdziwiona pani: - A co ty chłopczyku chciałeś? - No, chciałem, żeby mi zrobić dobrze, mam nawet pieniądze. Pani zaprosiła chłopca do środka, następnie zaprowadziła go do kuchni, ukroiła trzy duże pajdy świeżego chleba, posmarowała masłem, miodem i podała chłopcu. Chłopiec wpada do domu i krzyczy: - Mamo, tato, byłem w agencji towarzyskiej! Ojciec o mało co nie spadł z krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły. - I co?! - pytają nieśmiało rodzice - Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D az sie goraca herbata prawie zaksztusilam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyk tylko do dzisiaj po obiadku!!!!! A my w pracy mamy dzisiaj wine tasting!!!! I ja nie moge 😭 Ale za to jutro sobie odbije jakims dobrym cabernet\'em :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - ja dziś potrzebuję dużo kawy, słoneczka i sporej dozy dobrego humoru. Wstałam "lewą nogą" i nie mogę się dobudzić. Wczoraj od godz 15 nie miałam [ aż do dzisiejszego ranka] dostępu na kafe...wyświetlało tylko stronę nr 169... Ewanisia - kawał wspaniały.. juz powoli odzyskuję humorek. Rybka - tez mam chrypkę , to jest nas dwie. Mąż zadowolony - bo tyle nie gadam, ma on mniej do słuchania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko to dla Ciebie dzban kawy i cos jeszJedzie dziadek trabantem i nagle mu zgasł. Po paru dosłownie sekundach zatrzymuje się najnowszy model Ferrari. Kolo od Ferrari wyłazi z wozu i pyta, czy podholować. Dziadek oczywiście się zgadza. - I pamiętaj dziadku, jeśli coś będzie nie tak, to zamigaj lewym migaczem - dziadek na to, że dobra. Pierwsze skrzyżowanie - czerwone światło. Po chwili podjeżdża najnowsze Porshe. Kolo od Ferrari został wyzwany do wyścigu a, że jego duma jest wielka, to nie mógł odmówić. Ruszyli. Po ok 5 kilometrach za rogiem stało dwóch policjantów i to co usłyszeli to tylko ziuuuuum, ziuuuum, ziuuum... Odzywa się pierwszy policjant: - Ty, widziałeś tego Ferrari? Z 290 km/h jechał! - A tego Porshe? Z trzy stówki miał! - A tego trabanta? Migał, że będzie ich wyprzedzać... cze na dobry humor --------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! No dobrze ,ze ja jak czytam dowcipy to z reguly nie mam nic w buzi,bo niechybnie oplułabym kompa i okolice.... Nie wiem czy jeszcze sie na kawke załapie ,ale moge nowa zrobic i cosik slodkiego dolozyc... Rybko powodzenia i nie przejmuj sie za bardzo,bo szkoda nocki zarywac,przeciez sen to najlepszy kosmetyk ... Rebeko u mnie dzisiaj sporo slonka wiec posylam do Ciebie ciplutkie promyki niech rozprosza mgłę,a ucho Cie od wczoraj nie boli,kto to widzial tak długo przez telefon rozmawiac ,no chyba ,ze to była rozmowa z ukochanym ;) Dla wszystkich 👄 no oczywiscie jestem na podgladzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko oczywiscie mialo byc cieplutkie a nie ciplutkie...to sie moze nieciekawie kojarzyc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - po wczorajszym \"maratonie\" to szef Ci powinien dzis caly dzien kawka serwowac ! Magda 🌻 - ja dalej nie mam :-(. A Kamilek jest THE BEST !! Dea - u nas znow jutro nastepna imprezka... wpadnij ! Kaszubko 🌻 - ja mialam tak 2 dni temu caly wieczor :-O. Jeszcze raz bije sie w piers - juz chyba nigdy nie owaze sie pochwalic Kafe... :-( Annapo - ono z ukochanym... chyba sie stesknil, cy cus ... ;-) :-P :-D. Dzieki za sloneczko, juz dotarlo... takie wirtualnie : Wasza obecnosc 😍!!! Dzieki dziewczynki za kawaly... :-D:-D:-D:-D:-D ! U mnie z tym straszna susza... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She,wiesz głodnemu chleb na mysli..hi,hi... Agnieszko to dla Ciebie stawiam osobno dzbanuszek...tylko pomiedzy tez cos zjedz ,bo na samej kawie chyba nie pociagniesz daleko... Rebeko,czyzby sex na telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umeblowana
cześć, powiedzcie mi, jakie polecacie meble do pokoju dziennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - hihi, no az tak zle ze mna jeszcze nie jest ! A twoj komentarz do wpisu She to moge do Ciebie odwrocic ;-) ? Qrde, tu same glodomory pracuja ! Tylko o obiedzie gadaja ! No to ide... Smacznego wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×