Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ja się już z Wami pożegnam na dziś. Zaraz wraca starsza corcia. Podam jej obiad i wyruszę na podbój świata. Milego popołudnia i wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jż wróciłam... jesteś jeszcze Ewanisia na tarasie ?.... Zagadałam się z synem, potem dzwoniłam do wnuczki.... niby jestem cały dzień w domu, niby mam dużo czasu... ale to tylko niby. Rodzinka przyzwyczaiła się, że zawsze jestem wolna....i tak mój czas przelatuje w szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewaniasia - zartuje, nami sie nie przejmuj, zycze Ci z calego 😍zeby wszystko po Twojej mysli poszlo ! Annapo - \"bez pracy nie ma kolaczy\", niech sie uczy od mlodych lat :-D ! A Ty na kompa !!! Rybka - milego podboju ! She - dzieki za dzisiejsze dlugie odwiedziny ... oby tak czesciej :-) . Kaszubko - wlasnie takie kontakty daja poczucie bliskosci i przynaleznosci do rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, zdaję sobie sprawę, że w mojej rodzinie to ja jestem tym czynnikiem łączącym wszystkich. tak samo było u mojej teściowej... dopóki żyła, wszyscy u niej się spotykali, po jej śmierci kontakt bardzo zmalał... prawie zanikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam na tv2 Zmienników,kurczę jaki obsurd,a tak niedawno to było.Jednak co by nie mówić to w Polsce duużżżooo się zmieniło :) Jako głowny aktor w filmie Fiat 125 p,pamiętacie jeszcze takie auto ;) marzenie kupowane za talony hi,hi,hi,hi.........:P A i jeszcze jedna korporacja MPT na którą się wieki czekało,bo raz że aut mało było to i dodzwonić się nie można było..........albo na łebka można było jeździć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eechhh teraz tylko powspominać można,i raczej to śmieszy :) a i jeszcze teraz licytacja się odbywa i oni na miliony się przekrzykują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - uwielbiam te polskie komedie (Zminnicy, Alternatywy 4...) i czasami do nich wracam :-). Upieralam sie ze chce miec je wszystkie na DVD i dzis nawet M chetnie po nie siegnie, choc poczatkowo smial sie ze mnie. Uciekam do domu. Zgarnelam kilka fajnych filmow z pracy :-) (mam nowego Asterix'a i Sweeney Todd !! ) ... bedzie co ogladac :-). Ale dzis wieczorkiem do Was zagladne, bo w TV Western to M nie popusci :-O a ja nie lubie ;-). No to narazie 🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Anko, ruszyłaś moją pamięć. 21 lat temu wiosną dostałam na wypłatę 90 tys. zł, pół roku później już miałam 250 tys. zł, po następnych 6 miesiącach mąż przyniósł 500 tys., a kilka miesięcy dalej już dostawał 1 milion zł. Również 21 lat temu jesienią za podłączenie kablówki zapłaciłam 600 tys.zł..... teraz biorą nawet symboliczną złotówkę.... tyle, że abonament jest wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siedze i czekam! Jak ,ktora ma chec i troszke czasu to meldowac sie prosze...:P Ewanisiu...na obiadek:Dla mnie i corki kasza,rolada i surowka z bialej kapusty ,a panowie to samo tyle ,ze zamiast kaszy-ziemniaki Rebeko ,mialas byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ania !! Usadowilam M przed telewizorkiem i komputer moj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a czemu nie ogladasz z nim ,nie lubisz westernow?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czasem nie uciekaj,bo u mnie tez wyjatkowo,moge chwilke sam na sam z kompem przezyc...dzieci z ojcem rechocza ze smiechu przed okienkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekne :-D ! Westerny... nie przepadam, a poza tym ten juz ogladalam. M tez juz ogladal, ala on to moze i po 3 razy... dla mnie jeden raz to juz zazwyczaj za duzo :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet kiedys lubialam ,ale teraz mi sie wydaje ,ze wszystkie westerny to takie same ,takze tez nie przepadam... A ta moja reszta:P oglada na satelicie takie smieszne kawalki internetowe...cos jak Twoje filmiki... A M ma tak zarazliwy smiech ,ze ja siedze prawie na drugim koncu domu a i tak sie smieje ,chociaz nie mam z czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie razem posmiejemy :-), bo ja tez co chwile slysze 'hihihi" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta M tez nie ma bardzo ostatnio do smiechu ,bo po wielu bolach zaczal odwiedzac dentyste i nie dosyc ,ze sprawia mu bol ,to jeszcze slono za to placi,a dzisiaj nawet zaplacil, a zeba nie ma ...:( Takze niech chociaz teraz sie posmieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, widze ze nastepny "typowy facet" co to "dentysty sie nie boi, gdzie tam, tylko jakos tak ... nie lubi i juz ! " ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile ja dobrze pamietam:P to westerny,raczej nie byly do smiechu.... Ale ja z M jak ogladalam te filmy to jak byla jakas bijatyka ,to tez nie raz zasmiewalismy sie do lez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaja sie ze to jest "Nazywaja go Trinita" ... wiec to taka... parodia westernu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj to sie po cichutku przyzna ,ze sie boi ale nie dentysty ,tylko bolu ,ktory on sprawia... Niedawno sie smiano z jakiegos prezentera ,ze ma nowe auto w buzi,a jak moj dokonczy to leczenia to tez moglabym miec na pdworku jakis no moze nie samochod ale fajny nowy skuterek na pewno... On ma zabki po mamie ,ktora juz jako 26 letnia kobieta miala sztuczna szczeke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam... Rebeko,a chodzisz do tego klubu na cwiczenia,bo to chyba mialo sie w lutym zaczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety te sprawy sa strasznie drogie :-O... Trzeba bedzie Yamahe sprzedac... albo po prostu nie bedzie nowej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupio sie przyznac :-O... jestem zapisana ale jeszcze nie bylam :-( ... Musze sie zmotywowac, bo wiosna sie zbliza wielkimi krokami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to raczej nie do pomyslenia,zeby M Yamahe sprzedal,predzej chyba bedzie bez zebow hi,hi... Ja sie przyznam ,ze 2 lata temu dostalam od M taki rower treningowy i na poczatku nawet go uzywalam,zreszta nie tylko ja ,ale teraz powoli zaczal sluzyc jako wieszak,albo zbieracz kurzu...takze dla mnie to nie masz sie czego wstydzic... A juz w ogole nie wyobrazam sobie zeby cwiczyc z grupa kobiet i pokazywac swoje faldki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Ania, ty to jeszcze masz sie gdzie "poruszac", a ja ? Calymi dniami na czterech literach siedze to i dupsko rosnie :-P :-D. Zostaje ta "inna "gimnastyka" :-P ale ilez mozna ? Zioz zeby te moje faldki spalic to bym chyba M zameczyla ;-) :-D :-D. A w grupie to wieksza motywacja... bo jak inne moga i daja rade to przeciez ja nie bede gorsza ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×