Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

No juz teraz nie spie ale byl taki moment ...;-) :-D. Kaszubko - jak sie ma taka liczna rodzinke jak Ty, to chyba nie ma miesiaca zeby jakiejs rocznicy, urodzin czy imienin nie bylo :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale jak dobrze pojdzie (albo zle - zalezy jak na to patrzec :-) ) to moze doczekasz do polnocy ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,mialo nie byc o wierze,ale ja tak z czystej ciekawosci sie pytam,bo u nas tu na slasku w kosciele jest nawet specjalna uroczystosc na roczek,u Was tez....? To msza w intencji roczniakow i ich mam ,i specjalne blogoslawienstwo,ubranka ,swiece itp,ogolnie baedzo uroczyscie sie to obchodzi....ale moi rodzice tego nie znali i chcialabym wiedziec czy to tylko na slasku taki zwyczaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,ja ja doskonale rozumiem i mam nadzieje ,w Waszym towarzystwie szybko mi zleci ten czas oczekiwania....Juz mi slinka leci,ale pewnie jak juz doczekam i minie 24 to i smak mi odejdzie ...ze mna tak zawsze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tego nie ma, musiałam nawet spytać się córki, aby się upewnić. Pozdrowienia dla Was od mojej córki - muszę koniecznie przekazać - zna Was z moich opowiadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie ten zwyczaj bardzo podoba ,chociaz moja corcia pokazala przy tej okazji co potrafi i jaki ma potezny glosik... Wklada sie dziewczynkom taki wianuszek z mirty a ona jakos jak tylko go widziala to darla sie ,jakby ja kto ze skory obdzieral...nawet ma zdjecie zrobione wlasnie w tej sytucji i ja najbardziej to zapamietalam... Ale z synem juz bylo calkiem ok... Zreszta on w ogole mniej klopotliwy,i az sie boje ...bo kiedys przeciez jakiez rozki dostanie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilka ,bo musze pogazetke,zeby nie pokrecic...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tango i Cash...Rebeko, film sensacyjny...juz 3 razy jak chcialam go obejrzec to zawsze sie cos stalo ,albo wylaczyli prad ,albo popsuł sie telewizor ,a ostatnim razem chyba zasnelam pilnie czekajac na poczatek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie odnosnie tego zwyczaju to ponoc tylko na slasku...a to na prawde ladna uroczystosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po raz któryś z rzędu oglądam ' Tango i Cash"... można się uśmiać.za 0,5 godz się kończy i będzie kolej na "Dzień inwazji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to pozdrow corke (to ta co prawie w naszym wieku ?) Wesola - polejesz troche tego gin'u ? Tonik mam, ale gin gdzies mi sie zapodzial ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - dzieki ale moze nie przesadzajmy, sam gin wystarczy... zeby nie bylo teka jak miala Dea ( ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten raz jakos wytrzymam ,zreszta i tak nie zdarzylam na poczatek....a nastepnym razem nagram i moze wtedy juz obejrze... Kaszubko ode mnie tez oczywiscie pozdrowienia dla corki,i caluski dla Maciusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie tez Dea przypomniala ,ciekawe czy ma czkawke...moze akurat w jakims fajnym momencie ja dopadnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja juz zadnego piatkowego wieczoru "o suchym pysku" nie przesiedze :-D :-D. A tak grzecznie zaczelam, nawet wina do kolacji nie otwarlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ania ma dokładnie tyle latek co Annapo, a druga córka jest o cały rok młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×