Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisia🌻ale wysiadywać jaka mozesz?;) Dea erw🌻nie,nie poszłam:( wrociłam do domku po 2,5 godzinnym treningu synka, wypiłam piwko,posiedziałam przed kompem i poszłam spać- czyli dzień jak co dzień:) Kaszubko🌻 ja to nawet sie cieszę ze pogody nie ma,ale nadal duszno,gdyby nie to że u nas jest zawsze wiatr od morza to wytrzymać by nie szło:) rudamaxi🌻pozdrawiam:) wesola anka🌻 rebeka🌻 rybka🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌻o jajka mi chodzilo, kurde cos mi komp szwankuje,mam nadzieje ze jeszcze nie wysiada bo nie mam finansów na nowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 😍 ! Mialam dzisiaj pospac... ale niestety ja tez mam w domu \"dziecko\" ;-) : M sie nudzilo i niestety nie wytrzymal i o 9.00 zaczal sie ze mna droczyc... i tyle dobie pospalam :-O. Mowi sie trudno : nadrobilam to drzemka po obiedzie :-P U nas spokojny WE, bez zadnych planow... od czasu do czasu tez taki jest potrzebny :-), nawet na zakupy nie jedziemy, bo sie nam poprostu nie chce :-P :-D... jakies resztki jeszcze sie po lodowce poniewieraja to z glodu nie umrzemy :-D Kaszubko 🌻 - ja tam wole \"poludniowcow\" ;-) Ewanisia 🌻 - nie placa :-( ... i dlatego wszystko sobie odbije :-P : w poniedzialek sobie pojade do pracy na 10.00 albo i jeszcze pozniej, a co !! :-D :-D. A na zdjeciu to Kaszubka ma racje : to kucharz a nie M :-D Rudamaxi 🌻 - daj jakies namiary to Cie znajdziemy :-) Dea 🌻 - jeszcze 2 tygodnie (?) to sie pogoda napewno wyrobi :-). Na slonku na plazy sie wygrzejesz :-) She 🌻 Dla calej reszty pan po 🌻 posylam i ide dalej kanape wygrzewac:-)... o ile uda mi sie M przegonic bo widze ze skorzystal z okazji ;-) :-D Milego sobotniego wieczoru 😘 !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - oj tak jajka to ja czasami wysiaduje hihihi ..a Ty nie strasz tym kompem,bedzie dobrze 🌼 Rebeko -wyglada na to ze w poniedzialek od razu na obiad wpadniesz do pracy ..a jesli chodzi o zdjecie to musze powiedziec ze wygladaja podobnie hihi..🌼 Kaszubko-mialas racje,zwracam honor 🌼 ..wymyslilam sobie jutrzejszy obiad i gotuje teraz zupe gulaszowa ..a co ..przynajmniej jutro nie bede nic robic... dostalam papiery na badania przed zabiegiem ..za trzy tygodnie zaczynamy..ale juz czas najwyzszy bo przyzwyczailam sie do bolu ktory nie ustepuje od 8 m-cy ... Pozdrawiam wszystkich i zycze milego popoludnia..🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Przygarniecie kropka? moge jeszcze do Was dolaczyc? mam 32 lata i czuje sie cholernie samotna w wielkim nowym miescie,jestem od 3 tygodni z Trojmiasta,bo przeprowadzilam sie tu z nadzieja ze spotka mnie cos lepszego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam I dziekuje za przyjecie zaproszen na NK,na reszte czekam ,jestem u she,ewanisi,kaszubki Dziecie juz na obozie :)W domu bloga cisza;)Autokar sprawdzony(hihi moja sprawka) wszysko super zorganizowane dzieciaki jak mialy do nas podchodzic dostaly do przekazania rodzicom pod jakim numerem oboz zostal zapisany w kuratorium gdzie sa dzieci ubezpieczone i numer polisy i plan co beda robic codziennie na obozie.nudzic sie nie beda i szybko raczej beda zasypiac,codziennie jakies wycieczki,atrakcje po 3-4 godziny zajec tanecznych,i oprocz tego jeszcze chyba maja ze trzy lub cztery dyskoteki dzisiaj beda miec pierwsza:D No a ja w poniedzialek do okulisty potem wtorek neurolog i moge wracac do Miedzyzdroji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maruska 🌼 miejsca u nas pod dostatek..... z chęcią Ciebie przyjmiemy 🌼 jestem pewna, że dziewczęta podzielają moje zdanie. Jestem zmęczona, ale takie zmęczenie może byc co chwileczkę :D Teraz mam zamiar wrzucic jeszcze zdjęcia na Garnek :D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maruska 🌼 miejsca u nas pod dostatek..... z chęcią Ciebie przyjmiemy 🌼 jestem pewna, że dziewczęta podzielają moje zdanie. Jestem zmęczona, ale takie zmęczenie może byc co chwileczkę :D Teraz mam zamiar wrzucic jeszcze zdjęcia na Garnek :D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w deszczowy dzionek 🌼 Jest tak senny dzień, że nawet nie wrzuciłam zdjęc na Garnek.... Stawiam [na wszelki wypadek, bo może któras z Was tu zajrzy] duży dzban z kompotem, lody jagodowe w polewie czekoladowej i wielki termos z kawą :D Dea - obejrzałam zdjęcia 🌼 a o pogodę się martw - za kilka dni u nas znów ma byc upał i słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w leniwe :-P, niedzielne popoludnie 😍 Ewanisia 🌻 - jeszcze troche i moze sie skoncza Twoj udreki :-( ... bedziemy posylac dobre fluidki : ~~~~~~~ :-) i wszysko pojdzie jak z platka :-) Maruska 🌻 - pewnie ze przygarniemy :-) Witaj i zapraszamy :-). Jesli tylko masz nadzieje to ma 100% spotka Cie cos dobrego :-) Rudamaxi 🌻 - widze ze tegoroczne wakacje bedziesz miala calkowicie pod znakiem piasku, fal i mew :-). Baw sie dobrze ! Kaszubko 🌻 - na lody jagodowe sie kusze ;-)... o ile jeszcze sie nie roztopily :-D Wszystkim pozostalym - nieobecnym (z gory usprawiedliwionym ;-) ) rowniez posylam po 🌻 i zycze milej koncowki WE ! 😘 🖐️ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jakiś czas temu znalazłam stronę z darmowymi słodyczami. za wypełnianie ankiet, granie w różne konkurencje, zdobywamy punkty, które potem wymieniamy na nagrody. nagrodami są słodycze. ale żeby zdobyć nagrodę, tak naprawdę nie musicie NIC robić, bo za samą rejestrację dostaje się 100 punktów, które można wymienić na paczkę cukierków. jest bardzo dużo rodzajów do wyboru. są także takie firmy, jak kinder, twix, haribo, kitkat, fruit-tella, skittles, campino i podkreślam, że są to ORYGINAŁY, a nie żadne podróby. ja już jestem tam dość długo i już kilka razy dostałam nagrody, dostaje się je pocztą. więc jeśli chcecie, drodzy forumowicze, to zarejestrujcie się. naprawdę warto. oto link do tej strony: http://www.freesweetsite.pl/join.php?ref=2793 podkreślam, że strona jest sprawdzona przeze mnie już wielokrotnie. moi znajomi od niedawna też w to grają i są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grilla nie było, bo zbyt często padał deszcz - nie było sensu iśc do ogrodu... ale za to był bardzo długi spacer nad brzegiem morza i wspaniałe, smaczne lody. :D Synowie cały swój czas poświęcili dla mnie - czułam się jak wielka dama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Zaczynamy nowy tydzien! Stawiam kawke i buleczki z zodkiewka na sniadanko ..🌼 Zaraz zmykam do lekarza bo zamiast mi lepiej,to jest gorzej ..musze to przyspieszyc..pogoda na dzis dosc sloneczna (jak na razie) wiec zycze wszystkim milego dnia .. Rebeko 👄 oj dzieki wielkie za fluidki ..przydadza sie ..a dla Ciebie kawka w termosie bo Ty dzis pozniej do pracki ..z tego co wiem ..🌼 Kaszubko 👄 szkoda,bo fajnie sie grilluje ..a ja mam wrazenie ze cos to nasze lato dobiega juz konca..dzisiaj jadac do pracy czulam sie jakby to juz byla jesien ..🌼 Dea 👄 dzieki za fotki ..mieszkanko super i bardzo sloneczne..powiedz czy to dwu-pokojowe czy trzy? ..buziaki dla Myszki i szczerze Gratuluje 🌼 Annapo 👄 Maruska -Witaj 🌼 She 👄 jak po weekendzie? 🌼 Wesola 👄 Rudamaxi 🌼 a teraz juz herbatka i w droge ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dzionek pochmurny..... stawiam więc kawę z bitą śmietaną :D KOBIETA Od grzechu zaczął się jej świat a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał - jest więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna a raz święta, zdradliwa i wierna, dobra i zła; daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łza; jest jak gołąb i żmija, jest jak piołun i miód, jest jak anioł i demon, jest jak upiór i cud; i szczyt nad chmurami i przepaść bez dna; jest początkiem i końcem - KOBIETA - aha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi -a dlaczego nie dostalas buziaka? masz za to dwa 👄👄 Rybko 👄 dla Ciebie rowniez 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 ! Ewanisia 🌻 - dzieki za kawe w termosie :-), przyda sie... staram sie troszke ostatnio kawe ograniczyc... ;-) , aleta poranna sie przyda :-) Dea 🌻 - wielkie dzieki za fotki 😘, dopiero dzisiaj widzialam bo wyslalas do pracy... Domek super !! Mysle ze bedzie sie Wam tam fajnie mieszkalo :-) Kaszubko 🌻 - to ja do tej kawy od Ewanisi od Ciebie bita smietane porwie :-D. A na prezent pomyslu nie mam zadnego... z tym to u mnie zawsze problem :-O... ale bede jeszcze myslec, moze cos mi przyjdzie do glowy ;-) Napisz moze czym sie Kasia interesuje, co lubi ...? Ja dzisiaj wychodzac z domu wyjelam ze skrzynki CD ze zdjeciami z naszych mini-wakacji na poludniu :-) ... jak bede miala chwile to Wam posle jakas fotke :-) Milego dnia dla WSZYSTKICH 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 dla Kasi bardzo ważny jest komputer - dlatego wybrała informatykę... dużo czyta... muszę pogadac z Basią i Olą - jej młodszymi siostrami - może one mi coś poradzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kochane co tu dzisiaj tak pusto :-( ...?? Nie pozwolcie mi zasnac ;-); pliz :-P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 Jakis diabel skancelowal moje wybrane tematy I troszke czasu mi zeszlo zeby was odnalezc :( a I jestem \"poganiana\" w pracy. U nas pogoda ni w ta ni w ta. Jedyne co pewne, jest chlodniej, o wiele :( Weekend mielismy pod znakiem totalnego leniuchowania, nawet do sklepu nie wyszlismy po zakupy - zaczelismy powoli wyjadac rzeczy z zapasow zeby mniej pozniej przewozic. Kaszubko, ja tez nie umie doradzic, sama mam problem ze znalezieniem prezentu dla chrzesniaczki na bierzmowanie… macie moze jakis pomysl? Dostala juz ode mnie zlota branzoletke z dat urodzenia na chrzest I ladny krzyzyk na komunie, ale co tu podarowac na bierzmowanie? W tym tygodniu musze sie wykazac I nakupowac mase rzeczy - lodowka, pralka, zmywak :o odkurzacz na pare wlasnie w tym momencie zakupilam. Wydaje mi sie swietna rzecz! Tyle do zalatwienia a my w sobote lecimy… wydaje mi sie ze potem bedziemy za to stresem placic. Moja mama bedzie w tym samym czasie w PL I moze z nami wroci, pomoglaby nam wtedy w przeprowadzce, chociaz zajmojac sie mala jak my pakujemy, przewozimy itp. Ewanisiu, tak dom bardzo \"widny\". Jest to z czteroma sypialniami (3 + przerobiony strych) i rozbudowana kuchnia. Ciekawe ile godzin tygodniowo zamowi sobie moja pomoc do sprzatania? W kazdym badz razie, chyba z tej pomocy zrezygnujemy. Jeszcze nie zrobiam budzetu, ale kazdy grosz nam bedzie na poczatku potrzebny…. Szkoda, no ale dlatego tez kupilam odkurzacz na pare zeby mi bylo latwiej samej sprzatac, bo dom o wiele wiekszy teraz. Rebeko, dzieki, ja zmian sie raczej nie boje, ale do tej jakos do konca nie jestem przekonana, nie wiem czemu. Wszystkim duze 😘 na dobre popoludnie. I czerwona herbatka czestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 wygląda na to, ze dziś tu sie nie zaludni :D Ja również jestem dośc senna..... wciąż u mnie pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - nawet i to wystarczy :-)... Dea nam troszke popisala to troche sie rozbudzilam :-) :-D. A mysle ze niedlugo nasza Ania wroci...? I Ewanisia powinna sie odezwac jak wroci... a moze jeszcze ktos ;-)...? Dea 🌻 - nie wiem czy znasz/pamietasz jedna z pierwszych reklam w Polsce : " ...z pewnym takim niepokojem po nie siegnelam ... " :-D :-D :-D. Mysle ze im czlowiek starszy tym ciezej zdecydowac sie na zmiany ... moze dlatego ze coraz wiecej ma sie do stracenia ...? W kazdym razie trzymie kciuki i ...porywam czerwona herbatke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 to tylko teraz tak wygląda, bo jeszcze jest wiele do zrobienia [łącznie z przeprowadzką]..... gdy juz zamieszkasz - wydaje mi się, ze znajdziesz w domu swoje ulubione miejsca, kąciki itp. Tam w tej chwili brakuje "ciepła domowego".... ale będzie... iskra już jest... a niedługo sami rozpalicie płomyk :D Rebeko 🌼 aby do jesieni - wtedy topik znów będzie szumiał gwarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nic nie mówcie o jesieni, bo u mnie cały dzień leje, i jak pomyślę, że za chwilę będzie tak często to......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×