Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

.....-----------------_.-\"\"\"-. ɕҨ --------------_/_______-`. ɕҨ ------------/--________-\\--\\ ɕҨ ------------\\/---,-.----,-.--\\/\\--\\ ɕҨ ------------()->=-----=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mikołajkowo 🖐️ Ja chyba nie byłam wystarczająco grzeczna, bo o mnie mikołaj zapomniał, ale wystarczy, że innym zrobiłam dużo radości prezentami. Ja od rana sprzątanko, później odwiedziny babć i dziadków u których mikołaj podrzucił prezenty, później poszłam z dziećmi do kościoła na roraty, a jak wreszcie wróciłam do domu, to nie mogłam się doczekać kiedy włączę komputer i zaglądnę do Was. Annapo ❤️ dziękujemy za mikołajkowy prezent. Cieszę się, że zdrowie Ci się poprawia i życzę, żebyś jak najszybciej zapomniała, że coś było nie tak. Kurcze, wiecie co? Dea też o mnie zapomniała, ale domyślam się o co chodzi i serdecznie gratuluję. Ja też 7 lat temu miałam dla rodziny podobny prezent tylko, że na gwiazdkę. Buziaki dla wszystkich 👄. Biegnę do kuchni, bo spalę pizze. Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 😘 nieintencjonalnie ;) po prostu nie mam twojego maila :( ale strzelilas w 10 :D:D:D po przespanych ponad 10 godzinach w nocy, Myszka i ja pospalysmy jeszcze 3 godz!!!!! dzis popoludniu hihihi, uwielbiam spac z nia, tak sie fajnie wtula i ciagle mnie popycha az do skraji lozka ;) A teraz \'niedorobiona\' jestem :D:D:D Dobrego wieczorku wszystkim! 😘 i dziekuje za gratulacje :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - my kobiety mamy dodatkowy zmysł - łatwo potrafimy się domyślać, odgadywać :D Dea - widocznie potrzebowałyście tego snu :D tak czasem bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo :-) No i rozerwal sie worek na topiku :-) ... moze bedzie epidemia ;-) :-D ? Ale takich epidemii to tylko sobie zyczyc 😍. Zgadzam sie z Kaszubka ze Mikolaj byl w tym roku wyjatkowo szczodry :-) Dea 😘 - super !!! Raz jeszcze gratki z calego 😍 !!! Ja tez dzisiaj spalam po poludniu 2 godziny... ale sama :-P Ania 🌻 - dzieki za dobre wiadomosci, fajnie ze sie pojawilas :-) Wykrakalam Cie ;-)... ale ja Cie tak wlasnie czulam na plecach jak siedzialam przy kompie :-). Caly czas jestes w naszych 😍 ... czekamy cierpliwie ! Erato 🌻 - no widzisz, swiat sie nie zawalil przez to ze Ty troszke sobie odpoczelas ;-) :-) ! Brawo dla rodzinki !! A moze wejdzie im to w krew :-P i co tydzien beda Ci robic taki \"dzien dla Ciebie \" ...? Kaszubko 🌻 - widze ze Basia ma wspaniale podejscie do zycia ! Duza 😘 dla Niej !! A moje badania to rzeczywiscie cukier i pare innych obowiazkowych w tym czasie... robie hurtowo zeby czasu nie tracic :-P :-D Mam nadzieje ze wyniki beda ok. Goja 🌻 - wiadomo ze dzieci na \"Mikolaja\" czekaja ale dla doroslych wystarczajacym prezentem jest radosc bliskich :-). U nas tez nie przywiazujem do tego dnia zbytniej wagi :-) Ja po tym wypczynkowym popoludniu jestem w takiej fomie ze moglabym gory przenosic ;-)... cos czuje ze bede miala problemy z zasnieciem ... dobrze ze M w domu to moze do snu utuli :-P :-D :-D ...? Zycze wszystkim milego wieczoru i dobrej nocy !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 🌻 [kiss MILEGO, WYPOCZYNKOWEGO NIEDZIELNEGO POPOLUDNIA 😘 🌻 😘 PS : Kaszubko - ja wybieram tego ostatniego Mikolaja... jest rozbrajajacy ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dobrym humorem i aromatyczna kawa rozpoczynamy nowy tydzien :-) MILEGO DNIA kochane 😍 !! PS : Uprzejmie prosze o odrobine slonca ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo ❤️ Rebeko 👄 dzieki za kawke 🌼 Macham z pracy ale napisze pozniej - Milego Dnia 🌼 Wszystkim paniom 👄 i 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek 🖐️ Niestety u mnie też nie ma słońca, więc posyłam ptasie mleczko do kawy. Rebeko 🌻 bajka super, zastanawiam się czy nie powinnam zacząć opowiadać jej moje córci :-D Buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ktora dobra wrozka to zrobila ;-) ... ale slonce sie u mnie pojawilo :-) Erato - to z tego \"odzyskanego\" kompa stukasz ? Wesola 🖐️ Goja - bajka od Dea przyszla, ja tylko posredniczylam ... ale przyznaje ze gdybym ja znala wczesniej ... zartuje :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Spałam aż do 10 rana i gdyby nie telefon od Ani – jeszcze bym spała :D Kiedy następuje u mnie rozładowanie jakichkolwiek emocji zapadam – po wszystkim – w sen… mogłabym wtedy spać i spać. Nie chciałam Was martwić – więc wcześniej nic nie pisałam – teraz już mogę. Moja kotka w sobotę miała zabieg chirurgiczny – zniosła to bardzo dzielnie [to był nowotwór umieszczony na sutku]. Wczoraj wrócił jej apetyt…. Dziś czeka ją jeszcze porcja następnych zastrzyków, a za kilka dni – zdejmowanie szwów. Dowiedziałam się również, że kotki często mają coś takiego i szybko – po usunięciu – wracają do zdrowia i jeszcze długo, długo żyją. :D Posyłam Wam słoneczko – mam nadzieję, że dotrze. http://fotogalerie.p1718.futuro.pl/images/storage2/galeria/upload/27/41/90/2741901191492334s1.jpg Bajka jest fantastyczna i jaka prawdziwa :D http://serwisy.gazeta.pl/i/33/ksiezniczki/princ_ksiaze.jpg stawiam więc ciacho :D http://www.strykowski.net/ciasto/ciasto_czekoladowe_zdjecie_ciasta_czekoladowe,_zdjecie_tortu_731.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie też jest słońce a ja zakatarzona:P tzn. pociągająca:) Nadal mam full pracy i nie mam czasu na nic ale pochwalę się, ze wczoraj dostałam 5 z pierwszego zaliczenia w tym semestrze:) pozdrawiam i miłego dnia życzę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że u mnie wylazło słoneczko. Proszę o podanie kodów pocztowych, to zaraz Wam wyślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przerwie ❤️ Rebeko- tak klikalam z pracy,ale tam nie mam czasu bo czasami to nawet do toalety jest ciezko wyskoczyc,niestety ludzie maja rozne,rozniste problemy a ja jedna z polek ale juz nie dlugo - maja kogos przyslac..wracajac do tematu to faktycznie mikolaj byl szczodry w tym roku ale cieszymy sie wszystkie Waszym szczesciem,oby takich dni bylo wiecej🌼 Goju 👄 ominal Cie jakis prezent? szkoda ze jetes za daleko,ja lubie robic prezenty,my juz wczoraj sobie dalismy mnie maz wzial do sklepu i kazal wybrac sobie perfumy,wybralam sliczne ,,Chloe,, a chlopcom kupilismy kurtke ,,Everlasta,, a starszemu spodnie ,,Wranglera,, a corce kurtke taka biala ladna ,mezowi jak juz pisalam maszynke byl zadowolony,choinke ubralam wczoraj wiec teraz czekam tylko na swieta🌼 Dea 👄 Bo widze ze Wy obie Myszki niewyspane bylyscie,widze ze malutka lubi sobie pospac to fajnie buziaki dla niej 🌼 Kaszubko 👄 Mikolaje sliczne,ja poprosze tego po pracy :D - fajnie ze z kicia juz dobrze,najgorsze za nia a teraz szybko sie wylize,🌼 Wesola 👄 u mnie slonko juz wysoko wiec posylam do Ciebie 🌼 She 👄 Gratulacje,oby tak dalej Powodzenia🌼 -ooo i Goja juz jest to mozemy skoczyc na tarasik,zapraszam na kawke poobiednia chociaz u mnie do obiadu daleko ale to nic,Pozdrawiam wszystkich i zycze milej reszty dnia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Rebeko - kompa wzielam tak jak mowilam wystarczylo przeskanowac go z wirusow i wyczyscic ot cala filozofia ale dla nich sie nie nadawal,za to ja mam lzej,program juz opanowany.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 biegnę na tarasik (pod warunkiem, że jest ogrzewany) :-D She 🌻 gratulacje Kochana, życzę Ci żeby cała reszta wypadła również tak pięknie. Kaszubko 🌻 ja biorę wszystkie mikołajki :-) uściskaj kicię ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju 👄 ogrzewany? :D no cos Ty to ma byc wypadzik na swieze powietrze,my tak sie od czasu do czasu dotleniamy hihi.🌼 - hihi skorzystam z wolnej godzinki i sie zdrzemne bo pozniej jeszcze dlugi dzionek a do pracy mam tylko jedna ulice dalej,do uslyszonka pozniej,pa,pa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez na taras wyskocze ... dla towazystwa bo dotleniona po obiedzie juz jestem :-) Kaszubko - mam nadzieje ze masz jakies smakolyki dla kotki zeby zrekompensowac jej to dramatyczne przezycie, no i dla Ciebie bo napwno tze sie denerwowalas.... Wyglaskaj kotke odemnie :-) She - niezle sie zaczyna ... smarkaczu ;-) :-). Tak trzymaj !!! A ja po obiedzie zrobilam sie leniwa i spiaca :-D... a moze to ja z natury taka jestem tylko sprytnie to ukrywam :-P ...? Qrde, wydawalo mi sie ze lubie moja prace, ale dzis jakos nie mam do niej serca :-P :-D :-D :-D ... Najchetniej bym zrobila tak jak Erato... tylko za daleko mam do domu ... :-( KAWA NA STOLE : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... bez tego dzisiaj ani rusz :-) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka już po zastrzykach - następne będą za dwa dni, a 16 grudnia zdejmowanie szwów - i tak zrobiłam sobie prezent na święta.... nie jest tani - ale za to drogi sercu :D Śpi po wielkim stresie.... po pieszczoty przyjdzie dopiero pod wieczór i... po swoje smakołyki :D Miałam dziś fajną niespodziankę - przyjechała siostra.... szkoda tylko, ze nasi mężowie jakoś nie mieli ochoty zostawić nas same na trochę dłużej. Kawa - pół królestwa [nie mojego] za kawę - Rebeko ❤️ jesteś kochana - ja bym dziś wciąż spała :D Erato ❤️ pośpij również za mnie troszkę :D Goja ❤️ Kicia wyściskana - tak delikatnie... bo z niej takie dwukilowe maleństwo :D She ❤️ duża 👄 za świetne wyniki w nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do domu, oczywiście po drodze zakupy, więc sama jestem ciekawa o której dotrę :-) Buziaki dla wszystkich i być może do wieczora. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła ❤️ jesteś bez serca - taki apetyt mi robisz :D Mam ochotę na mandarynki zalane truskawkową galaretką i na wierzchu - bita śmietana i wiórki czekoladowe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła ❤️ ja przecież z sercem hihiihihi to wet za wet :D Jeszcze coś za mną chodzi - ale o tym później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×