Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Chłopak wciąż nie chce się żenić - mówi, że tak mu dobrze, są i mieszkają przecież razem juz dość długo [ obrączki od ponad roku leżą w pudełku, w szufladzie] Na ślub mocno naciska jej mama, a i dziewczyna chciałaby mieć wreszcie obrączkę na palcu. Daty ślubu są wciąż zmieniane. Syn jest spod znaku Wagi - a to znaczy, że nie znosi nacisku i przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - nie stresuj (sie) ! Nowy stroj to podobno niezle lekarstwo na ponury nastroj ;-). Tez bym sie chetnie z pracy urwala, ale nie moge :-(... a jeszcze na 14.30 na zebranie mnie ciagna... nie wiem po jakie licho ja tam jestem potrzebna, nie cierpie tych zebran na ktorych dwa zdania mam do powiedzenia a 2 godziny musze siedziec... :-O. No ale szef kazal isc to pojde... 35 - smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - nie stresuj (sie) ! Nowy stroj to podobno niezle lekarstwo na ponury nastroj ;-). Tez bym sie chetnie z pracy urwala, ale nie moge :-(... a jeszcze na 14.30 na zebranie mnie ciagna... nie wiem po jakie licho ja tam jestem potrzebna, nie cierpie tych zebran na ktorych dwa zdania mam do powiedzenia a 2 godziny musze siedziec... :-O. No ale szef kazal isc to pojde... 35 - smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - nie stresuj (sie) ! Nowy stroj to podobno niezle lekarstwo na ponury nastroj ;-). Tez bym sie chetnie z pracy urwala, ale nie moge :-(... a jeszcze na 14.30 na zebranie mnie ciagna... nie wiem po jakie licho ja tam jestem potrzebna, nie cierpie tych zebran na ktorych dwa zdania mam do powiedzenia a 2 godziny musze siedziec... :-O. No ale szef kazal isc to pojde... 35 - smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She buziaki😘 a gdzie ty się szwędasz pewnie znowu na innym topiku podrywałaś jakiś pączusiów co? Rebeko rude podobno sa fałszywe ,ja raczej jestem życzliwa ludzią tak mi się wydaje hihihihi. Dzieki instyrukcje do stopki kto pyta nie bładzi:) to dla ciebie🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 35- ty to tylko o jednym ciekawe jak w pracy ma się odstresować .Chyba że z kolegą z pracy, bo mąż pewnie do pracy nie przyjedzie hihihiihihihihih.I nie wiadomo czy Magda ma wybór :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Iwonusna ja mysle ze Ty brunetka jestes.....ciekawe co....a wy kobietki co na to....pasuja do Ciebie ciemne wlosy .....ale to tylko tak skojarzylo mi sie po nicku.... ....a ja w Angli,rano sortuje dokumenty(mieszkaniowka)....a popoludniami dorabiam sprzatajac prywatnie.....do tego pilnuje dziecka od niedawna.....oj dziewczyny ja rowniez czasami wykonuje meskie zawody.....taka juz jestem....hihihi... She-👄..... kobiety jak wysylacie nowe fotki -to ja tez 🖐️ ....i jeszcze ktos nam obiecal...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa czarna to nieraz chciałbym być bo podoba mi sie koler śliwkowy a do czarnuli pasuje :) Ty naprawdę pracowita jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozumiem że to na jakiś czas i myślisz o powrocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obiecałam i pamiętam:) Niestety skanera nie mam, aparat nadal wypożyczony a zresztą i tak do kompa dopchać się nie mogę,bo dziecię chore:( W pracy zdjęć nie mam chociaz teraz pomyślałam,czy któryś z kolegów nie mogł by mi komórką zrobić i wgrać,ale skąd kabelek??? Za przeproszeniem po d....nie mam sie kiedy podrapać,bo koniec roku sie zbliza a w firmie ciagle zmiany i \"góra\" wymyśla ciągle jakies \"ulepszenia\",które niczemu nie służą a tylko czas ludziom i nerwy zżerają. Zaczynam się zastanawiać nad zwolnieniem,ale chciałabym chociaz rok tu przepracować... Wpadnę jak bedę miała lepszy humor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Iwa też raczej na brunetkę pasuje :) Magda, najlepiej wszystko razem - udane zakupy, trunek czyli winko, też dobry na frasunek i troche gimnastyki też pomaga ;) Rebeka, jak przyjedziesz to razem zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Iwonusna-ja juz niewracam do Polski,ja postanowilam juz dawno....nie ....i obawiam sie ze teraz jak juz wyjade to dopiero za kilka ladnych lat zajade do domu.....na urlop....mam juz pewne plany ,chcialabym sciagnac do siebie po czasie mame i brata ale to nie tak szybko.... Bez_torebki-🌼-my jestesmy wytrzymale ...czekamy...hihihi... Rebeka Iwa -to wy gdzies niedaleko siebie mieszkacie...? 35-wytrwalosci-🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam 2 lata na aerobic 3 razy w tygodniu, na początku trochę schudłam, ale potem chyba organizm się przyzwyczaił i wszystko stanęło.Znudziła mnie monotonia ćwiczeń i ciągłe powtarzanie układów, jak tylko do grupy doszedł ktoś nowy. Teraz chodzę na basen 1-2 razy w tygodniu i szukam hula-hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....kiedys cwiczylam w domu ..brzuszki i te inne sprawy ale teraz brak mi zaparcia,,,,i juz mi sie nie chce,przydaloby sie zrzucic jakies 6 kg.ale cos niemoge znalezc czasu na to .... 35-pokazesz kiecke jaka kupisz nie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domu sama to nie mogę się zmobilizować:( 35, a może to od wody, może wieczorem więcej pijesz i organizm zachowuje płyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz się przykładać, to spocisz się na pewno - ja tak miałam, jak w klubie to musisz mieć cóś ekstra, masz już pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan Kiepura - "Brunetki, blondynki" Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tą kochać chcę Bo ta jedyna, słodkousta ma dziecina Jej czar znam i dlatego Tylko jej jedynej serce dam! Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tej wyśnionej, wymarzonej dam serce me! Ideał swój ma każdy, on czy też ona I każdy też z miłości gdzieś kiedyś konał Ale ja, ale ja milion kobiet kocham, albo dwa! Dziewczyn wszak, nie jest brak, A więc bierz, którą całować chcesz, trala lala lala Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tą kochać chcę Bo ta jedyna, słodkousta ma dziecina Jej czar znam i dlatego Tylko jej jedynej serce dam! Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tej wyśnionej, wymarzonej dam serce me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na szybciutko, bo jestem w pracy ale nie odpoczywam :( Kaszubko, Annapo, Iwa - przeslalam Wam zdjecie - Wesola, od ciebie wrocilo :o ? Ewanisia, dzieki za \'przeslanie\' Kaszubki 😘 Wszystkim 😘 i dzieki za dobre slowa otuchy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak mowilam - 2 godziny jak drut, siedzenia i wysluchiwnia \"duperel\"... :-O. Iwa - ja tylko tak strzelilam bo pisals \"Do woli mozecie sobie pouzywać...\" to mi to dziwnie zapachnialo. Zdjecie wyjasni zagadke ... :-D Bez_Torebki 🌻 🖐️ Ewanisia - no nie my sie z Agnieszka (a nie z Iwa) tylko tak wirtualnie umawiamy, tak jak z Toba na papieroska ;-) 35 - ja ze sportu to tylko seks, a teraz to i tego nie :-P. Zapisalam sie niby na basen, ale juz od lata nie bylam... :-( Dea - pracuj, ale sie nie przemeczaj ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, jest zdjęcie - komputer się nie rozwalił hihihi. Chyba wiedział, że mu tego nie wolno robić. Szkoda, że nie można tu żadnych obrazków wrzucac... ale byłoby kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak źle, jeszcze tu zaglądam, gorzej z wysyłaniem - bo zacina się jak zwykle. Dzień szybko przeleciał, Zastanawiam sie jak wygląda Iwa - stawiam na to że jest blondynką o dość krótkich włosach. Może dlatego tak myślę, bo dużo u nas blondyneczek - mądrych blondyneczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×