Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A z tymi wyjazdami i powrotami to bardzo indywidualna sprawa,zależy kto ,gdzie,na jakich warunkach, i jaki kto ma charakter......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35- język oczywiście jest dodatkowym atutem. ogłoszenie -W Gdańsku -szkoła językowa- poszukuje nauczyciela j. fracuskiego od zaraz płaca zaszadnicza czyli brutto 3650zł Czyli chyba nie jest tak żle.Rebeka napewno ma wiele innych walorów i wcale nie muszą to być studia wyższe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo-wiem ze tu gdzie mieszkam jest jakis punkt zajmuja sie tam sprzedaza traktorow poniewaz wiele ludzi kupuje tutaj je i wiezie do polski po przystepnych cenach....najwidoczniej sie to oplaca... ..a tak wogole ...to silna kobieta jestes ....wczesniej pracowalam w Niemczech mialam pod soba razem z M 50-koni i 30 swin,codziennie harowka od 5.30....ale milo wspominam te czasy...wiem ile Cie to kosztuje ..wielki buziak za odwage i sile ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi , Kaszubko - ja tu widzialam ogloszenie : ... wymagany wiek 25-30 lat, minimum 5 lat doswiadczenia na stanowisku kierowniczym :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobra ide spac bo bede tak pisac i dalej w tym samym miejscu stoje ....oh ta kafe wciaga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje,ze zdjecia Kaszubki dotarły bardzo dzieki dziewczyny,Ale cos ta naszaKaszubka rzeczywiscie na nim taka smutna,ale poza tym to całkiem ok...:P Kaszubko zwierzaki superek,a kicia podobna do mojego (jednego z 8 ) kota.Ta moja czarna kocica to najwieksza cwaniara,zawsze sobie daje rade i uwielbia łazic po dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa - dzieki za dobre slowo ;-) :-) A teraz na obiadek uciekam... jak ktos ma jakies zyczenia to chetnie dostarcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anapo właśnie masz głowę na karku i napewno się dorobisz i pojedziesz na wczasy np. Teneryfy.Tego ci życzę. Sobie zresztą teżhihihi Kaszubko ale ty pamiętliwa jesteś .Myślałam że nikt sobie nie przypomni. Ciekawa jestem jak myślicie brunetka czy bladynka jestam co ? Dowoli możecie sobie poużywać.:) Ewa to ty robotna dziewcztna jesteś to znaczy na farmie pracowałaś?A teraz co robisz?jeśli mogę się zapytać. Pomóżcie jak wprowadzić zmiany w swojej stopce kto wie? Ania ja też nie mam fotek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dea twoich też nie mam! koniecznie z twoją dzidzią bo ja bardzo takie maluszki kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, już dostałam, dzięki - też blondynka - mąż i moje dzieci tak samo, tylko ja mam ciemniejsze włosy [ podobno urodziłam sie jako czarnulka]. Rebeko, Ty i ja mamy podobne nazwiska - różni nas tylko jedna literka. A stuprocetowo uśmiechnięta będę, gdy zacznę na nowo normalnie chodzić, zatańczę na weselu syna i dostanę od niego wnuczkę. Już i tak zaczyna mi się poprawiać, dużo ćwiczę w tajemnicy przed mężem - mięśnie zaczynają lepiej pracować i....aby do wiosny. Lekarze powiedzieli, że długo to potrwa - ładnych parę lat, ale jestem uparta i chcę szybciej. choć patrząc na to z drugiej strony - mało co robię teraz i mam dużo czasu dla samej siebie... a do tego obsługa jest super - omija mnie sprzątanie, zakupy itp - mam przedłużony leniwy urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez sie niesmiało upomne o zdjecia,nie mam ani od Wesołej Anki,ani od Dei ,moze przy jednej robocie i do mnie poslecie...?:) Rebeko,ja tez chce obiadek ,obojetnie co byle bym nie musiała go sama przygotowac...:( Kaszubko,moj tesciu tez podobnie uparty,mial kidys powazny wypadek,7 miesiecy lezał w gipsie na wyciagu z noga,i tak dlugo cwiczyl ,ze tez chodzi chociaz utyka ,ale zawsze powie ze mimo bolu warto,bo jednak najlepiej jak człowiek jest samowystarczalny...Takze nie poddawaj sie ,a z tego co piszesz o dzieciach to mysle ,ze tak czy inaczej beda Ci pomagac i napewno chca dla Ciebie jak najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, dałaś radę szwagierce to i chorobę pokonasz;) Ja już nie pamiętam komu posłałam fotki, a komu nie, w razie czego krzyczeć;) Rebeka, zjadłabym pierożki ze szpinakiem jesli można:) Mam dużo pisania, ale czuwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, ja przez 12 miesięcy wcale sie nie ruszałam [ miałam skomplikowana aparaturę na całej nodze] potem przez następne 8 miesięcy dalej zrastały się kości, więc na tej nodze nie wolno było stanąć - ścięgna się pokurczyły, do tego śruba się obluźniła i spowodowała przetokę no i wreszcie ten paskudny gronkowiec w kościach [ na którego nie do tej pory leku].....to wszystko jest powodem przymusowego odpoczynku... ale mam za to teraz czas na siedzenie w internecie. Mąż w domu wszystko robi i jak mówi - polubił to zajęcie.Świetnie gotuje, a wydaje mniej pieniędzy na zakupy niz ja to robiłam Dzieci i wnuki często nas odwiedzają i pomagają , gdy trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Anko doszło,ale jakos inaczej sobie Ciebie wyobrazałam,chociaz napewno z takim usmiechem...Dzieki serdeczne teraz juz Twoja buzka zakodowana w mojej głowie....:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko jestem pełna podziwu,nie wiem czy ja dałabym sobie rade,i to jeszcze zachwujac przy tym dobry humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nono co za eleganca pani a gdzie ty byłaś w takim angielskim szalu, co?Ja też trochę inaczej ciebiesobie wyobrażałam.Super babeczka jestes.Z resztą jak my wszystkie, a co będziemy sobie żałować hihihi, ale racja już was lepiej kojarzę. kaszubko mieszkasz w tek zdrowym klimacie że niobejżysz się a będziesz chodziła na grzyby duża buzia za to że nie zgorzkniałaś i jesteś taką ciepła osobą 😘 😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam innego wyjścia - narzekających, biadolących nikt nie lubi odwiedzać, a przy tym zły humor pogarsza tylko samopoczucie i stan zdrowia. Wolę śmiech i dużo wesołych ludzi przy mnie - to cudowny balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa - a moze ruda ;-) :-P ? A jak chcesz zrobic zmane w stopce to musisz isc na strone glowna forum, Wajsc do \"Internautko, zarezerwuj swój nick\" i pozniej do \"Jeśli posiadasz już zabezpieczony hasłem profil dla forum...\" reszta latwa - powodzenia ! Kaszubko - no to juz chyba wiem, bo czesto sie spotykalam z tym nazwiskiem ;-) A co do usmiechu : czego serdecznie zycze, wesele pewno wkrotce ;-) , wiec duuuzo wyrwalosci i napewno bedziesz tanczyc! I masz racje, dobry humor i kochajacy ludzie to najepsze lekarstwo. Annapo - rybka, moze byc ? Z ziemniaczkami na parze i sosem cyrtynowym ? Jesli tak to prosze sie czestowac ;-) Agnieszko - pierogow tu nie ma ...:-( ale wroce do domu to Ci zrobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, na pierogi tak mnie naszło, bo dużo pracy przy nich więc rzadko robię, ale jeśli kiedyś się wybierzesz, to możesz na mnie liczyć;) Kaszubko, czyżby syn zmieniał stan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - ja juz nie pamietam kiedy robilam pierogi, (choc jadlam tydzien temu). Ale dla Ciebie zrobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę dziś po pracy się odstresować jakieś zakupy dla siebie , oczka nacieszyć ,może solarka...musze i chyba nawet z pracy sie urwe...bo juz mam dośc...a może by tak mały urlop wziąść ale chyba bym musiała na chorobowe uciec....bo ten łysy gnom z brzuchem na kolanch, co to mieni się szefem pewnie mi urlopu nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×