Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko 🖐️ Pisalas ze syn Waga - z tym naciskiem i przymusem to sie zgadza ale na wagi jest metoda (tak po cichu mowie, mam nadziele ze moj M tego nie przeczyta ;-) ). Wystarczy podac 2-3 argumenty i jak sie dobrze sprawa pokieruje to mozna zrobic tak ze opinie innych uzna za swoja... i sam zacznie namawiac. Zreszta Ty pewno doskonale Go znasz, wiec wiesz jak mozna to zalatwic... moze podpowiedz przyszlej synowej ;-). Ale to oczywiscie ich decyzja i kazdy kazdy robi jak chce... Jesli im tak dobrze ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Iwe widze jako blondynke, z wlosami pol-dlugimi... moze dlatego ze mam kolezanke Iwone ktora tak wyglada, a wiadomo ze jak sie raz przyklei obraz do imienia to trudno sie go pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, ja mam i męża i syna Wagę - ja jakoś daję sobie z nimi radę, tym bardziej, że chociaż [ a może dlatego] że sama jestem Rakiem, to jestem tak samo uparta - powolutku uparcie dojdę do tego co chcę. A synowa jest mądra, zawsze znajduje jakiś sposób aby postawić na swoim, więc i do tego ślubu też go nagnie. Co do Iwy - przekonamy się, gdy przyśle nam zdjęcia - mam nadzieję, ze jednak to blondynka - tez znam tylko Iwony jasnowłose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy sie dostane ,ale probuje moze sie uda...A i tak tylko na chwilke bo przy wtorku musze zmykac ,zeby syn mogl sie wyspac... Dea bardzo Ci dziekuje za zdjecia i po obejrzeniu kilku fotek to dochodze do wniosku ,ze polki to najładniejsze kobiety...No same powiedzcie...;p Iwo,ja mam takie male pytanie odnosnie Twojego stwierdzenia,ze rude podobno fałszywe..Czy kiedyś jakas ruda Ci zalazła za skóre ,czy to takie ogolne stwierdzenie ? od razu pisze skad to pytanie..Ja własnie jestem naturalnym rudzielcem i dosyc z tego powodu wycierpiałam w podstawowce i nie tylko...Dlatego jestem ciekawa skad takie stwierdzenia...? Ja mam w domu raka(maz),wage(syn) i 2 lwy(ja i córa).I musze stwierdzić ,ze najciezej to chyba z tym raczkiem.Czasami to juz nie wiem jak sobie z nim poradzic,a najsłodszy jest syn,chociaz trzeba sie troszke nad nim napracowac,ale daje sie czasami przekonac,a raczek nie... A jesli chodzi o Iwe to ja chyba tez jako blondynke ja widze tylko taki ciemniejszy blond ...Moze ,jak Iwa pozwoli to sie wkrotce przekonamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 a gdzie chodzisz na fitness ? a może dziewczyny z wawy umówimy się w Arkadii i razem z Tobą poszukamy czegoś ? i kawę potem wypijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - na pocieszenie (?) powiem Ci ze znam kilka osob rudych ale zadna \"wredna\" ani \"falszywa\" nie jest. Rude jest rzadkie, a to co rzadkie zawsze wzbudza troche nieufnosci... to wedlug mnie tlumaczy te fame wokol \"rudzielcow\". Duza buzka dla Ciebie 😘 35 - tys spalila 760 kalorii a ja z tej frustracj, ze nie moge sie do Was dostac to wcisnelam w siebie pewno drugie tyle w postaci slodyczy :-O. Chyba sobie jakis film wlacze bo w okienku nic ciekawego dzis nie ma ... Dea, moze na \"The Holiday\" wpadniesz... ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 no ze jutro bedziesz obolała to masz prawie jak w banku.Ja po przeprowadzce siostry,gdzie niezliczona ilosc razy latałam po schodach,jeszcze przez dwa dni jak widziałam schody to mnie nogi bolały. Ale jak Ci to sprawia radoche to chyba powinnas zeby zacisnac ,pomasowac i isc jeszcze chociaz kilka razy...A potem zobaczysz czy bede efekty... Moja tesciowa ma 67 lat i przez 2 lata chodzila na aerobik z dziewczynami w naszym wieku,i instruktorka ja bardzo chwaliła...Niestety jakos sie to skonczylo .Jesli omnie chodzi to ja sie nagimnastykuje w oborze i juz wiecej nie mam ochoty..Ale lubie jazde na rowerze i jak tylko mam czas to jezdze. Przepraszam ale dzis koncze ...jutro sie odezwe... A tego kolege to odo mnie pozadnie w tyłek kopnij za to ,ze sie przysługuje do rozpowrzechniania takiej opini o rudzielcach... Ja sie z calych sił staram przełamac ten stereotyp a tacy jak on mi tu psuja robote ...:P A teraz zycze miłej nocy i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 , nie wiem czy wpis wejdzie, póki co prawie nic nie wchodzi:( jutro dopiero poczujesz ten fitness, każdą komórką ;)jeśli mogę, to radzę piwo wypić - dobre jest na zakwasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich przy kawie Dziewczyny ile razy wam tłumaczyć że sen to pigólka urody !!!!!!!! A wy co znowu na kafeterii do północy :((((( A potem cienie pod oczami i zmarszczki hihihi.:) Anopo to tylko steerotyp ,tak tylko się mówi dlatego podobno.Miałam w średniej szkole super kumpelkę i była ruda Bożena zresztą, jak ona mówiła od urodzenia:) i nie mam żadnych uprzedzeń do rudych włosów a tym bardziej nigdy nie oceniam lidzi po wyglądzie dlamnie to nie ma znaczenie. Ale mam kierowniczkę malowaną rudą i ta jest tak wredna i niesympatyczna że w biurze mówią \"dopasowała sobie kolor włosów do charakteru\". To nie moje słowa tylko cytat.A ty jesteś tak sympatyczną ciepłą osobą że jeśli ktoś cię zna to nie zwraca uwagi na kolor włosów .Sory jeśli cię uraziłam. Dea co za cudo przy tej umywalce .Jak bym mogła to bym to maleństwo schrupała .A tan przystojniaczek obok to twój M? No to blądyneczka nam się objawiła nono!Super wyglądasz! Rebeko,Kaszubko co do wyglądu ciepło ciepło hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje obecnosc !😘😍 Iwa 🌻 - nie daj sie prosic, wyslij wreszcie :-D ! Wasola Anaka 🌻 - dzieki za kawke. 35 - jak tam, wszystkie miesnie bola ? Ewanisia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jesteście Rebeko obiecałam to wyślę bez obawy tylko najpierw muszę skąbinować jakieś bo w pracy nie mam 35 ja jakoś nie mogę się zmobilizować ale gratyluję i trzymam kciuki za wytrwałość :) ewanisia już wyspana? Ania witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry babki ! Załatwię parę telefonów i stawiam kawę :) Dea, dzięki za zdjęcia, mała jest śliczna ale rzeczywiście syn mój musiałby chwilę poczekać, moze któraś z dziewczyn ma młodszego ;) dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - caly problem w wyrwalosci... ja tez sie nawet wezme za cwiczenia ale max po tygodniu mam dosyc :-O. Jestem sama do 5.12. A co do kolegi... stajki jeszcze trwaja...;-) :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! jak pomyslałam tak zrobiłam-dziś do pracy z pracy do lekarza i do pt wolne...:P !!!!! ale sie łysy gnom wkurzy jak l4 zobaczy..:P a co! urlop miałam po 2-3 dni tylko w tym roku więc chociaż parę dni muszę odpocząć! Wczoraj jak pisałam odstresowałam się zakupami i poszłam za rada-gorąca kapiel i winko.....:P MIłEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam diete -tylko zupki, sałatki...no raz na jakis czas namówia mnie na pizze! ale się oszczędzam . na siłownię(fitness) przestałam chodzić za mało dziewczyn, za duzo facetów którym głowa łaczy się z plecami-jakby karków nie mieli.za to często bo minimum co 2 dzień na pływalnię chodzę! spróbujcie-naprawde pływanie jest cool i pracuje całe ciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic specjalnego-fluid rozjasniający, fluid maskujący soraya, no musiałam kupić jakieś rajtki to miss marlin kupiłam sobie, i spódniczke taką z jeansu ale od dawna miałam na nią chęc tylko zawsze jakoś tak kaskę liczyłam a wczoraj się zdecydowałam. Wiecie musż oszczedzać bo sama jestem a ceny cały czas rosną właśnie się zastanawiam nad likwidacje tel. stacjonarnego tyle ,że rodzice będą musieli na komórke dzwonić-trzymam go ze względu na nich ale to 50-60 miesięcznie a z reg . jak ktoś coś chce to zawsze eskapisze albo dzwoni na kom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze też zacząć dorabiać na kompie jak dawniej bo hmmm nieszkanie 250 , komórka 60, net 40, woda,światło, gaz i hmmmm lipa Albo jednak kogos poszukać...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co będe robić-teraz wzięłam się za generalne sprzątanie....:), potem jakis filmik obejrzę, a potem hmmmm nie wiem...nigdzie dalej nie wyjdę bo jeszcze ktoś mnie zobaczy ,a uprzejmych nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 🌻 Jak wy babeczki znajdujecie czas na te wszystkie kluby i baseny...?Ja na nic nie mam czasu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozjaśniający ten na który sie zdecydowałam -to prawie go nie widać i jest b. trwały( Lirene SPF 8 kolor toffee a maskujący jest cool - w zasadzie nie lubię ostrych makeup, ani mieć porcelanowej twarzy :P a kupiłam , mimo ,że jeszcze ciut miałam bo musiałam się odstresować no i zaszalałam. A zupki -nigdy nie zagęszczam mąką, staram się unikac śmietanki-dajęnp kefir- jem np warzywne,selerowa, porowa,oj duzo by pisać. jeśli nie jem zupki robię warzywa z patelki...sa nawet takie gotowe, mięs unikam jak jem -no wiem że smazone są cool-ale tuczą a w moim wieku juz trzeba uważać-więc staram sie jeść gotowane Pieczywa-szczególnie jasnego jem b. mało bo własnie ono jest tuczące a ja mam skłonnosci do tycia-----chyba u mnie to jest rodzinne ---więc muszę uwazać-no i jak pisałam często goszczę na basenie, a latem odstawiam samochód i na rowerku jeżdżę.Teraz mimo że jest juz zima z pracy często na piechotkę idę...:) Nie mówię że katuje sie bo jak pisałam na pizze nawet chodzę nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×