Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Teraz nie wiem co bedzie ,bo M przyszedl...mam nadzieje ,ze nie bedzie marudził Ewanisiu halo!....gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yamaha sie mu znudzila :-D. Widac jednak Ania lepsza :-D ! Nic na sile, Ania, zeby nie bylo problemow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,to mnie juz złapało ,ale dzielnie stawiam opór..w koncu ile mozna chorowac? Na dworze tyle pracy i coraz fajniej ,a ja mam do łożka ? Chociaz ?Jakby tak porzadnie wygrzac...moze szybciej by pomogło,niz wit C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga On sie nie przejmuje jak idzie na boisko i ja sama zostaje ,wiec ja tez az tak bardzo sie nie mam zamiaru przejmowac...w koncu nie jest maluszkiem ,zeby trzeba go ukołysac do snu...To duzy chłopak i sobie da rade... Pewnie teraz bedzie cos robil do jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorobom glosno i stanowcz mowimy : NIE !!! :-D :-D. A dobry masaz... tez dobrze robi... moz jakies cwiczonka ;-)... zeby wypocic :-D :-D :-D :-D Myslalam ze Dea na chwile wpadnie... pochwalic sie co kupila ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku ja mam dzis cos nietak z kafe...ale ... masaz dobrze zlyszalam ..mmm..fajnie ... no wlasnie ciekawe co Dea kupila? moi synowie sie zeszli razem i troszke smiechu bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ja juz jestem full... nic mi sie nie zmiesci :-O... tylko plyny jeszcze przyjmuje :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...pewnie własnie te cwiczonka wybrała...musimy cierpliwie czekac...moze jutro sie pochwali zakupami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....Twoje gusta muzyczne mnie zaskakuja...ale piosenka mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ja mam kilku ulubiencow (wiadomo kogo :-) ) ale slucham prawie wszystkiego... a najbardziej lubie muzyke z lat 80... stary dobry rock :-). Wtedy byli prawdziwi muzycy, z powolania, taco co maja cos do powiedzenia a nie ci aktualni, wykreowani przez media :-O. Ewanisia - jak tam M ? Dalej muzykuje :-) ? Jak ci kwiatki przed domem rosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ...pewnie jak M prosi 👄 Rebeka ..wiesz ze jak posadzilam to pozniej byly dwa dni deszczu i lekki mrozik w nocy ...teraz czekam i patrze jak sie przyjma,bo mam wrazenie ze lekko zmarzly... aha..musialam wrzucic paprotki przed dom ..ale watpliwe zeby sie przyjely ...a co do muzyki to ja tez slucham wlasciwie wszystkiego ..ale w szczegolnosci rocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam ..Rebeka ..M dalej gra i dobrze ..mam jak to Kaszubka dzis nazwala ..lekki wypoczynek duchowy ze tak powiem dla siebie... ..oh..tydzien troszke meczacy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem... Dla mnie tez tekst sie liczy i dlatego lubie duzo polskich piosenek z lat 80...ale takze stare piosenki np. Anny Jantar,Haliny Frackowiak itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze sie przyznam ,ze Ta piosenka Alphavile to moja jedna z ulubionych,ale jeszcze nigdy jej nie widzialam... Ale sie zasłuchałąm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×