Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko - moje zycie jest blekitne :-)... Cos w tym jest :-)... w sumie ja moje zycie bardzo lubie :-) Ania - biedna malenka :-(... A z ta niedziela to nieciekawie :-O... no ale w sumie to kazdy powinien miec jakas pasje w zyciu... Tylko ze ja chyba nie mam...? Wszystko po troch mnie interesuje ... Aaaaaa, no chyba ze F1 :-) !!! Ewnaisia - no jasne ze tak :-), jeszcze troche zostalo... a jak braknie to zadzwonie i przywioza :-D. Winka tez chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko wielkie dzieki ...wciagnelam sie w test i teraz mam co robić hi,hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu 🖐️...ja tam sie ciesze ,ze moj za czesto nie gra na gitarze ...nie wiem jak długo bym to wytrzymala...wystarczy ,ze cora mi trzaska po perkusji....ona to traktuje jako odstresowacz...:0...gorzej ze mna hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tez sobie posłucham,nauczona doswiadczeniem zmusiłam syna do wczesniejszego podłaczenia słuchawek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek dzwonił - jutro przyjeżdża - nauki przedmałżeńskie ma już za sobą..... coraz bliżej do tego ślubu. Piszecie tako swych mm -kiedyś nadejdzie taki czas, że będziecie chciały mieć jednak wolną chwilę dla siebie - beż męża.....a oni będą chcieli inaczej gdyż przypomną sobie o istnieniu własnej żony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka...to ja Ci odepre to czyms innym ...ale przesle w nocy...bo moj synus obiecal oddac mi bluetoth dzis ...pokaze wam jak moj M gra na gitarze...hihii...bedzie proba ognia ...ocenicie bo che wrzucic to na You Toube....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę... pisać nie mogę- mąż zagaduje, syn przeszkadza..... nie mają kiedy!!!!! Ja to mam pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...nie wiem jak ja ...ale mojM pewnie by sie ucieszyl z takiego rozwiazania...on lubi wozic kobiety na motorze....a ja troszke zazdrosnica jestem,ale dla Was moge zrobic wyjatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko :D Witaj w klubie :D mam podobnie hihi syn zagaduje M pogrywa ..a ja sie niemoge skupic...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - swiete slowa ! Dlatego ja az tak bardzo nie narzekam ze M od czasu do czasu poza domem, bo troszke samotnosci tez jest fajne :-). Przynajmniej sie sobie nie nudzimy, bo po ponad 17 latach to juz moze sie troszke rutyny wkrasc ... a tak to nawet na dobra sprawe nie mamy sie kiedy klocic :-D. Chyba sie cieszysz ze slub sie zbliza ? Na czym w koncu stanelo : duze wesele czy tylko dla najblizszych ? Ewanisia - poczekamy do pozniej !! No i jasne ze ocenimy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja tylko udaję, że nie jestem zazdrosna... ale niech no tylko mąż zbyt długo z jakąś madonną gada - to mnie skręca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ...ja nie wiem czy ja wytrzymam,zeby cokolwiek z niej wyrosło...coraz trudniej znosze to jej humorzaste dorastanie.. Dzisiaj mi powiedziała,ze sie umowiła na jutro z kolega(?),chca sobie pospacerowac...i co mam nie puscic?...to na drugi raz mi nie powie....mam nadzieje,ze beda tylko spacerowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ślubie nic więcej nie wiem... co chwilę zmieniane są plany... może jutro coś więcej się dowiem. Jego przyszła teściowa tak do tego slubu przynagla i ona chce jakieś wesele robić... nawet jej nie znam..... Postawiłam warunek - przed ślubem muszę ją poznać.. i to co najmniej na kilka tygodni przed....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...Zartujesz! :D ..wlasnie ..a jaka muzyke cora gra i jak jej idzie ..tzn; na jakim poziomie jest z muzyka..a tak wogole to Gratulacje i Wielkie buziaki dla niej za to,ze jej inspiracja jest wlasnie perkusja..🌼..a jak juz w duecie ..hoho..bardzo wesole zycie i fajnie ale wiem jakie czasami jest to meczace..podziwiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie musisz sie bac, obiecuje ze w razie czego oddam w nienaruszonym stanie :-). A ja baaaardzo lubie na motorze jezdzic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczął się film na Polsacie "dziewiąte wrota" - chcę go oglądać.....to Dobranoc... dziewczęta... jutro sobie poczytam... pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIV Ullman
Super film "Dziewoiate wrota" Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - cora ma juz swoje latka... 14 ? 15 ? Przypomnij sobie jaka Ty bylas w jej wieku :-P... choc moze sie myle ...? Dobranoc Kaszubko :-( ... mowi sie trudno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - twoja córka ma przynajmniej jakieś zainteresowanie.. a ja jestem ciekawa w jaki sposób moja wnuczka [ 14 lat] złamała sobie srodkowy palec lewej ręki - i to wczoraj na dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu...moja corcia?...ja nie wiem czy nazwac to muzyka?...ale tak powaznie to ona taki samouk ,a mnie slon na ucho nadepnal i nie potrafie ocenic...chociaz M twierdzi ,ze dobrze jej idzie...tylko nie wiem czy to nie jakis słomiany zapał i nie przejdzie jej za jakis czas... Kaszubko...miłego ogladania... Rebeko...Niki w tym roku skonczy 15 lat i wiem,ze to normalne w tym wieku,ale to mnie wcale nie uspokaja...zreszta od kiedy byłam z nia w ciazy zawsze sie o nia zamartwiam i tak chyba juz mi zostanie...ale kazda mama chce dla swojej pociechy jak najlepiej,no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest normalne, Ania, ze sie martwisz... ale tak jak mowisz : dobrze ze Ci chociaz mowi gdzie idzie i zkim. Ewanisia - a co Ty tak ...? Uciekasz ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,nie smuc sie ja jestem,ale szukam chusteczek ,bo z nosa mi kapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×