Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Grazka 54
Hurra , moja corcie jest juy po obronie !!!!!! JEST PODWOJNYM MAGISTREM UNIWERSYTETU MIKOLAJA KOPERNIKA !!!!!tak sie ciesze !!!Na pierwszym dyplomie ma 5 na drugim 4,5 . Ale mi sie udala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mama-tata dobrze wychowala i wyuczyla.Druga corcia tez sprawnie skonczyla juy pierwszy rok studiow !!!!!! Tak sie ciesze . Moj pobyt w germanii dal im papu, a one tak ladnie same , samiutenkie postaraly sie.Nie mamy nikogo, zadnej rodziny.Dzielne panny. Wybaczcie ze o tym pisze ale tak sie ciesze !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Pozdrawiam WBW !:) Janom i Janinom 100 lat w zdrowiu i szczęściu życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Grazka , gratuluje takich córeczek Widzisz jakie to dzielne dziewczyny :) Masz powód do dumy kochana 👄przyciskam ciebie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Jan: Imię z hebrajskiego oznacza "Bóg (Jahwe) jest łaskaw". Imię to nosił jeden z apostołów. Charakter: Osoby o tym imieniu posiadają wyjątkową inteligencję, wspaniałą pamięć, dużą ciekawość życia, pełni pewności siebie i względnej nieśmiałości. Są dobrzy, sprawiedliwi i pracowici. Z natury urodzonymi wynalazcami o wysokiej inteligencji i dużych zdolnościach manualnych. Odpowiadają im wszystkie zawody, w których można rozkazywać, kierować ludźmi i rzeczami. Są doskonałymi organizatorami, ale mają jedną wadę: chcą wszystko robić sami. Do życia rodzinnego bardzo się przywiązują, szanują swoją żonę, kochają dzieci, cenią towarzystwo i szanują tradycje. Pochodzenie:biblijne Zdrobnienia:Janek, Jaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Janina: Imię to jest żeńską formą imienia Jan. Charakter: Kobiety te cechuje wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom. W niektórych okolicznościach stają się agresywne. Od urodzenia mają predyspozycje do kierowania innymi. Nie lubią krytyki i kłamstwa. Kochają dom i rodzinę. Pochodzenie:hebrajskie Zdrobnienia:Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Grażynko 👄 BARDZO CI GRATULUJE !!! WIEM JAKA TO DLA RODZICÓW WIELKA RADOŚĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
A WBW MIŁEGO DNIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Witam! Tym co świętują WBW 100 lat życzę:) Grazka ! TOBIE NALEŻĄ SIĘ Podwójne gratulancie , bo jesteś dzielna matka:)❤️ A dla wszystkich oazowców życzę dużo słońca i uśmiechu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
:-D Jak nazywa się zjawisko farbowania włosów blondynki na ciemny kolor? - Sztuczna Inteligencja.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Dlaczego blondynkom nie przysługuje przerwa na kawę w pracy? - Ponieważ jest to nieopłacalne. Po przerwie trzeba je ponownie przyuczać do zawodu... JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ - Dlaczego blondynki nie lubia oranżady w proszku? - Bo nie wiedza, jak wlać pół litra wody do tej małej torebeczki... HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH - Jaki jest zew godowy blondynki? - "Jestem taaaaka pijaaana..." - Jaki jest zew godowy brzydkiej blondynki? - "Mówiłam, że jestem pijana, do cholery!!!" - Jaki jest zew godowy brunetki? - "Czy ta blondynka już sobie poszła?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Wpada zajączek do lisiej nory i woła do bachorów: - Zerznę wam matkę !!! Na to lisie bachory w ryk. Przylatuje matka i zauważa zajączka, wiec z kopyta za nim. Zajączek w nogi a lisica za nim! Zajączek przebiegł pod zwaloną kłodą, a lisica za nim !!! Wtem .... TRACHHHHHH !!! Lisica zaklinowała się pod kłodą. Wtedy zajączek zaszedł ją od tyłu i mówi: - Ładna to ty nie jesteś ! Nawet mi się nie podobasz !! Ale wiesz, obiecałem twoim bachorom .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Ha ha h a! - Zajączku, ile ważysz? - 15 kg. - Zajączku! Bez jaj! - A, bez jaj? No to będzie tak z 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Lew, król zwierząt wychodzi z kalendarzykiem i długopisem na sawannę. Spotyka żyrafę: - Pani Żyrafa, nieprawdaż? Zjem panią w poniedziałek na obiad - i notuje w kalendarzyku. Żyrafa otworzyła już pysk, chce zaprotestować, lecz cóż, król zwierząt, nic to nie pomoże... Z łezką w oku odchodzi. Lew spotyka zebrę: - Aaa, Pani Zebra, zaraz, zaraz... - wertuje kalendarzyk - tak, środowa kolacja jeszcze jest nie zamówiona. Więc spożyję panią w środę na kolację. Zebra chce protestować, lecz ze ściśniętego gardła nie może wydać głosu. Szlochając odchodzi. Zbliża się wesoło kicający zajączek. - Pan Zając, jeśli się nie mylę. Więc ja zjem pana jutro na podwieczorek. Zając niewiele się zastanawiając: - To ja pana pierdolę! - Aaaa, to ja pana skreślam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
DO wieczora:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
🖐️ Dla wszystkich solenizantek Oby Wam dobry bóg dal ... wszystkiego w bród.... szczęścia, zdrowia i dobrego humoru!!! pomyślności,słońca i deszczu ,do wyboru !!!! pieniążków dwa miechy !!! z dzieci i wnuków uciechy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
DLA NASZYCH JANUSZKOW I JAŚKÓW..' W dniu imienin życzę wam szczęścia....:) BO: szczęście to uśmiech, który rozwesela, szczęście to mieć przyjaciela, szczęście to śpiew i muzyka, szczęście to umieć patrzeć, słuchać, dotykać, szczęście to zobaczyć białego gołębia, szczęście to o smutkach nie pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
WBW pozdrawiam ... Grazko !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solenizantkom i Solenizantom gorące życzenia👄 __________@@@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Malinowy król- Daj mi zgodę na ten dzień, który właśnie kona Dorzuć do ogniska drew, utul mnie w ramionach A planeta kręci się, wozi nas łaskawie Prowadź mnie w niebieski cień, po niebieskiej trawie Malinowy król malowanych róż Zawsze nas od złego obroni Jakbym mogła Ci narysować sny A w nich dom, drogę, drzwi Na niebie błysnął biały nóż To księżyc pełni straż Czy nie znałam Cię w innym życiu już Kiedyś hen dawno tak Pieniądze nie kupią mnie Lecz oczu twych blask Wystarczy nim biały chleb Dopłyńmy do dna Gdybym miała zgubić dzień, gdyby tak wypadło Nagi ptak by w locie zgasł, serce by umarło Malinowy król malowanych róż Sprawia że nocą kwitnie kamień Co sie stanie Nam, co sie stanie Nam Gdyby tak brakło go Na niebie błysnął biały nóż To księżyc pełni straż Czy nie znałam Cię w innym życiu już Kiedyś hen dawno tak Pieniądze nie kupią mnie Lecz oczu twych blask Wystarczy nim biały chleb Dopłyńmy do dna Malinowy król malowanych róż Zawsze nas od złego obroni Jakbym mogła Ci narysować sny A w nich dom, drogę, drzwi Na niebie błysnął biały nóż To księżyc pełni straż Czy nie znałam Cię w innym życiu już Kiedyś hen dawno tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Witajcie 👄wpadnę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Dla Jana, Danuty, Janiny:) Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Wam słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, SĄ dla Was przeznaczone!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×