Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

piękna i taka romantyczna...:) Wiesz, nie słyszałem tej piosenki ...super.....Bardzo pasuje na taniec weselny... Zakochanej pary... A twój partner jest szczęściarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja jestem szcześciarą że go mam:) aż wypije za to łyczek wina! teraz tylko musze przekonac panów z orkiestry zeby mi to zaśpiewali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemów:) ale pisze z irlandii i mam radiowy internet, może to coś z lokalnym serwerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się , ze jesteś szczęśliwa...Bo to bardzo ważna rzecz w życiu człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przeszczesliwa:) i bardzo sie cieszę że udało mi sie na Was wpaść w internecie:) tyle pozytywnej energii:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! mila szczęściaro , na pewno znajdziesz orkiestrę , która wam to zagra... mam znowu problem z wejściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak literki skaczą to raczej coś z komputerem. może obejrzyj czy wszystkie kable sa dobrze wpięte, mnie sie tak czasem robiło kiedy miałam kabel monitora poluzowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobranoc:) u mnie dopiero 11, posłucham jeszcze muzyki i pooddycham wieczornym powietrzem powodzenia z komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jutro to wszystko obejrzę,,, teraz oczy mi się zamykają... kolorowych snów ci życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Ja tylko pogaszę światła, zwykle wpadam tu pozna pora... Ale wszystko przeczytałam... Ciesze się Skoczko, ze tchnęłaś młodym życiem w ten topik... Ja bym mogla być twoja prababcia... A twoja fotka e naprawdę śliczna.. Dobranoc WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam a co to znaczy WBW? nie doczytałam sie tego jakoś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Witajcie kochani! Zachmurzyło się u nas i nie wiem czy się rozpogodzi :) a my zaprosiliśmy dzieciaków do ogródka:) Przygotowałam dla nich niespodzianki... 0 trzynastej dzieci maja już być na ogródku... A my jedziemy zaraz, jeszcze deszcz nie pada , a nawet gdyby to przecież z cukru nie jesteśmy...:-D Wy pewnie tez dziś w gronie rodzinnym będziecie świętować... Zycze wam wszystkim miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka dużo jedynek w szkole I samych radosnych dni:) TEGO WSZYSTKIEGO Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ WSZYSTKIM DZIECIOM NA CAŁYM ŚWIECIE:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
SKOCZKO! SKRÓT WBW! oznacza....WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Właśnie ja WBW! zycze miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Och ! jaka śliczna z was para .... Badzie szczęśliwi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochan! Pozdrawiam serdecznie WBW ...A nowe nicki dla zapamiętania wymienię ... Nowy🌼 Bożenka👄 Cytrynka👄 Skoczka👄 Zapraszam Was do oazy serdecznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PL
🖐️👄 PIEKE CIASTO Z TRUSKAWKAMI DLA DZIECI:...:) DZIŚ mam WOLNE:::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa już na stole pachnie na cala oazę... Postawiłam wam kawałek sernika na zimno , a wyszedł mi taki jak ptasie mleczko... Kto wpadnie proszę się częstować! My tez dla naszych rodziców zawsze byliśmy i będziemy dziećmi... Wiec dzieciaki wpadać na serniczek i kawę... Zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczka! Fotki wszystkie są super... A zdjęcia wasze śliczne ... Biedzie śliczna z was para , życzę powodzenia w Irlandii❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×