Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kogutek
Piękne te życzenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogutek
Alisario, ja cię znam z 50 siatek! Czy to ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
SAMOTNY:-D Radości, miłości, przyjemności, małych odległości, przydatnych umiejętności, skuteczności, wydajności, wszelkiej pomyślności w dniu imienin życzy... Alisario! To jest cudowne :)👄👄👄👄 Jak ja cię lubię dziewczyno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Was tez wszystkich pozdrawiam i czekam na ciasteczka listeczka później tu jeszcze wpadnę:-D Armia Jesienne wyspy, niepokojne dni zimowe gwiazdy, zgaszone dni usycha trawa, więdną kwiaty pól Twoje słowa dźwięczą coraz bliżej już Otwórz drzwi wsłuchaj się raz Zwycięzca śmierci wraca na czas Doliny wstają, drzewa cieszą się upadają góry, daleko gdzieś ja patrzę w okno, patrzę w siną dal rozerwane więzy, nie słuchaj kłamstw Otwórz drzwi wsłuchaj się raz Zwycięzca śmierci wraca na czas Błądzące światła, mieszkańcy snów prostujcie ścieżki, czuwajcie znów wołajcie góry, niech szumi wiatr prostujcie drogi, nadchodzi Pan Otwórz drzwi wsłuchaj się raz Zwycięzca śmierci wraca na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej:-D stówy ci na karku życzę:-D Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia. Więc proszę los, by spełnił Twe najskrytsze marzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panhenson
wrzuce cos jeszcze... Wspomnienia z podrozy Przemierzylem wiele drog by odkryc mistyczny czar natury, by cieszyc wzrok widokiem niezmierzonego piekna i uradowac ma dusze w obliczu cudownych widokow. Wiele z tych szlakow prowadzilo mnie w sobie tylko znanych kierunkach. Nie dbalem o to! Za kazdym zakretem widzialem oczyma wyobrazni kolejna sciezke, nastepny zakret, jeszcze jedno wzniesienie czy kolejny ze szczytow do zdobycia. Bladzilem wielokroc, rozmyslalem na rozstajach ktora z drog wybrac, ktora podazyc. Kierowany przeczuciem wybieralem nastepny trakt i brnelem dalej ku spelnieniu. Przystawalem czasem by skosztowac darow lasu, by podpatrzec zyjace w nim stworzenia, posluchac melodyjnego spiewu ptakow czy samych odglosow puszczy. Wiatr swym tchnieniem przygrywal na lisciach i igliwiu swa niekonczaca sie piesn a drzewa rozkolysane w swym tancu wydawaly ciche pomruki zadowolenia. Nie raz przysiadalem na glazach czy powalonych przy drodze pniach by wsluchac sie w ow piesn, zestrajalem sie z nia i odplywalem w marzenia. Wytezalem zmysly by zrozumiec jej przekaz czy tresc ta jednak w swym uroku byla tajemnicza i nieprzenikniona. Pod koniec kazdego z mijajacych dni nastepowala chwila ktora obejmowala mnie swym paralizujacym pieknem. Zachod - magiczna godzina w ktorej dzien ustepuje nocy a jasnosc dnia panujaca nad dolina przygasa by swiat mogl plawic sie w oceanie mroku. Slonce kladlo sie do snu, trwalo to zaledwie pare minut w ktorych zawsze wstyrzymywalem oddech by w jakikolwiek sposob nie sploszyc ow chwili. Po czyms tak cudownym a tak krotkim odczuwam niedosyt, zakosztowalem piekna i gdy je wchlonelem czuje nieustanny glod i pragnienie na wiecej. Pamietam jak dzis ma wedrowke na szczyt Dzikiej Gory gdy ostatnie z promieni slonca skryly sie za jeden z gorzystych wierzcholkow i oswietliwszy go swym blaskiem znikly a ja ujrzalem widok ktory na zawsze zatrzymam w swym sercu. Po sam kres zapatrzenia gory lagodnie uslane wyrastaly z ziemi okryte mrokiem zachodzacego slonca. Niebo rozjarzone do czerwonosci mienilo sie kolorami plomieni a ognista przestrzen niknela gdzies powyzej gdzie brunatne chmury dopelnialy fantastycznego widoku. Zapragnelem wstrzymac ta chwile zawisnac w czasie by moc do woli podziwiac ow pejzaz. Lecz cos tak pieknego nie moze byc wieczne i mija zawsze gdy tego niechcemy. Nienasycony objelem wzrokiem zachmurzone niebo choc ksiezyc od dawna byl juz obecny na niebosklonie dostrzeglem go dopiero wowczas gdy czerwono zlota tarcza slonca zniknela calkowicie pod krawedzia horyzontu. Teraz to jego srebrzyste swiatlo oswietlalo mi droge i zarys ksztaltow znajdujacych sie przede mna. Ruszylem dalej by dotrzec na szczyt przed zapadnieciem calkowitych ciemnosci. Spedzilem ta noc pod plaszczem rozgwiezdzonego nieba owiniety cieplym kocykiem wypilem zimnego browarka i zasnelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panhenson !... Piękne te wspomnienia z podroży:) Dziki! pisz masz talent... Zaraz będą ciasteczka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imieniny👄 W ochoczym dziś stajemy gronie, By hołd wyrazić ci I złożyć w twoje zacne dłonie Tę pieśń, co w sercach tkwi. Melodią tą w tej pięknej chwili Niech życzeń tryśnie zdrój, A szczęścia róg niech ci przychyli Niebieski patron twój. Niech żyje nam, niech żyje nam! ANDRZEJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada - Słodki smak dzieciństwa Z czekolady można wyczarować bajkowy świat - przecudne żółto-pomarańczowe bombki, mikołaja olbrzyma, szopkę, kartki świąteczne ze znaczkami, karpia albo fontannę do czekoladowego fondue, w którym macza się owoce. Z czekolady robi się pomniki (jak ten Adama Małysza w Wiśle, wykonany z białej czekolady), nawet modelki zakładają czekoladowe suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
Jeżeli Twoja odpowiedź na większość z podanych poniżej pytań brzmi "TAK", to znaczy, że Twój kot ma nad Tobą władzę !!! 1. Czy dobierając sobie przyjaciół zastanawiasz się, czy Twój kot ich polubi? 2. Czy całujesz swojego kota w pyszczek? 3. Czy śpisz przez całą noc w tej samej pozycji, gdyż każde poruszenie mogłoby zdenerwować kota? 4. Czy Twój kot śpi na Twojej głowie? Czy lubisz to? 5. Czy czekasz z pościeleniem łóżka do czasu, aż Twój kot dobrowolnie z niego zejdzie? 6. Czy Twój kot siedzi przy stole (albo na stole), kiedy jesz? 7. Czy podajesz mu wtedy małe kawałeczki jedzenia na widelcu? 8. Czy nosisz zdjęcia swojego kota w portfelu? Czy wyjmujesz je wtedy, gdy Twoi przyjaciele pokazują sobie zdjęcia swoich dzieci? 9. Czy umawiasz się na randki tylko z posiadaczami kotów? Jeżeli tak, to czy na następną randkę zabierzecie swoje koty, aby przekonać się, czy one również się polubią? 10. Kiedy ktoś do ciebie dzwoni, czy nalegasz aby powiedział również parę słów do Twojego kota? 11. Czy przedstawiasz swojego kota po imieniu, kiedy ktoś nowy przychodzi do Twojego domu? 12. Czy sprzątasz kocią toaletę po każdym użyciu? 13. Czy masz w lodówce więcej niż cztery otwarte puszki kociego jedzenia, którym Twój kot wzgardził? 14. Czy kupujesz swojemu kotu gwiazdkowe prezenty? Czy wydajesz na nie więcej pieniędzy, niż na prezenty dla bliskiej osoby? 15. Czy karty świąteczne, które wysyłasz do przyjaciół zawsze przedstawiają wizerunki kotów? Czy Twój kot również podpisuje te kartki? 16. Czy w czasie świąt przyrządzasz dla swojego kota specjalne świąteczne potrawy? 17. Czy kupiłaś(-eś) kasetę video przedstawiającą pływające rybki, aby dostarczyć rozrywki swojemu kotu? 18. Czy będąc w sklepie kupujesz jedzenie dla kota i koci żwirek, zanim wybierzesz cokolwiek dla siebie? 19. Czy za każdym razem kiedy masz chandrę, ogarnia Cię wielka chęć żeby przygarnąć (kupić) kolejnego kota? 20. Czy oglądasz kiepski program telewizyjny, bo Twój kot położył się na pilocie? 21. Czy mówisz obcym, ile naprawdę masz kotów? 22. Czy gotów byłbyś marznąć przez kilka godzin w strugach deszczu czekając, aż Twój kot obwącha dokładnie drzwi i zdecyduje się czy ma wyjść czy też może jednak wejść? 23. Czy wychodząc ze swojego łóżka wykonujesz karkołomne ewolucje tylko po to, żeby nie zbudzić śpiącego kota? 24. Czy Twój kot "nalega" na przyrządzenie mu niedzielnego śniadania składającego się z omletu, mleka oraz łososia, halibuta lub pstrąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
: Dekalog Szczęśliwca 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. 5. Praca jest męcząca więc należy jej unikać. 6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Sorry! ale wszystko co napisałem zjadł mi głodny necik!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
I nadal mam problem z wejściem ... Jeszcze raz dziękuje za życzenia I życzę miłego wieczoru !!! Właśnie wróciłem z lokalu i może było trochę za dożo o jeden toast:-D Ale cóż się nie robi dla przyjaciół :-D I jak odmawiać w takim dniu!!! Jutro wpadnę i dokładnie przeczytam wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wybałuszona! Stokrotko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
A może jeszcze po YY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×