Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny 60
No to jeszcze jeden...:-D Ranek w akademiku. Student pierwszego roku mówi: - Chodźmy na zajęcia, bo się spóźnimy! Student drugiego roku na to: -E, pośpijmy jeszcze... Student trzeciego roku: - Może skoczmy na piwo? Student czwartego roku: - Może od razu na wódkę? Jako, że nie mogli się dogadać, udali się do studenta piątego roku, by ich rozsądził. Ten zarządził: - Rzućmy monetą. Jak wypadnie orzeł, pijemy wódkę. Jak reszka - idziemy na piwo. Jak stanie na kancie - śpimy dalej. Jak zawiśnie w powietrzu - idziemy na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janna. W
Super:-D Milo się z tobą rozmawiało.:) Teraz idę zjeść obiad bo mi kiszki marsza grają:-D Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janna W
Pa ! Swoja droga udana jestem, co?.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Alisario! Jak ja Ciebie widze w Ozie nie moge przejsc obojetnie... Jakas dobra aura mi od Ciebie bije👄 Od tak dawna przypadlas mi do serca i czuje w twoich cieplych wpisach moja siostre ktorej mi bardzo brakuje... Wiem , ze czas goi rany, ale moja jest jeszcze taka swieza:) Piekne lato bylo w Twoim ogrodzie, tego sie nie da zapomniec... Pozdrawiam WBW Teraz Janusz zasiada do kompa...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
:-D Andrzej Rosiewicz - Najwięcej witaminy Szwedki są wysokie, zgrabne, higieniczne, zdrowe, Ale ponoć dosyć chłodne, bo... polodowcowe. Trzeba przyznać, atrakcyjne, zwłaszcza Szwedki młode Ale jakbyś czuł się w domu, w którym wieje chłodem?! Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny I to jest prawda, to jest fakt: dziewczęcy urok, wdzięk i takt... I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie. Za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym! Są Francuzki, które ponoć słyną w świecie z mody, Zdobią twarze w makijaże i pachnące wody, Lecz jak czułbyś się nad ranem idąc do roboty, Gdybyś nagle poczuł w nozdrzach zapach firmy Coty, Albo zamiast pokowboić w dalekiej Syberii - co? Miałbyś całe swoje życie spędzić w perfumerii? Od Rosjanki chciałem buzi, rzekła mi: nie nada... Bardzo miłe są Węgierki, ale nie pogadasz... Czeszka tylko mnie rozśmiesza, chociaż lubię Czechów - Gdybym wydał sie za Czeszkę, umarłbym ze śmiechu! Niemki czyste, oczywiste, dobre są na żonę, Miałbyś zawsze wysprzątane mieszkanie z balkonem, Lecz jak czułbyś się w tym domu czystym, oczywistym, Gdyby w kuchni ktoś przy dziecku mówił po niemiecku??? Są Japonki bardzo grzeczne, ciche, ciemnookie, Wschodnie gejsze niedzisiejsze, skośne, niewysokie, Może dałbym się Japonce nawet zauroczyć, Ale jak tu takiej Chince spojrzeć prosto w oczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
- Bando, Bando Precz smutki niech zginą, wspomnienia niechaj płyną Obsiądźmy stoły w koło z piosenką wesołą Uśmiechnij się jasno, a wszystkie troski zgasną Podajmy sobie ręce w piosence, w piosence. Bo w naszej ferajnie przyjęte jest zabawić się fajnie i śpiewać też I zawsze mamy chęć na szał, byleby śpiew wesoło brzmiał. Bando, Bando, rozstania nadszedł już czas Bando, Bando, na zawsze złączyłaś nas Bando, Bando, bez ciebie smutno i źle Pożegnanie to nie dla nas wkrótce znów spotkamy się. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Piosenki super Samotny! Ta ostatnia pasuje do Oazy{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Piosenka piękna właśnie ja sobie nucę:-D :-D "Szczęścia szuka się na jawie... znajduje się na ogół we śnie. I to raczej rzadko" "Są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment tylko ukaże się po to, by uczynić życie tym smutniejsze i okrutniejsze."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! wpadłam bo widzę , ze nasi panowie zawitali...:-D I piosenki piękne śpiewają:-D Ja tez kocham te stare piosenki, maja w sobie coś tajemniczego, ze przy ich słowach można pomarzyć... Ja bardzo lubię ta piosenkę:-D Deszcz , jesienny deszcz Deszcz ,jesienny deszcz Smutne pieśni gra, Mokną na nim karabiny, Hełmy kryje rdza. Nieś po błocie w dal, W zapłakany świat, Przemoczone pod plecakiem Osiemnaście lat. Gdzieś daleko stąd Noc zapada znów, Ciemna główka twej dziewczyny Chyli się do snu. Może właśnie dziś Patrzy w mroczną mgłę I modlitwą prosi Boga By zachował cię. Deszcz ,jesienny deszcz Bębni w hełmy stal, Idziesz, młody żołnierzyku, Gdzieś w nieznaną dal. Może jednak Bóg Da że wrócisz znów, będziesz tulił ciemną główkę Miłej twej do snu. Słowa i muzyka : Marian Matuszkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znalazłam :-D Ta piosenkę lubiłam słuchać jak mama z tatusiem śpiewała:) Niewierny Marynarz Tam w dolinie nad Wisłą Siedziała dziewczyna Była piękna jak różany kwiat Bratki i róże zbierała sobie Wiła wianki i rzucała je do falującej wody Willa wianki i rzucała je do wód A gdy sobie nad Wisłą Wianeczki swe wiła Przyszedł młody marynarz di niej \"Miła ach miła\" - tak szeptał on jej I żegnała się niebawem ze swym pięknym marynarzem Bo odpływał jej marynarz hen we świat Gdy w dolinie nad Wisłą Minęły miesiące Ona z maleństwem roniła łzy Miłość ach miłość sprawiła jej to I rzuciła się z rozpaczy do tej falującej wody I tam w nurtach Wisły swój znalazła grób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Ja tez śpiewam ta piosenkę... śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
cześć JZABELO ! Pozdrawiam W bW ja czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Ja sobie śpiewam :-D Nieśmiała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jak się Wam podoba? Na drogę życia Na drogę życia dostałem dwa kwiatki: Od przyjaciela i rodzonej matki. Więc myślę sobie: mam dwa kwiatki świeże, Teraz się dowiem, kto mnie kocha szczerze. Dla moich kwiatków równą dam opiekę, Czyj wpierw uwiędnie, to z tego orzekę, Kto wpierw zapomniał o tym, co przyrzekał. Chyba niedługo będę na to czekał. Najpierw uwiędły kwiatki przyjaciela, Potem uwiędły dwie gałązki ziela. Kwiatki mej matki pozostały świeże, Bo tylko matka kochała mnie szczerze. Długom wędrował, toczył bój o życie, Gasły nade mną gwiazdy na błękicie. Kwiatki mej matki pozostały świeże, Bo tylko matka umie kochać szczerze. Pa dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Ja zawsze ryczę przy tej piosence:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Ja już ryczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwarnie sę zrobiło...Panowie brylują w towarzystwie....i prawidłowo :) Zaśpiewajmy i zatańczy, w końcu weekend mamy . Radość ogrrmna z bycia w Oazie uczcijmy. W perspektywie tyle wolnego czasu i to my zdecydujemy jak go wykorzystać. Może udekorujemy naszą Oazę kolorowymi liśćmi, pieknymi kasztanami i wrzosem....Do tego suszki z naszych ogrodów...Napalimy w komunku, zasiądziemy wokół...Iskry strzelać będą, ciepło rozejdzie się z kominka i naszych serc. Postawimy winko i zaczniemy snuć wspomnienia...Czyż można cieszych sie tylko chwilą...choćby wirtualną.....❤️ Moją skarbnicą jest dusza...W niej przechowuję ciche karty wspomnień, obrazy twarzy i stytuacji...I czasem te wspomnienia pozwalają sie usmiechnąć w taki chłodny i deszczowy wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamieńska Anna\" Jest dobroć\" Jest dobroć która niczego nie pragnie i jest mi odmówiona Jest miłość która pragnie wszystkiego i jest mi odmówiona I jest czułość której wszystkiego za mało to ja jestem tą czułością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Szepcie kochany witaj❤️ Ty tak pięknie umiesz pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×