Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jzabela
Lubie Twoje wpisy dodają mi energii.. Kochane topikowe słoneczko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jzabelo ❤️👄...witam Ciebie również 🌻 Pozostałych ściskam cieplutko ogniem własnego serca ❤️....:) Dziekuję za Twe słowa, choc nie zasłużyłam sobie na nie. Jedno wiem na pewno, pisać kocham...choćby listy, które są obecnie meilami....Czasem jakieś wierszyki...Nie oglądają świata dziennego...Za to równie ciekawie czytam poezje innych....I nie tylko poezję. Wszystko słowo pisane , w moich rękach goreje. Nie umiem nie czytać....stwarzam obie do tego nastrój, choc też nie zawsze.... Lubie mysli ubierać w słowa, nadawać im piekniejszego znaczenia...aczkolwiek MM twierdzi, że to bazgrolina, którą większość uprawia...Pewnie ma rację. A ja...dalej piszę... Przerwa-Tetmajer Kazimierz, Gdzieś ty... Gdzieś ty, o gdzieś ty?... Kocham cię, jedyna, kocham cię zawsze... Zdasz mi się tak bliska, że tylko rękę wyciągnąć ku tobie, a ręka, zda się, twą rękę uściska. I tylko ramię wyciągnąć ku tobie, a ramię kibić twą obejmie wiotką, i tylko lekko zgiąć cię, a ku piersi ty się pochylisz i uśmiechniesz słodko... I tylko usta wyciąnąć, a twoich ust się poczuje pocałunek... Nieba! Aby już nigdy nie zatęsknić do niej, ileż lat jeszcze przetęsknić potrzeba?.. I tu moge to robić bez ograniczeń...Z radośćią dzielić się z WAmi tym co kładzie sie cieniem w moic myslach, tym co rozpiera radość serca...i tym, czym dusza z bólu łka.... Dziekuję, że jesteście Wszyscy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Cudowne i bardzo mądre są Twoje wpisy... Ja Ci dziękuje ze W Oazie jesteś ze starszymi babkami jesteś... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granat...łzy radości cisną sie z oczu..👄 To ze wzajemnością...Jesteście Kochane :) Wiecie, to nie tylko radość wewnętrzna powoduje u mnie stany wzruszenia. To ludzie , którzy mnie otaczaja, dają pocieszenie, wytchnienie i usmiech tak zwyczajny. W myśl Naszej zasady dzień bez uśmiechu stracony...zyję tą maksymą. Wiem, żę to działa... Dziś w pracy koleżanka wiele starsza ode mnie, mało znana przeze mnie...przywitała mnie słowami...\"Witaj uśmiechnięty krasnoludku 9To z razji wzrsotu niewielkiego ;)\"...Wiem, że mój stosunek do ludzi przywołuje we mnie wiarę, żę dobro oddane wraca....nawet kiedyś...ale wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄❤️🌼:classic_cool: Ostatni na dobranoc Wieczorem gdy miasto gaśnie zbyt mocną kawą budzę się Otwieram cicho okno by żaden sen nie znalazł mnie Zapadam miękko w fotel i wieczór ma znowu zapach bzu A papier cicho szeleści, gdy myśli moje zdradzam mu Nie szukajcie mnie - napiszę na dobranoc Ten ostatni list zakończę krótkim „pa” Nie szukajcie mnie, odchodzę gdzieś w nieznane Ten ostatni list, a po nim cicho sza Słowa - tylko na chwilę ugościł papierowy liść Nie długo cieszył się nimi zbyt mocny żar z nich zaczął bić Ostatnia świeczka powoli gaśnie jeden z niewielu snów Odchodzę cicho wiatr nuci beznamiętnie kilka słów Nie szukajcie mnie - napiszę na dobranoc Ten ostatni list zakończę krótkim „pa” Nie szukajcie mnie, odchodzę gdzieś w nieznane Ten ostatni list, a po nim cicho sza dodał(a): vikusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Dobry wieczór!!! W K I K w O ! ( Wszystkim koleżankom i kolegom w oazie) :-D Piękne lisice kasztany i wiersze i Piosenki mojej generacji:-D Izabel, listeczki w rożnych barwach naprawdę tu z nimi jeszcze bardziej kolorowo:) Ja tez przyniosłem do Naszej Oazy:) http://www.paraguay-online.at/nam-haupt-Dateien/Blumen23.jpg http://www.landhaus-am-holzberg.de/images/blumen06002.jpg http://www.bonsai-lind.de/Galerien/Freiland/acer%20palm%20katsura%20herbst.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D To byłam ja:P Srebrna kołysanka A ja wolę srebrną kołysankę; dzwonki mrozu i wiatru śpiewanie, gwiazd brylanty, co mnie budzą rankiem, tęskną nutę, co w sercu zostanie... A ja wolę tęczę w soplach lodu, cichą wodę rzeki, co uśpiona, siwe drzewa kołysane chłodem z kołnierzami śniegu na ramionach... A ja wolę szybę srebrnolicą, świat zaklęty w misternym witrażu, co olśniewa, zadziwia, zachwyca, wiedzie prosto do krainy marzeń... A ja wolę, zamiast zimy srogiej, widzieć cudną, w jasnej gwiazd sukience... Choć mi czasem mrozi ręce, nogi, to swym pięknem tak czaruje serce. Renata Strug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Ale tu ślicznie poczytam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
❤️ Jesienne liście Z tym jesiennym wiatrem tańczą sobie liście, tańczą sobie tańczą czerwone złociście. Z tym jesiennym wiatrem odtańczą daleko, i nie skończą tańczyć, aż za siódmą rzeką. Aż za siódmą rzeką, Aż za siódma górą, Aż je śnieg przykryje Grubą, białą chmurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
ładny topik... Dawno tu nie byłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzebina jesienna
Witam wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota jesień Nic już nie ma, tylko złota jesień. Lecą żółte liście na dno serca, krwawić. Wspomnieniem wzruszone, zaszeleszczą czasem, Łaskocząc do płaczu pustki szklane ściany. Nic już nie ma, tylko jesień złota, Która babim latem, jak woal, spowija. Niczym żałobnica z trumną na ramionach, Snuję się aleją, tęsknotą okryta. Nic już nie ma, jesień tylko w koło. Gubią drzewa liście jak ja uśmiech gubię. Pod konarem spocznę, czekając na zimę. Mróz w lodową bryłę cierpienie zakuje. Tristia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ludzie którzy Krzywdzić tylko potrafią Są tacy którzy Miłość rozdają Są też tacy którzy Przyjaźń cenią Ponad wszystko Ponad miłość i gniew Bo przyjaźń jest piękna Kiedy się o nią dba Nie przekwita jak kwiat Nie ginie jak mgła Ona wieczna póki my Żyjemy Autor: Andarielll wanilia ❤️, jasiek ❤️, złota jesien ❤️, kawiarnkowa K. ❤️, Xl ❤️, zapominaja 🌻 witaj :), jarzębina ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych, którzy zostawili tu swój slad...:) Będąc kropelką w oceanie snu, wzbij się na szczyt życia wznieś sie ponad marzenia łap każdą spadającą gwiazdę, choć i tak nie dosięgniesz nieba otul szeptem łzę szczęścia otwórz swe serce, zobacz to co z nizin życia dostrzec się nie da, blask księżyca nasiąknięty westchnieniem, szczery uśmiech przyjaciela, czas gojący rany milion słów niewypowiedzianych, tyle dróg nieprzebytych między losem dolinami nienawiść ukryj w zakamarkach niepamięci nie ukrywaj uczuć kamieniem spójrz kojącą nadzieją warto być człowiekiem ... A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wabauszona
Znowu nie mogłam wejść do Oazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×