Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 60 siatka
Ciesze sie , ze ci się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ale już Ciebie pożegnam💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dobranoc wszystkim bez wyjątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wszystkim miłych snów życzę coś mnie tez sen morzy:-D a dla tych co tu jeszcze zaglądną zostawiam coś wesołego:-D Z zeszytów Język Polski Wieś była samowystarczalna: kobiety dostarczały mleka, mięsa i skór Boryna śpiewal w chorze, ale tylko partie solowe W komedii bohaterowie daza do celu powodujac smierc, czesto zakonczona szczesliwie Judym spuscil manto Dyziowi w karecie, bo mu sie spocil Alkoholikow dzielimy na pijacych i niepijacych U Zeromskiego ludzie dzielili zapalke na czworo i tez im sie zapalala Konopnicka zyla od urodzenia az po śmierc Antek ciezko pracowal rekami a Boryna jezykiem Zenon kochal Elzbiete mimo, ze byl w ciązy z Justyną Justyna jest mądrzejsza od Marty - nie gardzi chlopem Ziebowicz wyrzucal sobie to, ze popelnil samobojstwo Harem to czlowiek posiadajacy zbior kobiet Wokulski zakupil klacz od Krzeszowskiego, aby pozniej prosic o jej reke Zygier mial ospowata sylwetke kulturysty a jego wylupiaste oczy ladnie przylegaly do twarzy Zachowanie dzieci dalece odbiega od rzeczywistosci Jego trzyletni przyjaciel po ukonczeniu studiow popelnil malzenstwo Tatus kupil stary samochod do spolki ze stryjem, ktorym dojezdza do pracy Lato spedze w gorach u kuzynek, z ktorych zejde dopiero po wakacjach W sklepie kola fortuny podoba mi sie Magda Masny Bedac na drugim roku uniwersytetu, wybychla wojna Pijacy pod wplywem alkoholu czesto popelniaja samobojstwo i nazajutrz nic nie pamietaja Kasia to moja siostra cioteczna, Jurek tez Gdy wiosna umarla babcia automatycznie powiekszyl sie metraz w mieszkaniu W książce Ten Obcy najbardziej podobał mi się Zenek, bo był głównym bohaterem i bez niego nie byłoby książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Kasiuniu , jakie to śliczne i melancholijne... Piękne są te nasze wspomnienia... To był dopiero piosenkarz... I pamięć go będzie zawsze moje pokolenie:-D Byl problem z wejściem na topik... Wybałuszona jak ja się naśmiałem... Gdzie Ty to znajdujesz... Mam jakiś problem z prawym okiem ciągle mi łzawi... rozegnam się tylko życząc wszystkim miłych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGoor
Kasiu, bardzo dziękuje za ten link❤️ Właśnie wybrałem sobie jesienna śliczną tapetę... dobranoc W K I K ! Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych i gwiazdki z nieba. Dobranoc OAZO:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu! jakie to piękne dzięki będę maila co oglądać jutro.. Jesteś kochana👄 Ja zmykam cichutko:-D Dobranoc WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry szepszę cichutko :) nie chcę zbudzić nikogo, więc pozostanie pod swoimi okryciami śpiąć jeszcze w chłopdny sobotni poranek. Zwyczajowo zostawię w termosie, aby nie schłodizła sie ...kawusia. Pychota, szatańsko mocna ale i praująca, aromatyczna. Tym akcentem rozpoczęłam dzień sobotni. Porządki mnie czekają, ale znajdę i czas na przyjemności typu szydełkowanie, książka, upieczenie ciasta...może jakiś film...kto wie... Poszłam w ślady Igora, zmieniałam sobie tapetę za sprawą kasi 👄 Kasieńko...wielkie dzięki. Wczoraj rzeczywiście moję łącze netowe poległo. Nie dane mi było tu wejść. Zatem z książka w ręku zasnęłam snem jesiennym :) Świt jesienny na skraju Parku Kozłowieckiej kniei mgła się przysiadła porannym owalem zmleczyła obraz wrzosowej równiny brzeg lasu kryła poszarpanym szalem babiego lata podłużne siwizny zawisły w trawach ociężałe rosą poranny chłodek włazi pod ubranie a nogi same gdzieś przed siebie niosą słońce zaczyna podnosić swe czoło pierwsze promienie smugami majaczyć opar do lotu podnosi czuprynę dzionek zaczyna światłem drogę znaczyć w rdzawym pastelu widać drzew korony przymrozek fryzjer przeczesał głowiny tylko mchów kępy przyćmioną zielenią trzymają się dzielnie niby połoniny krajobraz zaczął unosić firanki roztaczać powoli fantazji miraże widok kolorów dla oczu skarbnica w zmysłach rozkoszy cudowne bagaże Teraz zbieram sie do porządków i na zakupy....Choc tak zimno...wolałabym zostać w domu :) Miłej soboty wszystkim Oazowcom 👄 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam WBW! Ja dzis juz raniutko na nogach:-D Zaraz jedziemy z Jaskiem na dworzec... Bedziemy mieli milego goscia Janusza siostra nas odwiedza ... Zaprosilam ja by zobaczyla jak odnowilismy mieszkanie, ja bardzo ja lubie to super wesola babka i bardzo tolerancyjna... A to cenie u ludzi bardzo... Moze zatrzymamy ja u siebie na noc to bysmy sie dopiero obie nagadaly... Zazwyczaj jak zostaje u nas to spimy razem w sypialni i sobie rozmawiamy... Jas spi w saloniku a my po cichutku jak to baby zawsze jest temat... Po drodze zajedziemy do naszego znajomego cukiernika po wczoraj zamowione ciasto:-D Jakos nie mialam ochoty piec... Alusia tak super piecze , ze ja nie chcialam moimi wypiekami sie chwalc bo by nie bylo naprawde czym:-D Kasiu, ja tez tapete zmienie dzieki , ze nam takie sliczne podeslalas... Sloneczko dzieki za kawke... Pozdrawiam Wasza Wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) My, którzy goniąc za jutrem gubimy dzisiejsze szczęście, my, starający się uciec od tego co najważniejsze. Chowamy się, myśląc o życiu w świecie iluzji i magii. Patrzymy na cudzą miłość z nutą żalu i odrazy. Miało być lepiej w tym świecie, Mogło być lepiej, lecz nie jest. I cóż pozostaje uczynić? Zatrzymać się, krzyknąć i wyjść. Nadesłał Lara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Witam WBW❤️ Wiosenko i ja będę maila dziś odwiedziny ... Siostra z synem do mnie przyjeżdża ... Tak się ciesze już przygotowuje śniadanko bo za pól godzinki będą.. Dzwonili z drogi... Kasiu słucham Twoich teledysków👄 Słoneczko👄 Słoneczko nasze rozchmurz buzie bo nie do twarzy ci w tej chmurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie z Wami podzielic taka mała refleksja.. czytajac nasz topik, zagladajac tu czuję taka ogroną pozytywną energię. Wiele tu pięknych wierszy, zdjęć, muzyki, zawsze na kawę ktoś zaprosi i pośmiać sie mozna, taki ciepły ten nasz kącik. Cieszę sie niezmiernie Złota J. że go założyłaś i Wam wszystkim dziekuję, że bierzecie udział w prowadzeniu tego naszego zakątka http://www.youtube.com/watch?v=5jJvvGqdPVk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuniu ja tez ciesze się ogromnie z naszego zakątka:(serce] Jak ty o nim poetycko piszesz... A Antonio Vivaldi Jest osłodą naszej Oazy... mogę tego kawałka słuchać na okrągło:) Słoneczko, dostarcza nam nie tylko pachnącą kawkę, ale i dożo cudownych wrażeń ...❤️ Samotnego , żarty są naprawdę :classic_cool: I milo , ze mamy w grupie takiego wesołka .❤️ Jsabel i Jasiu są wspaniali i potrafią bawić się doskonale... Kochana nasza parka, bardzo lubię jak tak sobie słodko gruchają... .❤️.❤️ OL, pozdrawiam serdecznie i milej soboty z siostra i siostrzeńcem.❤️ Wiosenko, tobie również życzę miłych pogaduszek... Jesteś taka cudowna z tym swoim poczuciem humorku.❤️ Złotej. J... Dziękuje za Oazę i wspomienia.❤️... Zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Pozdrawiam WBW! Lece po zakupy...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała Ciebie i Twoje wpisy tez bardzo lubię.❤️ XL, super:classic_cool: Granacie kochany , Ty wpadasz do oazy jak burza:-D Jesteś babka z temperamentem....❤️ Wybałuszona, super koleżanka wali prawdę w oczy.❤️:classic_cool: Alisaria1, szkoda , ze nie ma czasu i mało nas odwiedza... Ma wpisy krótkie , ale bardzo rzeczowe... Fotki jej są fantastyczne i ma małego cudownego pieska.❤️ Wanilia38! To nasza prawdziwa gwiazdeczka i lubię kiedy jest wesoła.❤️ Igor, piecze wspaniale torty.❤️ Jacek48, zakochany , ale od czasu do czasu tez się pokaże:-D.❤️ Kawiarniana koleżanka.❤️ 60 siatko, śliczne te stare przeboje.❤️ Nie wiem czy to już wszyscy na pewno kogoś pominęłam... Wybaczcie sorry !!!.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zapomialam o naszej kochanej wróżce ALi....❤️ Czyżby o nas już zapomniała.❤️ Alu pozdrawiam Ciebie milutko..👄 B a b i e l a t o Idziesz sobie. I nagle granica. Babie lato na twarzy. Już jesień. Lisia czapa na głowie księżyca. Pomykają brązy po lesie. Żołędzie na dębach tłuste i zielone. Biskupi fiolet astrów. Antonówki w sadzie. Słońce niżej na niebie, chłodne i zamglone. Oszroniała rosa na polach się kładzie. W bezruchu powietrza leniwie się snuje lekki puszek ostu - senna chęć przetrwania... Dymy ognisk powoli na świecie wędrują znacząc smutkiem jesieni przedsmak umierania. Maciej Pinkwart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Czesc! Milo. ze i o mnie pamietasz kolezanko:) :-D No to pare na weekend... - Skąd wracasz taki wesoły? - Z dworca, odprowadzałem teściową... - A dlaczego masz takie brudne ręce? - Bo z radości poklepałem lokomotywę! ................................................................................. Dodał Jurabo Sklep mięsny Dzwoni Jasiu do sklepu mięsnego i się pyta: - ma pan świński ryj? - mam - a kurze serce? - też - to musi być pan brzydki... ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Ile teściowa powinna mieć zębów ? Dwa ! Jeden do otwierania piwa a drugi, żeby ją bolał ! .............................................................................. Chwali się Kowalska Nowakowej: -mój mąż ma nowego malucha -no coś ty kupił sobie? -nie, przyciął drzwiami... ------------------------------------------------------------------------------------- Alpinista spada w przepaść. Koledzy krzyczą: - Piotr, żyjesz? - Żyję - Ręce masz całe? - Całe - Nogi masz całe? - Całe - To wstawaj - Nie mogę. Jeszcze lecę! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Milego dnia wszystkim paniom i panom zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pozdrawiam Wszystkich i wysylam do Oazy : ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
:-D Kabaret Starszych Panów » Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka na drogę za śliską Piosenka na stopę za niską Piosenka podniesie Ci ją tararara...rarara..rarara... Piosenka to sposób z refrenkiem na inną nieładną piosenkę na ładną niewinną panienkę piosenka chanson de chanson (desząsną) Piosenka to jest klinek na splinek Na brzydki bliźniego uczynek Na bruczek rzucony na rynek Na taki jakiś nie taki ten byt Piosenka pomoże na wiele Na codzień jak i na niedzielę Na to żebyś Ty patrzał weselej Piosenka kansona de sli Po to wiążą słowo z dźwiękiem Kompozytor i ten drugi Żebyś nie był bez piosenki żebyś nigdy jej nie zgubił Żebyś w sytuacji trudnej mógł lub mogła westchnąć z wdziękiem: Życie czasem nie jest cudne, ale przecież mam piosenkę Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka na droge za śliską Piosenka na stope za niską Piosenka podniesie Ci ją Piosenka to sposób z refrenkiem na inną nieładną piosenkę na ładną niewinną panienkę piosenka chanson de chanson Piosenka to jest klinek na splinek na brzydki bliźniego uczynek Na braczek rzucony na rynek Na taki jakiś nie taki ten byt Piosenka pomoże na wiele Na codzień jak i na niedzielę Na to żebyś Ty patrzał weselej Jej słowa, melodia i rytm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Udało się wygospodarować chwilkę i wpaść do Was jeszcze przed obiadem... Zaraz pojadę na zakupy z przystojniakiem:-D Bo mu się samemu nie chce, a w lodówce już pustki świecą... Znowu, ze trzy godziny zejdą bo muszę mu kopić nowe buty i może jaka ładną koszulkę zobaczę:) Sobie tez coś sprawie jak mi oczywiście wpadnie coś w oko:-D Teraz już nie specjalnie chętnie latam po sklepach, chyba, ze jak dziś muszę... Saro, ale ty masz świetną pamięć tak o nas wszystkich z głowy pisałaś.??? Wczoraj dokończyłam super książkę... I muszę zadbać o jakąś nowa lekturę, może uda mi się dziś wpaść do księgarni?! Spadam bo kartofle się rozgotują:-D Zycze miłego weekendu...:classic_cool: Jesienna Orkiestra Na polanie, w lesie, już pożółkła trawa, zaraz się rozpocznie jesienna zabawa. Zając dmucha w trąbę, miś na flecie gra, mały jeżyk podśpiewuje: bum tra – ra – ra – ra. /bis Wiewióreczka ruda wielki bęben trzyma, pod gałęzią sosny głową kiwa ślimak. Poszła jesień w taniec, wiatr na liściach gra, mały jeżyk podśpiewuje: bum tra – ra – ra – ra. /bis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×