Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

mnie tez pobolewa od czasu do czasu(nie ciagle) ale bol jest jak na @ tyle,ze słaby czuje twarde podbrzusze juz od 17dc wiec nie wiem co jest przyczyna ale trzymajcie kciukaski:) Malwina a ktore dc robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko---ja tez nie robiłam zadnych testów z krwi, tez mysle ze gdyby cos było nie tak to by mnie skierowano. nawet na oststniej wizycie pytałam sie lekarza czy zrobic ten kolejny test co robi sie po 14 tym tyg bodajże potrójny i gin powiedział ze nie ma potrzeby i dodał ze zdarza sie ze testy te podaja wyniki fałszywie dodatnie tzn ze wychodzi z badania ze dziecko jest obciazone wada a nie jest i to potem sie je niepokój i skłania do inwazyjnych badan które juz nie sta tak bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku--- mnie w poprzedniej ciazy brzuszek bolał jak na @ juz 20 dnia cyklu, a tym razem było tak ze zaczął pobolewac z tydzien po terminie @ i byłam w szoku ze test pozytywny a objawów ciazy zadnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu wiem,ze kazda ciaza jest inna ale łudze sie,ze wreszcie sie uda zwlaszcza ,ze wypilam eliksirek w tym cyklu:P hehe mnie zaczal bolec juz 5 dni po owulce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku nie pamiętam chyba 28 a cykle mam 30-32 dniowe i powtórzyłam oczywiście następnego dnia ale to się czuje to twardnienie Dziubasku to może być to to...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku--- oczywiscie bede trzymac kciuki aby było TAK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż to różnie bywa i tak mocno się nie nastawiaj abyś później się nie rozczarowała....ale ja trzymam za Ciebie kciuki olbrzymie.....;) a masz jakieś upławy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no --- dzieki za wyjasnienie tego twardnienia, bo ja myslałam ze jak czuje takie napiecie w podbrzuszu to moze juz to a to po prostu brzuch musi byc twardy, wiec teraz bede mogła to ew zweryfikowac, oczywiscie oby mi nie twardniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziękuję za wyjaśnienie w razie czego będę wiedziała co powiedzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliwna o upławach to cieżko powiedziec bo miałam mala infekcje i kupilam sobie globulki z nagietka i aplikuje do dzis wiec wydzielina jest raczej zaklocona...no nic za 3 dni zrobie tescik...niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem....to inna sprawa....ja nie mialam, i tu się martwiłam bo gdzie nie przeczytałam to każda dziewczyna miała upławy i to mnie zmylało chociaż tak naprawdę sobie mowilam, że nie każda musi mieć..... I co stało się a nic nie miałam....nawet kropelki a wyszedł pozytywny od razy dlatego pytam Ciebie bo jestem ciekawa.... Pytalam od razu o to ginekolga a ona powiedziala, że to bardzo dobrze i tak naprawdę powinno być.....bez upławów, chociaż rzeczywiście większość kobiet..... Teraz mi się jakieś ale bardzo delikatne pojawiają takie mleczne ale nawet nie codziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzubasku będzie dobrze ja to wiem....;) Wola nieba sprawi, że będziesz miala 2 kreseczki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry gwiazdeczki widzę ,że od rana szalejecie na forum.:) Ja nie wyspana.w nocy spać nie mogłam a teraz co bym mogła pospać to jak na złośc wszyscy do mnie dzwonią:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć fisiu, ja siadłam na chwilę a już siedzę nie wiem ile.....to oglądam stronki z ciążą to podglądam i gadam tutaj a też mi się chciało spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko--- a jak jest u ciebie z ubraniami, dokładnie chodzi mi o spodnie, ja niby duzego brzuszka nie mam, a kurcze wszystkie na mnie za ciasne, jedne biodrówki dobre tylko, takie bojowki tez i mam tez takie wiazane, w pozostałe nie wchodze bo dopiac sie nie dam rady lub mi ciasno, a wiem ze za wczesnie na taki zakup ciazowych bo brzunio mały jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i własiwie to moj brzuszek najbardziej widac jak mam taka dłuzsza bluzke, lub sukienke. w spodniach i zykłych bluzeczkach to tak mało widac jakbym sie najadła raczej. aha i niektóre bluzeczki tez za krótkie juz i goły brzusio wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj maniu ja też mam ten problem.....i nie mam w czym chodzić.... Nie mieści mi się już brzuszek....kupiłam sobie na tymaczasem takie dreski na gumie, takie za kolana i chodze do bawełnianych dłuższych bluzek i tyle.....mam taką spódnicę letnią kolorową którą zakładam bo ona mi się rozciąga w pasie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę już nawet się popłakałam..... Spodnie jedna para jeansów mogła by ewentulanie ale musiałabym się rozpiąć, to biodrówki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bluzeczjki krótkie nie wchodza już w grę.....chybaże po domu.....albo do skleiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu nawet chodziłam już po sklepach z ciążową odzieżą......ale jeszcze chyba za wcześnie na zakup takich ciuchów nie wiem ile przytyję, dopiero z 1 kg i to pewnie ten brzuch i trochę tyłek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zmykam juz do pracy zaraz, wieczorem zajrze to wam opowiem jak poszło trzymajcie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny zerkam na chwilkę, nie mam nawet czasu poczytać więc nie jestem na bieżąco. Julek kochany, bardzo ładnie je i ładnie śpi, tylko nie lubi kąpieli i przewijania, ale powoli się chyba przyzwyczaja. Dzisiaj przyjdzie położna to bedzie ważony to dam wam znać ile przybrał od urodzenia. Wiki jest dumną starszą siostrą, lubi pomagać przy maluszku, a jak płacze to śpiewa mu piosenki. Ostatnio poprzeglądała zabawki i uznała że połowa pluszaków jest dla Julka bo ona jest już na nie za duża. Kochana dziewczynka. Pozdrawiam gorąco i cieszę się że już ktoś zajął moje miejsce na górze tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i musze się wam pochwalić że dzisiaj waga pokazała 0,5 kg mniej niż przed ciążą, a spodnie przedciążowe już z tyłka lecą i muszę pasek nosić. Jupi , bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demilunka ciesze sie bardzo🌻 słodko,ze mała ci pomaga i troszczy sie o braciszka:) ucałuj kochana Juleczka od cioc z topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam oglądać w trakcie parę telefonów ale normalka..... Fajnie Demiluna, że masz swojego Julka juz przy sobie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×