Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dień doberek. dafi dzięki za zapalenie światełka i pobudke.dzisiaj zaspałam komu kafffy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kawy:) dzien doberek! obudziłam sie ze stresznym bólem głowy:( ale 2 tabletki kawa i juz lepiej!!!!!! kiera zaraz sie pozbywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie przegladam imiona meskie i sie usmialam z Żyraf Myszon Ziemosław hehehehe ale popelina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo teraz z kawusią mogę zasiąśc do kompcia.Dziubassek z przyzwyczajenia zrobiłam Ci capuccino i kubeł zimnej wody na jeżącą sie doope Validosku no to jak szefa nie ma to weekendujesz już prawie ja bym obstawała przy Zyrafie:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu jak tylko pojedzie bede wypoczywac:) obiecuje sie nie przemeczac:) hmm własnie zobaczyłam ze musze rate AC zaplacic!!! zawsze cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia moja doopa juz sie nie jezy ale przerszlo na plecy!!! olaboga ale bola, nwet stanik wadzi:O POBUDKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarost Ci się puścil na plecy ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee zarost na plecach juz dawno mam:) nazywali mnie jak bylam mala"sierściuch" hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! milutko!!! i zarazem uciekam ,kuuuupe roboty mam postaram sie wieczorkiem wpasc na pogaduchy :-):-) dziubassek to Ty na NK.??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello baby! Ufff.... lekarz załatwiony, mam L4 do końca marca :) cieszę się, ale z drugiej strony czeka mnie rozmowa z szefową, bo dziś jeszcze przyszłam do pracy. Muszę poukładać sprawy i poprzekazywać innym (ale się ucieszą, ulala). Mam pietra przed tą rozmową... tyle spraw rozbabranych :( Mojej przepukliny gin nie zdiagnozował, ale powiedział, że i tak nie ma na to leku ani rady, mam poleżeć to się załagodzi. No i kaszel wyleczyć. Zbadał mnie - wszystko dobrze, malutkiemu serducho pika :) wyniki też odebrałam, wszysto książkowo, tylko hematokryt leciutko obniżony (o 0,6) więc też dobrze. Toksoplazmozy ciągle nie ma :D Dostałam skierowanie na USG na 6.03. i na badanie glukozy, ale to na za miesiąc. Dziubasku -- depilator Ci podeślę bo ostatnio nie używam ;) Dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek sierściuszku Ty nasz.miau miau hau hau. harbatka to luzik będziesz miała.wybyczysz sie troszkę w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola to ja:D Harbatka nie trzeba mam w domu kosiarke :) w najgorszym wy6padku pile tarczowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka to supcio ze wszystko jest dobrze ,a zwolnionko szef zrozumie ale jak to szef musi pomorudzic.....głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł gerls:-) a ja dopiero wstałam. ostani dzień wolnego i od poniedziałku do robotki. Strasznie mi się nie chce:-( Dziubasku jak chcesz to zrobimy Ci woskowanie na plecach:-)zarosnięta małpko hihihii Fisia zrobisz dymce kawki?:-) plisssssssssss Validos zacznij kokietować tego kiero to da ci spokoj:-) Pawełek co wiąże gatki na supełek hihihi Harbatko a ty kochana do wyrka i lezeć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu :( aha.... i jeszcze to: 21 tc i +10 kg... doktor powiedział, że się "rozbujałam".... i że to woda mi się zatrzymuje, bo wcale dużo nie jem... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie bardzo ,ze nie zapomniałas❤️❤️❤️ a teraz uciekam bo robota czeka a chłopina przyjedzie wczesniej by szybciej poszło a ja przy kompie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko -kokietowac:( bleeeeeee tylko nie jego:) Koug Ty to masz pomysły:) Dziubasek hmm moze laserowe usówanie owłosienia? nio i dziekuje za Fax:) pieknie nasz Dziubasek rysuje:) dziewczyny znalazłam wczoraj kolejne danie które bede jesc przez 2 tyg:) kluski zimne z dzemem truskawkowym:) haha ja jak cos wymysle:) mam takie napady 2 tyg jedno danie i zmiana az mi sie przeje:) Fisiu hmm dzis cos dobrego ugotujesz? ja ostatnio nic dobrego takiego domowego nie robiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anucha6
Hej dziewczynki czemu nie mozna wejsc na bloga, jest zablokowany hasłem? Proszę o przepisanie w tabelce , ostatnia @ 20 luty, ze starankami mam poczekac do maja, mialam teraz zapalenie janika i musze odczekac ze 2 cykle żeby się wszystko unormowało, musze sluchać pani doktor, powiedziala że jakbym teraz zaszła w ciąże może się to skińczyć ciążą pozamaciczną;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku -- przy okazji poprawiania tabelki.... daj mi 29 latek ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymeczko nasza kochana wode wstawiłam zaraz kawka bedzie.jakieś prośby i zamówienia ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka :) 29 latek:) piekny wiek:) Anucha nie martw sie jest nas wiecej na kwiecien:) wiec jak sie zacznie poprawianie tableki to Dziubasek poprosi o urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze kawke z bitą smietanką, posypaną czekoladą i cynamonem z odrobina brązowego cukru...no:-) u mnie w piatek zawsze zalewajka i może rybka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...nawet mam jeszcze ten brązowy cukier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam.... uff.... :D :D :D :D :D :D od poniedziałku mnie nie ma w pracy !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×