Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Iwonka to zabieracie się do roboty tak myślę...ale przyjemna będzie po tylu miesiącah rozłąki, nie mówię, że moje nie są przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka dzisiaj cisza, ja nie będę mogła z wami pogadać tak na tygodniu chybaże popołudniami w domku po pracy, w pracy nie mogę ;((((( niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra tylko nie wiem jak to dac pod spodem :) ale ze mnie cep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie dostac do wlasnych preferencji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz swój nick i hasło-wtedy dodasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pocieszenia, nigdy nie wiadomo kiedy się zajdzie w ciążę.Moje pierwsze dziecko to totalne zaskoczenie,dosłownie kilka dni przed okresem (niby okres całkowicie bezpłodny i tylko jeden stosunek).Do tego stopnia,że przez ponad miesiąc byłam nieświadoma ciąży (tak się dobrze czułam,myślałam,że mam wahania hormonalne stąd brak okresu) Następna ciąża co prawda też bez zabezpieczeń,ale też się szczególnie nie staraliśmy, w sumie było na tzw.żywioł,co będzie to będzie,zobaczymy.Dopiero teraz planujemy,można powiedzieć świadomie,ale zobaczymy jak długo mi to zajmie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja obecna ciąża to tez kompletne zaskoczenie...9DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej weszlam na nasza-klasę i przy okazji tutaj do was...:) Strasznie mnie bolał lewy jajnik i musialam wstać.....;(chyba zołza @ się zbliża ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry przy sobocie! a ja dzis spalam na dworze! wzielam sobie kolderke i poszlam lulu na 2h ale bylo bosko i slodko... Koug daj mi kochanie tak kompletnie mnie zaskoczyc... tzn ja siebie zaskocze a dzen cyklu niewazny byle dwie kreski zobaczyc, please... :( Mialam dzis okropny sen, jak wstalam to przez dluzsza chwile zastanawialam sie co chcial mi owy sen przekazac... taki mix wydarzen, dziwnych strasznie, i po tym wszystkim musialam sie rozkleic... 😭 chyba mi hormoniaste plota figle... dobrze ze duzo slonka dzis mielismy i troszke mi sie polepszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej wrocilam ze spotkania z Asia bylo przecudownie!!!!!!!!!!!!!!! pozwiedzalismy, poszlismy na kawusie, moj maz musial leciec do roboty bo zadzwonili wiec pojechalam z Asia i jej mezem nad morze,pozwiedzalismy poszlismy na obiadek do centrum mielismy jechac do oceanarium ale bylo do 19 nie zdazyli bysmy zrobilysmy focie jak Asia wroci to mi przesle i sie pochwalimy:) meza ma super:) caly dzien wspolnie spedzony i zaluje,ze nie sa na dluzej mowie was cud miod i orzeszki:) jestem przeszczesliwa! Validosek przekazuje pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana jak się pan Titowy rozbryka to żadna różnica Wam będzie w jaki dzień się trafi.:D Po pierwsze należy zacząć od elixiru a `la hoł koug :) Niektórym wystarczy potrzymać,innym powąchać,jeszcze innym połknąć całą zawartość-przypominam jednak aby pojemniczek zachować:) Pędź do Ani i chlapnijcie sobie co nieco za zdrowie zaklinaczki-a co nie tylko dziubass i validos będą imprezować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babeczki kofffane Dziubassek fajnnieeee ,że się spotkałyscie z Validoskiem.ahhh zazdroszczę Wam koug już Ty zaskoczenia nie udawaj:D:D:D:D:D wkoncu nie nadarmo ten Twój mąż do tego Opola pojechał:D:D:D:D Tituś no to dżemeczka na swieżym powietrzu się udała. u mnie oki.pogoda paskudna brrrr jakos zmino mi i śpiąco.zaraz idę do wanny poleżeć i naszykować ciuszki na jutro.Jutro mam komunie chrześniaka:)muszę wcześniej wstać i wyszykować całą rodzinkę podjechaliśmy do znajomych dzisiaj i koleżanki mąż do mnie\" Ty... a Ty czasem w ciązy nie jestes????\" pytam się go skąd mu to do głowy przyszło a on\"bo taka dziwna na twarzy jesteś jak na Ciebie spojżałem\" wróżbita czy co???????? no i się przyznałam a i powiedziałam jeszcze mojej przyjaciółce.reakcja----popłakała się z radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug wierz mi ,że wystarczy powąchać:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mówiłam że nie planuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem pamiętam dokładnie kiedy Marek był w Opolu,ale spotkać się a planować bejbi to trochę rożnica nie sądzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia jeszcze raz gratki za dwie grube kreseczki ode mnie i Aski apisala ci sms-ka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....13.04 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.04 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....05.04 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....04.04 🌻Gooosha......24....Ballymena...................3 cykl....04.03 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................3 cykl....25.03 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................1 cykl....09.04 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...2 cykl....02.04 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....07.04 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Robur..........30...Zach.-pom...Daniel 8lat.....1 cykl....24.03 🌻Kołderka*......24...Żyrardów.....................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.....40..Kłodzko..Gosia 18l.Ola 11 l..4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25..Inowrocław..................0 cykl....15.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...............ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ..............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa..............ciąża....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec....................ciąża....20.07.08 🌻Avinion........30.....Kraków...................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża...22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża....18.09.08 🌻Kasika1......23..Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻Gargamelka.........Chorzów...................ciąża....21.11.08 🌻Mania23.......23....Warszawa................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ....Kraków -..................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37.....Warszawa................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ....śląskie...Marta 3lata ...ciąża..31.12.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów......... 🌻Demiluna.......Julianek 🌻Dafodilek......Karolek 🌻koug...........Agata/Asia 🌻Avinion........Wiktorka/Oliwka 🌻Validos.........Blanka ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Iwona w blogu sa podstawowe informacje na temat dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia jeszcze raz gratuluję 2 kreseczek :) utwierdzialś się dzisiaj....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ;)robiłam test 2 kreschy ;) NIE WIERZĘ!!!!!!!!!!Powinnam zrobić jutro ale zrobiłam dzisiaj...i normalnie zamarłam ;) Jesteście???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×