Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dzien dobry:) U nas nocka spoko,malutki spal do 5 wstal na cyca i dalej poszedl spac i teraz wstal. Alkatraz- no to niezla z Twojej malutkiej silaczka :) Hej goba,mam pytanie co do skazy:po jakim czasie malego moze wysypac jak zjem zabroniony produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania tak to napiecie dlatego bedziemy cwiczyc Ewcia ja gdzies czytałam ze nawet po ok 5 dniach moga wyjsc krostki, mała siłaczka ale to niedobrze moze sobie zdeformowac kregosłup ale nie moge wytłumaczyc jej ze nie moze tak robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze mam do was pytanie... jedną z umiejetnosci jaką mikołajek ostatnio nabył jest \"chodzenie\" po łóżeczku, ja go kłade wzdłuż a on się budzi wszerz... na dodatek z rozkopanym kocykiem... i teraz mysle o spiworku na jesien, bo kołderka podejrzewam też się nie sprawdzi... macie jakies sprawdzone typy ?? z rekawkami czy bez, cienki i czy grubszy ?? ja wczoraj takie znalazłam http://www.allegro.pl/item409254245_mam_dziecko_spiworek_stella_sterntaler_90cm_.html http://www.krainasnu.pl/index.php?a=opis&k=99&kt=&id=515&5f63_=462053768b679e541cca5b35e702665c http://www.male-lapki.com/spiworek-baby-maxchen-czesciowy-1181-p-1831.html?osCsid=7f3a9ebc9d88271625b63f4eff765a5a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz tak,tak ja rozumiem,mam nadzieje ze cwiczonka pomoga malutkiej.dzieki bo ja nie wiem po jakim czasie moze wystapic skaza.zaobserwowalam u mojego malego takie pojedyncze plamki,wyskakuja na raczce,na nozce,pojawiaja sie np dzisiaj a jutro juz ich nie ma.bo te stare pierwsze plamki,sa jeszcze ale widac ze powolo znikaja.a ja ciagla na diecie,paluszki podjadam-moze w nich cos jest? Melanu ja Tobie nie pomoge:( moj pierwszy synek mial taka posciel z suwakami w koldrze i do bylo dobre bo sie nie wykopal.a teraz maly jeszcze sie tak nie wierci,pewnie pozniej,to tez bede musiala o czyms pomyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam pytanie, moj Tomaszek ma czasami takie jakby zaleganie w nosku ale to slychac jakby az gdzies w gardle bylo. Lekarka sprawdzial pluca i wszystko ok, martwi mnie jednak te takie sapanie, szczegolnie rano. Jest na to jakis sposob , aspirator i sol fizjologiczna nie pomagaja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) Nocka jak zwykle ok- tylko karmienie i spanie;) Alkatraz wiem, ze po cwiczeniach szybko wszystko sie wyrownuje, takze glowa do gory. Kirysek moja tez tak ma, ale nie codziennie. katarku nie ma, wiec chyba wszystko ok. Moze to sapka??? Melania ja mam spiworek z rekawami, taki jak z 1 linka, ale uzywac zaczniemy dopiero jesienia. Mala wlasnie usnela po porannej aktywnosci;) A polecam takie cwiczonko dla maluszkow: prawa nozka do lewej raczki, lewa nozka do prawej raczki; powtazamy tak pare razy, my zaczelysmy wczoraj takie cwiczonko, ale mala byla zdziwona jak jej dotykalam nozka reki:) Cwiczenie to rozwija przodomozgowie u dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry U nas pobudka o 5 i koniec spania :( My od 3 dni uzywamy juz takiego cienkiego spiworka, bo mala ciagle sie rozkopuje http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2333854 , a na jesien bedzie mila taki http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2543615 A starsza cora do tej pory , czy to lato, czy zima spi bez zadnego przykrycia. Jak tylko ja przykryje , to zaraz budzi sie :D . Alkatraz , niech cwiczenia szybko przyniosa rezultaty 🌻 Kirysek , moze to rzeczywiscie sapka , jak pisze Milka , sprobuj nalilzac powietrze w pokoju np. powies mokra pieluche na lozeczku Tomaszka.Albo podeslij go do nas na wakacje ;) , u nas wilgotnosc powietrza dochodzi do 90% na zewnatrz, czlowiek ciagle sie lepi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, jak odczarowac dziecko? Bo mi chyba ktos pozazdroscil i mala od dwoch dni placze w kapieli. Nie mam pojecia co sie stalo :( Jak dotad nawet sie usmiechala jaksie ja kapalo, nawet nie pisla, a od poniedzialku normalnie lzy leca. Ale odpukac nocka dobra, pobudka o 5 na cycusia i nadal spanko. Ja mam takie dwa spiworki z polaru, jak z pierwszego linka, tylko nie takie sztywne, bo nie wiem czy starsze dziecko bedzie chcialo tak spac z rekami bardzo szeroko. A jak bedzie zimno, zawsze na spiworek moge polozyc kolderke. Moja tez sie strasznie wierci, kopie. Ja nadal wiaze ja do rozka, bo wszystko skopuje z siebie, nogi ida da nieba i to tyle razy az bedzie gola :) A rece tez pracuja, jak pisalam pieluszka leci daleko..czasem uloze jej pod broda do karmienia to zanim przystawie cyca juz pieluszki nie ma ;) Ale wczoraj usnela sama przez dzien i spala 2h :D Tylko smoka trzeba jej wsadzic jak usypia. Mam nadzieje Alkatraz ze cwiczenia pomoga szybciutko..a dawniej niektorzy sie cieszyli, ze dziecko silne i szybko sie rozwija . Mojej siostry synek taki byl, zaczal raczkowac w wieku 5 miesiecy i sam stawac przy lozku jak mial 6. A teraz jako nastolatek ma bardzo duze problemy z kregoslupem :( Agula, mam kilka takich bawelnianych spiworkow i jeszcze Niny w to nie wsadzilam. Mialam zamiar wczoraj, ale jak beczy przy tej kapieli wpakowalam ja do pajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzieki za opinie odnosnie spiworków... Milka, jaki jest gatunkowo ten spiworek co go masz ?? gruby materiał czy raczej cienki ?? rączki są odpinane ?? z góry dzieki za info... Surfitka, tak to już jest ze dzieciaczki nas zaskakują - czasem na plus a czasem... na pewno jej przejdzie, bez czarów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki;) Alkatraz moja Martynka bedzie miala 12-go sierpnia dwa miesiace ale tez uwazam ze jak na swoj wiek jest bardzo silna-glowke trzyma sztywno czasami tylko jej na boki sie kiwa i jak lezy na brzuszku to potrafi wysoko podniesc glowe tylko ze ja nie powiedzialam o tym lekarzowi bo myslalam ze to dobrze jak mala jest taka silna-holercia a jednak nie?? Wczoraj zarejestrowałam mała do ortopedy dopiero na 3 wrzesnia kumacie to?Miesiac czasu sie czeka.Mala bedzie miala prawie trzy miesiace czy to nie zapozno na pierwsze badanie bioderek?Bo moze pojde z nia wtedy prywatnie?Jak myslicie? Melania jeszcze raz gratuluje ze synus sam zasnał-moja Martynka uparta jest i chce u mnie na raczkach bo u tatusia tez nie zasnie-przylepka moja;))Poza tym wczoraj nie chcialam jej dodatkowo stresowac po tych szczepionkach byla jakas marudna i osowiała zasnela ok 21 i do 4:30 spala (hurra) ;)) tylko koszmary jakies miala bo nie raz budzila sie z placzem (chyba sniła jej sie ta piguła ktora dawala jej zastrzyk) :( ale przytulilam ja i spala dalej. Kirysek moja tez to ma,u niej to jest sapka i objawia takim jakby chrumkaniem,nawet jak dotkne jej plecow to wyczuwam jak jej\"chodza\" przy oddychaniu.Mi lekarka kazala smarowac mascia majerankowa i wkraplac sol morska-malej pomoglo:) Perłakrynicy ja moja mala karmie roznie po nocy domaga sie czesciej tzn jak sie obodzi okolo 5 nad ranem tak juz pozniej co dwie godzinki i tak jest do poludnia bo potem wytrzymuje trzy godzinki a twoje malenstweo jak czesto jada bo tez jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko mój mały ma 7 tygodni staram się nie dawać mu częściej niż co 3 godz. w nocy czasem jak zje o 20 to dopiero sie budzi o 2 - 3 a zdarzy sie ze i co 2 godz muszę dać. Od wczoraj zagęszczam mu mleczko kleikiem 1/2 miarki od mleka bo z niego straszny głód i zaczął się domagać jedzenia częściej a zjada 120 ml.Jutro idziemy na szczepienie ciekawe ile waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moja Mała karmie w dzien co 3 h w nocy w zaleznosci jak chce przewaznie je o 23 potem ok 2-4 i ok 5-8 nie ma jeszcze ustabilizowanych posiłków w nocy. Zjada miedzy 100 a 125 ml to tez zalezy od jej humorku i apetytu danego dnia. W dzien jezeli jest marudna miedzy 3 h to daje jej wody do picia, przewaznie jak sie napije to zrobi kupke. Zauwazyłam ze po piciu nie ma problemu z załatwieniem bo picie rozwadnia jej kupke i z niej wylatuje. Jak dawałam jej mniej picia to dzieciak męczył mi sie przy załatwianiu bo była zatwarda. Moja po szczepieniach była bardzo spokojna nie miała goraczki i przeszła to oki. Co do cwiczen to napewno jej pomoga dobrze ze tak szybko udało nam sie dostac na cwiczenia bo juz jutro idziemy- czytałam w inernecie ze duzo dzieci ma problemy z napieciem miesni ale cwiczenia przynosza szybko poprawe wiec sie tym nie martwie zabardzo. Od jutra bedziemy miały mała siłownie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis bylam z malym na badaniu krwi,dzielny byl,nawet sie nie wyrywal ani az tak nie plakal.jutro wyniki do odbioru.my tez mamy chodzic na rehabilitacje ale tylko dlatego ze wczesniak.20 zabiegow ma miec.dziewczyny,czy waszym pociechom tez czasem ulewa sie noskiem??bo kurcze Bartusiowi jak juz sie uleje to az oddychac nie moze,i bardzo placze.i co wtedy robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka mój tez tak miał ale trzymam go odbicia tak długo az nie odbije 3 razy i ulewa mniej. my dzisiaj po szczepieniu-niestety ale płakał popołudniu mocno bolała go nóżka wiec okłady z sody robiłam i dałam cxzopek wiburkol_n mój w dzień butle dostaje co 4 godziny miedzy tym po 2 godzinach herbatke a w nocy jak zje 8-9-10 to budzi się 4-5. waży 5340 a mierzy niewiem bo nie mierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----30.07- -----4400----53 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------01.08- - ---5100---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----28.07-- - -----4200-----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------22.07------4630---54,5 el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----21.07--- ----5200-----62 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----25.07 - - ----4250---58 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------??? ---------????-----?? Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----06.08-- ----5340-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----21.07-------4760- ---55 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----24.07 -------4200-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------?? kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----30.07- -----4400----53 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------01.08- - ---5100---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----28.07-- - -----4200-----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------22.07------4630---54,5 el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----21.07--- ----5200-----62 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----25.07 - - ----4250---58 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08--------4950----?? Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----06.08-- ----5340-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----21.07-------4760- ---55 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----24.07 -------4200-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------?? kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam -dzis jako pierwsza;) Wczoraj caly dzien Martynka spala w nocy juz gorzej nad ranem marudzila i teraz tez nie spi....zobaczymy jak bedzie potem no i juz musze uciekac:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!ja tylko na chwilke-mam złe wieSci bylismy na bioderkach i kinga ma niedojrzałoSc wrodzona prawego bioderka IIa-za 4 tyg.kontrol byc moze samo sie to naprawi tzn.mam szeroko mpieluchowac,na brzuszku duzo klasc,i nogi mammiec szeroko jak nie bedzie poprawy to bedzie przez 2miesiace nosic jakos rozworke koszli-to taka szyna ..............azie boje caly dzien jak sie dowiedzialam to ryczalam...............nie wyobrazam sobie jej w takiej szynie.............mam nadzieje ze bedzie ok-musi byc!!!!!!!!!!!!!!!!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka zasnela sama w lozeczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No nie wierze!!!;);) Pewnie dlugo nie pospi ale dla nas to i tak sukces bo ona nigdy w dzien sama nie usnela w lozeczku ,nie wiem to chyba jakis przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja nie denerwuj sie wszystko bedzie dobrze,trzeba byc dobrej mysli;) Ja ide na pierwsza wizyte do ortopedy dopiero za miesiac bo nie ma miejsc wolnych mala bedzie miala juz trzy miesiace i tez sie bardzo denerwuje czy wszystko bedzie ok bo w ksiazeczce ma wpisane wrodzona dysplazje bioderek....tez sie strasznie boje ale mam nadzieje ze bedzie dobrze i Ty tez musisz myslec pozytywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka, moje gratulacje !! teraz tylko sie nie poddawaj i tak usypiaj zawsze małą to szybko sie nauczy... a co do bioderek to ja na twoim miejscu bym nie czekała tyle, tylko poszła prywatnie- w tym przypadku czas sie liczy bardzo... beja, nie martw sie na zapas - moze szyna nie bedzie konieczna, a nawet jesli to nie jest ona taka straszna, wygląda to nie zbyt ładnie ale dzidzi to nie boli... kupilam spiworek z owieczką, bo dzis w nocy znów cały rozkopany a noce coraz to chłodniejsze będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynka kazdy ma w książeczce wrodzona dysplazje drukowanymi literami tak?a potem na bioderkach na wizycie lekarz wpisuje co i jak. a tak apropo to bardzo późno idziesz wiem że nie miałąś terminu wcześniej ale jak cię stać to idź prywatnie zapłacisz 100 a\\i masz z głowy-gorzej jak niemasz kasy bo 100 piechotą nie chodzi no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie mam pojecia czy kazdy ma wpisane ze dziecko ma wrodzona dysplazje-kompletnie sie na tym nie znam bo to pierwsze moje dziecko:) Macie racje chyba trzeba bedzie isc szybciej bo miesiac to jednak dlugo maz dostanie kasiorke i prywatnie pojdziemy.. Pluje sobie w twarz ze wczesniej nie poszlam!!!!!!!!!!!!!!! Martynka spi ladnie w lozeczku od ponad godziny;););) Teraz sie przebudza bo juz glodna sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka ja na pierwszą wizytę iboderek poszłam prywatnie, bo terminy też były bardzo dalekie, płaciłam 120 zł razem z usg i nie żałuję, bo jestem chociaż spokojna, a tak bym ciągle myślała, czy wszystko jest ok. Następną mamy mieć we wrześniu, ale już zapisaliśmy się na fundusz. Ciesze się, że wasze skarby zasypiaja same, mojej czasem też się uda, ale zazwyczaj usypia jak ją nosze do odbicia, chyba, że jeszcze jest nie najedzona to wtedy muszę ją nakarmić i tak w kółko. Nocka dzisiaj średnia, bo mała budziła się co dwie godziny a zawsze co 3-4, mam nadzieję, że to tylko przejściowy wyskok, bo ciężko mi było tak wstawać. Alkatraz pierwszy raz słyszę o tym, że dziecko może za szybko się rozwijać(zawsze myślałm, że to dobrze), my chodzimy też z Anulką na rehabilitacje ze względu na niedotlenie okołoporodowe, wczoraj właśnie byliśmy, pani rehabilitantka powiedziała, że według niej nie ma podstaw do niepokoju, no ale w domku też musimy z nią ćwiczyć, tak żeby dmuchać na zimne. Goba, dobrze, że Kubuś taki grzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.\\\\Jesteśmy z Julkiem juz w domku, ale mały nadal na antybiotykach. Wszpitalu przeprowadzili bardzo dużo badań-kilkakrotnie pobierali krew, badanie moczu, kału, punkcję lędźwiową rtg klatki piersiowej i brzuszka i nadal nie doszli do tego co to była za infekcja, po konsultacji mikrobiologicznej przepisali kolejny antybiotyk bo obawiają się że jeszcze infekcja do końca nie ustąpiła, a nie mogą dobrać właściwych antybiotyków. Maja nadzieję że te które dostaje teraz podziałają odpowiednio i zwalczą infekcje do końca. Muszę z nim raz dziennie jeździć do szpitala na zastrzyk. Widać ogólną poprawę, mały nie jest juz taki senny, nie ma biegunki i gorączki. Po podaniu dużej ilości płynów przez kroplówkę ustąpiło zażółcenie skóry i białka oczek nie są już żółte (mały poprostu wysikał bilirubinę i przez to organizm sie oczyścił). W piątek mają być jeszcze kolejne wyniki badań bo chcą sprawdzić dlaczego ta żółtaczka tak długo się utrzymywała. Zajęli się małym naprawdę dobrze i dodatkowo zrobili mu usg jąderek bo zwróciłam lekarzowi że jedno jąderko ma powiększone - ale na szczęście to nic poważnego i wyrośnie z tego. Acha okazało się że mogę jeśc prawie wszystko i mały na szczęście nie ma kolek- w szpitalu jadłam tak różne rzeczy o których bym nawet w domu nie pomyślała-poprostu bałabym się że małemu zaszkodzą-a tam jadłam i smażone i nabiał i fasolę i różne inne rzeczy. teraz nie będę musiała gotować 2 obiadów. Teraz muszę obudzić męża bo trzeba pojechać do szpitala na zastrzyk(a ja nie mam prawa jazdy), a on niestety od 2 dni spał tylko kilka godzin bo pracuje teraz na nocną zmianę a musiał zajmować się córeczką a wczoraj nas odebrać ze szpitala. Wieczorem jak bedę miała chwilkę to przeczytam co napisałyście podczas mojej nieobecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki odebrane i skosultowane z lekarzem,a wiec wszystko jest dobrze tylko ma z deczko za malo hemoglobiny i ma poprostu brac wiecej kropelek hemoferu czyli nie 2 a 5.a znow ze mna problem bo mam zle wyniki z moczu znaczy bardzo wysoka flore w moczu i mussze posiew zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejko jesli dziecko zaszybko sie rozwija i robi rzeczy jak 3 miesieczne niemowle w wieku 1,5 miesiaca moze miec problemy z kregoslupem bo on nie jest jeszcze na tyle wykształcony aby sprostac jej wygibasom. Byłam juz u lekarza niestety brak jest terminów na cwiczenia dopiero we wrzesniu zaczniemy chodzic na rechabilitcje ale Pani Doktor pokazała mi jak mam z Nia cwiczyc. Cwiczenia nie sa trudne i napewno sprawia małej przyjemnosc bedziemy cwiczyc w domku 4 razy dziennie po ok 20 min ale tez moge miedzy zalecanymi cwiczeniami rozruszac ja po5 minutek. Ja tez u ortopedy mam termin za miesiac. Narazie zeby bylo oki z bioderkami czesto nosze ja na swoim boku (tak zeby miala nóżki szeroko) również cwiczymy nózka lewa do prawej raczki wiem ze to pomaga. W sprawie szyny to wiem ze jak byłam mała to moja mama tez mi taka wkladała mówiła mi ze nie czułam z tego powodu jakiegos dyskomfortu. To trwało jakies 2 tygodnie teraz nie mam zadnym problemów i nigdy nie miałam wiec dziewczyny jesli wasze pociechy beda musiały miec szyne nie przejmujcie sie tym to dla dobra maluszków i napewno bo niej bedzie wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demilunka ciesze sie, ze wszystko wraca do normy. Dobrze, ze zadzwonilas po pielegniarke, jak zaniepokoil cie dlugi sen Julka. Trzeba sluchac intuicji. Melania ja mam identyczny spiworek, ale z C§A, z weluru, i z odpinanymi rekawami. Narazie jeszcze nie korzystalam- mala nie rozkopuje sie, wiec spi pod kolderka. Mysle, ze napewno sie sprawdzi. Moja Mala lezy w lezaczku, jeszcze 2 dni temu plakala jak jado niego wsadzalam, a dzisiaj z fascynacja przyglada sie wiszacym pluszakom. Wysle wieczorkiem pare zdjec ze spacerku, bo u nas pogoda piekna, wiec chodzimy duuuzo. Goba napisz jak odczarowalas Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×