Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość ewelona
dzien dobry dziewczyny! jestesmy juz po 2zastrzyku, ojj jak plakkal i usnol w ciagu minuty.noc jakos przetrwalismy wstal kolo 2 zjadl 60 a potem o 6 i tez 60. teraz czaekam jak wstanie. troche mniej jakby kaszlal ale charchocze mu w piersiac okropnie i nieumie odkaslac tej flegmy bidulek. . dzwonilam wczoraj do tej lekarki od brzuszka i powiedziala ze moze banki postawic a nie kluc takiego dziecka. jeszcze musze pomyslec. ja jak bylam mala to tylko banki mi pomagaly na oskrzela. surfitko witaj! spotykamy sie na kolejnym forum!! dziewczyny mi tez wlosy wypadaly okropnie niedosc ze mam zadkie to jeszcze to ale kupilam w aptece skrzypo wita kuracja 40dniowa 2xdziennie tabletki i powiem wam ze widze efekty, wychodza ale nie az tak a biore 2tydzien dopiero. ok zmykam gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelona
ja tez bylam na obczyznie ale jak zaszlam w ciaze to w 12 tc wrocilismy na stale do kraju i mieszkam w kieleckim pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! u nas wszystko ok,szczepienie bylo w piatek,nie goraczkowal po nim.tylko znow Bartus dostal kataru niedawno mu przeszedl i od nowa.chyba jutro pojde z nim do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mi tez fryzjer chodzi po glowie ale nie mam sie kiedy wybrac a wlosy mi wypadaja straaasznie :-( no ale niestety tak to jest ze po ciazy wlosy leca mi jeszcze w zeby poszlo , jeden juz wyrwany no i ogolnie mam bardzo wrazliwe :-O wybieram sie z malym na spacerek zaraz bo wlasnie zjadl mleko ale tez je tylko 120 widac mu to starcza ide sie szykowac bo juz marudzi do potem dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przejdę na głodówkę. Wciąż jestem za gruba. Beja jak tam twoja dieta? daje wymierne rezultaty? Może też jej spróbuję. Troszkę się boję czy nie stracę przez to pokarmu. Ale pamietam że z Maksiem nie jadłam prawie wcale a mleko nie zanikło. Jestem wstrętna i gruba. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelona
hej. maciek zjadl przed 11 az 160, jestem w szoku bo zadko kiedy tyle zjadl zawsze 120 a teraz jak jest chory to malo je. moze juz zdrowieje??!! ja tez sie zle czuje w swojej skorze u fryzjera bylam 2miesiace temu ale jak sie siedzi w domu non stop to nic sie niechce zadbac o swoj wyglad a o makijazu to juz zapomnialam. po ciazy schudlam 20kilo ale to i tak malutko bo na koniec ciazy wazylam 107kilo wygladalam jak bobmba (i nadal tak jest) ale trzeba sie zmotywowac a tak sie niechce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilysmy ze spacerku i z zakupow i teraz bedziemy gotowac zupke pomidorowa mniam mniam:) U mnie dieta tak sobie ,w sumie nie jem prawie wogole slodyczy ale waga i tak stoi w miejscu i dlatego dzis pozwolilam sobie na faworki hehe Ja tez nie czuje sie dobrze ze soba ale malowac staram sie codziennie t5ak chociaz dla siebie bo lubie to robic teraz tylko zostalo cos z wlosami zrobic i bedzie w miare. Uciekam bo zua na gazie paaaapaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Witaj Ewelona! Melduje sie na posterunku. Nie pisałam, bom chora i nic mi się nie chce... A do fryzjera to też bym sie wybrała, na głowie mam strzechę nieufarbowanych, postrzępionych resztek włosów. Moja Dorcia ma największy ubaw jak wyrwie mi garść, a że włosy słabe, to przychodzi jej to z łatwością. Muszę nadrobić zaległości i poczytać co tam u was, widziałam na interii że są nowe zdjęcia, udało mi się tylko obejrzec Martynkę i domek. I Martynka i domek śliczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ,sorrki ze nie pisalam ,ale wiecie jak to jest jak chlop non stop w domu hehehe Ewelona witaj!!!!!Duzo zdrowka dla malego.Ja tez kiedys przezywalam to co Ty.Moj ,dzisiaj 14letni syn,jak mial 2 mesiace tez mial zapalenie oskrzeli i dostal 20 zastrzykow ,to bylo straszne,trzymaj sie kochana!!!!!! Mi wlosy nie wypadaja hehehe ale tez sie wybieram do fryca ,moze za tydzien pojde.U mnie z kilosami dochodzi do formy ,dzisiaj kupilam sobie dzinsy nr 29 i wlazlam,ledwo ale wlazlam HUUUUUUUUUUUUrra,ale jeszcze w wiele spodnie nie wchodze bo prawie wszystkie mam 28 nr,ale pracuje nad tym. U nas Ok ,maly grzeczny ,spi ladnie ,zdrowy!!!!!!!!!!!Za tdzien bede wiedziala wyniki krwi i czy ma te alergie czy nie.Ale plamek juz nie ma nigdzie i skorka tez nie jest sucha.OK!!!!!!!!!! Goba ,nie krzycz hehehehe wybacz kochana moje zaniedbanie na forum,ale moj chlop to zawsze jeczy eeeeeeeeeeeee i znow cos piszesz?Musze mezulkowi towarzyszyc na jego urlopie hehehehe,ale jutro bede pierwsza na kawce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziewczynki dzisiaj jeszcze wpadne a teraz spadam pa zdrowka dla dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam zdjęcie mojej nowej fryzury na interie. Kuba ma katar spadam obrobić troche w domu bo dopiero wróciłam ijuż komp;-) do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi ja co tydzien od 3 tyg.sama komponuje sobie diete na tydgrzień pisze na kartce i przylepiam do lodówki .podaje przykładowy na ten tydz. pon. sniadanie-kawa zcukrem,3 kawałki pieczywa chrupkiego z szynka.ser krojonym,ogórkiem,pomidorem obiad-poł torebki ryzu ugotowac,poł torebki warzyw na patelnie -mrozonka 450grugotowac i polac sosem ze słoika pomidorowym kolacja-5sucharkow,kisiel w kubku słodka chwila-zalewasz wrzatkiem i juz Codzeinnie butla wody nieg,1,5li kawa po poludniu wtorek sniadanie-kawa z cukrerem,i to samo co w poniedziałek obiad-serek wiejski ,1 jajko gotowane kolqacja -jogurt,owoc obojetnie jakinp.1 banan,lub 1 jabłko Sroda sniad-kawa z cukrem,platki z mlekiem ob-platki z mlekiem kol-platki z mlekiem Czwartek sniad-kawa z cukrem,jogurt ob-goytowana ryba,goracy kubek -zupka kol-groszek konserwowy z puszki piatek sn-kawa z cukrem,kostka twarogu ob-2 pałki kurczaka gotowane i warzywa gotowane kol-jogurt,5sucharkow sobota sn-kawa zcukrem,fasola z puszki ob-ryba w galarecie kol-zupka dniowo dhinska niedziela sn-kawa z cukrem,3 kawałki piecywa chrupkiego,z wedlina,ser,pomid,ogorek ob-gotowane kotlety sojowe7szt kol-jogurt,owoc szalu nie ma 1,5 tygodniowo do 2 i 200-brzuszkow robie jak dzieciaki mi dadza.a w spodnie wchodze w nogach ok ale jak sie zapne to baleron sie zwija i mozna oh,,,,eć wszystko ok tylko ten brzuch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak wy sie lapiecie kto jest kto na nk?macie jakas tabelke?bo ja czasem zagladam na na profil ale z reguly nie kojarze:)tylko co poniektore i to przez maluchy:)moja juz spi,zasnela o17 jak wrocilismy do domu,wiec dla mnie poki co laba:D tez jestem na diecie,wprawdzie nie dokonca stosuje ja jak powinnam,ale po pasku WIDZE EFEKTY-1 dziurka mniej przez 2 tyg,mozem gdybym scisle sie trzymala zasad..tyle ze brak mi silnej woli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla, jak wejdziesz na strone glowna profilu to czesc dziewczyn sie podpisala nickiem. Niestety nie wszystkie, mimo naszych prosb. Tego nie widac przez innych uzytkownikow, bo nasz profil jest tak ustawiony. Ja tez nie wiem kto jest kim do konca...a ty mieszkasz we wloszech??? Bo te zdjecia we Wloszech mamy z ta dziewczynka boskie. Malutka przesliczna :D:D:D A i mama bardzo ladna babka. Goba, jaka zmiana :) Fajnie - tak inaczej. Beja, to taka prawie ;) dieta co ja mam, tyle ze pije mniej kawy i nie jem przez caly dzien platkow..i jakos nie chudne. Ja to chyba musze tylko mineralna jesc i kapuste z marchewka gotowana to wtedy schudne - raz tak zrobilam i schudlam przez 2 tygodnie 6 kg. I nawet jojo nie bylo. Tez mam oponke, chociaz dzis w pracy kolega mnie skomplementowal ze taka szczupla jestem :P Ale to bylo, ze bez brzucha ciazowego :P Bo ja tam doskonale wiem, jak wygladam. Ewelona, tez masz pco, tak? Mierzejka, mam nadzieje, ze mala zacznie lepiej spac w koncu. Moja ostatnio budzi sie 2, dam jej flache i odkladam do lozeczka. Okolo 5 rano budzi mnie, nie tyle ze placze co strasznie rozrabia i kreci sie po lozeczku, lomot taki robi bo nogi podrzuca, i biore ja do siebie wtedy,zasypiamy od razu, wstajemy o 6 na flache i idziemy dalej spac - i dzis np zaspalam troche ;), a ona jak wychodzilam po 8 dalej spala ;) Melania, mam nadzieje, ze bole kregoslupa sie skoncza. Beja, moja tez zawsze pije tylko 120 co 3 h. Buziaczki dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U mnie maly zastoj w pisaniu , bo jakos czasu barak a jak byl czas to nie bylo internetu . Camomilla... na NK w komentarzach do profilu jest wpisane kto -jest -kto :) Ja czekam do wiosny z dieta :P , na razie dopuki karmie nie odmawiam sobie , jak na razie wchodze w jedne jeansy , tyle ze sa gumkowe :( . Ewelona witaj wsrod czercowek :D Moje wloski jakos sie trzymaja , po pierwszej ciazy tez nie mialam problemu z wypadajacymi wlosami, mam nadzieje te teraz tez mie to ominie. Ja zawsze mialam dlugie wlosy, a rok temu sielam i dopiero teraz odrosly do takiej dlugosci , ze moge zwiazac kucyka i tak mi najwygodniej przy dzieciach Moje dziewczynki wstaly dzis o 5 !!!! teraz odsypiaja , a ja biore sie za odiad mala_mi co ty opowiadasz !!! Widzialam zdjecia ,jestes piekna kobieta!!!!! :) A jak przestaniesz karmic to waga sama dojdzie do normy, wedlog mojej teorii jakis zapas tluszczu musi byc , na wszelki wypadek :D :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka,Agula dzieki🌼 ze mnie gapa nieslychana jest:D:D jak wchodzilam na profil to nie przyszlo mi do glowy zeby zjechac w dol do komentarzy!juz sie dopisalam:) Martynka12 czerwiec ogladam wlasnie Ciebie i na jednym zdjeciu ze chrzcin moze to smiesznie zabrzmi,ale jakbym widziala moja Claudie szok:)ale podobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla ze niby ja jestem odobna do Twojej corci?Czy moja Martynka do twojej? Bo sie troche zgubiłam:P Ide chwile na allegro zobaczyc jakies telefony bo moj mi sie znudzil ale zajrze tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jeszcze wszyscy spia???? Oj kobitki wstawac i kawke ze mna wyic prosze:P Wczoraj kupilam malej zuke jarzynowa i dynie z ziemniaczkami i zastanawiam sie co jej najpierw dac Kurcze ta dynia podejrzewam ze nie bedzie jej smakowac,po co ja ja kupilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja do mojej oczywiscie:)takie mialam przynajmniej wrazenie.Ja dzis taka troche niedospana,bo do 3 w nocy kimalam na kanapie hehe taki film byl ciekawy,ze az mnie sen zmozyl:p po 5 z kolei mala jeknela,otworzyla oczy to myslalam ze chce jesc,zrobilam butle,wracam a ta spi w najlepsze.no ale tak mi sie smutno zrobilo ze spala sama w lozeczku to ja przenioslam do nas i wtedy sie rozbudzila:)dalam butle,zjadla i zasnela znow ze mna,przed chwila wciagnela drugie sniadanko:)a ja pije herbatke i tak mysle czy isc na rynek dzis czy nie,ale chyba pojde chocby tylko po marchew:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dolaczam sie do kawki .Moj jeszcze spi od wczoraj bez wybudzania, to jest spioch maly.Ide wypic kawke i zapalic papieroska....................pa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gosiek co ty mu dodajesz do tego mleka ze ci tyle spi :-P ja tez tak chce moj mnie dzisiaj w nocy o 4 po flache pogonil teraz taz kawkuje i obmyslam plan dzialania na dzisiaj :-P chyba wyskocze do miasta bo chce se kupic torbe nowa ale w miare pojemna juz iles przejzalam i nie moge sie zdecydowac a na swoja juz patrzec nie moge tak sie wysluzyla :-( co robicie na obiad? dajcie pomysla pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia29,wiesz co czytalam na innym topiku przypadkowo??????Ze jedna z dziewczyn zeby jej dziecko lepiej w nocy spalo to moczy kostke cukru w wodce i podaje dziecku na noc ,kuuuuuuuuuumasz???????????Tak jej doradzila tesciowa.Ja myslalam na poczatku ze ona sobie jaja robi,ale nie!!!!!!Dziewczyny ja zbluzgaly a ja byla w szoku,co za glupota ludzka!!!!!!!!!!!Zacofanie?!!!!!!!!!Do tego poszla do lekarza z dzieckiem i przy okazji zapytala sie czy jest to ok co ona stosuje i czy nie szkodzi to dziecku to lekarz ja opierdolil,a ona zdziwiona pisze\"To dlaczego tesciowa mi tak doradzila????\"Jakas niedorobiona ta dziewucha ,szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj to ju tak ma z tym spaniem,alkoholem go nie poje nie nie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja )stałam 30min temu:-) mąż szwedł później do pracy wiec wształąm o 7 wyszykowałam wiki do przedszkola dałąm małemu butle i poszliśmy dalej spać-a ten teraz lezy i dziwnie mruczy-moze przezywa ze spała z mama w łóżku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzie dobry dziwcznki. my juz jestesmy po 4 zastrzyku jeszcze 6 zostalo. dzis nawet nieplakal jak mu robila az sie zdziwilismy bardzo. wczoraj popoludniu dalam mu zupki jarzynowej ze sloika i zjadl az pol, mojej niechce wogole jak mu robie a ta zjadl. potem zjadl 150 ok 5 i dopiero o 2w nocy sie obudzil. przez ta chorobe poprzestawialo mu sie nie je co 3-4godz tylko co 6-8godz po 150-160, bezsensu wolalam co 3godz mu dac a tak to niewiem kidy glodny jest a jak wlaczy mu sie syrena to niema mowy o jedzeniu. 4zastrzyki wzial ale widze poprawe mniej kaszle i mniej charchocze mu. ciesze sie bardzo!! surfitko - tak, ja tez niestety mam to nieszczesne pco. wczoraj bylam u lekarza i niestety doslalam znow luteine na wywolanie okresu. caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia tego sposobu z wodka na spanie nie polecam hehehehehehehe na obiad sama nie wiem co zrobic,pustka w glowie totalna.Moj teraz gada sobie i rzy jak konik.Ide sie z nim pobawic troszke pa wroce jeszcze hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja znowu tylko na chwilkę. Powiem wam że mój mały dostał wczoraj wieczorem mleko z kleikiem ryżowym (2 łyżeczki na 210 ml) spał 10 godzin nieprzerwanie. O 6 sie obudził, wypił mleczko i dalej sobie śpi. Chyba mu te mleczko służy a pił je aż mu się uszy trzęsły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×