Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Kurcze moja juleczka pare razy zakaszlala chyba przejde sie z nia do pediatry moze jakis syropek przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie linka do tego artykułu. Ale ja się nie boję szczepionek, wiadomo, że bardziej w pamięci utkwi taki jeden przypadek na milion, niż to ilu dzieciom to pomogło ;) Kupujemy Kajci te szczepionki 6w1 i ja jestem bardzo zadowolona, ani gorączki, ani marudna nie jest, tylko płacze podczas, ale nie wiele. Uciekamy na spacerek, bo na pocztę musimy iść papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w gogle smierc małego jasia po szczepiace w łodzi i ci powinno wyszukac. Moja julcia po ostatniej szczepiace miała 38.5 kres goraczki ale ona ma podawane oby dwie i to chyba dla tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, może się jeszcze wstrzymaj, bo dziec czasem kaszlą, w ten sposób sobie oczyszczają drogi oddechowe. Z tego samego powodu kichają. Chociaż, to ty wiesz najlepiej, co się dzieje z Twoim maleństwem. Dobra teraz na serio już kompa wyłączam, do później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki;) Ja juz kawke wypilam, ale chetnie skusze sie jeszcze na capucino. Wstalysmy dzisiaj o 10; mala zjadla, a teraz sobie gada, i patrzy tutaj na mnie:) U nas pogoda jak narazie piekna, zobaczymy jak dalej bedzie. Bylam na interii- sliczne dziewczynki, Gabi ma wloski geste- super. Mojej niestety wycieraja sie na tyle, a na czubku taki irokez stoi;) Wszystkim karmiacym mamom gratuluje wytrwalosci- nie ma nic lepszego od cyca. Ewcia prosze Cie nie kus sie na to mleko, schowaj to gleboko na polke, i nie dokarmiaj malego. Dzieci szybko do butli sie przazwyczajaja, a potem cyca do ust nie chca wziac. Jak przystawiam teraz Maje to wrzask jest:( Kasia, a jak malutka ma dalej problemy brzuszkowe??? Pytalas o ta nietolerancje laktozy?? Dzieci maja przy tej nietolerancjo bole brzuszka, i wzdecia. Przy skazie bialkowej tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moja tez tak miala ze przez dwa dni pokasływała ale przeszlo jej to.Poza tym dzieci w tym wieku slinia sie jak nie wiem co i moze jej ta slinka poprostu zalatuje do gardelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja też poproszę capuccino, bo chyba ktos serwował. Ja dorzucę do tego murzynka z ciepłą polewą. u mnie powrót do codzienności, rodzice wyjechali i jakoś tak mi smutno, bo nie wiem kiedy się znowu zobaczymy. Pogodę mamy super, może nie jest za ciepło, ale słoneczko świeci aż miło. Zaraz odbieram małą ze szkoły i idziemy nad morze po plaży troche pospacerować. Mój maluszek ostatnio w dzień marudny jest, czasem trudno go uspokoić, ale nie narzekam za bardzo bo w nocy ładnie śpi, a od czasu kiedy dodaję mu na noc kleiku do mleka to spi nieprzerwanie 10 godzin, budzi się o 6 wypije mleczko i potem jescze zasypia na 1-2 godzinki. prawdę powiedziawszy mam nadzieję że to jego marudzenie to wina ząbków, bo przynajmniej jakis wytłumaczalny powód byłby. Powiem wam dziewczyny ze ostatnio dostałam list od lekarza - po wizycie u pediatry - na szczęście wszystko ok, tylko w poniedziałek jedziemy na badanie słuchu tak na wszelki wypadek. Najgorsze jest to że podejrzewali u małego sepsę lub zapalenie opon mózgowych. Na szczęście to nie było to. Ale postanowiłam o tym więcej nie myśleć. Dzięki Bogu było i minęło. Czeka naj jeszcze tylko za kilka miesięcy druga rutynowa kontrola. Piszecie o fryzjerach - ja tez się chyba skuszę i podetne włosy. Jak narazie zafarbowałam bo odrosty juz miałam straszne. teraz uciekam bo nie chcę się spóźnić po wiki. Pozdrowienia dla Was i dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka jak zmiana :) pewnie Kajunia cie nie poznala :) ja przed urodzeniem mojego 1 synka tez mialam takie dlugie wlosy i zcielam je na jeza :) ciezko mi bylo sie przyzwyczaic ;) Milka masz racje,ze dzieci przyzwyczajaja sie do butli,ale ja pomyslalam ze moze w nocy da nam pospac ;) a to mleko jest tak ohydne blee,nawet moj kotek nie chcial pic ;) Milka ja zapomnialam jakie jest haslo na nk - nie pomoge :( demiluna to dobrze ze malutki jest zdrowy. ale cie nastraszyli z tymi chorobami,pewnie przezylas swoje :( najwazniejsze ze wszystko ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wpadlam tylko przywitac sie i podziekowac za komplementy dla moich dziewczynek 🌻 Gabi urodzila sie juz 1 cm wloskami i nie wypadly jej , a teraz ma fajna czuprynke . Zmykam ogarnac mieszkanie, bo zaraz przychodzi do nas Kamilki kolezanka. Choc w sumie to nie wiem po co mam sprzatac i tak zrobia mi niezly balagan w domu :) . Kiedy cigla latalam i sprzatalam, a teraz dalam sobie na luz, bo i tak cigle jest to samo :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! czytałam o tym chłopczyku straszna tragedia i patrzyłam w ksiazeczke moja miała tez ta szczepionke !!!!!!szok! wiecie co mi sie dzis przydarzyło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jechałm z małą autobusem MZK i zostałm wyzwana od ku...dziw... i itp.wiecie dlaczego????????????????Starym babciom nie podobało sie ze dKINGA płakał a w wózku!!!!!!!!!!!! była straszna awantura!!!!!!!!! chcieli na mnie policje wzywać!!!!!!!Słabo co??????????????? jak mia lam ja uspokoić wziąć na reće?I sie wywrócić w autobusie???????????tacy fajni stanęli w mojej obronie i zaczeli nte baby tez wyzywa c a ja tez nieżle im dalam~!~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!! boze co za ludzie!!!!!!!!!Ze wyrodna matka jestem,ze cycki mam na wierzchu a dzieciakowi jest za gorąćo!!!!!!!!!!!!! zebym ja odkryła!!!!!!!!!!!1 Co za wredota mówie WAM!!!!!!!!!!!!!!!! GOSIEK 35 ja własnie dąże do twojej wagi ,jestem dość wysoka wiec taka waga jest dla mnie ok!zawsze miałam 62-66kg!!!!!a miesciałam sie nawet w 36 ale standard to 38,40zalezy od fasonu ubrania! Jutro jak zawsze co sobota jade do moich rodziców z dzieciaczkami 30minut autobusem!!!!!!sie bebde telepac!no niestety nie mam prawa jazdy a samochód stoi bo mojego woża do pracy!!!!!!!!!! GOSIEK 35 nie ćwiczyłam 2 dni dopiero dziś ale z mich planów na dziś lipa!!!!!!nie mam siły i nie chce mi sie!zrobiłam połowe planu 1ooprzysiadow i 100brzuszków!!!!!Ech,,,,,,,,,,,,trz abyło nie żreć jak tensłoń teraz mam za swoje!!!!!!!!!he,he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie nie było ale u nas była śliczna pogoda i strałam się być z Hanią jak najwięcej na spacerkach. A dziś zrobiło się zimno i byłyśmy tylko 3 godzinko bo zmarzłam. U nas nocki są oki mała budzi się ok 2 na mleczko i śpi do 7 czasem do 8 30 zależy jak ma ochote. A wieczorkiem dostaje amku o 20 i spać. Jutro konczy 4 miesiące narazie dostawała tylko jabłuszko i wczoraj marcheweczke ale marchew jej zabardzo nie smakuje. Dziś dostanie jabłuszko z bananem bo dostałam w przesyłce promocyjnej. Pisalyście o fryzurkach ja byłam 2 tyg. temu na balejagu i podciełam włoski za to zapłaciłam 150 zł. drogo ale zawsze chodze do jednego zakładu bo zawsze jestem zadowolona. Ewcia widze że koleżanka po fachu HA ha ja też jestem fryzjerką ale bardzo nie lubie tego zawodu. Fryzjerstwo zrobiłam w czasie stdiów zaocznych bo nie miałam co robić w tygodniu. ale jak tylko zdałam egzamin czeladniczy wiedziałam że nie bedzie to mój zawód. Martnko pisałaś że jesteś z pomorza a dokładniej z jakiego miasta? Dziś poszłam małej kupić pieluszki i wydałam 250 zł bo zobaczyłam ładna kurteczke jakiś sweterek rajstopki i uzbierało się, mam nadzieje że mój mąż nie będzie tylko zadużo narzekał bo wszystko wydałam na małą. pozdrawiam ps witam nowe kobitki tak tylko i ewelone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a która to Aneta panusz na nk naszej??? witam kobitki my juz po obidzie-mały zjadł słoiczek zupki a ja pomidorówka a wiki kotlecika chciałam dzisiaj za wszelkie skarby zrobić brzdąca i co????wielkie g.... biszkopt do dupy a krem sie nie stęgmnął narazie siedzi w lodówce zobaczymy jutro co bedzie. jutro jade na groby apropo wagi ja niemam motywacji na zime jestem jak ta słonica kinga co u nas w Poznaniu sie jej umarło ze starości;-)waga ok.66 160cm-masakra-ale pieprze to narazie przyjdzie czas to zjade:-) alkatraz posłałam ci zaproszenie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja kochana,ja zeby miec moj rozmiar 36 to musze wazyc moje 58-60kg przy wzroscie 169cm,ale juz blizej niz dalej.Tez w ciazy zarlam jak swinia przytylam 28kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! maly bedzie teraz jadl a ja czekam na meza papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam ten artykul o Jasiu co zmarl od szczepionki i tak mi smutno sie zrobilo. Nie wyobrazam sobie siebie w tej sytuacji :( Nina dzis ladnie przespala cala noc ( wstala dopiero o 5 na flache), troszke mi zmarzla w nocy, mam nadzieje, ze nie zachoruje. Przykrylam ja kocem, ale mimo to w nocy zrobilo sie chlodno. Agula - Gabi male cudo. Ale z niej kluseczka jest ;) Taka do schrupania. Elmirka, ja tez cie wolalam w dlugich wlosach. A twoja mala taka kruszynka, chociaz w sumie podwoila swoja wage urodzeniowa, wiec ponoc dobrze wazy. Slodziak malutki :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki to straszne tak male dzieciatko zmarlo,biedny ten chlopczyk,wspolczuje rodzica. Tak pomyslalam o moim Erysiu. jejku co rodzice musza czuc,lezki z oczu mi plyna,straszne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala dzisiaj 2 godz na dworze przepala, az sprawdzalam czy wszystko ok, bo normalnie to tak po 30 min sypia w ciagu dnia. Widze, ze dziewczyny, ktore planowaly zmiane fryzury juz sa po, a ja jutro jade, ale koncepcji zadnej nie mam. Licze na dobre oko, i wprawna reke fryzjerki;) Maya teraz bawi sie swoimi raczkami, i gada do lampy- nie wiem co ona w tej lampie widzi, zawsze jak ja poloze w poblizu, to zaczyna smiac sie, i gadac do niej;)- to znalazla sobie kolezanke;) Dziewczyny katujecie sie jakimis dietami, a ja wogole apetytu nie mam, nawet na ciasta. A kawe to moglabym litrami pic. Czasami jem dopiero o 17 jak maz z pracy wraca. Z tego powodu tez miedzy innymi zaczelam corcie butelka karmic, bo to moje mleko chyba niepelnowartosciowe bylo. Surfitka ladnie Ninka spi, kiedy ja doczekam sie przespanej nocy??? Juz praktykuje sposob na smoczek, i owszem sprawdza sie nad ranem, ale je jeszcze o 11, i 3 w nocy moja mloda wypija mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Milka,nie czytaj tego. Milka bidulko a czemu ty nie mozesz jesc ? moj Erys tak krzyczy - krzyczek taki sie zrobil. zaraz ide go kapac,pozniej cycy i lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój juz śpi Wiki wariuje jak cholera. ja ide kąpu kąpu i AAaaaaaaa do jutra popołudniu bo mnie nie ma papa laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz ja jestem z Wejherowa tj. koło Gdyni a dlaczego pytasz? Czyzbys mieszkała niedaleko? Ja juz na dzisiaj mam wolne ,mała spi wiec luzik:) Tylko cos mnie jajnik boli:( Musze dzis z mezem posiedziec,bo cos go na sentymenty wzielo chyba nawet wiem czemu----pewnie cos ode mnie chce hihi :P:P Jakby mnie dzis nie bylo to milej i przespanej nocki Paa Paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko ja jestem z Elbląga więc niedaleko a rodzinke mam w Redzie wię jjak kiedyś bede do nich jechała to może zorganizujmy małe spotkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy szykujecie sie do spania a my dopiero do drzemki popoludniowej :) Starsze panny chyba juz spia , bo cisza w pokojach , a Gabi buja sie w lezaczku, mam nadzieje ze tez zaraz usnie. A ja mam czas na kawke :D , wam nie proponuje bo nie bedziecie mogly spac w nocy :P Z obiadem mam luzik, maz jak przyjedzie z precy to zaofiarowal sie ze usmazy rybke , mniam, uwielbiam rybki Ja tez juz nie czytam takich artykulow bo stasznie to przezywam :( Malej moglabym juz spinki we wlosy wpinac, ciesze sie ze jej nie wypadly po urodzenia, bo Kamilka byla lysa jak kolano, dopiero na roczek miala takie wlosy jak Gabrysia ma teraz. Ja czytam o waszych nowych fryzurkach to i mnie naszla ochota na male zmiany na glowie. Miesiac temu zrobilam pasemka, ale mozna je juz odswiezyc , no i przy okazji zrobilabym sobie grzywke :) Martnka obowiazki malzenskie trzeba wypelniac :P :D Ja jak widze ze maz dokladnie pucuje zeby ( nie tak na odwal) to wiem , ze bedzie cos chcial .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula. hahaha :D Moj ostatnio nie spracowany to chce mnie zameczyc :( Codziennie by zeby pucowal ;) A Ninie tez probowalam spinki zakladac ale wszystko zdziera, z tylu ma takiego kicka na 7-8 cm :) Wogole ma tak dlugie wlosy :) Ale twoja Gabi ma takie geste, sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ten twoj chlop energi :P Moja ma na odwrot , na gorze czuprynke i a na dole krotkie, fryzurke ma podobna do nowej fryzurki Elmirki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jutro jedzie na ryby i znowu sama z dziecmi :( A ja nawet do sklepu nie moge pojechac bo zaraz jakas awaria w domu , wczoraj pojechalam na zakupy za starsza a Gabi zostala z tata, w razie co to mial dzwonic. No i chodze po tym sklepie ucieszona , ze kom nie dzwoni, ze mam luzik, a dopiero przy kasie zorietowalam sie ze kom. zostalal w samochodzie !!!! Lece, a tam telefon az czerwony od nieodebranych rozmow !!!!! Gdy zadzwonilam do domu to tylko slyszalam wrzask malej :( , jechalam do domu ze lzami w oczach i wyrzutami , ze zostawilam ja :( . Dziekuje za takie wyprawy , nastepnym razem biore Gabrysie ze soba, a P niech siedzi z Kamilka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agula, tatus nie bardzo sie sprawdzil jako opiekunka. CZemu gabi plakala? A moj pewnie tez jutro na ryby :o Juz nawet sie nie pluje, bo mi sie nie chce. Lubie byc z Ninka sama, przyulamy sie, bawimy i razem spimy ;) A energi ma duzo, bo nie pracuje :( Jak pojdzie do roboty to mu na szczescie jej troche wyparuje, bo juz nudne sie robi moje nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×