Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej,Moj wstal i siedzi sobie w ozku z grzechotka w raczce.Wlasnie sobie zrobilam termin u ginekologa,czas sie w koncu wybrac po porodzie.................. Milka ja podalam mu ten deserek z keksem i taka madra bylam ze jak zjadl to doczytalam ze keks ,zawiera male ilosci jajka i orzechow,brrrrrrrrrrrrrrrrrr czyli najwiekszych alergenow i mam teraz taki problem ,a mianowicie nie wiem do konca czy wszystko jest ok,bo na buzce ma mal plamke czerwona ale dokladnie nie wiem od czego wydaje mi sie ze to nie od keksa,tylko przez madrego tatusia.Juz tyle razy mu klepie i mowie zeby nie calowal go tak mocno w buzke,a moj Pan wczoraj przyszedl z pracy i bawil sie z Kuba,calowal go tarmosil,laskotal,a wiadomo ze u faceta twarz po goleniu nie jest super delikatana i jeszcze wysmarowana wodami,wyperfumowany.Jak zaczelam go ochrzaniac ,ale nie dociera,zapomina sie a ja jestem uczulona, jak widze jak on Kube caluje,a potem rozne slady na buzce.Co za chlopy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I teraz nie wiem od cuego ta mala plamka,ale na 95proc,mysle ze od mojego chlopa heheheh Jak zniknie mu to ,to podam jeszcze raz tego keksa by sie upewnic i w razie czego wyeliminowac go z jadlospisu Kuby,eeeeeeeeehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna,juz raczej ospy nie powinny dostac dzieciaczki,oby nie!!!!!!!!!! Moj tez jadl jablko z jagodami ,krzywil sie na poczatku ale zjadl nawet ladnie i nic mu nie bylo.Moze Twoj za duzo opchnal????????hehehe ale wiadomo kazde dziecko inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Mala juz po obiadku,zupka z marchewki i ziemniaka+sloiczek gruszki.Wsunela wszystko:)Ja wczoraj malo co a nie zostalam studentka prawa:D:Dpojechalam zeby sie zapisac na studia,no i pomylilam sekretariaty!!kapnelam sie doslownie w ostatniej chwili,jak juz mialam potwierdzenie zdania dokumentow.jakby tego brakowalo, wybiegajac zbilam sobie maly palec u prawej reki.Powinnam isc chyba do lekarza z tym,moze przeswietlic,ale ja do lekarza to ostatnia.wczoraj wieczorem tak zalozylam pieluszke,ze mala sie obsikala cala:D u nas dzisiaj na obiad aluszki rybne z mikrofali z salatka,zeby bylo bardziej lekkostrawnie,bo przedwczoraj najedlimsy sie spaghetti z miesem a pod wieczor poszlismy biegac...i bylo baardzo ciezko:D mam takie pytanie.czy wasze dzieci krzycza??bo ja mam wrazenie ze mi rosnie maly krzykun.bo ona np lezy sobie w lozeczku,bawi sie,gaworzy-mowi hej ejj:) az tu nagle wisk ze uszy wiedna,a ona ma z tego ubaw!!im glosniejsze darcie sie tym wieksza radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canonilla- moj maciek od niedawna nauczył sie krzyczec i piszczec, bawi sie gaworzy i nagle piszczy i krzyczy a podoba mu sie to bardzo, moj maz jak wracal z pracy wczoraj uslyszal jago krzyk na parterze (a mieszkamy na 2pietrze) wpad do domu jak oparzony bo myslal ze cos sie dzieje zlego a maciek w najlepsze smieje sie w głos. takze to chyba kolejny etap rozwoju naszych bobasów.... u nas nocka spoko 4 i 7pobudka. dzis dalam mu ziemniaczki ze szpinakiem z bobowity dla mnie ohydne a mały zjadł cały słoik.... a wy dawalyscie juz ten szpinak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) ja dzisiaj caly dzien zabiegana,teraz mam troszke czasu :) bylam dzis z Erysiem u dermatologa i pani dr.powiedziala mi ze wymyslam u dziecka choroby.tzn ja powiedzialam ze maly ma skaze a ona mi na to ze nie,sucha skorke ma dla tego poniewaz sa to ogniska zapalne skory i przepisala masc robiona,powiedziala ze wystarczy malego dobrze natluszczac i bedzie wszystko ok.kurcze nie wiem,wybiore sie z malym do innego dermatologa zobacze co on mi powie,bo 2 pediatrow mi powiedzialo ze to skaza,-jak sadzicie ktory lekarz lepiej sie zna ? moj Erys bardzo czesto krzyczy,piszczy i takie dziwne glosy wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moja miala okres krzykania jakies 3 tygodnie temu, w ostatni wekend kaslala - na niby ;), a teraz piszczy i bawi sie nogami...i gada, gada, gada...juz udaje jej sie powiedziec baba, mama..oczywiscie nieswiadomie, ale fajnie to brzmi. Drogie te mieszkania :( Ale Nowy York nie pozostaje w tyle jak widze. :o Martynka, jak napisalas o tej pracy to tak stanelo mi przed oczami to wszystko co trace :( 😭😭 ...i lezka sie zakrecila :( Tyle trace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, a co do skorki. Mojej Ninie tez zaczela sie suszyc skorka, szczegolnie na buzi, odkad zaczelismy ogrzewac mieszkanie. Musze kupic filtry do nawilzacza, bo sucho jest. Zaczelam nawilzac jej skore i widze znaczna porpawe. Mama nawet oliwkuje ja ( nie wierzy w kremik nagietkowy Weledy), a ja juz zamowilam krem dla dzieci Oilatum. Oczywiscie codzinnie jest kapana w emulsji Oilatum. Moze faktycznie maly nie ma skazy? Moze takie testy zrobisz jak Milka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,moj kochany obudzil sie i zjadl sobie.O 20 szykujemy sie do spania na noc. Ewcia ja nie wiem co Ci doradzic ,z tymi lekarzami to tak jest ze kazdy gada co innego,ja bym poszla do drugiego dermatologa i zobaczyla co on ci powie,bedziesz moze nie pewna ale pewniejsza. U nas dzisiaj chyba dzwonek u drzwi sie spali,dzieciaki ciagle dzwonia po cukierki,halloween!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj znow sama ,maz pracuje na noc a ja mam czas na kompa hehehe pa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilka czytalam sobie o tych ogniskach zapalnych skory,no i nie wiem czy to nie jest cos takiego jak azs ? juz mam taki metlik w glowie,wszystko mi sie myli,och juz sama nic nie wiem :( wiem napewno ze w pon.jade z malym do innego dermatologa tak jak gosiek mowisz - co lekarz to cos innego mowi :( a jesli to skaza,to zrobie te badania,ale nie wiem czy u nas w PL juz takim malym dziecia sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas jak narazie tylko raz grupka dzieci była. Ja też chciałam się z Wiki po sąsiednich domach przejść ale mały tak marudził że nawet nie wychodziłam bo na spacerach jeszcze gorzej jest - w wózku płacz i wrzask. Dzisiaj w dzień spał bardzo mało więc o 19 już go położyłam na noc Żal mi tej mojej córusi w takie dni jak dzisiaj - musi się sama soba zajmować i widzę że jej smutno gdy ja ciągle muszę małym się zajmować. Dopiero jak mały spi to mamy trochę czasu żeby sie pobawić i przez to mała chodzi później spać. Teraz właśnie je kolacje i zaraz muszę ją wysłać do łóżka - trzeba powrócić do wcześniejszego rytmu bo od poniedziałku znowu szkoła się zacznie. Już sama nie wiem czemu Juleczek tak ostatnio marudzi. Zrobiłam mu nawet przerwę w podawaniu obiadków bo myślałam że to od tego, ale jednak to chyba nie to. Chyba trzeba przeczekać. Gosiek mój mężuś też w pracy na noc, ale na szczęście ostatnią noc, bo przez ostatnie 3 dni widzieliśmy się może 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia napewno w Polsce robia testy, ja wsumie bylam u dermatologa, i to ponoc dobrego w mojej okolicy, ale to pediatra pobrala krew malej, i zrobila testy na 5 alergenow: jajo kurze, marchew, jablko, bialko krowie, i pszenica. Moze idz prosto do alergologa ktory robi takze testy- bedziesz miala czarno na bialym co jest malemu. A starszy synek mial skaze???? Jest to bowiem genetyczna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, Demiluna to mamy dzisiaj babski wieczor;) A ja dzis ani jednego dziecka nie uwidzialam;(- dziadkownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja dzisiaj padnięta jestem, mały mnie wykończył, nawet teraz się co chwilę budzi i płacze. U mnie dopiero 21:40 a ja chyba uciekam do łóżeczka. Miałam dzisiaj dzwonić do fryzjerki żeby się umówić, ale przez to marudzenie zapomniałam. Dobranoc dziewczyny. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No to sobie niezle licza za wynajem mieszkania w Niemczech :( , Martynka z tmi referecjami to rzeczywiscie przechlapane :( Ja jak przyjechalam do USA to tez chcialam pracowac jako opiekunka , a wszyscy wymagali referencji ze stanow . Poprosilam kolezanke amerykanke , aby mi troche pomogla :P W referecjach podalam jej nr telef. , ze niby u niej pilnowalam dzieci :D . A ta opowadal jaka to bylam wspaniala niania, jak trudno nam bylo sie rozstac itd. No i dostalam prace :) Popytaj wsrod znajomych, moze ich znajomi szukaja kogos. Ja osobiscie wolalabym kogos poleconego, bo nawet najlepsze referencje zawsze przeciez mozna podrobic. Milka ...czekam na przepis :D Ja tez doalaczam dzisiaj do babskiego wieczoru - moj P tez w pracy. A od poniedzialku dostal jeszcze jedna prace na wieczor na caly tydzien . I teraz bedzie wracal do domu o 15 a pozniej od 18 do 22 spowrotem do pracy :( . Tak to mi wieczorem zawsze pomagal przy dzieciach. Oj napilabym sie jakiegos drineczka...... Kolezanka ( ta ktorej polnuje dziecka) zabrala Kamilke przejsc sie po domach . Przebralam ja za pszczolke . Przeszlam sie z nimi kawalek z Gabrysia , ale mala zaczela marudzi i wocilam do domku a starsza powedrowala dalej :) . Tak sie umeczyla , ze padla juz o 20 !!! no i przyniosla cala torbe slodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...widze ze dzis jestem pierwsza z rana.... maciek przespal noc ładnie 3 i 7 wstal dostl mleczko i spaniu dalej... ale za to ja wstalam teraz i koszmar.... oczy mam cholernie napuchniete, łzawia mi, czerwone i ropieja... niewiem co robic podobno okłady z rumianku, wczoraj cos mi wpadło do oko wyjelam i tyle.... az mnie głowa boli.... czy znacie jakies sposoby...pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas tez noc spokojna,tyle ze niestety pobudka o 6 na mleczko,potem drzemka do 8.Na jedzonko musi poczekac do 9 panienka-nie ma lekko:P Ewelona rumianek na oczy,rob oklady co jakis czas i powinno przejsc.Dzieki ze mi odpisalyscie ze wasze maluchy tez krzycza,bo juz myslalam ze rosnie mi mala dzikuska:D ok koncze ,bo musze pomoc w produkcji kupki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U nas nocka :( co 2 godz.pobudka. ewelona nie wiem jak postapic z tym okiem sprobuj rumiankiem,albo sola fizjologiczna. ja malemu daje jesc i zachwilke ide glowe myc.my dzis mamy 4 cmentarze do odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem agulka dzięki za pamięć nie było mnie wczoraj bo byliśmy koło łodzi na grobach a dzisiaj tutaj u mnie a nas gorzej z nockami jak dostanie o 20 mleko to 6 jest głodny a czasami nawet około 4-5-no ale cóż zrobić trzeba wstać w końcu to dziecko no nie? ewelona a spróbuj torebką od zaparzonej herbaty położ na oczkach i poleż z tym troche. u nas rzadnego hallowen nie ma w kazdym razie u nas w okolicy dzieci nie chodzą. dałam ostatnio małemu jabłko z jagodami i go troche uczuliło ale juz zeszłol miał kilka krostek w brwiach i na ciele. zmykam dopić kawke i zapalic sobie jednego papieroska ach ten nałóg wstrętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka moj starszy synek nie ma skazy :) W rodzinie nie ma alergikow,bynajmniej w najblizszej rodzinie. Ja nie wiem moze to nie skaza,bo jak nie raz pojadlam zakazanych produktow,to malego wcale nie wysypalo. Od jakiegos czasu Erysia kapie 2 razy w tyg,i widze poprawe,moze to chlor w wodzie tak wplywal na skore malego ? dr.przepisal mi masc robiona tlusta z wit A+D3,woda destylowana i cos jeszcze ale juz zapomnialam i powiedzial ze wystarczy malego dobrze natluszczac i bedzie wszystko ok. Ja jeszcze pojde do innego dermatologa zobacze co mi powie,a pozniej do alergologa tylko musze poszukac dobrego. A jak u waszych maluszkow wyglada skaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie orientuje bo moj mial podeizenie o skaze i mial badania czy ma ale na szczescie nie, to z gieciach łokcia za uchem, w kolanach wszedzie gdzie sa zgiecia to skora sie łuszczy i sa chrosty na ciele no i kolka moze wystapic tez. a sprobuj go kapac w oilatum to jest płyn do kapieli własnie zeby natłuscic skore, bardzo fajne to jest. ja tez milam masc zeby go natłuscic ale masc chlorkowa tez robiona i bardzo zadowolona z niej bylam bo bardzo miał sucha skora a teraz poprostu kupiłam z nivea mleczko intesywnie nawilzajace i tez jestem zadowolona. takze musisz sama wyprobowac i dostosowac do swojego dziecka. nielubie dzisiejszego dnia.... zawsze mi smutno.... a te oczy jeszcze bola i głowa..... robie okłady z rumianku i dostałam krople... dzieki za propozycje... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,u nas ok,nocka jak zwykle cala przespana,bez jedzenia.Zaraz przychodzi do Jasia kolega z przedszkola wiec bede miala zajecie.Posprztalam cala bude i dwie lazienki,a nie planowalam tego,dostalam pawera hehehehe,czekam na oklaski hehehehehe,w sumie to nic mi sie nie chcialo a zrobilam i mam z glowy.Pomodlmy sie za aniolki stracone ,dzisiaj dzien na niemile wspomnienia.pa zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dzis wrociłam ze szpitala julcia miała rotowirusa i gronkowca złocistego zostawała antybiotyk cos strasznego w tym szpitalu julcia płakała ma zmienione mleko na nutramigen no i zobaczymy co dalej bedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 78 duzo zdrowka zycze dla dzieciaczka gosia pozlij troche tego powera ja mam ciaglego lenia odwiedzilismy dzisiaj media martkt bo szukam jakas nawigacja dla mojego chlopa ( i dla siebie tez heeh)i nie wiem na co sie zdycydowac moj ma w piatek urodziny wiec chcialabym mu kupic jakas ale nie wiem jaka podzielcie sie doswiadczeniem jakies macie i czy jestescie zadowoleni zeby moj chlop wiedzial jaka chce to by nie bylo problemu no ale nie ma zadnej upatrzonej :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ja tylko tak żeby się zameldować bo troche zajęta byłam potem nadrobie co tam nadrukowałyście jak małą położe spać buziolki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,na nawigacjach to ja nie za basrdzo sie znam heheheh,ale wiem ze moj ma firmy Garmin,jakas tam z komputerem i cos tam jeszcze jakies bzdury ma wiec ci nie pomoge za bardzo,ale wiem ze Garmin jest ok,bo moj tesc sie zna na tym,jest fizykiem i naukowcem ,i ma hobby nawigacjowe wiec stawiam na Garmin hehehehe !!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj malutki spi juz od dawna ,ale musialam go obidzic i przebrac bo zrobil kupke przez sen!!!!!!!!!!!!!!A ja ogladam TV,bo moj man znowu w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu przebiez malego bo sie jeszcze biedny odpazy i podaj mi prosze model tego garmina bo dzisiaj tez je ogladalam plisss jak sa zadowloleni to spoko wlasnie chce kupic jakis polecany bo te inne to sie boje lubia sie ponos zawueszac czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia,podam Ci jutro,bo moj chlop ma ja w aucie i nie ma go w domu ,jest w robocie,i zapytam jeszcze tescia jaki model z garmina moze polecic,ale jutro zadzwonie i napisze ci na pewno co sie dowiedzialam. Maly juz dawno przebrany,od razu go przewinelam i juz znow dawno chrapie,myslalam ze nie bedzie chcial zasnac ,bo sie ozywil ,ale zostawilam go w lozeczku i spi,kochane dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, my mamy TomTom One juz ze dwa lata - szybki i nigdy sie nie zawiesil..no i o polowe tanszy od Garmina. ALe Garmin tez jest bardzo dobry. Moj tata ma i nie umie uzywac :P W sumie Garmin jest najpopularniejszy, mysle. U nas jako tako, Ninka grzeczna, spi juz ponad godzinke - jak na nie to duzo !!!! Pojadla zupki, juz tak fajnie buzie otwiera i nie wypluwa polwy na brode jak na poczatku :) Dziewczyny, jakie warzywka dajecie maluszkom? Bo ja narazie dalam tylko marchewke, ziemniaka i pietruszke do zupki. No i jadla jeszcze tego slodkiego ziemniaka. I zastanawiam sie czym by jej urozmiaici te zupki...chyba pokusze sie o miesko z koncem tygodnia. Kupilam jej dzis soczek jablkowy Gerbera. Ciekawe czy bedzie smakowal :) Pozdrawiam wszystkich. Na bobasach kilka nowych zdjec Ninki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,my pewnie nie mamy njnowszego modelu Garmina,ale jest ok,bo przypomnialo mi sie ,ze moj pan tez zapragnal sobie na urodziny inna nawigacje i wiem ,ze chce jakis nowszy model ale z Garmina,czyli pozostaje wierny Garminkowi heheheh Najgorsze jest to ze urodziny ma 21.11 hehehe i niech nie liczy na nowa nawigacje w tym roku hehehe,moze w lutym na7 rocznice slubu,ja juz mu prezent kupilam i niech sie cieszy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×