Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Martusia, dzięki, że to naprawiłaś za mnie. A męusia masz rzeczywiście kochanego, inny po tylu godzinach pracy by nawet nie spojrzał na z;ew pełen naczyń. Kika, witaj ponownie i pisz już teraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się wykąpać i spać, życzę Wam kochane miłej i spokojnej(bezskurczowej) nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika witaj spowrotem mam nadzieje że teraz bedziesz się częściej odzywac i do tabelki sie wpisz🌻 Ja tez zmykam bo śpiaca jestem a jutro w szkole mam imprezke bo rozdaja dziecią nagrody za dobre wyniki w nauce i odziwo mój synek tez sie załapał więc buzka pa do jutra😘😴😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Czy kupiłyście już wózek ?? Ja zastanawiam się nad chicco s3 może któraś juz taki ma i może coś mi o nim powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Brzuchatki Stare i Nowe;) Goba sab simplex ok 8 euro za 30 ml Beja jakies dziwne podejscie ten twoj doktorek ma do pacjentek, a po co tak czesto wizyty skoro wszystko ok??? Surfitka zegarek ladny, ja jakos zyje bez, tylko tyle co w komorce mam i tam zerkam czasami. Herbatki hippa coprawda nie zawieraja cukru tylko glukoze, ja bede podawac bez zadnych cukrow wiec parzony koperek, albo tylko woda. Zamierzam piersia karmic, a to mleko tez slodkie. Ja juz dostalam skierowanie do szpitala jakby cos sie dzialo, to mam jechac do tego gdzie zameldowana jestem. Gosia rzuc prince-polo ale mi ochoty narobilas!!! Zapomnialam ze tez mam w poblizu ruski sklep, a tam rozne dobre rzeczy. Mala mi lykaj tablety i dotrzymaj do konca:) Oliwka ja sie kiedys napalilam na chicco- dobra wloska firma, ale ostatecznie zamowilam inny, i teraz czekam juz pare tygodni az mi go przesla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam na wozek i juz mnie szlach trafia bo nie maja tego co ja chce i co tydzien przysylaja mi info ze bedzie dostepny za tydzien :o Ile mozna czekac, juz dzwonie do nich codzinnie..i chyba bede musiala zmienic kolor..a tak chcialam czerwony, a pewnie bedzie niebieski 😭 A ja bede malej troszke slodkiego podawala, wody plodowe tez sa slodkie, wiec niech ma do czego jest przyzwyczajona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka ja mam Roan Marita typowy gleboki i spacerowka do tego Surfitka cos gdzies czytalam ze dzieci sie uspokajaja po slodkim, ja pozostane przy mleku o ile uda sie z karmieniem, a zreszta zobacze, podobno dzieci uwielbiaja te herbatki z Hippa, albo plantex. Na wozek cierpliwie czekam do konca tygodnia, potem zaczne wydzwaniac, zamowilam tez nosidelko z tej samej firmy przyszlo po tygodniu, wiec firma wydaje sie wiarygodna. Bylam dzisiaj u lekarza malej serducho bilo jak oszalale , ale tez ruszala sie caly czas, kurcze ciekawe czy to nie po kawie, bo pozwolilam sobie przed wizyta. Cukru juz w moczu nie bylo, a dietke dalej stosuje, czasami pozwalam sobie na kawalek ciasta, czy slodzony jogurt. Za to nie slodze zadnych napoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka no kurcze ja mam fotelik niebieski, wozek tez bialo granatowy, i komplet do lozeczka taki w blekitno-zolto-rizowe kwiatuszki czyli tez barwy raczej chlopiece. Cos mnie cyce ostatnio zaczely bolec, moze cos sie dziac zaczyna, bo do tej pory to ni widu, ni slychu zeby tam jakies mleko mialoby sie produkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to masz z tymi cyckami jak ja, cos zaczynaja pokluwac, ale mleka ani kropli :P Zamowilam wozek niebieski, bo czerwonego nie maja na pewno do 28 maja, a moze dluzej..a przeciez nie ma juz czasu na czekanie :o Taki http://www.strollers.com/Mia-Moda-3500-ADR-MIA1035.html. Wydaje mi sie, ze bedzie pasowal, bo jasniutki i pewnie dlatego jest bo tutaj wiekszosc kupuje czarne, grafitowe lub brazowe. Milka, a moze mala skakala akurat i sie zmeczyla przed badaniem :) Najwazniejsze ze cukru nie ma w moczu. Mnie wysylaja na jakies badania jeszcze odnosnie cukrowni. No nic jak mus, to mus..i starsznie jestem ciekawa co jutro bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka wybaczam laskawie usuniecie moich fotek :-P ja wozek mam z firmy hartan, taki z dosc duzy gleboki no a potem wymienialny na spacerowke :-) mnie sie podoba jest stabilny, duzy i solidnie wyglada w kolorach niebiesko-zielony i juz chce se dzieciaka powozic :-D ale poki co stoi w piwnicy :-( cos w tym stylu ale inne kolory http://www.barnevognguiden.no/images/stories/jreviews/55_628_Skater_Xl_Cordoptik_250_1171315130.jpg http://www.pingpong-online.de/osc/images/200812008.jpg mnie tez cycki bola :-( chyba ruszam z produkcja :-P herbatki jeszcze nie kupilam zadnej ale chyba wezme najzwyklejsza koperkowa i takie slabe bede parzyc niedosladzane milka ja w ruskim sklepie malo co kupuje bo okropny ten sklep taki jak kiedys lata temu byly w pl ale lubie go za to ze maja czesto polskie wyroby np prince polo :-P moj mauzon to sie na wedliny zawsze rzuca a mnie ostatnio od nich wrecz odrzuca ale kupilam se wczoraj tam ogorki takie male do kiszenia i czekam zeby wciagnac pare malosolnych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzięki za przyjęcie ponowne. Postaram sie teraz częsciej odzywać. Rozmawiacie o wózkach. Ja dla Natalii miałam Deltima Fokusa z którego okropnie jestem nie zadowolona. Nie sprzedałam i teraz żałuje. Jedyny plus tego wózka to że gondola duża. Mamy w planie pojeździć nim pare miesięcy a potem szybko przesiadamy sie na spacerówkę. Mamy maclaren XLR. Troche droga była ale warto było dac bo super. Co do herbatek HIppa to z tego co pamiętam Natalka bardzo je lubiła tyle ze w pierwszym miesiącu podawałam zgodnie zaleceniami samo mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestescie niedomyslne :p abii--twoj pomysl mi sie spodobal, moja mama mowi ,ze jestem czarownica ,wiec chyba pasuje :p:D maly spi chwilowo,ale nocki mam przesrane ,budzi sie co 2-3h i trzeba karmic ;) kurcze przydalby mi sie ktos kto pomoze mi sie zajac maluchem..albo chociaz w domu cos pomoc, jutro jeszcze zwala mi sie kuzynka z 2 dzieci i mezem ..:o w odwiedziny, na caly dzien, wiec musze chate wysprzatac a bajzel jak nigdy. Narazie zaczelam lazienke,zobaczymy kiedy wysiade. o 10 bedzie polozna, wykapie malego.supeer babka, ma podejscie do dzieci hehe maz tez bedzie o 10tej, potem idzie do szkoly do 17 i potem idzie na nocke(kolega go poprosil o zastepstwo co mi sie wcale nie podoba), w ogole nie spi z nami bo sie nie wysypia a musi do roboty wstac, jestem bezradna, kurcze jeszcze szwy rwa a maly czasem 1h przy cycku ciamka i trzymaj klocka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) oo elektryczna czarownica :-) wlasnie myslalam o tobie dzisiaj jak sie wyrabiasz z malym :-) niezle taki maly daje w kosc az sama sie boje :-O moze jak chcesz w nocy pospac troche , to mu daj flache przed snem a tak w ciagu dnia cyca moze lepiej pospi i on no i ty :-) niezle jeszcze ci sie goscie zwala :-O a nie ma przypadkiem przyjechac do ciebie tez rodzinka z polski? albo cos mi sie poprzestawialo ja tez sie biore zaraz za jakies pozadki bo syfilis w domu straaaszny gardlo juz mnie mniej boli wiec moge cos zrobic :-) kurcze ja jeszcze ani poloznej nie mam wybranej chyba musze sie troche pogonic i zaczac cos zalatwiac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, dość długo się nie oddzywałam, ale mam kłopoty z komp. no i sama chyba już wysiadam. Po nocach nie śpie więc w dzień nie kontaktuje i patrzę żeby tylko gdzieś legnąć. Wszystko mnie boli, ale z tego co mówiła lekarka małemu chyba się jeszcze nie spieszy do wyjścia. Wogóle to ja ruszać już prawie się nie mogę nawet palce u rąk mi drętwieją. Elektr. Czarownica ty to jesteś jakiś superman. Teraz też sobie dajesz tak świetnie radę no i do samego porodu tyle robiłaś co ja chyba przez całą ciążę nie zrobiłam. Wczoraj w jakiejś książce którą przeglądałam w sklepie przeczytałam że na pobudzenie lktacji dobra jest też lampka szampana, a jak zacznie mleko lecieć to należy przestać i ani łyka. Nie wiem czy to prawda ale tak napisali, więc się nie śmiejcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki, z tej strony sierpnióweczka 2007 ale u was już gorąco!! jeszcze miesiąc i prawdopodobnie wszystkie będziecie mieć maluszki przy sobie gosia29, butle na noc możnaby było dawać, ale niestety i tak trzeba sie budzić, zeby mleczko z baniaczków spuścić :) bo zapalenie iersi murowane....a z drugiej strony ja też miałam nadzieję, ze moj kubus bedzie lepiej spał po butli, i jakis czas dawałam, ale budził się tak samo często :) niestety niektórych dzieciaczków się nie oszuka hehe w sumie to budził mi się w nocy do 6 miesiąca, a potem wzięłam sprawy w swoje ręce, przeczytałam książkę: Każde dziecko moze nauczyć się spać\" i jak na dzień dzisiejszy przesypia mi cała noc( chyba że ząbkuje albo kiedy jest pełnia- jak np dzisiaj :))...ale zeby zastosować rady z tej ksiażki dziecko musi mieć przynajmniej 6 miesięcy :) a miesiace szybko lecą i niedługo będziecie sie wysypiać, zobaczycie...ja to dzisiaj tesknię do tych nocek nieprzespanych z mluszkiem przy cycu...a wtedy marzyłam o przespanych nocach pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja to dzisiaj chciałam wstawić kolejne (już chyba 7) pranie z Kajuni rzeczami, ale niestety leje za oknem, pogoda do dupy to i będzie źle schło. Mąż kazał mi się wstrzymać do jutra, ale znów pojemnik na jej niewyprane ciuszki się nie domyka. Jeszcze wczoraj dokupiłam jej sukieneczkę i skarpetki z tygryskiem :p a teściowa bluzeczkę i polarek, więc kolejne ubranka. Fajnie się kupuje te maleństwa, tylko cholera w szafce mi się już nie mieszczą :P Do szpitala biorę koszule nocne, bo w sumie wygodniej, przewiewniej z raną po cesarce i są rozpinane, że cyca łatwo wywalę na wierzch. Zatem postanowiłam je również wyprać w proszku dla niemowląt - co wy na to? Myślę, że skoro w szpitalu jeszcze no i zaraz po urodzeniu w domku będę ją brać do łóżka i przytulać do siebie, to obawiam się, że zapach normalnego proszku i płynu do płukania może ją podrażnić. Chyba już przesadzam co? Ale kurcze tak się boję, żeby z mojej głupoty nie dostała jakiejś alergii. Przez pierwsze dni wolę dmuchać na zimne, a potem jak liźnie smoczka z podłogi to nic :P tylko się będzie uodparniać na zarazy, co by mi za często nie chorowała. Elektryczna Czarownica -- od razu się skapnęłam, że to Ty :) i powiem, że miałam nadzieję, że ten nick wybierzesz, bo jakoś pasuje do Ciebie :P:P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elimirka--:p dzieki, uznam to za komplement gosia--cycki mi odpadna jak przez noc go nie nakarmie_:p a malucha mam przy sobie, spie z nim w innym pokoju bo moj maz sie ie wysypia :o a musi do pracy wstac na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E CZ --- oczywiście, że to był komplement ;) na mnie też w domu mówili zawsze, że jestem czarownica, ze względu na zainteresowania. Więc pamiętaj CZAROWNICA - BRZMI DUMNIE :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej! Ja już sama nie wiem, Słyszę różne opinie, mianowicie: nakupywałam ubranek niemowlęcych i nie wiem czy powinno się je prać przed pierwszym użyciem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana -- Ja wszystko piorę, czy nowe czy używane. W końcu nie wiadomo kto to macał w sklepie. A nawet jeśli jest zapakowane to pomyśl o tych spoconych facetach w fabrykach, którzy to pakują. Najpierw się podrapią pod pachą, potem idą sikać i łap nie myją, a potem pakują ubranka do folii i na sprzedaż. Bleeeee - piorę wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzucholki i te juz bez ja juz w domku po szkole musze się pochwalić że mój synek dostał nagrode dzisiaj za dobre wyniki w nauce.Jak to zwykle bywa wyłam ze zwruszenia jak głupia wszyscy sie na mnie gapili ale to te hormony pewnie... kurcze ogólnie to się dobrze czuje tylko mam nakie ukucia w pochwie jak by mi ktos tam cochwila śrubokręt wkładał i nim kręcił feeeeeeeee... Oliwka ja kupilam wózek z graco potem ci linka wysle jaki tylko znajde i jak stoi w końcie narazie to jestem z niego bardzo zadowolona.Zobaczymy jak będzie się sprawował jak mała się urodzi... Merana jeżeli chodzi o ciuszki to moje zdanie jest takie że trzeba prać bo nie wiadomo kto tego dotykał a nawet jak były orginalnie zamkniete to przecierz krawcowe które je szyły to też miały z nimi styczność.No i ciuszki nowe nawet maja taki dziwny zapach że lepiej wyprać no i masz pewność że dziecko nie dostanie żadnej alergi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektryczna ja bede na poczatku z mala spac, i jak sie da to na lezaco karmic, a co do glodu maluszka to tak jest ze one sa ciagle glodne, w brzuchu dostawaly stale pokarm we krwi przez pepowine, a teraz pracuje zoladeczek ktory jest malenki, a naturalny pokarm szybko sie trawi, wiec maluchy domagaja sie co 2- 3 godziny. Cierpliwosci i wytrwalosci;) Merana ubranka wypierz Elmirka ja tez swoja bielizne i koszule w tym samym plynie wypralam Surfitka, moja mala wczoraj wyjatkowo aktywna na ktg byla, dlatego tak jej serducho bilo. A test na cukier bede po ciazy robic. Link z wozeczkiem nie chcial sie otworzyc, ale mysle ze ten niebieski tez ladny, chociaz czerwonego nie widzialam:( Ja juz do porodu gotowa jestem i mala tez, dostalam skierowanie, jakby sie cos dzialo to do szpitala, a wczoraj mialam juz ostatnia wizyte u mojego lekarza ;) Gosia ja w ruskim jeszcze pierniki kupowalam kiedys, a warzywa i owoce maja tez swieze. Pierogow nie polecam co prawda sa tam takie pktore sa produkawane w polandii ale w smaku przeokropne, wyrzucilam odrazu takie byly obrzydliwe, jedynie z owocami sa ok. Ja dzwonie zaraz do poloznej moze cus zalatwie??? Maz powiesil firanki w kuchni, ale mi sie podoba, napatrzec sie nie moge na to moje okno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ja tez takie klucie mialam przed chwila:( Moja kolezanka rodzila teraz w niedziele- 30 godzn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka nie potrafila przec, a potem nie miala juz sily. Przyszli lekarze naciskali jej na brzuch i mala wydostala sie na zewnatrz, ale dziewczyna w szoku do dzis ze dala rade przezyc taki bol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka ochote na ananasa, stoi i dojrzewa, to takie moje ostatnie ciazowe zachcianki, a tu czytam ze ananas przyspiesza porod;( nie wiem jesc czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×