Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Widze , ze wszyscy korzystaja z ostatnich chwil wakacji, i malo kto tu zaglada. Kto ma ochote na racuszki z jablkami , to zapraszam do mnie :D . Ja tak dojadlam , ze za mnie mdli , a jeszcze sporo zostalo ;) Nie moge sie przyzwyczaic do tego , ze mala nie ma juz tej pepowiny, byl z nami tyyyyyyle czasu :P Mij slubny tez cos zaczal przebakiwac o rybkach, moze pojedzie w poniedzialek ( bo tutaj Swieto ), ale po dwoch dniach weekendu w domu bede miala go juz dosyc, wiec niech sobie jedzie ... :P No to Nince rzeczywiscie bardzo szybko ida zeby! Oby wszystko szlo jak najmniej bolesnie . Moja tez ma raczki non stop w buzi, ale u nas pewnie jeszcze daleko, jezeli beda szly tak samo jak Kamilce. Pierwszy zabek wyszedl jej jak miala UWAGGGGGGGA - 1 rok i 2 tyg. Mojej siosty dzieciom tez wyszly dopiero po roczku , chyba to u nas rodzinne . Martynka ....wracaj do nas szybko :) Dobrze ,ze male pomogly te kropelki i bidulka sie nie meczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, a nieslubny tez jest? ;D I do tego Gabrysia pobila Kamilke, no pieknie;) A tak wogole, to witam dziewczyny po dluuugiej przerwie:) U nas coraz ciekawiej, mala juz gada po swojemu, sa to takie piski, i westchnienia, no slychac juz dziecko w domu, i to nie tylko wtedy gdy placze;) Dzisiaj bylismy na pierwszej imprezie- kuzynka Maii skonczyla 2 latka, rodzice na te okazje wynajeli przedszkole, takze dzieciaki bawily sie wysmienicie, a Maya w roli widza, i tez czesc imprezki przespala, pomimo tego bylo super. Bylam juz u gina na kontroli, ale nie zdecydowalam sie na tabletki, spiralki tez nie moge zalozyc- po cesarce dopiero po roku mozna, wiec w kwesii antykoncepcji licze na wyczucie meza. Poza tym wszystko oki. Z Maya na nastepna serie szczepien jedziemy 19 wrzesnia, no i znowu pojawily jej sie krostki na buzce- zjadlam wczoraj lody:(- lakomstwo wzielo gore nad rozsadkiem!!!! Obejrzalam zdjecia na interii:)- calusy dla wszystkich bobaskow, dzieciatka wszystkie sliczne, i kochane:) Mierzejka widzialam, ze Anulka ma takiego samego kwiatka w lozeczku, jak moja mala. Sprobuj przyczepic go do palaka w lezaczku na wysokosci raczki, ja mojej tak zrobilam, i mala nauczyla sie go chwytac- uwielbia tego kwiatka. Surfitka to szybciutko Nince zabki zaczely wychodzic, u nas jeszcze ni widu, ni slychu. Melania jak zazdroszcze tych wieczorow na ryneczku, jak to milo kiedy mozna z babcia dzieciaczka zostawic. Maya wszedzie z nami jezdzi. Goba👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula to ja poprosze o racuszki, bo na imprezie tylko salatke, i zupe gulaszowa wciagnelam, no troche jablecznika tez, ale racuszki drozdzowe, z jabluszkiem- pyyychaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, na racuszki z checia :) A moj juz dzis na rybach..:( Ciekawe ile razy zdazy isc w ciagu dlugieo weekndu, obiecal ze tylko dzis. Milka, swietnie, ze sie odezwwalas :) Ja juz tez licze na wyczucie meza ;) U nas tez gwarno, mala co chwile kwika, smieje sie lub gada :P A co do zabkow, to chyba zle zostalam zrozumiana. Moze sie okazac, ze na wierzchu to one beda za kilka miesiecy, to po prostu takie pierwsze cos..bo nie ma innego wytlumaczenia na ta temperaturke. Chociaz jak pisalam, u mnie w rodzinie to normalne, ze dzieci maja wczesnie zeby. Corka siostry miala na wierzchu jak miala niecale 4 miesiace, maz mial jak mial 4,5 miesiaca, ja chyba cos kolo 5..wiec ogolnie wszyscy szybko :) Zobaczymy jak bedzie u Ninki. Nauczyla sie siedziec/lezec u mnie tak by ogladac telewizor. Bardzo jej sie kolorowe obrazy podobaja :) Zawsze po kapieli ogladamy razem TV :D Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jeszcze jestem! Wczorajszy dzien yl na prawde suuuper,Martynka byla radosna,usmiechnieta i szczesliwa bo nic jej nie dolegało:) co prawda w dzien spala po pol godziny ale byla bardzo spokojna i ani razu nie zaplakala!Wczoraj jak ja polozylam o 21 to spala dzis do 6 rano:) ale etraz chyba cos ja boli brzuszek bo chcialaby spac ale wierci sie:( kiedy te kolki sie skoncza bo nie moge patrzec jak ona sie meczy:( Moj maz tez lubi jezdzic na rybki ale teraz mamy remont i moze sobie wybic to z glowy:) Surfitka ciotka mojego meza jest tak szajbnieta ze jak raz u nas byla to nawrzeszczala na mnie jak karmilam mala ze telewizor byl wogole wlaczony!!!!!!!!!! Czaisz??A co dopiero jakby wiedziala ze nie raz trzymam ja rekach i siedze przy kompie-to by byla dopiero akcja:) ale ja nigdy nie pozwalam malej patrzec w monitor bo to jednak szkodzi....telewizor z daleka czasem ozwalam jej ogladac;)) To milej niedzielki dziewczynki zycze:) paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynko tak: [ tu wpisujesz kwiat albo usta albo serce i znowu]-nawiasy kwadratowe 🌻👄❤️:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka http://forum.o2.pl/emotikony.php Fajnie ze malutka wczoraj byla grzeczna. Dobrze, ze dziecko nic nie bolalo :) I oby tak dalej. Ja tam z Nina siedze gora 15-20 min przed TV i to na odleglosc. Na kompie tez z nia nie siedze. W ciazy przesiedzialam przed kompem 9 miesiecy po 8 h dziennie i odpukac jakos jest zdrowa :) Dzis ciezka noc, maz wrocil z ryb o 12. Trzasnal glosno w\\zewnetrznymi drzwiami i mala sie obudzila, jak sie obudzila poczula glod...no to dalam cycka, usnela, ale tylko na pol godzinki i znowu marudzi..no to drugi cycek. No i wytrzymala jak zwykle do 4 rano, ale juz nie bylo cyca no to flacha..i dospala do rana, ale to jakos tak dziwnie dzis. Juz sie przyzwyczailam, ze spimy co najmniej do 4 bez zadnych przerw :) No i coraz adniej podnosi glowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, Ninka bardzo ladnie spi, ja mam coprawda noce bez placzu, i marudzenia, ale za to co 3 godz pobudka na cyca. Nie wiem jak oduczyc ja od takiego nocnego jedzenia. Moze zamiast cyca dac smoka, i zaczekac az zasnie??? Moze po tygodniu takiej praktyki nie bedzie chciala juz tak czesto jesc w nocy??? A jak zycie w Stanach, tez takie ciche i spokojne jak w Niemczech? Tutaj to normalnie dziadkownia, szczegolnie w mojej dzielnicy- wiekszosc to siwe glowy. Ludzie siedza po cichu w domach, bawiacych sie, biegajacych dzieci nie uwidzisz na osiedlu. Dobrze, ze zdazylam juz poznac pare rodzin z dziecmi- mala bedzie miala jakies towarzystwo. Zastanawiam sie, czy nie zapisac sie na basen (taki specjalny dla malych beybikow), jak myslicie dobry pomysl? A gdzie reszta dziewczyn????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, a tutaj powiedzialabym, ze jest za glosno, za gwarno. Wychowalam sie na\"pol wsi\" - przedmiesciach Krakowa i tam bylo cicho. I w sumie nadal jest, a tu w Nowym Jorku wieczny ruch..to miasto nigdy nie spi. Moze w innych rejonach kraju jest lepiej, a raczej na pewno :) Gdzies czytalam, ze dziecko mozna oszukiwac woda, zamiast cyca dac wode, bo o samym smoku to ciezko by usnela..ale to tez dopiero po 4-5 miesiacu zycia, jak juz zacznie jesc cos innego oprocz mleka. Jesli teraz sie budzi to znaczy ze potrzebuje cycusia :) Ale wspolczuje, ja wiem, ze jak przespie pod rzad te 5-6 godzin to czuje sie wyspana :) A zawsze jeszcze jak ja nakarmie to przyloze glowe na dodatkowe 2h, a ostatnio to wstyd sie przyznac spimy razem do 9-10..jak ja bede do pracy wstawac? ;) A basen swietna mysl :) Ja tez mysle o tym, ale chyba dopiero w Polsce. Tutaj po prostu brak czasu, a moze poszukam czegos na sobote. Ale to i tak dopiero jak mala skonczy pol roku, bo wczesniej nie ma sensu i malo jest szkol ktore przyjmuja mlodsze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Milka, dzięki za wskazówkę odnośnie kwiatuszka, wypróbuję jak wrócimy do domku, bo narazie jesteśmy u babci. A tak wogóle to miło Cie zobaczyć po tak długiej przerwie, nawet ostatnio myślałam o Tobie. Ania wczoraj przez ostatnie dni tez chyba miała kolkę, dziwne bo tak jak Martynka pisała, przecież mówią, że w trzecim miesiącu powinny się kończyć a tu dopiero się zaczynają...na szczęście dzisiaj spokój. Małej powietrze na wsi służy, spała dziś 3 godziny na dworzu, w domu śpi najwyżej godzinę. Surfitka to ładnie sobie śpicie z małą, ja w sumie też nie narzekam na jej sen nocny i też się wysypiamy. Anulek taz zaczyna juz z nami rozmawiać, grucha jak gołąbek a ślini się przy tym aż się zakrztusza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie kciuki bo moja wiki jutro zaczyna zerówke w szkole:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki troche mnie nie było ale dla tego że dostałam dziwnego zapalenia piersi.Zaczelo się w sobote rano jak wstałam to w lewej piersi poczułam straszny bol i była cała gorąca.Wyczułam w niej jakieś grudki to wymasowałam i ściągnełam laktatorem..Nie było zadnej poprawy grudki znikneły ale ból przy dotknięciu niesamowity a pierś miękka.Wziełam paracetamol i troche lepiej.Wczoraj to samo i przytym bolał mnie cały lewy bok,lewa reka i mialam dziwne dreszcze .Oczywiscie musialam zaserwować podwójną dawke paracetamolu no i było troche lepiej.Miałam dzisiaj iść do lekarza ale czuje już poprawe tylko przy dotknieciu jeszcze boli no to nie wiem czy iść.Jak myślicie bo reszta objawów już przeszła sama nie wiem:( Gratulacje Agula oczywiscie za pępuszek🌼 witaj milka dawno kochana cię nie było🖐️ goba nadal szukam balsamu kurcze nigdzie go nie widze ale jak wchodze do nowego sklepu to sprawdzam:D no i powodzenia dla córeczki daj znać jak poszło jej w tym pierwszym dniu🌼 kupiłam wkońcu tą mate wysle wam zdjęcia to narazko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----31.08-- -4995----56 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------21.08- - ---5600---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----12.08-- - -----4500----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120---59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----27.08-- ----6320-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----18.08 ------5310-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam zdjęcia wiki na interie ze szkoły marta dzieki za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Marta już zaczęła 4 klasę. A Maksio nie chciał jak zwykle iść do przedszkola. Haniutek juz nie ma kolek dzięki kropelkom sab simplex. Za to dostała jakiegoś uczulenia na szyi i uszkach i znów musiałam ja smarować.W ciągu dnia spi własciwie tylko na spacerze. W domu to może raz z pół godziny. Ja za tydzień idę na zdjęcie gipsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi wspolczuje z tym gipsem:(..... no i musze leciec, bo Maya sie obudzila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy karmiac piersia moge brac no-spe, boli mnie brzuch/zoladek z nerwow , chyba ? pomozcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula a niemasz ulotki?poczytaj w necie a niedenerwuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!byłam u gina i mam lrkki stan zapalny....bu.... musze brac tabletki doustnie bi do pochwy-nigdy nie brałam i pierwszy raz mam takie dziadostwo.....chce tabletki brac-lekarka wporzo !!!!!!!!!!!!!!dała mi skierowanie na próby watrobowetzn,pobranie krwi i po tym dobierze i odpowiednie tabletki. krysti w przedszkolu był i ok.a kincia juz mniej beczy jak ja połoze na mate to ładnie sie bawi i gaworzy.upodobała sobie lusterko i do niego gada,moze jaka strojnisia z niej bedzie.... a ja z moim nadal pokłócona-tel.dałam do serwisu mam komóre na gwarancji niech naprawią.ciekawe czy naprawią-nic nie gadalam,ze z nerwów na chłopa rzuciłam tel.bo by mi nie naprawili.ja to jestem nerwus straszny -cos zrobie a pózniej żałuje..... nadal sie katuje i w jeansy zadne nie wchodze-latwo sie tyło gorzej w 2strone-no ale jak wam pisałam 22od porodu zgubiłam z36obdzieliłabym 3babeczki ciezarne-he,he, PA KOCHANE ZYCZE STOSUNKOWO UDANEJ NOCKI-HI.HI.!!!!!!!!!A JUZ ZMYKAM W KONCU WRACAJA SERIALE!!!!!!!DZIS NOWE M JAK MIŁOSC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś po wizycie u neurologa z małą(wszystko przez to że poród odbył się z użyciem vacum a potem jak mała miała 3 tyg straciła przytomność i wylądowałyśmyw szpitalu) i wszystko jest oki. Haniątko rozwija się prawidłowo i nie ma czym się martwić :) Ale mam inny problem w listopadzie miałam wrócić do pracy a Hanią miała zająć się teściowa ale się rozmyśliła i powiedziała że ma inną prace - a ta inna praca to opiekowanie się obcym dzieckiem nie ma to jak liczyć na rodzine. Chyba wezme wychowawczy do połowy lutego a potem się będe zastanawiać. Jestem na nią za to strasznie zła i nie mam ochoty jej oglądać. Była u nas 2 dni temu i została sama z małą bo ja pojechałam z mężem na większe zakupy i mówiłam jej że mała będzie jadła o 22 i my wrócimy przed 21 i ma jej nie karmić -wchodzimy z mężem ok21 a mała ciągnie butle jak się zzapytałam co ona robi to stwierdziła że dziecko było glodne bo trzyma rączki w buzi. Gdyby małą odwiedzała częściej jak co 2 tygodnie to by wiedziała że ona teraz jest na etapie ssania swoich łapek. I tak mnie tym wkurzyła bo wiedziałam że noc będzie nieprzespana. I mała budzia mi sie 3 razy w nocy a jak zjada o 22 to pobudke mam tylko ok 4. pozdrawiam i ucałowania dla dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Napisze tylko pare słow bo MIkołajek zaraz się pewnie obudzi a trochę mi zeszło żeby nadrobić zaległości od soboty... Chrzciny udały się wyśmienicie - choć mielimy tłok - 13 osób w niedużym pokoju to jednak zdecydowanie za dużo :-) no ale poradziliśmy sobie... MIkołaj też był grzeczny, w kościele tylko troszkę zakwilił to dostał butle, bo miałam mleczko ściągnięte... wczoraj jeszcze były poprawiny dla znajomych no i dziś już wracamy do starego, spokojnego rytmu... Milka, fajnie cie widziec !! Agula, gratuluje pepuszka - to faktycznie rekord !! Alkatraz, tesciowke masz okropnie wyrachowaną - może zaproponuj jej pensję to się rozmyśli i u was zostanie ?? :-P Beja, ja też wczoraj szczesliwa - bo wrócily seriale :-) za to mój mąż niezbyt ... hehe - mówie mu że on miał najpierw mistrzostwa europy, potem igrzyska - a ja mam teraz m jak milość :-) milego dnia, lece jeszcze na interie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej.....dawno mnie tu nie bylo....ale same wiecie jak to jest przy malym szkrabku...moja krolewna wlasnie zasnela wiec mam wolna chwilke....co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×