Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DESPERADA

KLUB DESPERADO czyli koniec z racjonalnymi dietami !!!!!!!

Polecane posty

Weszlam dzis na wage i szok... 57,4kg!!! Wiem, ze to glownie woda, ale to strasznie motywujace :D Oto dzisiejsze menu: 1 kromka razowca z twarozkiem czosnkowym 1 gotowane jajko rosolek na 1 udzie jogurt naturalny lub twarozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girl_23 - 2 kg w jedną noc! Chyba bijesz nas na głowę ;) Gratulacje :] Właśnie, jakie jest \'bezpieczne tempo chudnięcia\'? 2 kg czy kg na tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicktaki>>> odchudzanko zaczelam w poniedzialek czyli 2 dni z tym ze w poniedzialek byla glodowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ;) wczoraj o godz. 10;30 napad...zjadłam kopytka i chhleb,czekolade...ahhh jak ja mogłam... ;( nie ma chyba nic gorszego niż najedzenie się na noc!!i to o 222;30 !! girl_23 gratulacje 2 kg...nono ładnie ;) mi waga dziennie waha się 1 kg. tzn.rano waże 70 po południu 70,5 wieczorem 71 na nast.dzień znowu 70 lub 69,5 ;) ale pamiętam jak ważyłam 74!!!boże szok!! brzuchol jak balon!!!tyłek wielki !! ale to juz przeszłość!! dzisiaj było : I śniadanie: jabłko II śniadanie: banan Obiad sałatka(k.pekińska+pomidor) + pół woreczka kaszy ;] nie wiem co zjem na kolacje ;) a jak wam leci?? nicktaki??bula??girl_23??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana , znam ten ból , ja dziś się najadłam :( a wszystko przez to ,że piekłam synkowi ciasto do szkoły no i spróbowałam ... a potem poszło . Trudno , jutro dalszy ciąg diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana>>> dzieki za gratulacje, ale narazie wole nie zapeszac ;) Mialas napad... skad ja to znam! ale od pewnego czasu zdaza mi sie on coraz rzadziej, a to dlatego ze mysle sobie wtedy ze jak to zjem to bede bardzo zalowac ...ze to jest tylko chwilka tej rozkoszy w ustach a pozniej mega wyrzuty sumienia... i mi to pomaga. Albo ide szybko umyc zeby i wtedy juz mi apetyt mija :) Nie martw sie, bedzie ok! Ja mialam w planach na obiad zjesc rosolek, ale w sklepie nie mieli nozek wiec kupilam watrobke :P ...wiem, ze kaloryczna ale zdrowa i moj mezulek ja uwielbia :D ...zjadlam naprawde malutko :) I to na dzisiaj wszystko. Wiezorem lekkie cwiczonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bula>>> jutro bedzie lepiej, nie zalamuj sie ❤️ ...a jakie to ciasto zrobilas? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dziś miałam taki zapiernicz w pracy, że nie mialam czasu zjeść nic oprócz jabłka. No to teraz zupka warzywna:) Jej a niektórzy mówią, że nauczyciele nic nie robią. Zjem i do poprawiania prac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) można się dołączyć ? Jestem na SB od 4 listopada. Schudłam narazie 7 kg mam chrapkę na więcej - do zgubienia oczywiście :-) pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja po 2 tygodniach diety warzywno- owocowej. Na poczatku objadalam sie zdrowo tymi warzywami... po kilka surowek, owoce, salatki, leczo i takie tam rozne, a teraz cos sie dzieje... zaniklo mi uczucie glodu. Az zaczelam sie niepokoic. Dzisiaj w pracy o 13 pomyslalam czy ja juz dzisiaj cos jadlam? O??? Nie! No i zjadlam troche salatki warzywnej,ale nie zeby mi sie chcialo jesc, a tylko dlatego, ze cos trzeba. Jak wrocilam do domu zjadlam talerz zupy jarzynowej... bo tak mialam zaplanowane, ale... Zero glodu. I najadam sie kubkiem cieplego picia. Czy to aby normalne? Mam jeszcze duzo do schudniecia wiec nieby powinnam sie cieszyc, ale czy na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie nareszcie zwazylam- nie jest dobrze 54,3 kg . Do swiat chce zrzucic 4kg myslicie ze dam rade? powinno sie udac wkoncu 1kg na tydzien to zdrowe odchudzanie ;) Postanowilam zwiekszyc dawke kalorii i nie jestem na diecie 500-600 tylko 800-900. 4kg to nie duzo a za bardzo boje sie jojo wiec wole nie ryzykowac. Wazne jest dla mnie zeby waga spadala kazdego dnia nawet 0,1 czy 0,2kg . Musi sie udac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie desperatki , ja kończę dzisiejszy dzień mocnym postanowieniem poprawy - jutro to co zaplanowałam na dzis śniadanie soczek , II śniadanie jabłko , obiad jogurt z otrębami , kolacja jabłko - wszystko jako pokuta za dzisiejszy dzień .Girl - upiekłam ukochaną przez moją rodzinkę szarlotkę - wszystko przez nią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie te desperatki
ktore byly tak zawziete w swojej diecie? Czyzby jo-jo was dopadlo misia pysia, desperansa? misia pysia jak zaczela wpierniczac no bo siostra przyjechala hehe i tak wpiernicza do dzisiaj i to co schudla nadrobila z nawiazka! I co po tych waszych madrych dietach co? odpowiedz sama sie nasuwa ::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona23
mnie to smieszą takie głodówki... bo nalezałam do takich jak te desperatki i wyladowałam u lekarza:-( teraz inaczej podchodze do jedzenia.... trochę schudłam w dłuzszym okresie czasu ale za to nie odczuwałam ze to dieta.... od dobrych kilku lat mam stałą wagę... a propo desperatek czy długo wytrzymują swój reżim czy czasem co dwa dni nie maja chwil słabości? i długo nie bedzie efektu jo-jo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie te desperatki
i ciekawe czy ta cala despernasa tak naprawde tyle schudla czy tylko tak pisze zeby sie nie skompromitowac? moze wytrzymala pare dni na tej swojej diecie ale pozniej i tak rzucila sie na zarcie, a pisze ze dobrze jej idzie, ze zjadla pol batonika i sie strasznie najadla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! długo się nie odzywałam bo nie miałam dostępu do komputera... przez ostatni tydzień niewiele mi spadło, ale dobre i to... zobaczymy jak będzie za tydzień. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie strasznie śmieszą takie pomarańczki. Dowartościowałyście się kochane? To, że wy nie dałyście rady nie znaczy, że ktoś nie dał :) Za mną ponad 20 kg i twardo trzymam to moje 55kg :) No popatrzcie, na tak rygorystycznej diecie wcale nie trzeba sie rzucać na jedzenie, kto by pomyślał... :) Prawda, że szok: no i gdzie te desperatki i odrodzona23? Ciekawi mnie po co wchodzicie na takie topiki... Cześć Matylda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D no i są zawistne suczki heheh aż się martwiłam, że tu takie nie zaglądają :-P szkoda, że trafiły sie nam akurat takie niewykształcone - nie ma czegoś takiego, jak a propo... za misię pysię nie będę się wypowiadać, ale ja jak najbardziej jestem tutaj i jakbyś dokładniej czytała, to byś wiedziała co się ze mną teraz dzieje. Nie - u mnie nie ma co drugi dzień dni słabości. owszem, zdarzały się chwile, ale podkreślam - CHWILE, a nie całe dnie i nie było to tak często. I czym miałabym się skompromitować?? przecież jestem tu 100 % anonimowo. Nie chciałam budzić w Tobie zazdrości faktem, że do szczęścia wystarczy mi pół batonika, podczas gdy Ty wpierdzielasz pewnie tabliczkę czekolady i Ci mało... Jeśli jednak moja wypowiedź taki skutek wywarła, to Twój problem :-) Ile teraz ważę?? dowiem się jutro. Pewnie schudłam od ostatniego ważenia mało albo wcale, bo jadłam więcej ( dla Ciebie i tak mało ) przez zbliżający się okres i sesję. Jednak przytyć też nie przytyłam raczej - wymiary wciąż te same i po ubraniach czuję, że jest dobrze. Zważę się jutro, widocznie masz lekką obsesję na moim punkcie, wiec zapraszam do śledzenia moich poczynań :-D I zmartwię Cię - okres sie kończy, a moja dieta będzie trwać dalej i nie mam z tym problemów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrodzona23 \"Kali mieć....\" \"Kali być...\" A Kali nie pomyśleć, ze Kali nie być wyznacznikiem czegokolwiek?? i że Kali móc być zwykły cienias??? a na świecie być oprócz Kali i inne człowiek, które móc mieć więcej rozum i silna wola?? czemu masz takie prymitywne ograniczone myślenie \"ja\" i \"ja\" ?? to, że Tobie sie nie udało, że Ty robiłaś to w nieodpowiedzialny sposób, przez co miałaś problemy ze zdrowiem, nie znaczy, że wszystkich spotka taki los. Jesteśmy różni - dla jednego dobra jest dieta 500, dla innego 1000, dla jeszcze innego 1500. Grunt to dobrać dietę odpowiednią dla siebie. A nie myśleć, że jak coś jest złe dla Ciebie, to jest złe dla wszystkich. I jeśli nawet misia-pysia zrezygnowała już z diety, jeśli rzuciła się na jedzenie, to widocznie nie była ona dla niej i ok! nikt nie zakładał, że każda z piszących tu dziewczyn na tej diecie się odnajdzie. Łatwo przewidzieć, że wielu się to nie uda. Ale nikt nie powiedział, że wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D dzięki, ale nie piję piwka ostatnio. jednak lampka wina do obiadu czy na wieczór?? nie odmówię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksai 🌻 👄 DESPERANSA 🌻 👄 ja dzis zastanawiałam się co zjeść bo nie jestem jakoś głodna. robiłam mojemu facetowi kebaba i tez zjadłam malutkiego (bez sosu). podejrzewam, ze to niewiele kalorii. troszke mięsa z piersi kurczaka, sałatka i pół pity. i to chyba dość zdrowe jedzonko?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i ja sie przylaczam:)Dobrze mowicie dziewczyny;) Ja rowniez nie odzywalam sie nie dlatego ze zaczelam wpierdzielac ale poprostu bylam tydzien poza domem no i tak wyszlo... Mimo ze jadlam sporo,przyznaje to jednak spadlo mi kolejne kilo co pewnie rozczaruje pomaranczki:P Od dzis zabieram sie za diete jeszcze ostrzej bo czas goni,ale jestem zadowolona:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!! :-) bruna - no widzisz, mam podobnie. dużo mam zajęć ostatnio i nie przebywam często na kafe, jak to wcześniej bywało. mam za niecałe 2 tygodnie 4 egzaminy, więc szkoda bardzo... a tu się okazuje, że jak nie \"mieszkam\" dosłownie na forum, to pewnikiem się obżeram... poza tym ten okres... nie pozwalał mi się zważyć, z resztą w większości przebywam w mieszkaniu, gdzie wagi nie mam. no ale to oczywiście oznacza nic innego, jak to, że utyłam... ciekawych rzeczy można się o sobie dowiedzieć na kafe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Fajny topik... a co wiecie na temat Tussipectu? Czy na serio obniża wage?? i czy jest bardzo niezdrowy??? i ile trzeba wziasc tabletek by nieczuc sie glodnym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź cztery, popij mocną kawą i czekaj aż Ci serce wyskoczy...napewno bedziesz wazyc mniej chryste :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd w niektórych osobach tyle jadu. Każdy ma rozum, samoświadomość i wolną wole. Czwarty dzień diety zakończony bez wpadek. Zważę się w poniedziałek i opowiem o wynikach. Życzę wszystkim wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem . Dziś dieta super : 3 jabłka , jogurt naturalny i 2 soczki . Na tym na dziś koniec . I wiecie , któraś pisała ,że dziś nie czuje głodu , ja też , może coś wisi w powietrzu :D . AAAA obłymi larwami z rozumkami godnymi tejże larwy nie przejmujcie się . Jaki koń jest kazdy widzi ( osobiście wątpię , że one zrozumieją to porzekadło )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×