Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość Karamela
Aniolekviki a powiedziałaś, że się Tobie spineczka zepsuła, czy że chcesz po prostu kupić? Ja zamawiałam telefonicznie i pytałam się czy gdyby mi się spineczka zepsuła to mogę dokupić i ta Pani mi powiedziała, że jak się w ciągu dwóch tygodni zepsuje to mi na swój koszt nową podeślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
tak, napisałam na drugi dzień i powiedziała ze wyśle mi ja dziś lub jutro ( to było w poniedziałek) zapytałam się czy mogę dokupić jeszcze grzebyki a ona ze mi da kilka dodatkowo w sensie tak 2-3 a później napisała ze mam zapłacić koszt przesyłki ok 8 zł to się zgodziłam i zapytałam się jaki tytuł przelewu ma być i cisza. nie dość ze chciałam zapłacić za koszt przesyłki- zwykłym listem to jeszcze dalej nie mam nic;/tez sądziłam ze w takiej sytuacji ze za koszt nie zapłacę przesyłki. wieczorem jak nic nie odpisze to napisze jej wiadomość ze chce nowy grzebyk na jej koszt bo nie moja wina ze zepsuty jest . a ja zamówię sobie gdzieś indziej grzebyki i będę mieć pewność ze je dostane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamela
Włoski przyszły mi wczoraj i są super! Na pewno są naturalne bo pofarbowałam tą samą farbą, którą farbuję własne włosy i wyszedł mi prawie identyczny kolor. A jak już wepnę je we włosy to się zupełnie stapiają z moimi i nic nie widać, że są doczepiane! Ale jestem szczęśliwa. Kupię sobie jeszcze te krótkie, żebym miała do zagęszczania na co dzień. A jak zaoszczędzę trochę kasy to na wakacje może się szarpnę na te najdłuższe. Że też wcześniej na to nie wpadłam i męczyłam się z moimi pojedynczymi kłaczkami! Ma może któraś z was tą taką kitkę co mają? Bo też mi się podoba. Coś się boję, że zbankrutuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikashe
a ja sie wkoncuuu po 2 latach od nich uwolnilam:)swoje obcialam tak prawie z szyja dlugosc i z tylu krocej i jestem mega szczesliwaaaa,mam swoje bardzo cienkie doslownie 2 nakrzyz i wdodatku mam pyzata twarz,wiec zawsze balam sie obciac i wkoncu zaryzykowalam ,wlosy sa puszyste podnosza sie ladnie troszke pianki i szczotka i cudooo,meczylam sie z klipami bo podcielam je do ramion czyli rowno z moja dlugoscia,ale co chwila musialam he czesac zeby nic nie bylo widac ,glowa mnie bolala,o rajuuu,albo w kitke je wiazalam ciagle,,,moj chlopak tez szczesliwy ze lapie mnie za wloski i nie czuje zadnych klipsow okropnych,powiem ze lepiej miec jakie sie ma ale swoje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dlaczego trudno taj jest dobrac kolor blond :( zamawiałam juz włosy 3 razy i niestety albo za jasne albo za ciemne Uzywam płukanki i moze to dlatego :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaa_nson
A nie wiecie gdzie w Krakowie można kupić takie dopinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batka164
Kochane! Wiadomość z ostatniej chwili... Właśnie zauważyłam, że do 2 czerwca jest 15% zniżki na dowolne włosy do przedłużania w Rapunzel of Sweden. Wystarczy zalogować się, wybrać włoski do przedłużania, zrobić zakupy, a przed zapłaceniem, po lewej stronie wpisać kod zniżkowy: SUMMERHAIR Gorąco polecam :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
coś mi się wydaje ze to zwykła reklama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszpunkaa
Hehe nie ma jak to nieudolna kryptoreklama. A te włosy z tego Rapunzel to nie są nic lepsze niż kupowane na Allegro. Tylko cenę mają wyższą, a niszczą się tak samo jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że teraz mogę już jakąś opinię na temat tych włosów wystawić :P byłam w nich wczoraj na imprezie. Zdały egzamin :D cały czas się trzymały na swoim miejscu, musiałam tylko od czasu do czasu rozczesywać. Jestem z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamela
Monika a Ty gdzie swoje włoski kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2103
Witam, ja kupiłam włosy "Przedluzaniewlosy ClipIn*REMY*8Tasm*50cm*150gram (numer 1008450981)i jestem bardzo zadowolona, polecam, a jeżeli nie wiesz jaki kolor to wyślij im swoje zdjęcie i dobiorą Ci kolor, a nawet pofarbują dla Ciebie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinda.kinda
hej dziewczyny zastanawiam sie nad konskim ogonem, albo clipami. Teraz mysle ze klipy lepsze - bo mozna albo zwiazac, albo zostawic ropuszczone. tak? czy sie mysle, czy widac takie klipy jak sie zwiaze wlosy? i nie wiem jaka dlugosc wybrac - jestem niska - 160cm. jaka macie dlugosc?? Aha i czy te wloski z cosmoshopu 80 g sa wystarczajace? czy licho wygladaja? Pozdrawiam) i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
one nie waza 80g. moje ważyły przynajmniej 64 g nie wiem jak innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamela
W tym cosmoshopie to zależy od długości. Te krótsze około 45 cm ważą 64 g, a 55 cm 80 g. Ja mam te 64 i mi w zupełności wystarczyły, ale nie mam bardzo gęstych własnych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiko evi
hej ! właśnie dziś zamówiłam sobie doczepy clip on . kolor czarny na allegro . i dopiero teraz zaczęłam sie zastanawiac czy warto :) boje sie że sama nie bedę potrafiła ich wycieniować a jeśli już to zrobie to źle. wy same je cieniujecie? i na niektórych stronach pisze że można prostować ale nie w wysokich temperaturach . co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilymalilly
hej prosze o rade doswiadczone clip-inki;] otoz kupowalam juz na allegro syntetyczne na probe i bylam zadowolona.z tym ze mam blond wlosy z czekoladowymi pasemkami.i koncowki moich wlosow roznia sie od tych na gorze.sa ciemniejsze,nie biale tylko jakby jasno brazowe.wiec gora do siebie pasowala a dol juz tak srednio. boje sie ze kupie naturalne za 100zl.czy wiecej,a potem nie beda pasowac.co byscie doradzily? i u kogo najlepiej kupowac?:) z gory wielkie dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajt
Hej dziewczyny : ) . Widzę, że dyskusja wrze ! Słuchajcie, kupiłam w hurtownii przepiekne włosy słowiańskie - jeśli się orientujecie, jest to NAJLEPSZY GATUNEK - są praktycznie niezniszczlne. Mam nóż na gardle - potrzebuje je sprzedać . Szybko potrzebuje kasy, wiec cena jest na MAKSA ATRAKCYJNA. 1. SREDNI BRAZ - 135 cm tasmy (!!!) i aż 60 cm długości. Dodatkowo są profesjonalnie cieniowane w zakładzie LOREAL - od razu wyglądają naturalnie - 10 taśm , struktura delikatnie falowana - proponuję 399 zł ( cena rynkowa - 850) 2. SŁONECZNY BLOND - 85 cm taśmy - 2 taśmy , dodatkowo potrójnie szyte, idealne dla dziewczyn z rzadszymi włosami. Długość : 55 cm . Proponuję 89 zł (cena rynkowa - 450) kontakt: 7300375 (gadu-gadu) mail : kaszkaa@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ożywić końcówki moich clipów? Są troche snianowate... potraktować je jedwabiem, podciąć czy może jeszcze coś innego? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika zostaw na noc w odżywce nastepnie umyj i zostaw zeby sobie wyschły naturalnie ja tak robie i konce sa w świetnej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulczi
hej tam metoda przedluzania jest naprawde bardzo fajna natomiast potrzeba troche wprawy ale nie masz sie co martwic jezeli to sa pierwsze Twoje wloski tego typu to kwestia paru dni i bedzie Ci coraz szybciej i lepiej wychodzilo ich przymocowanie jezeli dobrze dobierzesz kolor i dobrze je przypniesz nie bedzie widac ze to sa doczepiane ale mam dla Ciebie rade nie kupuj syntetykow bo wtedy roznica jest i to spora a na dodatek nie wykonasz na nich zadnych zabiegow fryzjerskich bo poprostu je zniszysz i ich wyglad bedzie przypominal mopa:) wiec radze zakup wlosow naturalnych w sumie nie sa to tak naprawde naturalne ale robione pod naturalne(zachowuja sie jak naturalne mozna na nich wykonywac wszelkie zabiegi wiec naprawdo warto)wiadomo syntetyki sa tansze ale te robiopne na naturalne nazywane"naturalnymi"nie sa az takie drogie zakup mozesz zrobic na allegro ia cena ksztaltuje sie od 112złdo ok 300zł za komplet pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulczi
tak jak na noc zostawisz to super wyjscie ale dodatkowo mozesz kupic swietny preparat z avonu zielony na zniszczone konbcowki ja go sprawdzilam i nie zawiodl mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×