Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

wlasnie czytalam topik o chodzeniu dzieci. Dziwne, ze niektore w wieku 7 miesiecy sie juz w lozeczku podciagaja i stoja. 8 miesieczne juz chodza. Moj ani zebow nie ma, a siedzi tez slabo bo sie przewraca :D Kolezanka tez ostatnio sie mnie pyta czy maly juz mowi? Pytam co? Mowi? On ma 6 miechow jak ma mowic ?! A ona na to, ze jej corka jak skonczyla 6 miesiecy to ja wolala "mama" nie rozumiem tych przechwalanek. Paranoja jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie słuchaj tych przechwalanek niech sobie tak myślą mój mały w niedziele skonczy 6 miesiecy i tez nie siedzi sam musze go podpierać, słabo sylabizuje jeszcze nie woła mama, tata i wcale sie tym nei przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Emilka też ma trochę przydużo zabawek... Wszędzie ich pełno! Na razie tylko my nimi bałaganimy, co to będzie jak sama zacznie. :) Planowałam trochę z nimi zbastować ale ciągle chodzi mi po głowie garnuszek i ślimak. Która zabawka sprawia większa frajdę Waszym dzieciaczkom? Plisza zauważyłaś, że mamy takie samie leżaczki a teraz widzę, że krzesełka też identyczne. :) Sprzęty domowe maja u mnie raczej długi żywot ale to może dlatego, że mi przy zakupach przeważnie doradzał znajomy sprzedawca i od razu mówił co ma dobry silnik, co kiepściutki, z jakiej firmy reklamacji jest najwięcej, itp. Sprawdza się. Teraz chcę jeszcze kupić albo urządzenie wielofunkcyjne z sokowirówką albo to samo ale oddzielnie. Ma któraś sokowirówkę zintegrowana? Wiosna blisko i już marzą mi sie soczki. :) Hmm... wszyscy których pytałam narzekają na swoje sokowirówki bo albo przecieka albo otwór do wrzucania mały albo pojemnik na resztki mikroskopijny. Oko moja Mała na początku też nie lubiła czyszczenia nosa ale ja za każdym razem udawałam, że to świetna zabawa. Nabrała się. ;) Z tym, że wcześniej zaznajomiłam ja ze sprzętem. Daję jej sie pobawić fridą i pojemnikiem z wodą morską. No i nigdy nie robię tego z zaskoczenia - wtedy jej sie nie podoba, tylko pokazuje jej sprzęt, coś tam zagaduję itd. A tak zmiejając temat - współczuję przeprowadzki! Nienawidzę tego! Dobrze, że będziesz miała mamę do pomocy. Bromba kiedy nas zapraszasz na kuchnioparapetówkę? ;) Malir synek miał trzydniówkę. Oko mogłabyś jeszcze raz podać link do tych książeczek albo tytuł. Skoro takie smaczne... ;) "myślałam,że będę go z podłogi podnosić" brrrr... boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUla daj spokuj... dziecko wolalo mama ale napewno nie bylo swiadome ze wola swoja mame poprostu sylabizowalo, mojej tez czasami uda sie zawolac mama i co niby wie ze to ja??!!! a moja 29. skonczy 7mcy i tez potrafi upasc siedzac i dalej sie nie obraca z plecow na brzuch ale za to twardo stoi na nogach i chetnie by juz poszla..kazde dziecko jest INNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wlasnie kurier przywiozl mi gramofona dla K. na urodziny no niezle wyglada zrobilam muz juz miejsce i dzis testuje sprzet na purplach :-) jezeli niunka mi da bo cos zmarudzona dzis jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..............DP......WAGA.....DŁ.....IMIĘ....WAG A:6m....DŁ:6m Marzka............3.07.08......2840....50cm...Julka...6,25kg...66cm naturalna blondynka..22.07.08..2300..48cm...Natalia...7,5kg...66cm Viola27............25.07.08.....3100....54cm...Vanessa...7kg...68cm Karusia1978......26.07.08.....4020....57cm...Michalinka. ..11kg...75cm anabanana198....29.07.08....3530...57cm....Martynka...8,9kg...71cm Julka...............30.07.08.....3550.....?????....????? ??... okokokoko.......1.08.08.......3900....57cm...Mikołaj...ok 9,5kg...ok 76cm Magdulka_24.....7.08.08.......4000....57cm...Maja...9kg...75cm Kurde_no.........8.08.08.......3700....54cm...Martynka.. . mmała.............9.08.08....... 2800....56cm...Zosia... Malir..............11.08.08.......3400....54cm...Maks(?) ... Moniś-27.........12.08.08.......3570....55cm...Konrad... Pliszka............15.08.08.......3210....53cm...Michael a...7,8kg...74cm dwie_kreseczki...15.08.08....3250....55cm...Bartuś... Gimelka..........17.08.08.......3500....55cm...Gracjan.. . LadyMia..........18.08.08.......2920....52cm...Emilka...7,6kg...70cm ewitap............18.08.08.......3400....50cm...Víctor.. . esab...............19.08.08.......3325....56cm...Filip.. . brombabomba....20.08.08.....3340....51cm...Ivo... Szylusia...........24.08.08.......3680....55cm...Kornel. .. mama_dzidka....25.08.08.......3090....53cm...Liwia...6,7kg...66cm eudaiomonia.....26.08.08......4060....60cm...Mikołaj.... Gunia222.........30.08.08.......3750....56cm...Bartuś... ekino...............3.09.2008....3880....58cm...Blanka.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarki i pytałam o szczepienia i powiedziała żeby na pneumokoki zaszczepić teraz, meningokoki jak skończy rok i ospę jak będzie miała 1,5 roku... muszę to przedyskutować z mężem. Kuzynki córka 5.III skończy rok i stawiali ją na nogi jak miała pół roku- stawiali ją a ona opierała się np o łóżko i nie wiem czy to ma jakiś związek ale teraz ma strasznie wygięte nogi... nie wiem strasznie się rzuca to w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba pisałaś o patencie na obroty, coś tam było o wyciąganiu rączki, że trzeba tej ręki dotknąć??? Moja się obraca ale przeważnie przygniata sobie rękę brzuchem i zaraz się wkurza. Bez sensu żebym ja jej zawsze wyciągała bo się dłużej tego będzie uczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tabelka mnie wkurza bo widzę ,że moja słoniowata jest...:-) emi---.ja mam ślimaka i garnuszek i obie te zabawki są super. moja też słabo sylabizuje ,siedzi sama ale nie próbuje raczkować,bo ciężko jej chyba,w ogóle to zauważyłam ,że ma słabe ręce. a tym,że nie sylabizuje to się martwię,bo moja 8 letnia kuzynka ma adchazję,zaczęła dopiero niedawno mówić i to po 2 latach spędzonych w dzień w dzień u logopedy...ekhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, moje drogie, mamy na naszym topicu jakas szmate. Tak SZMATE bo zaczyna juz na nnych topikach na pomaranczowo ujawniac nasze dane osobowe. Niedluga moze padna nazwiska?adresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja też zawsze bęczę na Chirurgach. Kurde, dowody zbrodni ogladam od zawsze - kocham seriale kryminalne. A na wczorajszym beczałam, wiesz, ja kiedysczytalam książkę o nastolatkach w takiej sytuacji w USA w tamtych czasach. Makabra dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
podaj linka korde no, oj nie chcialabym zobaczyc tam moich danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooooooo Kurde no - zgłos od razu do moderek, ja znam jedną i to dobrze, daj namiar które topiki, to dziewczyna nam posprawdza. I zmieńcie hasło na @ wspólnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - napisałam do znajomej moderki, dawajcie namiary co i jak - działać trzeba szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe skad wiesz ze ten temat pomaranczo? zaraz poznamy IP zloczyncy, napisalam juz do moderatoka maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi-mami - u nas tez problem z przewracaniem się. jak leży na brzuszku to tak pięknie się zbiera nóżkami i pupą do przewrotu, ale nie umie sobie ułożyć ręki. najczęsciej zostawia ją wyprostowaną w bok, to wtedy nijak się nie przewróci tylko bardziej \"klinuje\". Próbowałam jej parę razy pomóc tzn. podciągałam rączkę do góry, albo tak jakbym \"zwijała\" przez bark, ale nie załapała. No więc krzyk jest zawsze i nadal sobie nie radzi.ehh... więc ja tez bardzo chętnie poczytam o metodach na te przewrotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie linka bo nie wiem o co chodzi. a moderator niech sprawdzi IP kto co pisal, bo tak byc nie moze, ze ktoras z topiku robi jakies jaja. Nie wiem o co dokladnie chodzi, ale przeciez da sie sprawdzic IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten temat
Kurde no bo w śmietniku przeczytałam, ze prosisz o usunięcie tego tematu, iz padły tam Twoje dane osobowe. W każdym razie ja do Ciebie nic nie mam i to nie ja pisałam w tym temacie o którym jest teraz mowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co robisz na naszym topicu? ja juz nikomu nie wierze, ja piernicze ale siara,, zaraz jeszczxe na mnie zwala ze ja ten kobicie cos na blogu dopisalam a ja nie mam z tym nic wsplnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no- jakie dane osobowe? Ja tam tylko widze imie, chyba za bardzo sie nakrecilas nazywajac jakas osobe z naszego topiku szmata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no pewnie, jeszcze mam sie tu hamowac? to nie jest pierwszy raz ze sypie ktoras stąd. skoro nie jestes winna to nie komentuj please. Jakby to cie dotyczylo to bys spoewala inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze gdzies indziej podalas swoje IMIE. Ja jestem z tego topiku i nawet nie wiedzialam jak sie nazywasz stad moje oburzenie za wyzywiska. Tak czy inaczej przesadzilas z ta \"szmata\" bo ja dalej nie sądzę, ze to od nas ktoras z dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam swojego imienia nigdzie. To ze ty sie ujawiniasz nie znaczy ze inne tez to robią. Skoro cie to nie dotyczy to sie nie obrazaj ;) nie pisalas tego to nie do ciebie, proste. ujawnianie czyis danych jeszcze na pomaranczowo jest chamswem jakich malo. To juz moze i zakrawac na sprawe karną jak uzytkownik chcial byc anonimow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny, widze ze ten kontrowersyny temat nadal wisi i ten wpis tez. Coz, nie zostaje mi nic innego jak zniknąc z kafeterii. Na jakis czas moze zawsze. Podczytywac was bede ale wpisywac sie juz nie. Nie ma to sensu, widze ze jest kilka osob dla ktorych jestem tak negatywna osobą ze postanowili mnie zniszczyc. Szkoda ze nie mozna kazac skasowc wszystkich swoich wpisow bo bym sobie tego zażyczyla. Szkoda by mi ich bylo to pisalam o slubie, o dwoch ujrzanych kreseczkach, o corci itp.. Ja mam podejrzenie kto lazi ze mna po innych topikach, poziom wypowiedzi i sposob formulowania zdan to pokazuje.Ale to niewazne. Pisze tylko abyscie byly czujne i jak juz macie sie z kims nie zgadac, to Boze bron nie robcie tego pod soimi nickami tylko na pomaranczowo. Ja wlasnie za tą szczerosc place. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no jak masz podejrzenia to chyba można je zweryfikować u moderatoeki, czy nie? Skoro pojawiło sie tylko Twoje imie to co w tym strasznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi mami no wlasie wg mnie to tez TYLKO tylko imie, dlatego tez sie zbulwersowalam pisaniem przez kurde no, ze na naszym topiku jest jakas \"szmata \" co podaje dane personalne :D no bez przesady ! kurde no ochlonie, napije sie kawy i wroci :) Wg mnie afera bez sensu, ale coz... ja dzis dalam dzieciaczkowi kalafiorek z zotkiem, koperkiem i z ziemniakami :D Az sama mialam ochote na taki obiad, ale ryby juz kupilam :) kupilam dzis huggiesy premium czy jakkolwiek to sie pisze i masakra! Sa jakies sztywne, nigdy wiecej :o Moze mi sie felerna paczka trafila ale nie podobaja mi sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie, data urodzin dziecka (wjatkowo charakterystyczna niepawdaz?), data slubu - wystarczy aby mnie zlokalizowac. Ja sobie nie zycze aby moje imie nas kafe ktos wypowiadal, zacznie sie od imienia a skonczy na nazwisku tak? czy Pliszka przedstawia sie imieniem? a okokoko? tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no- ale pomysl sama, nie trzeba pisac na sierpien2008 zeby wiedziec kiedy bralas skub, kiedy sie urodzila i jak na imie ma Twoja coreczka - spojrz w stopke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×