Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

hb, no ja widziałam takie cudo u koleżanki w domu, dostała w prezencie, ale gdzie to kupić nie mam pojęcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny🖐️ ja dopiero wstałam a i tak śpiąca jestem jak nie wiem co. Młoda ma katar i nie może spać w nocy i bawi się:)Nie wiem jak ja długo tak pociągnę:) u mnie na dworze piękna pogoda,świeci mocno słoneczko i leży bialutki śnieg.Co z tego jak musimy siedzieć w domu:( hb kup babci kalendarz z papieżem:) Ja kiedyś kupiłam mojej taki duzy na ścianę to parę lat wisiał kalendarz na 2000 r:D I chyba nawet modliła się do niego:D co do tych figurek to u mnie wiem gdzie są:) no ale raczej te 500km to nie przyjedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! jeśli chodzi o babcię to na 90 urodziny daliśmy ładnie oprawione zdjęcie naszej rodzinki - babcia była zachwycona :) popracowałam trochę i chyba dam sobie na luz, bo mamy jeszcze ta wczorajszą wiśniówkę do skończenia :D piźxxxxxdzi u nas dzisiaj straszliwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki z apodsowanie pomysla ,super,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki,no znowu mi blakują kafe!!!!!!!wczoraj wieczorem też.A może to wy wyżebrałyście u moderka co by mnie troszkę wyłączyli??:D Jak mi się chce iść na spacer i nici z tego:(Jak jest brzydka pogoda to my łazimy wkoło domu jak zmokłe kury,aj pięknie na dworze to siedzimy,bo katarzysko:( JA CHCĘ WIOSNĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Idę się ogarnąć,bo wyglądam jek obraz nędzy i rozpaczy czupurku zaglądaj no,bo jakoś dziwnie bez ciebie:) Zawsze muszę fajnie szyfrować co napisałaś bez przecinków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jakieś ogólne problemy są na kafe, nie dotyczą tylko Ciebie. 🖐️ miałam okropnistą ochotę na mozzarellę z pomidorem i musiałam do sklepu wyjść, teraz jestem zaspokojona duchowo i fizycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mamy śliczą pogodę w stolicy, słoneczko pięknie świeci, niebo praktycznie bez chmurki i ten delikatny mrozik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie, czy ja też się mogę przyłączyć? Mam parkę w wieku 8 i 6.5 lat, więc mamusią też jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka ja dzisiaj też noc spędziłam z Karolcią w łózku ma paskudny katar i nic poza tym ani temperatury, ani kaszlu, ale się Nam Dziewczyny namęczą moja teraz ogląda \"Feliksa\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa kiedy te problemy się skończą na kafe, ile mogą trwać prace techniczne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak wściec się można jak się ma moment wolnego to wszystko wisi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glukoza Bez Cukru
Witam, o ile nie ma głosu przeciw, pozwolę się sobie wprosić na wasz wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) ciągle mnie wylączają. Kiki zamówiłam ten inhalator,jutro ma być.Moja też ma sam katar,ale coraz brzydszy się robi.Chyba dzisiaj odwiedzę lekarza,bo nie wiem nawet z czego by te inhalacje robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na moment prezesostwo wyjechało ufffffffff, kanapeczka zgadzam sie masz orzech do zgryzienia , ja od podstawówki nie stosuję znaków przystankowych , i jak sie spieszę to pierdoły wychodzą mój tok myślenia jest przyspieszony i zdaje mi się ale tylko zdaje że wszyscy mnie rozumieją , moje biedactwa , przepraszam , postaram się ale jak mam pierdziuchy za plecami to nawet nie czytam co spłodziłam , i wychodzą niezłe rebusy :P zaraz wracam do roboty , ojojojo ja tego nigdy nie przerobię :( tak naprawdę nauczyłam sie roboty tu u teścia , tu trzeba zapierdzielać , tam gdzie pracowałam wcześniej z dziewczynami to i zupki sobie gotowałyśmy i paznokieć był zrobiony i imieninki z ciasteczkami , a tu tylko robota .. no cóż i tak bywa co do młodego to wyzdrowiał i był dziś na saneczkach, tak mu się podobało , że wracać nie chciał , w tym roku to atrakcja już dla niego w ubiegłym roku , to siedział na sankach jak lalka i było mu obojętne czy w wózku czy tez mama ciągnie sanki , w tym podejrzewam że będę poganiana już byle szybciej :P. pozdrawiam i buziaczki dla chorowitek 👄 i buziaczki dla pozostałych dziewczynek i ich pociech aaaaa Glukoza WITAJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co? jak mi tak kafe wyłączają to trochę jakby roboty więcej w domu popchnięte:Dnie rozumiem jaki to ma związek hehehe;) chłopina na obiad przyjechał,ja go w progu witam, a on do mnie \"a ty nie na kafe???\" A ja mu \"no wiesz,ja ciężko pracuję\" A on\" hehe znowu ci wyłączyli?????\"No bardzo śmieszna,bardzo.Ciekawe jak by śpiewał jakby mu motogratkę wyłączyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie nie mam nic do chaotyzmu w tekście pisanym/mówionym o ile nie jest pozbawiony sensu :) Przecinki i kropki stawiam, bo lubię mieć wszystko poukładane. Zdania staram się budować w miarę sensownie i prawidłowo, polonistką nie jestem, wiec nie wnikam (po ukończeniu szkoły) w szczegóły poprawności pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytama tak tylko [p troszeczke i widze ze ktoras zamawia inchalator prosze podaj str ja tez musze taki zamowic lece bo pierogi gotuje narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię wam Dziewczyny inhalator to super sprawa, Czupurku u mnie w pracy też tak jest ciągle szybko i ciągle coś jeszcze do zrobienia, plus taki że te 8 godz. mija niewiadomo kiedy:D . No a teraz jak jestem na zwolnieniu to prowadzę M papierki ale z nim to spoko najczęściej rano o 5 się budzi i jego tekst Żona proszę wystaw Fakturkę wczoraj zapomniałem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije kawke i jestem wypompowana.Do mojej córy przyszly 3 kolezanki i szykowaly sie na dyskoteke.Z pokoju bylo słychac-\"dziewczyny jak wygladam,Werka a czemu ty nie nosisz biustonosza przeciez juz masz duze cycki,a ja wziełam mamy pare kosmetykow,ja musze sie jeszcze posypac brokatem,a ja musze sie jeszcze umalować blyszczykiem\"No ręce mi opadly to rozmawialy 9cio latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×