Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

a ja nie umiem biedna takich serwetek a bardzo bym chciala - na szydelku to ja robie sweterki dla lalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja na chwile ide sprzatac łazienke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee nie boli....musze sprzatc kuwa mac ,dzis wraca pan maz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrzędy i marudy:D :D :D jestem już mam ndzieję na stałe:) długo to trwało, ale naprawili:) mam sieć kablową na bloku i odbiornik na strychu, to była robiona prowizora przez mieszkańców i każdy ma jakieś części kabli w domu, a serwisanci nie mogli sie do każdego dostać o jednej porze głupota, była propozycja, żeby wszystko przenieść na strychy, ale każdy uważa że częsci które ma w domu to jego prywatne i nie da przenieść, facet który przejął ta firmę wściekły, a ja mam nadzieję rychłej przeprowadzki i sobie zainstaluję w domku na antenkę:) i będę miała z głowy:) benitko, odnosząc się do waszej wcześniejszej dyskusji, to mam tak samo (sex) może nie istnieć, ale , kochana ,to bardzo silna broń. Częściej się poświęć i masz chłopa wokół paluszka. Mąż jest milszy, lepiej funkcjonuje, nie dokucza mi, chodzi jak w zegarku:P To już mu tak natura każe, jak sperma do głowy uderza, to potem się wyładowuje na żonie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znajdź kochana troszke tej weny i daj znać co na domowym froncie:) cygaro ty nie ruszaj tej budowy!!!!!!!Na jutro zapowiadają wiatry a najgorszy u ciebie 110km-130km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarzy tak se (czytaj opis na blogu Viki) W DOMU ZNOWU COS :O Bojler dziurawy ,w kotłowni woda jednym slowem masakra i czeka mnie spoooooooory wydatek Viki wazy 9150 i ma 74 cm juz wiem czemu mi tak szybko rece mdleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ruda wlazłam na bloga Wiktorii i przeczytałam u jakiego fajnego lekarza byłaś:o Wszędzie jednakowo lekcewazą człowieka:( Muszę zostawić chyba jakiś ślad na twoich blogach:DJakoś nigdy nie mam czasu.Szybko czytam i już uciekam:) CYGARKO NIE WIEM CZY TY OGLĄDASZ PROGNOZY POGODY ,ALE DZISIAJ MA JUŻ BYĆ STRASZNA WICHURA!!!!!!!!!!!NAJGORZEJ U CIEBIE!!!!!mam nadzieję,że zabezpieczyliście budowę!! U mnie pada od rana,ja biorę sie za sprzatanie i tradycyjnie mi sie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapcia zostaw zostaw slad dla potomnych:D cygarko jak tam sytuacja na froncie budowy? Ja rano glupia poszlam na miasto o jednej kuli i z Viki we wozku :Oteraz mnie boli tak kostka ze szok ze o rece nie wspomne od pchania wozka. Teraz u nas zaczyna wiac coraz bardziej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje troskliwe baboki👄 wiało u nas wiało, ale dach i ściana zostały odpowiednio zabezpieczone, więć dziś rano wyjrzałam i dom stoi cały:) dachówka wczoraj przyjechała, ale chyba nie będziemy ryzykowac z kryciem , przez najbliższe 2 tyg. bo te wiatry w końcu się uspokoją:O ja się wczoraj nie odzywałam, bo cały dzień spędziłam z nowym rodzeństwem:) przyjechali do mnie i było miło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ oddzywać sie po kolei!!:) jak minął weekend?? cygarko nie zazdroszczę ci wcale a wcale.Ja bym nie chciała odkryć rodzeństwa wcale:o Iza jak impreza?????????dasz chociaz z jedno zdjecie???Jak nie tutaj to na maila chociaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduję się:) kanapciu, nie jest tak źle. Rodzeństwo przyrodnie traktuję jak nowych znajomych:) daleko mieszkają, więc widzieć się i tak za wiele nie będziemy. ale przeszłość bywa straszna i czasami człowiek docenia co go ominęło:O haha, siostra ma taki sam charakterek jak ja;) nadajemy na tych samych częstotliwościach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synuś ma rekolekcje i siedzi w domu, muszę go na kompa wpuścic, bo za godzine leci na zajęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze i fajnie cygarko masz........sama nie wiem.Nie wiem czy świat by zniósł jeszcze druga taką cholerę jak ja:D Ale jak 2 cygara udźwignie to i mnie też by może dał radę:D:D:D benita gdzie łapa??????????????!!!!!!!!!!!!!!! hb a ty co??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki :) :D :D :D :D Hura za 7 minut urodzi sie moje maleństwo tzn urodziło 2 lata temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam zdjęcia oczywiście , impra super , chyba mija opinia nie jest obiektywna , co do prezentu to nie przyszedł :( , kulde skopię gościowi jego 4 litery, patafian nawet nie odbiera telefonu , a zamówiliśmy młodemu taką Dżunglę , tam jest zjeżdżalnia , troche linek do wspinania i małe przejście z obrotowymi drzwiczkami pod spodem , ale to ze zbiórki pieniędzy , i kuldę nie doszło bleee , a tak młody dostał sweterek , samochody , gitarę na baterię i misia i forsę na prezent .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cos chyba przeoczylam bo nie wiem co z tym rodzenstwem cygarko,ale i tak ci zazdraszczam tak pozytywnie(jakby sie mnie jakas bladź pomarańczowa czepiala:P )wiele bym dała by mieć rodzeństwo. Czupurku zloz zyczenia dla 2-letniego malenstwa:D Moja o 14.15 bedzie miec 11 miesiecy:D Oj wscieklabym sie bardzo jakby prezent dla dziecka mi nie doszedl-czupurek zrob porzadek z nadawca niech teraz daje rabat kanapcia😘 benita😘 hb😘 Moja od wczoraj juz sie nie czai tylko raczkuje juz na calego,jeden kwiatek juz zdazyl poczuc Viki:D I druga noc malutka spi sama w swoim pokoju,tak sie tego balam ze bede biegac z pietra na pietro po 10 razy w nocy a tu prosze zasypia o 20 potem kolo 23 cyc i spi do 7 lub tak jak dzisiaj do 6.20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×