Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Hejjjj Babeczki HB 🌻 trzyma kciuki za rozejm i może te pończoszki będą potrzebne :) i zdrówka dla Michasia i buziole Kanapka Cygaro Kiki 👄 ja choinkę ubrałam ( moja mama lwią część wykonała ) kolejka pod choinką jest , młody przeszczęśliwy , od mikołaja chce miauuu, hał hał , i miś Dziewczynki jak byśmy miały sie już nie skontaktować To : Życzę WAM MOJE UKOCHANE Zdrowych , spokojnych , radosnych , wyśnionych wymarzonych , Świąt Bożego Narodzenia , Zdrowia dla Dzieciaczków , bogatego Mikołaja , i samej pomyślności ,aaaaa i błogiego lenistwa , słodkiego obżarstwa bez zbędnych kilogramów :D i całusków 102 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki-----> \"...wczoraj wsiadając do samochodu to Mąż oberwał że mi przestawił kierownicę...\" :D:D No, na drugi raz zastanów się dobrze zanim go obwinisz. A tak wogóle to może..... Nie bij męża... :D Życzę wszystkim miłym Paniom zdrowych, radosnych i bardzo rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :) Wracam po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo a teraz sobie ponarzekam:) boli mnie głowa jak jasny gwiny😠 wypiłam 2 kawy ,walnęłam sobie koniaczek i nic😠 Chyba jeszcze sobie poleję:) Nic nie robię....A mam gdzieś całą robotę...nie zając...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wklejam fajny przepis na śledzie.Paluszki lizać.Dobrutkie.Wysyłałam szwagierce to wam też wkleję .Może ktoś skorzysta:) sprawdzony i pycha przepis na śledzie 1kg śledzi solonych 1/3 szkl octu 1/3 szkl oleju 1/3 szkl wody 3 cebule 3 łyżki miodu 1 słoik koncentratu pom. na patelni rozgrzać olej i cebulę w plastrach zeszklić na złoty kolor,dodać przecier i chwilę smażyć.Wodę,ocet i miód wymieszać i chwilkę podsmażyć.Ostudzić i zalać śledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserd wielkie dzięki za życzenia i Tobie życzę również spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie siedzę w kuchni:P majka mi już dwa razy choinke przewróciła:O nie potrzebnie ciuciu wieszałam:P teraz rosołek się na obiad gotuje, a ja się byczę:D maja śpi, a synuś z tatusiem pracują na budowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty cygarko:) ja właśnie skończyłam kroić mięsko do galaretki i zaraz zrobię sobie kawkę mniam mniam a potem musze zabrać się w końcu ca dekoracje,bo jeszcze domek nie ubrany nic a nic.A wieczorkiem przybędzie choinka i ubieranie ale to juz chyba jutro.Chyba ,że Maja mnie zamęczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od rana walczę w kuchni dzisiaj piekę ciasta i sałatki, a jutro przygotuję rybki i będziemy ubierać choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane czasu malo ale życze Wam wspaniałych świat i dużo dużo prezentów (zwazcie sie przed świetami)haha papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapko, dzieki za kartke świąteczną:D :D :D byczymy sie teraz wszyscy koło zapalonej choinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapeczko dzięki za cudna karteczke (szkoda ze nie jestem jeszcze taka dobra w kompie aby Wam wysłac takie cudne karteczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany - życzę zdrowia, życzę miłości. Niech mały Jezus w sercu zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta. Kochanej twarzy co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi.. CUDOWNYCH ŚWIĄT ! dla as wszystkich kochane i waszych rodzin👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dziś mam leniwą niedziele;) i szczerze mówiąc nic mi się nie chce:P muszę dokończyć rybę po grecku i tyle na dzisiaj:D chyba że coś wymyślę w ramach walki z nudą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry cygarko ja też leniwa dzisiaj,ale rosołek już się gotuje:)Maż w pracy:o no powiedzcie mi co to za człowiek???:) przeciez to choroba prawie:) Ale na szczęście w święta już nie pracuje.Choinkę ubraliśmy wczoraj,bo dziecko mi w brzuchu dziurę już wierciło.Nawet ładna,srebrno biała.Jeszcze tylko cukierki musze pozawieszać,chociaż jeszcze się nad tymi cukierkami musze zastanowić:)Życzę spokojnej niedzieli.A tak w ogóle to czy ktoś wie czy to jest handlowa niedziela???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa czy wywiozą to przed wigilia, czy będę to z okna oglądać całe święta:D :D :D tam za drzewami jest mój nowo budowany dom:) ale go nie widać bo jakos mglisto przez ta szadź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×