Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hejka 🖐️ Witam sie z Wami i oglaszam, ze tez AIR na nartach nie mam :-O a kcem ;-) Pozdrowka dla wszystkich, nie caluje, gdyz tez przeziebiona jestem lekko... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, Haneczka ----> 🌻 obie sie po przerwie pojawiacie i obie zaziebione lekko.. hmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka, Akara :D:D:D Witam po nacach !! Dobry Wieczór :) Miło mi ze sie znajdujesz ;):D I cieszy mnie, żeś nie podobna do mnie bo bym sie bał :P:D:D A gdzie Zdiablona polazła ?! :O Pewnie po północy zajrzy niemoralna :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnos
chcesz wejsc do Guinnesa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam niemoralnie czyli po polnocy :D i nie bede mozic ze tez nie budzialm nikogo jak spac szlam...chociaz to byl czas pobudki;) :) Tygrysku...to nie magia makijazu ze sie kleil ;) :D Znudzony 🖐️ :D Mala👄 Dzien Dobry 🖐️ a cio ty tak wieczorowo ostatnio:O i mnie jeszcze nazywasz niemoralna:P :D Air 🖐️ nie wiem jeszcze czy mam...ale ja zawsze wszystko chce:) odkad Borewicz nie zatyka mi kszynki to ona pustkami swieci:( no Dobry Wieczor..pamietam i chyba nawet zaraz bede slac bo mi nie wyszlo inaczej:O jesli kogos nie zauwazylam to przepraszam i caluje go podwojnie...ale cos mi komp wydzicza:( Gio 👄 Zosiu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, cicho, bo sie wyda, ze haneczka i ja mamy za zadanie rozsiac wirusa ;). Czesc Zdiablona, witam Dzien Dobry. Zmykam spac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa i siku
ponawiam apel o regularne i racjonalne wyproznianie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, Tiger, akara (dzieki za fotki - sliczne te rzeski!! :-D ), Dzien, Wieczor, znudzony, Zosia, Kaya i wszystkie inne zmory... upss diabelki... ;-) lece pospac troszke! Pa! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarko....mowic dzien dobry o 1.36 to fajna sprawa;):D spicie diableta wszystkie:) aaa diably dwa czarne i kudlate obydwa ale ich jest wiecej:) ale sie nie rymuje:( caluski kazdemu danonkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem na chwilę a tu znowu wszyscy śpią. :( Okazuje się, że o tej porze można porozmawiać jedynie ze sobą. Co z Was za diabły? :O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień Dobry wszystkim śpioszkom :) Akarko -----> wysłałam ci zjęcia, skoro nie doszły to wyślę jeszcze raz, najwyżej będziesz miała dwa razy. Zdiablona ----> kurka wodna do ciebie też wysłałam :) grrrr Dobry Wieczór ----> haha ja też się dziwię patrząc w lustro, jak fryzura zmienia twarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, a ja ciagle nic nie mam, dziwne... Zaraz zabieram sie za sprzatanie mieszkania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czołem :D Air...ni mom.... Dobry Dzień i Wieczorek tysz...dobri...zeby nie było ze sugeruje sugerowane sugerowanie ;) zaraz wysle :) Akara...nooo, bedziesz odgruzowywać? u mnie tez by sie przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z rana 🖐️ Mam dzisiaj w planie zaczac robic porzadki ze zdjeciami i inne drobne drobiazgi. Znowu nawiedzony nasz topik odwiedzieli:) Zdiablona ty jestes niesamowita, mialas calonocny dyzur pod lozkiem :D lel 🖐️ widze ze ty tez nie mogles spac.:) Tygrysek, haneczka, Dobry Wieczur, akara, Dzien Dobry, agnos, mala Margot, AIR dobrze ze obudzilas to towazystwo, bo ile mozna spac. Tylko wszyscy na paluszkach i sie nie wiercic bo Zdiablona obudzicie, a ona po nieprzespanej nocy :) kasiek czesc i czolgiem :D zaklopotka dziekuje za pozdrowienia, macham do ciebie 🖐️ :) Gio i Zosia 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrócilam z pracy :P teraz sobie odpoczne chyba a jutro lub najdalej pojutrze do lekarza - trzymajcie kciuki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór WAM !! :D:D:D Mała :) Trzymam wszystkie kciuki ;):D... i włosy też, żeby nie zapeszyć, i wale głową w zardewiałe :P:):D:D:D Znudzony siemka tobie 🖐️ Kasiek dotałem z czoła :D:D Akara :) I cała chmara 🖐️ w miły ten wieczór !! Dobry Wieczorku !! Powiedz, że jezdeś ?! :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie z Wami witam i o zdrowko pytam :-) AIR - jak juz wspomnialam wyzej... ja tez nic nie dostalam... :-O do mnie tez wysylalas? czy po prostu o mnie zapomnialas...??? 😭 ;-) Pozdrowka wszystkim, wieczorkiem wpadne jeszcze na troczkie :-) 😘 🌻 ❤️ 🖐️ Gio ❤️ ❤️ ❤️ 😘 Zosia ❤️ ❤️ ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł mieszka w moim łóżku
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej...Buziaki dla Wszystkich! 👄 Hanuś, Zdiablona, Znudzony za usmiechy i serduszka szczególne ❤️ i 👄 i 🌻 Airek..ja nie mam nowych...no wiesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć...Zosia...jak tam Gio ??...qrde ...jak wy się trzymacie?....ech...🌻 Dobry ,Hanka,Kasiek,Szeryfie znudzony,Akara,Air,Zdiablona,łeł !?,Tygrys,Margot,...qrde ...ale lista plac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś.... Wiesz gio ma pogrzeb we środe....inacxzej jest przed inaczej po....Ogólnie trudno...ALe trzeba jakoś zyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zisia....hm....cholera....co za czas nastał.....wiesz ...może niebawem ..będe w twoich okolicach ...to się jakoś zgaday ..jak będziesz mieć czas.. Tygrys....i inne stolicowe ...diabły....we czwatrek ..jestem ..we wawceokoło godziny 18..i mam czas ..na jakieś małe spotkanie ..więc jeśli ktoś ma czas i ochote ..to zapraszam ...:).tyle że nie wiem co i gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na Moto Bike Show :D Wow!! Dzieki temu, ze mialam wygrane bilety ominelo mnie stanie conajmniej godzinne stanie w kolejce do kasy... Ile ludzi tam bylo!! A jakie maszyny!!! Ech, pomarzyc :D Sie naogladalam, naprzymierzalam i nawzdychalam :D :D :D Akara ---> dziekuje, starczy mi wirusow mailowych, innych juz nie chce :P Mala ---> juz je trzymam! :D Zdiablony ---> jak niesuper makijaz i nowy image to cio???? :) Dla wszystkich 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzisiaj koniec siedzenia przed kompem musze sie oszczedzac ... przybede na pewno jutro choc na chwilke ;) dobranoc, Kochani Gio, Zosia - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×