Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

🖐️ No! Nareszcie parę osób, ściskam Was serdecznie :D Hehe, w ciągu dnia to stadko diabełków całkiem okazałe jest. Pozdrawiam :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No! Nareszcie parę osób, ściskam Was serdecznie :D Hehe, w ciągu dnia to stadko diabełków całkiem okazałe jest. Pozdrawiam :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No! Nareszcie parę osób, ściskam Was serdecznie :D Hehe, w ciągu dnia to stadko diabełków całkiem okazałe jest. Pozdrawiam :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No! Nareszcie parę osób, ściskam Was serdecznie :D Hehe, w ciągu dnia to stadko diabełków całkiem okazałe jest. Pozdrawiam :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczorek :) Wysłałam do wszystkich reklamujących :P nie wiem dlaczego do niektórych się wysyła od razu bez problemów, a do innych zwraca. Mam nadzieję, że teraz się uda, jak nie to będę próbować do skutku. Giovinetta -----> trzymaj się kobietko, jestem z Tobą. Ja mam pogrzeb koleżanki we wtorek, już jestem cała nerwowa... Zosia ----> gorące pozdrówka, Ty jesteś jedną z osób, z którymi mam problem :P w wysyłaniu oczywiście. Haneczka i Akarka ---> Wy też sprawiacie kłopoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, juz doszly. Sliczny kolorek :-). A z wlosami za uszy jak bys wygladala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na komputerku kafeteria :D (ogladam szczegoly zdjecia). Zolwie masz? Jak sie nazywaja? Kilka ksiazek z Salamandry na polce - znajdzie sie miedzy nimi Carroll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsiech:D jak zwykle polnocna pora:D Air dostalam 👄 suuuper:) Dzien Witaj :) Akara...nie sprzataj;) po co:O i tak sie nabrudzi:D Kasiek🖐️ czy to mozliwe zebym nie miala fotek od ciebie?:( Znudzony witaj:D no ktos musi pilnowac was jak spicie;) no i dzieki za troske o moj sen:D ale po takiej nocce nic mnie nie rusza:D Mala👄 Haneczka🖐️ :D ooo Agent wiiiiiiiiiiitaj:D ja kcem na to czwartkowe pifffffo:D Tygrysek :D no wlasnie dlatego nie wybralam sie na to szoł ;) jeszcze w kolejce stac zeby potem miec jeszcze wiekszego gula:P :D jak to cio zauroczylo :( TY TYGRYSICZKO :D :D :D łeł no to ladnie :D a jak w nocy chcialam sie sciskac to sie schowales za materac i mowiles ze nikogo nie ma:P :D :D :D GIO 👄 🌻 👄 🌻 ZOSIU 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne słoneczko od rana świeci cieszą się Diabły, cieszą się dzieci :D wstawać, bo dzionek będzie za krótki na niespodziankę w postaci ... :P dzień dobry lepiej mi :D idę do pracy w dobrym humorze pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D Akarka ----> ale z Ciebie szpieg Szoguna :P Tak mam żółwia wodnego czerwonolicego. Hoduję go od 10 lat od maleństwa takiego a teraz jest już większy od dłoni. Akaruś te książki z Salamandry to są akurat same Carrolle :) uwielbiam go :D A z moją fryzurą eksperymentuję :) Za uszy, na twarz, z kitką i grzywką :) czyżby się kolejna sesja zdjęciowa szykowała? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aha, jeśli chodzi o imię mojego gada:P najpierw się nie nazywał wcale. Potem nazywał się Bohun, Billy Joe, Big Fish. A teraz mówię o nim po prostu Żółw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaz piekna pobudka dzis byla :D Mala ❤️ :D Air ---> a chomiki jak sie nazywaja?? :) Akara ----> hihi robisz to co ja, wypatrujesz szczegolow :D a dostalas juz zdjecie Zolwia?? ja tak, fajny jest :D Zdiablona ----> zaluj, ze nie bylas, super motrki byly :D Ale nie mnie cos zauroczylo, ale jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....witam:) o szanowne nastroje przy poniedzialku pytam;) :D czesc Mala :D Air 🖐️ Tygrysiczko gdziezes??? :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabelki, chcialam tylko przypomniec, ze dzis od 9 trzeba dzien caly trzymac kciuki za Szamcie, zdaje bardzo wazne egzaminy :D Zdiablona ----> a co Ty tak wczesnie wstalas??? :P W pracy zem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku👄 jak to o tej porze jakas slepowata jestem:( sorki a czy jego zauroczyla moze jakas paskuda typu hostessa? :O ;) nawet nie mow mi o motorkach:( kcem motorek...kcem ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ----> chomiki to Ozzy i Osborn :P ale i tak mówię o nich zbiorowo - chomiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> czyli masz Chomika oraz Chomika i Zolwia :D Zdiablona ---> pogubilam sie w tym kto kogo i dlaczego zauroczyl... O ile sie nie myle, to ja wspominalam o koledzie ze studiow w sobote, na wystawie bylam w ndz z kolezanka wiec jaka hostessa?? Oj, my chyba obie jeszcze sie nie obudzilysmy porzadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko w ten słoneczny dzionek. Kasiek i zdiablona>>>.dziękuje za zdjęcia (miałam troche oglądania):) No , to mój album powoli sie powiększa o nowe twarzyczki:). Teraz jak piszę ,to chociaz wiem do kogo:D I niestety Dzień Dobry i ja,to nie ta sama osoba:).A myslałam,że jestem do niego podobna:) No..trudno,widocznie jesteśmy dwujajowi:) Pozostałych zapraszam również do tworzenia mojego albumiku diabełków:P. Mam tylko problem...i to wszystko przez Dzien Dobrego,bo załozyłam sobie pocztę na interii i nie mam pojecia ,jak utworzyć liste kontaktów,zebym miała wszystkie e-maile i osoby pięknie zapisane. Może ktoś wie...i mi podpowie,jak to zrobić...prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy znow byly imieniny i sie objadlam ciasta :) Teraz za to trzeba z robota nadgonic, i klikam dwoma myszkami na raz :) Jedna w lewej rece, a druga w prawej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysie zawsze i wszedzie urocza duze koty;) :D a ja po prostu myslalam ze dj\'a ktos zauroczyl :) ja sama sie pogubilam...ale najwazniejsze ze wiosna zawitala :D dospalam po tym wczesnym wstaniu i juz mi dobrze:D Wieczorku :D czesc:D a teraz komunikat specjalny od agenta specjalnego J23 zapytuje czy sa chetni na piffo w wawce w czwartek bo my Tygrysku idziemy prawda ? :D :D :D biedny lokal ktory nawiedzimy;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ----> dj\'a to ja zauroczam :P :D Nie wiem czy dam rade w czw., bo mam zajecia na basenie i moge nie zdazyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziisaj mam dobry humor i dobry dzień :D byłam u doktorka będzie dobrze tylko jeszcze trzymcie kciuki 29 marca od 15:20 a potem pozostanie tylko kruche wspomnienie :D a do spotkanka na szczycie ;) - 4 doby - i to niecałe :D :P chyba teraz czas na jakiś owoc pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ---> super, hiper fajnie, ze wszystko bedzie dobrze :D :D :D 🌻 :D :D :D na pewno bede trzymac kciuki, ale jeszcze przypomnij dzien przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Jak zwykle padam na nos, ale przynajmniej z przeziebienia sie wylizalam - weekend spedzony w domu pomogl. BTW, nie skuscie sie na obejrzenie Le Divorce z Kate Hudson - takiej szmiry to juz dawno nie ogladalam ;). Mdla akcja, muzyka nie pasujaca do nastroju, jakies niepowiazane ze soba, dziwaczne watki - NIE, NIE, i jeszcze raz NIE. A mialo byc tak milo... ;) (film okreslany mianem romantycznej, inteligentnej komedii - ani romantyzmu, ani inteligencji, ani watkow komediowych sie tam nie dopatrzylam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D hej Mała ----> 🌻 cieszę się, że wszystko w porządku :) Akarka ----> ja już nie ufam recenzjom. Jedne są zbyt entuzjastyczne, a inne zbyt krytyczne. Trzeba samemu ryzykować :P Tygrys -----> toś ty dzisiaj bardzo zapracowana była :) A ja się uczę... bleeeee dużo za dużo tego wszystkiego. Historia kultury polskiej - tak to jest jak się żyje w kraju o tak starej i bogatej tradycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Diabły 🖐️ :):D:D:D Stuk, puk :O Jezd tu kto ? Hej Mała 🖐️ :D:D U mnie słoneczka niet :( Air. Masz Gamerę w domu :O ... chochliki też ?! :O Tygrysek. Oczywiście nie podwędziłaś kawałka ciacha dla państwa Dobrych ?!😠 ... Życzę ci żeby basen był płytki ;):P:D:D:D Dobry Wieczór. Na Twój widok robią mi sie łezki tęczowe w oczkach :) Co do listy to, żem też zagubiony. Jak na coś wpadniesz daj znać. ;):D Zdiablona :D Na pijanstwo widze sie wybierasz ? :D:D .. To Ci w czwartek będe życzył upojnych chwil ;):P:D:D A gdzie reszta podwyrkowych ?! Halo! Centrala! 🖐️ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze i WAS dziewczyny :D:D:D Akara witam ciebie ..... [czesc Air. Historia mniami.. moja ulubiona potrawa :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany tak strasznie mi glupio wpadam tutaj tak zadko czasami boje sie odezwac abyscie nie zapytali kim jestem z zapomnienia mnie :( nie bylam tutaj ok 2 tygodni i ponad 30 stron sie nazbieralo i wstyd mi bo nawet nie mam czasu tego wszystkiego przeczytac pozdrawiam wszystkich tu obecnych i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> no bez przesady z tym zapracowaniem :P akurat tak wyszlo, ze na dwoch kompach na raz musialam pracowac :P No i mielismy jakas godzinna przerwe w srodku dnia :D Akara ----> a oklady z meksiego ciala byly??? ;) Dobry ---> ciasta zostaly w pracy :D A na co macie ochote?? Setnik?? Makowe?? Z wisnia?? Czy tez szarlotka (polecam, przepyszna!!) Oj nie basen, niech bedzie gleboki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem, Dzień Dobry :P i mam się coraz lepiej :D że tez ja na to pifffko wyskoczyć nie mogę :( nie mogła to być niedzielka? jakoś bym się na chwilkę urwała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×