Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

a mi caly czas sie wyswietla \'\'nie mozna wyswietlic strony\'\'..wrrrrr..irytujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi caly czas sie wyswietla \'\'nie mozna wyswietlic strony\'\'..wrrrrr..irytujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi caly czas sie wyswietla \'\'nie mozna wyswietlic strony\'\'..wrrrrr..irytujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tamtego posta przetrzymałam po prostu, napisało tak jak Tobie Blixa, ale olałam poszłam akurat coś robić i dopiero jak wróciłam to sprawdziłam czy post poszedł i poszedł :) A teraz widzę, że jakoś szybciej chodzi Kafe.. ;) Asia dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wcale nie chodzi lepiej:(...w ogole cos mi net siada...a mam stosunkowo mlodziutki systemik:)..wiec nie wiem....przypomnialam sobie o jednym kawalku i nie moge go sciagnac bo kazaa sie nie laczy...buuuu....a jutro juz jade....a tak chcialam sobie fajna skladanke zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tylko sie poskarzylam i juz dziala wszystko lepiej....:) Asia...tak wczesnie??....brawo...tez bym tak chciala:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa zazwyczaj to nie jest wina komputera, a raczej połaczenia internetowego, a w przypadku kaazy - wina samej kaazy albo kiepskiego łącza osoby, od której coś ściągasz. A a propo kaazy, to wiesz, że isntaluje się z kilkoma niepotrzebnymi programami, pewnie wiesz, bo trzeba się na nie zgodzić, żeby kaze zainstalować, ale te programiki nie są takie bezinteresowne i różne dziwne rzeczy mogą słać w świat. Ja też się jakoś dziwnie czuję zmęczona itp i już toaletę wieczorną odczyniłam;) więc pewnie niedługo też się zwinę. Ogólnie to straszne w necie nudy dziś :0 dobrze, że chociaż z Tobą moge porozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...i tak nie ma tego kawalka..szkoda....kurcze jutro juz jade...w domku bede spowrotem na Boze Narodzenie...ehhh....dostep do netu bedzie sporadyczny.....trudno.....wlasnie porzadkuje kompa pakuje sie jem druga kolacje i zaraz pewnie sobie zagram...bo dawno tego nie robilam:)....Majorek powiedz mi jaka mam sobie puytke wypalic??bo ja juz nie wiem!!!!....moze akurat Ci sie uda:)...napisz co Ty lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za kawałek? jaką płytkę.. hmm.. nie wiem :P co ja chciałabym sobie wypalić.. hmm.. nic mi nie przychodzi ;) ostatnio mniej oglądam muzycznej tv a w domu mam slucha radia z przebojami z lat 60, 70 i 80 ;) a mojej ulubionej eski słucham głównie w samochodzie Anioła ;) :) Zaraz pomyślę, to pewnie coś wymyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrr... Weszlam wczoraj do Was na chwilke, ale wrocic nie moglam, bo kafe padla 😡 Konczy sie dlugi weekend - ale tylko niektorym :D Ja mam jezscze dzien laby :classic_cool: Akara - jestem pod wrazeniem :classic_cool: Mysle, ze jako pierwszy powinnas napisac scenariusz do filmu pt. \"Trzy malpy\" :classic_cool: - tu masz zdecydowanie ogromne pole do popisu. A jakie skomplikowane psychologicznie postacie! :D Istny dramat psychologiczny :classic_cool: Trzymam kciuki ❤️ I znow moje czujne oko wylowilo rozmowe o kompleksach - moim tez sa wlosy, miedzy innymi :D Marze o prostych, lejacych, lsniacych wlosach, niczym z reklamy Pantene :D Ale coz :D Jka takie wlosy rozdawali, to ja stalam w kolejce po rozum ;) tak to sobie przynajmniej tlumacze :classic_cool: Czy wyjasnila sie juz kwestia wieku asienki_malutkiej? :D Bom ciekawa :classic_cool: Pozdrawiam! Trzymajcie sie mocno 🌻 Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blixa, majorek - pać pać wam :) co dziś ciekawego w życiu? u mnie znowu mleko i ciasteczka, chyba jestem uzalezniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa już chyba wiem, zcemu nie wiem.. bo te hity puszczane teraz, to są takie sobie ;) Przypomniało mi się tylko, że chciałam muzykę z jakiegoś filmu, bo mi się bardzo podobała.. tylko kwiestia.. z jakiego.. ;) ;) może to był Władca Pierścieni.. bardzo możliwe ;) Kachni się rozpisała! :D:D wiek jej na pewno szkolny ;) (tylko nie wiem jaki szczebel ;) :D) Manowce co dziś, miła przyjemna laba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!! co Wy z tymi wlosami??...ehhh ja mam wlosy idealnie proste bez zadnej falki...sa blyszczace i zdrowe...no i do tego ciemne..tak ja z reklamy:P..tylko ze do ramion....:)...i co?? i nic...tylko ze ja bym dala wiele zeby miec krecone...albo chociaz falowane...wtedy bym se trwala szczelila i bylaym szczesliwa...dziewczyny!!!nie prostujcie wlosow!!!!!krecone sa takie ladne!!!!:) Majorek...ten kawalek to numerek wwo nie pamietam z jakiej puytki..jakos tak leci..\'\'ostrze noze i nozyczki...\'\'...nie pamietam nawet tytulu:)...chyba najlatwiej bedzie jak sprawdze na necie:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No majorek, że laba, to ja wiem, a poza nią? Obijasz się zapewne ;) Blixa, prosze bardzo, ciastek mam dużo, moja matka ma dziwny zwyczaj kupowania zapasów jedzenia hurtem na pół roku niemalże ;) Nie wiem jak Was, ale mnie doprowadza do szału koniecznośc każdorazowego wpisywania hasła na login przy wysyłaniu wiadomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa oo to nie moja muza ;) Manowce obijam się na całego ;) Fajnie masz z tymi zapasami ciastek :D taak to jest denerwujące zwłaszcza jak się zapomni go wpisać, a jak się zapomni najpierw wpisać pseudonimu, to się traci całego posta.., bo wraca do pustego formularza ;) ostatnio się o tym przekonałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wiem cos o tym....moja mama wlasnei konczy mi wałówe szykowac...matko!!!!!starczy mi na poł roku:)..hehe kochana jest i tyle..robi najlepszy sojowa paste na swiecie...w ogole to jest najlepsza semi wege;) kucharka.... Majorek....ja teraz mecze caly czas bez przerwy album producencki Emade i pana duze pe:P...ale chetnie posluchalabym czegos inngo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa ja Ci polecam Linkin Park ;) ;) :P Ok, ja uciekam juz do łóżeczka ;) :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kluska - napewno dasz rade sciskam mocno.... dzis chyba niewiele napisze bo nie mam nastroju.. Majorku wiem jak to jest z tymi facetami mnie moj wkurzał przez całe trzy dni.... i najgorsze to ze chyba robił to specjalnie... po takich dniach to ja juz nie wiem co o tym wszystkim myslec.... przestaje miec ochote na cokolwiem zwiazanego z nim.. dla wszystkich diablatek cmoker manowce witamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braz?? Przeczytalam wszysciutenko.... ale jakos nie mam sil odpisywac,,, Co do wlosow to z reguly tak jest ktos ma proste chce krecone, a ta co ma krecone marzy o prostych :) Ja tam swoje lubie, tylko mogloby sie odrobinke lepiej i latwiej ukladac... Manowce -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys :D:D:D \"Ja tam swoje lubie, ALE...\" :D:D:D No wlasnie, ja tez swoje lubie, ale moglyby sie nie falowac :classic_cool: ;) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma człeka moment, a tu takie zmiany. nowe twarze, czcionka się zmieniła i wygląd Diabłow, no i chyba bijemy rekordy poprzedniego podłóżka, jak mi się zdaje.... Ostatnio nie mam ochcoty tu zaglądać, sama nie wiem czemu, chyba nastroju i chęcie brak zwyczajnie... U mnie wszystko po staremu, jeśli nie liczyć choroby Zuzi, bo biedaczka zawirusowana juz trzeci tydzień i końca nie widać.Tym razem nie obyło się bez antybiotyków - brrr, strasznie nie lubię jej ich podawać, ale nie dało się inaczej. Niestety poprawa niewielka i pewnie do końca tygodnia będzie siedzieć w domu - nuda ją wprost zżera... W związku z powyższym, spędziłam długi weekend w domu z ZUzią i nawet na Powązki nie mogłam wyskoczyć. mówi się trudno... pracuję tam gdzie pracowałam, dzielnie chodze na Tai Chi i już... Obejrzałam w ten weekend trzy fajne filmy i z każdego z nich dało się coś dla siebie wyciągnąć: Koniec niewinności, Biały Oleander i Family Man. Dzisiaj z kolei idę na przedoremierowy pokaz filmu Larsa Von Triera: 5 nieczystych zagrań...zobaczymy jak będzie... I to by było na tyle. pozdrawiam wszystkie znane mi Diabły i prosze o wybaczenie za niepisanie. Nadal mam ten sam emali, więc jakby co wiecie gdzie mnie szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Mag_a a wiesz, czasem jest tak, że się tak we mnie gotuje itp i jeszcze jak jestem tu w domu, to mam czas na myślenie itp .. a potem jak się z nim zobaczę (czasem nawet jak jestem u niego), to wszystko pryska, te pretensje, złość pękają jak bańka mydlana.. ;) nie ma i już :D i jest słodko, bo on jest przy mnie ;) :) Blixa, no no ;) coraz lepiej ;) Tygrysek nie masz siły ;) :) Kachni zawsze chyba jest jakieś ale :);) Szam oj troszkę Cię nie było ;) Ładnie tu u nas prawda? :D No tak nie masz nastroju, jak Ci mała choruje :( trzymajcie się obie, niech szybko wraca do zdrowia, a Ty do humoru ;) :) Noo i przy okazji sobie pooglądałaś :D Ja chyba żadnego z nich nie widziałam .. ;) ;) Aa własnie przeczytałam Twoją stopkę - jest świetna i bardzo mądra - właśnie o to chodzi, żeby nie marudzić i narzekać, że tego i tamtego się nie ma, tylko iść do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry ale...
Nie pora myśleć o tym, czego Ci brak. Lepiej pomyśl, co możesz zrobić z tym, co masz. Chyba, że nic nie masz. To wtedy pomyśl o tym czego Ci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry ale...
Nie pora myśleć o tym, czego Ci brak. Lepiej pomyśl, co możesz zrobić z tym, co masz. Chyba, że nic nie masz. To wtedy pomyśl o tym czego Ci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry ale...
Nie pora myśleć o tym, czego Ci brak. Lepiej pomyśl, co możesz zrobić z tym, co masz. Chyba, że nic nie masz. To wtedy pomyśl o tym czego Ci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale jesli chodzi o moje wlosy, to wlasnie niewiele da sie z nimi zrobic :P Kachni -> ale ja nie marudze, ze chcialabym miec krecone chociaz ;) Majorek -> no moze nie tylko nie mam sily ale jakos nic mi sie nie chce ;) Szamcia -> duzooooooooooo zdrowka dla Zuzi przesylam 🌻 Niech zdrowieje. Ano sporo zmian zaszlo, sporo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×