Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

JLo, no szykuję, bo jeszcze musimy dogadać \"zapowiedzi\" i poradnię małżeńską :P A z tym słodkim-kwaśnym, to widać się pomyliłam, no patrz... znaczy się ja z definicji będę mieć SYNKA (jupi!) bo ja uwielbiam słodki smak od dzieciństwa, ha ha ha ha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA ja tez uwielbialam do teraz slodkie tabliczka czekolady to norma dzienna byla a teraz nawet sok Kubus jest mi zaslodki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może robi konfiturę......... na te pączki ;) Bysia, zostaw już te kaloryczne potrawy i chodź do nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piersi to faktycznie bolały mnie cały miesiąc chyba i to strasznie. Przewrócić na bok sie nie moglam jak spałam. teraz jest ok. trochę bola ale inaczej i raczej sutki. No i teraz noszę D zamiast C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdlości już lżejsze że da sie normalnie żyć. Słodkiego nic nie mogę jeść. Czasami troche boli mnie brzuch jak na okres ale czytałam ze to macica się powiększa. Zmęczona jestem. spałabym ciągle. Ale ten objaw miałam na samym początku tylko że byłam bardziej zmeczona , potem dostałam mdłości i przeszło mi spanie a teraz mdłości mi przechodza no i wraca spanie. Mam biały śluz w dużych ilościach. No i jadłabym co pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdisss!!!!!!! Jestem dwa kilo cięższa....właśnie wróciłam i powinnam zabrać sie za papu dla rodziny a przede wszytskim dal teścia :-( anie mam siły. Fasoleczki moje kochane ja spałam wszędzie gdzie sie dało nawet na zajęciach....to była jakaś tragedia...piersi wcale mnie tak bardzo nie bolały wiec jakoś specjalnie nie pamiętam kiedy przestały mnie boleć ale faktycznie były więsze :D i twarde, pod koniec ciąży staniczek z miseczką D :D a teraz :-( Tula hmm według moich obserwacji i wyczytania to włansie ten pierwszy dzień kiedy sie nie chce bzykać to jest owulacja sam szczyt i wtedy pęka pęcherzyk Graffa i uwalnia jajeczko...w tym dniu równiez jest już niezauważalny kisielek, dlatego właśnie trzeba bardzo uważnie obserwować swoje ciało i swoje libido....ja osobiście wiem że mierzenie temperatury jest najpewniejszą metodą określenia dokładnie kiedy wystepuje owulacja ale ja niestety nie umiem sie zmobilizować.Tula jeśli chodzi teraz o twój śluz to jest ok tylko czemu grudki hmm nic cie nie piecze ? desperate ja też czasem sie zastanawiałam nad tym twiom miejscm zamieszkania ;-) Tula a czego wy sie bedziecie uczyć na tych naukach przedmałżeńskich p: pytam bo ja nie byłam w stanie dotzrec na żadne zajecia bo wtedy bardzo........dlaej niz widziałam ;-) Tak sobie przypomniałam że tak dużo spalam w dzień że potem nudziło mi sie w nocy ......aaaa a jak zasnełą to łapały mnie skurcze fuuuu , a to kolejna gartisik do ciąży ;-) ale to już trzeci trymestr ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula to pewnie dla ksiedza cała swoja historie zycia opowie (cos na rozmowy w toku)a ksiadz powie ,ze to (wzruszyla mnie twoja historia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odbyłam poważną rozmowę z córką (nie o intymnych sprawach ;-) o KŁAMSTWIE, włąsnie oszukała mnie i to z premedytacją ale mnie wkurzyła wrrrr jeszcze mój słynny teść pozbawiła mnie dostępu do mojego telewizora i nie obejżalam swojego serialu :-( uciekłam do swojej kuchni i ściemniam że gotuje obiad na jutro... jesteście babeczki ....:-( A tak wogóle to chodze i wszytskich gryze normalnie jak przed @ sama siebie nie poznaje jakiś kosmos :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co? skandal! Nie przyszedł jeszcze :( czekamy na niego od 18.30.... i czekamy... ja zjadłam kolejne 2 pączki w trakcie tego oczekiwania.... Bysiu, JLo, mam konto na naszej klasie - of course ;) Bysia, co do śluzu i naszego wątku biologicznego - nie, nic mnie nie swędzi, ani nie piecze!!! tego śluzu lało się ze mnie dzisiaj tak dużo, że się zapniepokoiłam, że znowu może mam dni płodne, ale wygląda na to, że już jest spokój w tej mojej mini fabryce ;) na kurs jedziemy w kwietniu na cały weekend, będzie tam zakonnik, małeżeństwo i lekarz. mają nas uczyć m.in. o NPR.... na stronie było napisane, że około 10% par rezygnuje ze ślubu po kursie .... hmmm.... no nic, wracam do \"czekania\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mialam dzisiaj paskudny humor! No jak przed @ ale to wszystko przez to, ze mielismy dzisiaj mala burze piaskowa, i slonce nie przebijalo sie przez ten piach i polmrok caly dzien! No ledwo zywa bylam bo ja to jakos czerpie moja energie zyciowa od slonca i jak sie ono chowa to do kitu dzien! Ale moj mezus poprawil mi humorek- poszlismy na zakupy i kupil mi sliczna pare butow! do tego spodnica jeansowa 2bluzki i para spodni i juz :D usmiech mam na twarzy! tez jestem na naszej klasie! odnalazlam moja stara przyjaciolke po latach! i teraz nadrabiamy co stracone! fasolinki- no mam nadzieje, ze bedziecie sie dobrze czuc az do konca! to musi byc niesamowite uczucie miec taka fasolke w srodku i czuc jak ona rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, badania porobione, teraz tylko czekać na wyniki:) Pogoda kiepska, tyko spaćććććć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laseczki:) przepraszam za dwudniową nieobecność :( pierwsza spowodowana zmęczeniem a wczorajsza balem kanrawałowym w szkole :D jesoooooooo ile chłopaków musiałam obtańczyć i problemów miłosnych rozwiązać....2 klasa a pozakochiwani na maxa:) ja też mam konto na naszej klasie:D i też czekam na @ :( idę czynić prace porządkowo-użyteczne :) ale kręcę się w pobliżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×